POM Augustów - nowoczesne maszyny i urządzenia dla rolników

  POM Augustów - nowoczesne maszyny i urządzenia dla rolników

  .

  Gazeta Współczesna

  Gazeta Współczesna

  POM Augustów - nowoczesne maszyny i urządzenia dla rolników
  Rolnictwo to prężnie i stale rozwijający się sektor gospodarki w Polsce. Obecnie polskie gospodarstwa rolnicze wyglądają, jak innowacyjne parki maszynowe, to głownie zasługa udzielanych pomocy i dotacji unijnych, a także mądrego inwestowania rolników. Coraz częściej rolnicy zastępują stare maszyny i urządzenia nowocześniejszymi technologiami, dzięki temu skutecznie zwiększają efektywność swojej pracy. Popularne i doceniane maszyny rolnicze produkuje między innymi polski producent POM Augustów. Maszyny oraz urządzenia produkcji POM Augustów można zakupić bezpośrednio u fabrykanta, jak również u licznych dealerów np. TwojaZagroda.pl. Odznaczają się one wysoką jakością surowców wykorzystanych do ich produkcji, wytrzymałością, kompaktowością, a przede wszystkim szeroko pojętą funkcjonalnością. Maszyny marki POM Augustów to głównie urządzenia specjalizujące się w transporcie zbóż.
  POM Augustów - nowoczesne maszyny i urządzenia dla rolników

  POM Augustów – renomowany producent maszyn rolniczych  POM Augustów działa od wielu lat na rynku polskim oraz europejskim. Obecnie eksportuje swoje urządzenia i narzędzia do ponad 20 krajów w Europie. Specjalizacją POM Augustów są maszyny i urządzenia rolnicze przeznaczone do transportu, zbioru i segregacji zbóż. W asortymencie znajdziemy między innymi różnego rodzaju przenośniki ślimakowe i pneumatyczne, zaprawiarki do nasion, urządzenia do pompowania cieczy, rozdrabniacze bijakowe, zamiatarki, separatory ziarna, brony i rozsiewacze nawozów.
  Maszyny i urządzenia POM Augustów produkowane są w nowoczesnych i zmodernizowanych parkach maszynowych.
  Przy ich produkcji czuwają doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie, a także liczni pomocnicy. POM Augustów głównie stawia na rozwój innowacyjnych technologii, jest pionierem jeśli chodzi o zakup nowoczesnych robotów spawalniczych oraz korzystanie z dotacji unijnych w zakresie poprawy technologii. POM Augustów stale unowocześnia swoje maszyny i urządzenia, a także regularnie wprowadza nowe rozwiązania.

  Najczęściej kupowane maszyny i urządzenia rolnicze POM Augustów  Przenośniki pneumatyczne
  Współcześnie w rolnictwie jednym z niezbędnych urządzeń są przenośniki pneumatyczne, które można kupić u dealera POM Augustów – TwojaZagroda.pl. Przeznaczone są do transportu różnego rodzaju ziaren zbóż. POM Augustów oferuje kilka rodzajów przenośników:
  • przenośniki ssąco-tłoczące z napędem od ciągnika – sprawdzają się przy transporcie w kierunku poziomym i pionowym (wygodny załadunek i rozładunek)
  • przenośniki ssąco-tłoczące z napędem elektrycznym (przenośnik ssąco-tłoczący z wentylatorem trójstopniowym T 449/2, przenośnik ssąco-tłoczący z wentylatorem dwustopniowym T 450, przenośnik ssąco-tłoczący T 207, T 207/1, T 207/2, T 207/3 oraz przenośniki pneumatyczne tłoczące z napędem elektrycznym).

  Przenośniki pneumatyczne można spotkać w bardzo wielu gospodarstwach rolniczych nastawionych na produkcję i sprzedaż zboża. Pomagają dokładnie wyzbierać i wyselekcjonować plony. Pracują wykorzystując ssawkę umieszczoną na końcu elastycznego węża, która wybiera zboże, następnie przemieszcza je przez cyklon i dozownik, a ostatecznie przekazuje specjalnym rurociągiem do miejsca docelowego.

  Przenośniki ślimakowe
  Nowoczesne urządzenia rolnicze marki POM Augustów, które służą do przemieszczania materiałów sypkich (zboże, nasiona, groszek, cement, piasek). Najpopularniejsze rodzaje to przenośniki ślimakowe T 206/2, T 206/3, T 206/4, T 447/1, T 447/2, T 447/3 posiadające napęd elektryczny i doskonale sprawdzające się w gospodarstwach rolnych oraz przy pracach komunalnych.

  Rozsiewacze do nawozów
  POM Augustów prowadzi szeroką sprzedaż różnorodnych rozsiewaczy nawozów. W asortymencie znajdziemy między innymi modele o różnych pojemnościach zbiornika (od 600 do 2000 l) z bogatym wyposażeniem standardowym, a także dodatkowymi opcjami wyposażenia. Rozsiewacze N 031 M i N 031 M to największe dzieła POM Augustów, które pozwalają precyzyjnie wysiewać nawóz mineralny, granulowany, pylisty, a także są pomocne przy mieszankach nawozowych, rozsypywaniu piasku i soli.

  Separatory do ziarna
  Separatory POM Augustów idealnie sprawdzają się przy oddzielaniu roślin strączkowych od zanieczyszczeń. Bardzo chętnie kupowane są przez rolników specjalizujących się w produkcji ziaren, grochu, fasoli i wielu innych roślin i nasion. Odznaczają się niskim poborem mocy napędowej oraz niezwykłą mobilnością. Pozwalają skutecznie usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia przed wysuszeniem i magazynowaniem ziarna. Doskonale współpracują z innymi maszynami rolniczymi i znacząco skracają czas obróbki ziaren.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo