Portugalia - Czechy YOUTUBE (1-0). 21.06.2012. Bramka skrót meczu

KaWu
Mecz Portugalia - Czechy to już historia. Niespodzianki nie było. Zobacz Ronaldo w akcji. Gazeta Współczesna - wspolczesna.pl na Facebooku - wybierz "Lubię to". Będziesz na bieżąco
Portugalia - Czechy YOUTUBE (1-0). 21.06.2012. Bramka skrót meczu:

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu ćwierćfinałowym EURO 2012. Mecz Portugalia - Czechy zakończył się wynikiem 1-0. Czesi walczyli tylko w pierwszej połowie. Byli jednak słabsi od podopiecznych Paulo Bento.

Internauci już stworzyli kompilację Cristiano Ronaldo vs Czechy:

To właśnie Ronaldo zdobył jedynego gola w tym meczu. W 79 minucie pokonał Petra Czecha i dał awans Portugalii do półfinału.

Przepiękna bramka strzelona głową. Takiego szczupaka nieczęsto widzi się na piłkarskich boiskach.

Już dzisiaj poznamy drugiego półfinalistę. Druga w grupie A Grecja zmierzy się ze zwycięzcą grupy B, czyli Niemcami. Mecz odbędzie się o godzinie 20:45 w Gdańsku. Transmisja będzie dostępna na TVP.

Na wczorajszym meczu na Stadionie Narodowym dominowali Polacy. Czechów zasiadło zaledwie kilka tysięcy. W loży VIP-owskiej można było dostrzec Luisa Figo i legendę portugalskiej piłki - Eusebio.