Pomigacze - Lubejki: Wypadek samochodu osobowego. Kierowca poszukiwany przez policję [ZDJĘCIA]

agada
OSP Turośń Kościelna
Policja poszukuje kierowcy, który miał wypadek w niedzielę wieczorem. Na miejscu strażacy zastali jedynie auto, które wcześniej dachowało.

W niedzielę po godzinie 19. służby straży pożarnej zostały wezwane do wypadku samochodowego. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Pomigacze - Lubejki.

- Na miejscu okazało się że nie ma osoby poszkodowanej. Nasze działania skupiły się na przeszukaniu miejsca wypadku w promieniu 200 m od samochodu. Niestety nie przyniosły rezultatu osoby nie odnaleziono. - informują strażacy z OSP Turośń Kościelna.

Zobacz: Wypadek w sobotni poranek. Audi uderzyło w drzewo i ogrodzenie
Dalszymi działaniami zajęła się policja.

Powiat Ełcki. Betoniarka wywróciła się do rowu. Kierowca uwi...

Grymiaczki. Wypadek na DK 8. Czołowe zderzenie audi i mazdy (zdjęcia)

Teraz oglądasz: Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Czas, aby policja zaczęła planować patrole na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny i Turośń Kościelna. Niestety niektóre gminy są całkowicie zapomniane i chyba musi dojść do tragedii, żeby policja zainteresowała się co tam się dzieje.

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie