Pomysł na wesele: Wesele w górach w nowoczesnym wydaniu

  Pomysł na wesele: Wesele w górach w nowoczesnym wydaniu

  Materiał informacyjny

  Gazeta Współczesna

  Pomysł na wesele: Wesele w górach w nowoczesnym wydaniu
  Każdy marzy o niepowtarzalnym weselu, które zawsze będzie wspominać się bardzo miło i o którym goście będą mówić wyłącznie w samych superlatywach. Niektórzy prześcigają się w pomysłach na wesele, próbując na siłę wprowadzić coś, co zaskoczy i wywoła dyskusje.
  Pomysł na wesele: Wesele w górach w nowoczesnym wydaniu
  Aby tak się stało wcale nie trzeba wynajmować jachtu i na nim organizować wesele. Nie trzeba również zapraszać gości na przyjęcie weselne odbywające się na platformie wiszącej 10 metrów nad ziemią. Można postawić na kompromis i zorganizować wesele w górach w nowoczesnym wydaniu.

  Świetnym i stale zyskującym kolejnych sympatyków miejscem jest Beskid Śląski. Wesele w Szczyrku to przedsięwzięcie, które z pewnością będzie udane i dobrze wspominane.

  Magia gór, niepowtarzalny klimat, wspaniałe widoki oraz doskonale zorganizowane przyjęcie w salach spełniających nawet najbardziej wymyślne oczekiwania – tak w skrócie można opisać to, co gwarantuje Szczyrk.

  W zależności od pomysłu Państwa Młodych, uroczystość zaślubin również może odbyć się w Szczyrku. Świetnie nada się do tego Sanktuarium Na Górce – obiekt sakralny, w którym przeszło 100 lat temu miało miejsce objawienie Matki Boskiej.

  Około 200 metrów od zabytkowego sanktuarium znajduje się największy obiekt noclegowo-gastronomiczno-rekreacyjny w Szczyrku – Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo. To tu można zorganizować wesele swoich marzeń.

  Wspomniany obiekt znajduje się na szczycie wzgórza, 660 m n.p.m. Dysponuje na miejscu: 5 własnymi lokalami gastronomicznymi, przeszło pół tysiącem miejsc noclegowych, 14 salami konferencyjnymi oraz ogromnym, nowoczesnym namiotem sferycznym. Chcąc zaskoczyć gości można właśnie w nim można zorganizować ślub cywilny, a następnie uroczyste wesele.

  Impreza weselna, w zależności od liczby gości, może również odbyć się w innych lokalach Orlego Gniazda, na przykład w:
  • restauracji Orle Gniazdo – największej sali weselnej w Szczyrku, w której jednocześnie może bawić się przeszło 600 osób;
  • klubokawiarni Retrospektywa – najnowocześniejszym i najwyżej położonym klubie w Szczyrku;
  • restauracji Huta Smaków – stylowej restauracji, która ugości 80 uczestników wesela;
  • Barze 6. Piętro – kawiarni widokowej.

  Bar 6. Piętro to wyjątkowa kawiarnia w Szczyrku. Jest jedynym w Szczyrku miejscem, w którym można napić się wyśmienitej kawy serwowanej przez zawodowych baristów, skosztować trunków z najdalszych zakątków świata oraz pysznych deserów własnej produkcji, a przy tym napawać się widokiem panoramy górskich szczytów. To miejsce, które wybiera wielu Nowożeńców na przyjęcie weselne do 40 osób.

  Przy organizacji wesela wyjazdowego nie można zapomnieć również o kwestii zakwaterowania gości. Pokoje w Szczyrku nie powinny stanowić problemu. W samym tylko Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo jest ich ponad 270.

  Dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy myślą o organizacji wesela w górach jest fakt, iż wesela w Szczyrku można zorganizować częstokroć dużo taniej i z większym rozmachem niż w innych, równie pięknych miejscowościach. Warto zatem rozważyć ten pomysł i skontaktować się z polecanym obiektem.

  Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
  ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk
  tel.: 697 474 147
  e-mail: biznes@orle-gniazdo.pl
  www: https://www.orle-gniazdo.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo