MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prasówka 18.07.2024. Zobacz zestawienie najważniejszych informacji z wczoraj z naszego województwa

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 17.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Brak prądu w warmińsko-mazurskim. Sprawdź gdzie 18.07 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie”?

Prasówka 18.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Brak prądu w warmińsko-mazurskim. Sprawdź gdzie 18.07 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Czy są planowane wyłączenia prądu w warmińsko-mazurskim 18.07? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 18.07. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Nie przegap promocji!

📢 Starszy mężczyzna padł ofiarą oszustów. Chciał zagrać w loterię

Mężczyznę zainteresowała internetowa loteria. Po znalezieniu oferty kliknął w nią, aby poznać szczegóły. Następnie skontaktowali się z nim fałszywi doradcy inwestycyjni, którzy namówili mężczyznę do zainstalowania aplikacji do zdalnej obsługi urządzenia. W ten sposób przestępcy uzyskali dostęp do jego konta.

📢 Najlepiej zachowane budynki drewniane w woj. podlaskim. Znasz je wszystkie?

Województwo podlaskie słynie z drewnianej zabudowy. Znajdują się tutaj prawdziwe architektoniczne perełki, a co ważne, część z nich jest bardzo dobrze zachowana. W galerii znajdziecie obiekty z całego regionu, w tym budynki sakralne, domy mieszkalne i budynki użyteczności publicznej.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 18.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Policja podsumowuje akcję "Prędkość". Mundurowi ujawnili ponad 1000 wykroczeń

Ponad 1000 skontrolowanych pojazdów, ponad 1000 wykroczeń, z czego ponad 800 dotyczyło przekroczenia prędkości, cztery odebrane prawa jazdy, trzech kierowców zatrzymanych pod wpływem alkoholu, 50 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych. To bilans wczorajszych działań podlaskich policjantów z drogówki, w tym mundurowych z podlaskiej grupy SPEED.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Halina Frąckowiak. 77-letnia piosenkarka ma konto na Instagramie

Halina Frąckowiak to zasłużona polska wokalistka. Pomimo 77 lat wciąż pozostaje aktywna zawodowo i pojawia się gościnnie na scenie. Prywatnie Halina Frąckowiak mieszka w przytulnym mieszkaniu w Warszawie. Wnętrza urządzone są w klasycznym stylu. Znajdują się tam solidne drewniane meble i antyki. Oto jak mieszka i żyje na co dzień gwiazda.

📢 Jak mieszka Szymon Hołownia? Tak się urządził z żoną i córkami marszałek Sejmu. Zobacz imponujący dom Szymona Hołowni – galeria zdjęć

Szymon Hołownia mieszka z dala od miejskiego zgiełku. Nowoczesny dom polityka położony jest w niewielkiej odległości od Warszawy. Tu marszałek sejmu stworzył komfortową przestrzeń do rodzinnego życia. Zobacz, jak się urządził lider Trzeciej Drogi i prowadzący „Mam talent”. Zaglądamy do prywatnego domu Szymona Hołowni, gdzie mieszka z żoną i córkami.

📢 Krótkie fryzury nie są kobiece? Bzdura! Krótkie włosy wydobywają urodę jak żadna inna fryzura

Do krótkich fryzur wiele pań podchodzi ostrożnie, bo według stereotypów, kobieta musi mieć długie włosy by być atrakcyjną. Najwyższy czas obalić ten mit! Odpowiednie krótkie fryzury potrafią wręcz podkreślić ukryte wcześniej piękno. Metamorfozy pań, które przedstawiamy na zdjęciach mówią same za siebie.

📢 Tajemnicza wyspa na jeziorze Serwy. Kiedyś tętniło tam życie, dziś są ruiny. Zobacz, co zostało po dawnej stanicy wodnej

Przed laty zatrzymywali się tam żeglarze i kajakarze. Jako bazę traktowali też harcerze, przebywający na obozach. Stanica wodna PTTK na jeziorze Serwy położona była na wyspie Dębowo, jednej z trzech, jakie możemy zwiedzić na tym pięknym akwenie. Zobaczcie, co dziś po niej zostało.

📢 Budowa mostu na rzece Narew w okolicach Wizny. Trwa rozbiórka starego. W jego miejscu pojawi się nowy obiekt

Trwa rozbiórka starego mostu przez rzekę Narew koło Wizny na drodze krajowej nr 64. W ostatnim miesiącu rozebrane zostały przęsła, a obecnie trwa rozbiórka podpór. Prace przy nowej przeprawie rozpoczną się od tzw. palowania, czyli przygotowania do budowy fundamentów nowych podpór. Nowy most ma być gotowy pod koniec 2025 r.

📢 Pogrzeb Jerzego Stuhra. Tłumy odprowadziły go na wieczny spoczynek. Tak wyglądała ostatnia droga aktora i reżysera

Rodzina, przyjaciele, wierni fani, znajomi ze świata kina – tłumy żegnały uwielbianego aktora i reżysera Jerzego Stuhra. Pogrzeb odbył się dzisiaj (17 lipca) w Krakowie. O godzinie 12 w kościele św. Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej w Krakowie rozpoczęła się msza pogrzebowa, a szczątki pochowano na Cmentarzu Rakowickim, w rodzinnym grobowcu.

📢 Policja ustaliła sprawców znieważenia żołnierzy w Wyczółkach na Podlasiu. Na razie wystawiono kilkanaście mandatów

Policja poinformowała, że ustaliła sprawców znieważenia żołnierzy, do jakiego doszło w miniony weekend w Wyczółkach w powiecie siemiatyckim. Przypomnijmy, że grupa kilkunastu osób m.in. słownie obrażała polskich żołnierzy, pluła na mundur oraz wylała piwo.

📢 Kolekcjonerzy poszukują tych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 17.07.2024

Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!

📢 Krajobraz po burzach w Podlaskiem. Strażacy usuwali skutki wichury. Mnóstwo powalonych drzew

Przez województwo podlaskie przechodził we wtorek front burzowy. Strażacy z regionu zanotowali w tym dniu ponad 90 interwencji, większość związanych z usuwaniem skutków porywistego wiatru.

📢 Zarobki w Lasach Państwowych w 2024 roku. Najnowsze dane o zarobkach leśników po podwyżce

Średnia płaca w Lasach Państwowych wyniosiła 11 100 złotych brutto. Ale niebawem wzrośnie, bo planowane są solidne podwyżki. Jako pierwsi publikujemy nowe stawki wynagrodzeń dla wszystkich pracowników.

📢 14 najpiękniejszych polskich dworów. Zachwycające miejsca, w których poczujesz się jak dawny szlachcic. Wygląd niektórych zadziwia

Dwór był dawniej nie tylko siedzibą szlachcica, ale też centrum całej okolicy, ośrodkiem wydarzeń politycznych i wielką skarbnicą pamiątek rodzinnych i patriotycznych. Dziś stare polskie dwory to zabytki pełne niezwykłej atmosfery, w których sami możemy poczuć się trochę jak dawni ziemianie. Kto właściwie mieszkał w starych polskich dworach, jak wyglądały szlacheckie domy, jakie piękne dworki przetrwały w Polsce do dziś? Zapraszamy do galerii 14 najpiękniejszych polskich dworów, które warto odwiedzić w czasie weekendowej wycieczki.

📢 Tak wyglądały żniwa naszych dziadków! Snopki zboża, ręczna kosa i niepowtarzalny klimat tamtych dni. Zobacz archiwalne zdjęcia

Spójrzcie tylko na te unikatowe zdjęcia! To właśnie w taki sposób wyglądały żniwa naszych dziadków lata temu. Praca od świtu do zmierzchu, snopki zboża na polu, ciężka praca ręczną kosą i... niepowtarzalny klimat jedności. Wspólne przeżywanie chwil w ten sposób już nie wróci. Na szczęście jest Narodowe Archiwum Cyfrowe, które posiada w sobie prawdziwe perełki.

📢 Sprawna akcja policji. Skontrolowali kilkadziesiąt taksówek

W trakcie działań mundurowi skontrolowali 50 pojazdów „Taxi”, ujawnili 23 wykroczenia, nakładając na kierowców 13 mandatów karnych. W 10 przypadkach policjanci pouczyli kierowców oraz zatrzymali 2 dowody rejestracyjne.

📢 Kradł sobie spokojnie materiały z budowy. Niestety obok przejeżdżał policjant po służbie

Policjant z Białostockiego Oddziału Prewencji zatrzymał złodzieja, który kradł materiały z budowy. Zgodnie z kodeksem wykroczeń za kradzież grozi kara grzywny lub aresztu.

📢 Droga powiatowa do Kruszynian zostanie wyremontowana

Drogi powiatowe w gminie Krynki, które zostały zniszczone wskutek kryzysu na granicy przejdą gruntowny remont. Gmina Krynki, która jest partnerem porozumienia zawartego z Powiatem Sokólskim ogłosiła przetarg na realizację inwestycji.

📢 Wypadek na DK 16. Ciężarówka wpadła do rowu i zaryła kabiną w ziemię

Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

📢 Gąsiewska w akcji! Obcisły top, a pod spodem... kompletnie nic! Tak Wiktoria Gąsiewska przyciąga uwagę internautów ZDJĘCIA 3.05.2024

Wiktoria Gąsiewska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Na jej profilu na Instagramie jest coraz więcej odważnych kadrów, które rozpalają wyobraźnię internautów. W naturalnym wydaniu o poranku... 21-latka nie założyła stanika 2.02.2022

📢 Moda i włosy w czasach PRL. Tak się wtedy czesano. Cóż to były za fryzury! Zobacz!

O czasach PRL-u mówi się głównie podczas wspominania kolejek do sklepów i braku podstawowych produktów. Jednak nie wszystko w tym okresie było szare i smutne. Dla wielu ludzi to lata młodości i studenckich szaleństw. Mała podróż w czasie i szczypta nostalgii? Czemu nie! Zobaczcie, jakie były najmodniejsze fryzury w czasach PRL.

📢 Wierni pożegnali ks. kan. Zbigniewa Rycaka. Spoczął na cmentarzu parafialnym

15 lipca w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce odbyło się ostatnie pożegnanie kapłana diecezji drohiczyńskiej ks. kan. Zbigniewa Rycaka.

📢 Wypadek na ul. Produkcyjnej w Białymstoku. Ford zderzył się z volkswagenem

Kierowca forda chciał zmienić pas ruchu i uderzył w volkswagena. W wyniku zderzenia auto dachowało. 34-letni kierowca passata trafił do szpitala.

📢 Już wkrótce Podlaska Oktawa Kultur. Zobacz, gdzie będą koncerty

Przed nami 16. edycja festiwalu. Tegoroczna Podlaska Oktawa Kultur rozpocznie się 25 lipca i potrwa cztery dni, do 28 lipca. Na scenie wystąpi 13 znakomitych zespołów z 11 krajów. Usłyszycie brzmienia inspirowane m.in. Afryką i Bliskim Wschodem. Będą wykonawcy z Chorwacji, Meksyku czy Azerbejdżanu.

📢 Augustów. Pijany nastolatek jechał skuterem. Odpowie jak dorosły

Był pijany i kierował niezarejestrowanym skuterem, do tego nie miał uprawnień, by go prowadzić. Co gorsza, przewoził pasażerkę. Nastolatka zatrzymali policjanci. Ponieważ miał 17 lat, odpowie jak dorosły.

📢 Gmina Jaświły. Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Mikicinie. Rywalizacja była zacięta

W zawodach wzięły udział jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Jaświły. W sumie zgłosiło się 26 drużyn, a rywalizowały w 6 kategoriach.

📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 17.07.2024

Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.

📢 Największa Noc Kupały w regionie! "Na Jana, Na Kupała" nad zalewem Bachmaty koło Dubicz Cerkiewnych bawiły się prawdziwe tłumy

W ostatnią sobotę (13.07) nad zalewem Bachmaty koło Dubicz Cerkiewnych odbyła się wyjątkowa impreza plenerowa. Popularna Noc Kupały pn. "Na Iwana, na Kupała" organizowana przez Związek Ukraińców Podlasia to największe tego typu wydarzenie w naszym regionie. Tysiące osób bawiło się do rana.

📢 Dom wójta z serialu Ranczo - tak wygląda w rzeczywistości. Oto serialowe Wilkowyje na co dzień

Tak wygląda w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach. Od czasu pojawienia się serialu "Ranczo", wieś stała się atrakcją turystyczną. Ławeczka często jest zajęta przez stałych bywalców. Wyglądają tak, jakby czekali na przyjazd ekipy filmowej. Nie potrzebują charakteryzacji.

📢 Najładniejsza uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" w historii. Zobacz Kamilę Boś na prywatnych zdjęciach

Według bardzo wielu widzów najpiękniejsza uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" w historii jest Kamila Boś. Była ona gwiazdą 8. edycji programu emitowanego w TVP 1. Mimo, iż od jej udziału w popularnym programie minęły już ponad 2 lata to w medialnym światku nadal funkcjonuje, a jej media społecznościowe przyciągają coraz więcej obserwujących. Zobaczcie, jak mieszka i żyje rolniczka na jej prywatnych zdjęciach.

📢 17. Powiatowa Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku. Zobacz bogatą fotogalerię

W 17. Powiatowej Pielgrzymce Strażaków do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku, uczestniczyli funkcjonariusze i druhowie zarówno PSP jak i OSP z dziesięciu gmin powiatu sokólskiego. Towarzyszyły im rodziny i sympatycy tych formacji, a także lokalni samorządowcy, wśród których był Łukasz Owsiejko, Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego.

📢 Turniej wędkarski o puchar burmistrza Moniek. Pogoda i szczęście dopisały

Turniej odbył się w Dolistowie Nowym. Wzięło w nim udział 19 wędkarzy. Niektórym szczęście dopisało i złowili całkiem pokaźne egzemplarze. Zwycięzcą został Lucjan Kochanowski, który może się pochwalić 2,2-kilogramowym leszczem.

📢 Plaże w Białymstoku i okolicach kilkanaście lat temu. Zobacz, jak się zmieniły

Dojlidy, zalew w Wasilkowie, Nowodworce, Supraśl czy Czarna Białostocka. To popularne kąpieliska w Białymstoku i okolicach. Mieszkańcy zażywali tutaj ochłody od wielu lat, robią to i obecnie. Przez lata jednak sporo się tutaj zmieniło. Prezentujemy archiwalne zdjęcia z kąpielisk.

📢 Piękne podlaskie Ring Girls. Te dziewczyny rozgrzewają publikę na galach sportów walki w Białymstoku i regionie

Ring Girls na stałe weszły już do środowiska sportów walki. Dziś trudno sobie wyobrazić dziś poważniejsze gale MMA i boksu na całym świecie i każdy szanujący się promotor nie zorganizuje eventu sportów walki bez Ring Girls. Piękne dziewczyny towarzyszą sportowym emocjom także na galach sportów walki na Podlasiu. Łagodzą obyczaje na ringu i w klatce, podczas eventów w Białymstoku i w regionie. Zobacz, jak się prezentują. Wybraliśmy najpiękniejsze podlaskie ring girls!

📢 9 polskich zamków na starych zdjęciach. Sprawdź, jak wyglądały przed wojną i w czasach PRL. Jak się zmieniły, jakie historie opowiadają?

Jak słynne polskie zamki wyglądały dawniej – w czasach PRL albo jeszcze przed II wojną światową? Możemy to sprawdzić dzięki zdjęciom, wykonanym przez naszych rodziców, dziadków i pradziadków, których zamki fascynowały tak samo przed wiekiem, jak nas dzisiaj. Zapraszam do fascynującej galerii starych zdjęć polskich zamków. Przekonaj się, jak słynne zabytki się zmieniły i jakie historie mają do opowiedzenia.

📢 Festiwal Przebudzonych Tutaka 2024 w Gródku. Zobacz co się działo na uroczysku Boryk w sobotę

Trwa Festiwal Przebudzonych Tutaka 2024 w Gródku (Фестываль Абуджаных Tutaka). To już czwarta edycja wydarzenia. Organizatorzy po raz kolejny pokazują jak zrobić dobry festiwal. W sobotę w Gródku bawiły się tłumy mieszkańców i gości. Prócz koncertów na przybyłych czekało wiele innych atrakcji.

📢 Te budynki z Białegostoku i regionu zniknęły na zawsze. Nie został po nich nawet ślad

Każde wyburzenie zazwyczaj budzi kontrowersje, niezależnie od intencji właściciela lub inwestora. Każdy znikający budynek zabiera ze sobą jakiś fragment historii danego miasta i tysiące związanych z nim wspomnień mieszkańców.

📢 Tym razem na giełdzie przy Andersa można było kupić różności. Mimo pogody chętnych na zakupy nie brakowało. Zobacz co można było kupić

Przysłowiowe mydło i powidło, rzeczy do domu ale nie tylko można było kupić w niedzielę (14 lipca) na giełdzie przy Podlaskim Centrum Rolno-Towarowym S.A. Chętnych do zakupu unikatowych rzeczy nie brakowało. Narzekali trochę na pogodę, ale wystarczyła kurtka z kapturem czy parasol i już można było spacerować i kupować.

📢 Mieszkania jak z horroru. Trzeba mieć odwagę, by tam zamieszkać! Najgorsze mieszkania do wynajęcia w Polsce

Można urządzić mieszkanie na bogato, można skromnie. Na tych zdjęciach widać, że czego jak czego, ale inwencji właścicielom tych mieszkań nie brakuje. Zdjęcia niektórych mieszkań po prostu budzą grozę. Szukając mieszkania do wynajęcia można trafić na niezwykłe ogłoszenia. Gusta są różne i o nich się nie dyskutuje, ale... Zobaczcie najgorsze mieszkania do wynajęcia w Polsce.

📢 Wielki zjazd teściowych i wyjątkowy odpust. W konkursie do wygrania był thermomix

W sobotę w Lipsku odbyło się diecezjalne spotkanie teściowych i rodzin. Uroczystej Mszy św. przewodniczył bp Dariusz Zalewski, biskup pomocniczy diecezji ełcki. Do parafii pw. Matki Bożej Anielskiej, na to spotkanie przybyli pielgrzymi oraz przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z terenu diecezji.

📢 Miastowi znowu zaczynają i robią sobie bezczelne żarty! Nowe najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia

Z rolnika najłatwiej sobie śmieszkować, bo w lecie jest zazwyczaj zajęty robotą i nie ma czasu na ciągle przeglądanie internetu. Ciekawe ile osób potrafiłoby tak zażartować z rolnika w prawdziwym świecie. Podlaska wieś to dla wielu "dowcipnisi" symbol zacofania. Oczywiście, województwo podlaskie to ostoja tradycji, ale należy to doceniać, a nie stroić swoje żarty. Z drugiej strony każdy mieszkaniec Podlasia powinien mieć do siebie dystans, bo przecież prawdziwa cnota krytyk się nie boi!

📢 Ostre riposty nauczycieli dla bezczelnych uczniów. Śmieszą nawet w wakacje! Zobacz najnowsze hity sprawdzianów

Trwają wakacje, ale najbardziej absurdalne hity sprawdzianów śmieszą nawet w lecie. Letnia przerwa to dobra okazja by odetchnąć i pośmiać się trochę z budzących grozę słów "wyciągamy karteczki". Zobaczcie na jakie odpowiedzi na sprawdzianach zdecydowali się najbardziej bezczelni uczniowie. Potrafilibyście tak napisać do nauczyciela?

📢 Rolnicy. Podlasie. Dziś wielkie otwarcie labiryntu w kukurydzy. Taką atrakcję przygotowali bohaterowie serialu

W niedzielę (14 lipca) nastąpi oficjalne otwarcie największej gry terenowej opartej na labiryncie na Podlasiu. W Ciemnoszyjach (powiat grajewski) Justyna i Łukasz Maciorowscy, bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie przygotowali edukacyjny labirynt w kukurydzy. Przedstawiamy jakie atrakcje czekają w Ciemnoszyjach oraz kim są Justyna i Łukasz z serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Ciągniki nie do zdarcia w niskich cenach. Prawdziwe okazje! Tanie traktory na sprzedaż w woj. podlaskim: Lipiec 2024. Zdjęcia, ceny, oferty

Okres tuż przed żniwami nie jest wymarzoną porą na zakup ciągnika, ale warto zainteresować się ogłoszeniami bo można trafić na prawdziwe okazje. W lipcu ceny ciągników nie spadły, dlatego trzeba przebić się wiele ogłoszeń by znaleźć coś ciekawego. Zrobiliśmy to za was. Zobaczcie, co aktualnie można kupić w województwie podlaskim.

📢 Księżniczki Disneya jako realistyczne zombie od AI – Kopciuszek, Elsa, Ariel czy Mulan w wersji zombie są niesamowite. Przekonaj się

Sztuczna inteligencja pozwala na tworzenie niezwykłych połączeń, których nikt by się nie spodziewał. Sprawdziliśmy więc, jak prezentowałyby się słynne księżniczki Disneya w bardziej realistycznej wersji, a w dodatku jako... zombie. Efekty działań AI są nie tylko klimatyczne, ale i niezwykłe. Przekonajcie się sami.

📢 Małe cięcie, wielka zmiana! Nowe pomysły na krótkie fryzury. W stylu Pompadour, pixie cut czy warstwowy bob?

Nadeszło lato, idealna pora na szybkie cięcie włosów! Nowa fryzura może optycznie wyszczuplić twarz. Zdecydujesz się na radykalną zmianę czy jednak delikatne podcięcie? Zobacz jak po wizycie u fryzjera zmieniły się kobiety na zdjęciach, może któraś cię zainspiruje?

📢 Rolnicy.Podlasie. TOP 5 największych niespodzianek w gospodarstwie Gienka i Andrzeja

Program Rolnicy.Podlasie oglądamy by odprężyć się po ciężkim dniu pracy i sprawdzić jak toczy się życie na spokojnej, podlaskiej wsi. Trzeba jednak przyznać, że w gospodarstwie Gienka i Andrzeja było kilka wydarzeń na widok których, mówiąc kolokwialnie, "kopara nam opadła". Stworzyliśmy ranking największych niespodzianek w Plutyczach.

📢 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej ma nowych żołnierzy. Ochotnicy złożyli w Augustowie przysięgę

Ponad 80 ochotników przysięgało na na sztandar 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierze z terenu województwa podlaskiego ukończyli szkolenie w ramach "Wakacji z WOT". Uroczystość odbyła się na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie.

📢 Magda Narożna ma duży dom w lesie. Zobacz, jak mieszka wokalistka "Pięknych i Młodych"

Wakacje to czas dużej ilości koncertów, więc Magda Narożna ma sporo pracy. Na szczęście jest miejsce, gdzie może zregenerować siły - to dom pod Łomżą. Wokalistka niedawno przeszła sporą metamorfozę i teraz jeszcze bardziej zachwyca urodą. Wokalista "Pięknych i Młodych" mieszka w niewielkiej wsi w okolicach Nowogrodu (woj. podlaskie). Ma duży dom i niewielki staw. Chętnie pokazuje swoją posiadłość na swoim koncie na Instagramie. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda disco polo.

📢 Zenek Martyniuk i jego wszystkie domy. Wyrósł na wsi, potem zamienił blok na piękną posiadłość

Zenek Martyniuk zawsze był skromny i nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Pamięta, że wszystko zaczęło się w małej wsi w powiecie bielskim. Lubi wracać do rodzinnego domu, gdzie wciąż ma swój pokoik. Zenek mieszkał już m. in. w bloku w Białymstoku, ale od wielu lat przeprowadził się pod Białystok, gdzie ma spory dom. Zobaczcie najważniejsze domy w życiu Zenka Martyniuka!

📢 Piękne Polki z PRL-u. Tak wygląda prawdziwy wdzięk i kobieca delikatność. W stu procentach naturalne, bez botoxu i operacji plastycznych

Zjawiskowa uroda, pewność siebie i klasa - to po prostu piękne Polki z czasów PRL. Bez botoxu i Phonów. Zobaczcie archiwalne fotografie przedstawiające prawdziwe ślicznotki z tamtych lat, które nie potrzebowały wybiegu, by prezentować swoje wdzięki i klasę. Przejdź do galerii zdjęć i przypomnij sobie urokliwe Panie PRL-u.

📢 Najlepsze fryzury dla kobiet po 50. i 60-tce. Odmładzające cięcia dla dojrzałych pań. Sprawdź modne trendy na lato 2024

Czasem opuszczenie swojej strefy komfortu może przynieść niesamowite efekty! Fryzury dla dojrzałych kobiet nie muszą być wcale tradycyjne i nudne. Wręcz przeciwnie, skrywają w sobie ogromny potencjał. Odpowiednio dobrana fryzura może być nie tylko interesująca, ale także inspirująca! Jeżeli uważasz, że kobieta po 50-tce ma ograniczone możliwości, aby prezentować się atrakcyjnie, to jesteś w błędzie. Fryzury dla dojrzałych pań mogą nawet odmładzać, a na rynku dostępnych jest wiele stylizacji, które to potwierdzają. Przedstawiamy modne cięcia, stworzone specjalnie dla kobiet dojrzałych. Dobrze dobrane fryzury pozwalają poczuć się młodziej, niwelując efekt upływającego czasu. Co więcej, nie trzeba sięgać po wyrafinowane środki, aby to osiągnąć. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą, warto sprawdzić aktualne trendy dotyczące fryzur damskich dla grupy wiekowej 50+ i 60+.

📢 Podlaska Toskania prężnie się rozwija. To prawdziwy raj dla dzieci. Są tu nawet wielbłądy

Kapibary, kangury, lamy, alpaki, kozy, owce, a nawet wielbłądy. Są też ptaki, stawy pełne ryb i piękne otoczenie. Podlaska Toskania to ciekawe miejsce na mapie atrakcji woj. podlaskiego. W tym dziecięcym zoo dobrze poczują się także dorośli, bo bliski kontakt ze zwierzętami naprawdę relaksuje.

📢 Wyniki matury z języka polskiego. Oto TOP 10 najlepszych i najgorszych podlaskich szkół

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna opublikowała już szczegółowe wyniki tegorocznej matury w podlaskich szkołach. Zobacz, które placówki poradziły sobie z językiem polskim najlepiej, a które najgorzej.

📢 Największa i najbogatsza w Polsce muzealna kolekcja ciągników, lokomobil parowych i ciągówek znajduje się w Muzeum w Ciechanowcu. Zobacz!

Jest tu i Ursus, i Porsche! Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu posiada największą w Polsce muzealną kolekcję lokomobil parowych, ciągówek i ciągników! Zobacz te wspaniałe, unikatowe maszyny w galerii zdjęć.

📢 Legendarne motocykle z PRL-u. Wciąż można kupić legendarne WSK, Jawa, SHL, MZ. Ile obecnie trzeba za nie zapłacić?

Motocykle z okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej są często uważane za ikony motoryzacji tamtych lat. W PRL-u symbolizowały wolność i niezależność, co czyniło je popularnymi wśród młodzieży, ale służyły również jako środek transportu dla różnych grup społecznych. Wielu pasjonatów motoryzacji zaczynało swoją przygodę od tych maszyn, dlatego teraz wracają do nich z sentymentem.

📢 Gdzie pod namiot? Oto lista najlepszych kempingów i pól namiotowych w woj. podlaskim

Sezon wakacyjny w pełni. Jeśli rozważacie wypoczynek pod namiotem bądź na kempingu, tutaj znajdziecie propozycje miejsc z całego regionu. W galerii zebraliśmy najlepsze pola namiotowe i kempingi w Podlaskiem, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziecie odpowiedź na pytanie: gdzie pod namiot.

📢 Rolnicy. Podlasie. Gienek Onopiuk sprzed lat. Jak wyglądał zanim stał się sławny?

Gienek Onopiuk przez wiele lat żył sobie spokojnie w Plutyczach i nie przypuszczał, że kiedyś stanie się jednym z najpopularniejszych rolników w kraju. Czy pamiętacie jak wyglądał, gdy dopiero rozpoczynał swoją przygodę z telewizją? Nasza dziennikarka odwiedziła go jako jedna z pierwszych, niedługo po rozpoczęciu emisji serialu. Zobaczcie, jak ją przyjął i jak wtedy wyglądało gospodarstwo największej gwiazdy programu Rolnicy.Podlasie.

📢 Kapusta na głowę czy buty z lodem? Wygląda głupio, ale działa. Najdziwniejsze sposoby na upały

Pogoda w najbliższych dniach nie będzie miała litości. Czeka nas kilka dni bardzo intensywnych upałów. Temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza staną się normą. Buty z butelek pełnych wody? Basen w naczepie do ciągnika? Proszę bardzo, byle tylko uciec od piekielnego żaru. Zobaczcie najciekawsze pomysły internautów.

📢 Zobacz najpiękniejsze Polki! Za nami Gala Finałowa Miss Polski 2024. Nową miss została Kasandra Zawal. Karolina Grabowska z Podlasia w TOP 5

5 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się Gala Finałowa konkursu Miss Polski 2024. Do rywalizacji przystąpiły 32 piękne kobiety z całej Polski. Wśród nich znalazły się dwie reprezentantki naszego regionu: Julia Roszko i Karolina Grabowska. Jury koronę dla najpiękniejszej przyznało Kasandrze Zawal z Wielkopolski. Karolina Grabowska z Białegostoku został IV Wicemiss.

📢 Rolnicy. Podlasie. Gienek i Emilka pokazują swoje domy w środku. Tak mieszkają bohaterowie programu Fokus TV

W domu Gienka i Andrzeja w tym roku zaszły ogromne zmiany. Rolnicy dobudowali sobie pokój, wymienili okna i odnowili elewację domu. U Emilki z Laszek takich rewolucji nie było. Najbardziej lubianych rolników i rolniczkę z programu Rolnicy. Podlasie odwiedzaliśmy wielokrotnie. Zobacz najciekawsze zdjęcia z naszych wizyt i nie tylko.

📢 TOP 10 najpiękniejszych plaż w woj. podlaskim. Sprawdź, gdzie wypocząć w weekend

W woj. podlaskim zapowiada się gorący weekend. Słupki rtęci poszybują powyżej 30 stopni. W taką pogodę najlepiej się schłodzić. Warto to zrobić nad wodą, najlepiej w pięknych okolicznościach przyrody. Niezależnie gdzie spędzicie weekend, w każdej części regionu czekają na was piękne plaże.

📢 Miss Polski 2024. Zobacz kandydatki w strojach kąpielowych. Wśród nich reprezentantki z naszego regionu. Jak oceniasz szanse Podlasianek?

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki uczestniczą w zgrupowaniu w Małopolsce. Wśród ślicznych pań znajdują się również dwie reprezentantki Podlasia. Kobiety ze wszystkich regionów kraju na początku lipca powalczą o koroną.

📢 Komendanci policji i ich zastępcy z województwa podlaskiego. Zobacz kto dowodzi w podlaskim garnizonie w 2024 roku. Zaszło sporo zmian

W ostatnich dniach i tygodniach zaszło sporo zmian na kierowniczych stanowiskach w podlaskim garnizonie policji. Do kogo należy obecnie władza w podlaskiej policji? Sprawdźcie, kim są komendanci i ich zastępcy w poszczególnych miastach w województwie podlaskim.

📢 Wakacje i urlop w krzywym zwierciadle. Najlepsze wakacyjne MEMY

Hasło: wakacje! i już wszystko jasne. Miliony uczniów od dziś (21.06) przez dwa miesiące mają wyczekiwany czas wolny. Ale nie ważne ile masz lat i kiedy ty zaczynasz zaczynasz swój urlop. Ważne, by spędzić go tak jak lubisz. Internauci też są niezawodni, na wakacje przygotowali memy i śmieszne obrazki dla każdego. Zobaczcie MEMY na wakacje 2024.

📢 PUPIL ROKU 2024 Głosowanie rozpoczęte! Zobacz zwierzątka zgłoszone do akcji, zagłosuj lub prześlij zdjęcie swojego pupila

Tworzymy wielką galerię zdjęć zwierzaków naszych Czytelników - zarówno tych miauczących, szczekających, jak i latających czy pełzających. Wszystkich tych, którzy w naszych domach i sercach zajmują wyjątkowe miejsca. Zwieńczeniem naszej akcji będzie wydanie albumu NASZE PUPILE. Na właścicieli zwierząt czekają m.in. nagrody finansowe i wyjazdy do SPA.

📢 Miss Polski Podlasia 2024. Najpiękniejszą Podlasianką została Natalia Jankowska. Wielki show na gali finałowej w operze. Zobacz zdjęcia!

Podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej poznaliśmy tegoroczną Miss Polski Podlasia. Zaszczytnym tytułem oraz koroną została uhonorowana białostoczanka - Natalia Jankowska. Zobacz jak wyglądała gala i jak zaprezentowały się kandydatki

📢 Rolnicy. Podlasie. Jak zmieniło się u Gienka i Andrzeja w ciągu pięciu lat serialu. Od drewnianego wychodka do nowoczesnej łazienki

Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany od 2019 roku. Z miejsca zdobył liczne grono fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy kilku rodzin rolników z Podlasia. Najwięcej emocji wzbudza metamorfoza u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Zobaczcie jest zmieniło się gospodarstwo najbardziej popularnych bohaterów serialu Rolnicy Podlasie.

📢 MISTRZOWIE SMAKU. Głosowanie na najlepszych w branży rozpoczęte! Oddaj głos na swojego faworyta lub zgłoś kandydata do nagrody

Który kucharz gotuje najsmaczniej? Który kelner najsympatyczniej obsługuje klientów? Który barman robi najlepsze drinki? Kto piecze najlepsze ciasta? Gdzie można zjeść najlepsze lody, gdzie warto wybrać się na obiad czy kolację, a gdzie na kawę lub ciasto? Po raz kolejny głosami klientów zostaną przyznane nagrody w plebiscycie Mistrzowie Smaku. NOWOŚĆ! W wielkim finale czekają główne nagrody finansowe w wysokości 20 000 złotych!

📢 Pamiętacie taki Białystok? Te miejsca zmieniły się bezpowrotnie. Stolica woj. podlaskiego na archiwalnych zdjęciach

Białystok kilkanaście lat temu to było zupełnie inne miasto. Po rynku jeździły samochody, Akcent ZOO przygnębiał wielkimi klatkami a na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Piłsudskiego nie było przejść podziemnych.

📢 Faszyn from Raszyn, czyli moda wprost z polskich ulic. Wyszlibyście tak na ulice? Oni nie mieli z tym problemu

Poznajcie kreatorów mody z polskich ulic. To wydarzyło się naprawdę. Tak ubrani ludzie rzeczywiście przechadzali się po naszych ulicach. Niewiarygodne!

📢 Nowi funkcjonariusze podlaskiej policji złożyli ślubowanie. 10 kobiet i 19 mężczyzn będzie służyć w kilku komendach w całym województwie

29 nowych policjantów (10 kobiet i 19 mężczyzn) wstąpiło w szeregi podlaskiej policji. W środę (8 maja) złożyli uroczyste ślubowanie. Po szkoleniu będą służyć w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Oddziale Prewencji Policji w Białymstoku, Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, trafią także do komend w Suwałkach, Hajnówce, Mońkach, Kolnie, Sokółce, Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem.

📢 MISTRZOWIE URODY. Poznaliśmy laureatów z miast i powiatów! Już w poniedziałek o 12.00 start kolejnego, wojewódzkiego etapu głosowania

Nowa edycja wielkiego plebiscytu branży Beauty i Zdrowie & Fitness rozpoczęta! Zapraszamy do zgłaszania fryzjerów, kosmetyczek, stylistek paznokci oraz innych specjalistów od urody. Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe, które zostaną wręczone podczas wielkiej gali Mistrzów Urody. Już po raz kolejny Ekspertem Plebiscytu Mistrzowie Urody jest Michał Łenczyński, założyciel organizacji Beauty Razem, lider i autorytet w branży beauty w Polsce.

📢 Oto modne damskie fryzury w tym sezonie. Bob, baby bang czy pixie cut? Te cięcia są najlepsze na wiosnę 2024!

Marzy ci się bob, albo pixie cut, ale zawsze nosiłaś długie włosy i boisz się zdecydować na krótką fryzurę? Być może te metamorfozy dodadzą ci odwagi! Te kobiety różni wiek i typ urody, ale łączy jedno - zdecydowały się na krótkie cięcie, które dodało im urody. Zobacz sama!

📢 Ursusy, Zetory a nawet Volvo w niskich cenach. Te maszyny to wiosenne okazje! Tanie ciągniki na sprzedaż w woj. podlaskim: kwiecień 2024

Nastała wiosna i znów rolnicy mają ręce pełne roboty. Tymczasem na portalach ogłoszeniowych pojawiło się sporo nowych propozycji sprzedaży ciągników. Co ciekawe, ceny traktorów zaczynają się aktualnie już od niecałych 4 tys. zł! Wybraliśmy dla was najciekawsze propozycje, może któraś z nich przypadnie wam do gustu?

📢 Jak działa pralko-suszarka?

Energooszczędna pralko-suszarka to urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu. Poznaj jego zalety i dowiedz się, dlaczego warto go mieć!
Pralko-suszarka jest urządzeniem AGD, które łączy w sobie cechy tradycyjnej pralki i suszarki. Pralko-suszarki są wyposażone w dokładnie takie same funkcje, jak każdy z tych sprzętów oddzielnie. A więc posiadają różnorodne programy, które umożliwiają pranie i suszenie odzieży w sposób adekwatny do rodzaju tkaniny, z jakiej została ona wykonana, co sprawia, że cykl prania i suszenia jest całkowicie bezpieczny dla ubrań. Korzystanie z pralko-suszarki pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience lub pralni, a w przypadku modelu energooszczędnego - także nieco obniżyć rachunki za energię elektryczną. Jak działa pralko-suszarka i jakie funkcje posiada?

📢 Tanie ciągniki SAM wystawione na sprzedaż. Fantazja rolników nie zna granic! Z silnikiem mercedesa czy golfa?

Niech się schowają ciągniki Lamborghini, John Deere czy New Holland. Oto nadchodzi polska szkoła sprytu i samodzielności! Ciągnik z silnikiem mercedesa w123 czyli popularnej beczki? Proszę bardzo! Traktor z silnikiem fiata 126p? A to jeździ? Jeszcze jak! A może traktor z oponami jak z monster trucka? Takie cuda tylko w Polsce!

📢 Zjawiskowe i majestatyczne. Specjalnie dla was wybraliśmy 16 najpiękniejszych katolickich świątyń w Podlaskiem. Poznaj ich historię

Województwo podlaskie słynie z cudownej architektury katolickich świątyń. Specjalnie dla was wybraliśmy 16 najciekawszych obiektów, które cieszą oko i duszę. Sprawdź galerię, poznaj krótką historię poszczególnych świątyń.

📢 Magiczne miejsca w województwie podlaskim. Co warto zwiedzić na Podlasiu? 20 pomysłów na weekendową wycieczkę

Na Podlasiu nie brakuje miejsc owianych legendami i zabobonami. Nie brakuje tutaj tzw. miejsc magicznych, tajemniczych i wartych odwiedzenia. Być może niektóre z nich dane Ci było widzieć. Jeżeli nie - musisz je zobaczyć! Oto kilka miejsc wprost idealnych na weekendową wycieczkę.

📢 Tak wyglądają dziś kultowe miejsca z filmu "U Pana Boga za piecem". Poznaj szlak turystyczny legendarnej komedii

Film "U Pana Boga za piecem" wpisał się złotymi głoskami w historii polskiej kinematografii. Film z 1998 roku zna prawie każdy, choć nie każdy wie, że sceny do legendarnej komedii kręcone były w Sokółce, Tykocinie, Supraślu, Białymstoku, Janowie, Królowym Moście i starej szosie z Białegostoku do Bobrownik. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na dzień dzisiejszy wyglądają kultowe miejsca filmu w reżyserii Jacka Bromskiego.

📢 Tak wyglądał Zenek Martyniuk w młodości. Oto archiwalne fotografie z prywatnego albumu artysty

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądał Zenek Martyniuk w młodości? W jaki sposób rozpoczynały się jego muzyczne początki oraz co wpłynęło na tak wielką popularność? Niekwestionowana gwiazda muzyki disco polo zaprezentowała archiwalne zdjęcia z prywatnego albumu, co daje nam fantastyczną okazję do tego, by jeszcze lepiej poznać przeszłość jednego z najbardziej popularnych muzyków disco polo w Polsce.

📢 Krajobraz po wichurach w Podlaskiem. W Białymstoku wiatr łamał drzewa jak zapałki. Strażacy interweniowali w regionie około 150 razy

Miniony weekend przebiegał pod znakiem bardzo silnych podmuchów wiatru. W Białymstoku i regionie strażacy mieli wiele pracy, związanej z usuwaniem skutków wichury. Wiatr, wiejący z prędkością około 80 km/h bez trudu łamał drzewa i zrywał dachy w regionie.

📢 Dramat nauczycieli. Znów nie mogą spać po nocach. Najlepsze hity ze sprawdzianów, kartkówek i klasówek 2023

Koszmar nauczycieli. Znów nie mogą spać po nocach. Rok szkolny 2023/2024 niesie belfrom ze sobą wiele nieprzespanych nocy. Dlaczego? Cóż, będą musieli sprawdzać prace swoich uczniów, którzy nie zawsze grzeszą bystrością. Hity ze sprawdzianów, kartkówek i klasówek to zdjęcia prac, które doprowadziły wielu nauczycieli do łez. Poprawianie ich to prawdziwa udręka. Jak sobie z tym radzą? Publikują w Internecie prace swoich podopiecznych jako hity z klasówek. Jest to jednak śmiech przez łzy. Zobaczcie jakie kwiatki występują w pracach domowych, wypracowaniach oraz kartkówkach.

📢 Burze przetaczają się przez region. Ostrzegamy, te memy poprawią wam humor!

Pogoda w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza. Słońca jak na lekarstwo, do tego w ten weekend synoptycy zapowiadają liczne burze. Zebraliśmy dla was kilka śmiesznych obrazków z nadzieją, że poprawią wam humor.

📢 Gródek. Festiwal Przebudzonych Tutaka odbył się po raz trzeci! Wśród gości Swiatłana Cichanouska

W ostatni weekend (14-15.07) na uroczysku Boryk odbyła się kolejna edycja Festiwalu Przebudzonych "Tutaka" (Фестываль Абуджаных Tutaka 2022). Było dużo dobrej muzyki, ale nie tylko. Bardzo mocnym punktem programu było spotkanie ze Śviatłaną Cichanouską, liderką sił demokratycznych Białorusi. Gwiazdą muzyczną był zespół Daj Darohu! (Дай Дарогу!).

📢 OSOBOWOŚĆ ROKU POLSKI 2022. Laureatów nagrodzono podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie!

27 maja 2023 r., w wyjątkowym miejscu dla każdego Polaka - w sali balowej Zamku Królewskiego w Warszawie - uhonorowaliśmy laureatów Osobowości Roku Polski 2022. Organizatorem gali oraz plebiscytu jest Polska Press Grupa, wydawca dzienników regionalnych w całej Polsce. Cała gala została zarejestrowana, a pamiątkowe wideo pokazujemy we wszystkich serwisach internetowych Polska Press Grupy.

📢 Najtańsze traktory na sprzedaż. Te ogłoszenia sprzedaży ciągników rolniczych to prawdziwe okazje! [ZDJĘCIA, CENY, OFERTY]

Ogłoszeń o sprzedaży traktorów jest naprawdę sporo. Wybraliśmy najtańsze oferty, które można znaleźć w województwie podlaskim. Skoncentrowaliśmy się na pojazdach markowych, choć w sieci można znaleźć sporo ogłoszeń dotyczących ciągników typu esiok, czyli samoróbek. Zobaczcie kilkanaście ogłoszeń najtańszych ciągników rolniczych na sprzedaż z portalu olx. Do wzięcia są Ursusy, Zetory, a także wiele innych marek. Zobacz najnowsze oferty z cenami i zdjęciami.

📢 Mieszkańcy województwa podlaskiego na zdjęciach z początku wieku. Bardzo się zmieniliśmy? Jak wyglądał Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka?

20 lat temu były modne inne ubrania czy fryzury, a nasze miasta wyglądały również trochę... inaczej. W roku 2000 niektórzy spodziewali się końca świata, tymczasem życie potoczyło się dalej i właśnie mija 20 lat od przełomu tysiącleci. Zebraliśmy zdjęcia z lat 2000 - 2002. Znajdziecie na nich mieszkańców Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Sokółki czy Augustowa.

📢 Memy o rolnikach prosto z Podlasia. Zobacz najlepsze śmieszne demotywatory i obrazki (20.07.2022)

Rolnicy - budzą śmiech czy szacunek? Bywa różnie. Niezaprzeczalnie jednak bez ich ciężkiej pracy większość nie miałaby co jeść. Szczególnie w naszym regionie są silną, wciąż liczącą się grupą. Dziś postanowiliśmy jednak przyjrzeć się im z przymrużeniem oka. Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach.

📢 Dobiega końca Suwałki Blues Festival. Zobacz, co działo się trzeciego dnia bluesowego grania

Trzeciego dnia Suwałki Blues Festival na scenach zagrali m.in. The Blues Makers, Śląska Grupa Bluesowa czy Spoonful of Blues.

📢 Piękne podlaskie wiejskie chaty i tradycyjne ogrody. Co za klimat! Takie cuda tylko w naszym regionie (zdjęcia)

Stare chaty i ogrody mają niezwykły klimat. Kilka z nich z wielką pieczołowitością zgromadzono w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Zobaczcie jak efektownie prezentowały się te zabytki latem 2020 roku.

📢 Oddział Rehabilitacji w Krzyżewie oficjalnie otwarty [zdjęcia]

Szpital w Wysokiem Mazowieckiem rozszerzył swoją działalność. W środę, 20 kwietnia, w Krzyżewie oficjalnie otwarto stacjonarny oddział rehabilitacyjny. Będzie on służył przede wszystkim dla mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego, ale również dla pacjentów spoza powiatu, jako uzupełnienie kompleksowej opieki nad pacjentem w procesie rekonwalescencji i powrotu do pełnej sprawności.

📢 Zobacz, jak krótkie włosy zmieniają wygląd i… życie. Krótkie fryzury mogą być kobiece!. Zobacz metamorfozy kobiet

Krótkie fryzury damskie nie tracą na popularności, chociaż wciąż wiele osób uważa, że to długie włosy są atrybutem kobiecości, a krótkie odbierają urok nawet najpiękniejszym kobietom. Nic bardziej mylnego, a metamorfozy pań, które zdecydowały się na ostre cięcie tylko potwierdzają, że krótkie fryzury są wygodne, modne i dodają urody. W dodatku decydując się na krótkie włosy, możesz zmienić świat na lepsze! Dowiedz się, w jaki sposób.

📢 Wierszalin. Najbardziej tajemnicze miejsce na Podlasiu. Nawet szatan nie miał tu wstępu (zdjęcia)

Morderstwo, sekta, prorok i... święte baby. W tym miejscu wciąż czuć niesamowitą aurę.

📢 Mistyczna Noc Kupały 2021 w Dubiczach Cerkiewnych - relacja. To największa tego typu impreza w regionie (ZDJĘCIA, WIDEO)

W Dubiczach Cerkiewnych mieszkańcy i przyjezdni świętowali Noc Kupały (17 lipca). To największa impreza tego typu w regionie, o bardzo mistycznym charakterze. W nocy kobiety puszczały wianki na wodę, było ognisko i poszukiwanie kwiatu paproci.

📢 Jak oni się ubrali?! Zobaczcie modowe wpadki Polaków. Faszyn from raszyn po polsku

Faszyn from Raszyn to strona internetowa oraz fanpage na Facebooku stworzone po to, by ośmieszać modowe wpadki Polaków.

📢 Nie uwierzysz, że to wciąż te same osoby! Makijaż robi ogromną różnicę. Zdjęcia przed i po robią kolosalne wrażenie

Jak zmienić swój wygląd? Nie trzeba wcale ogromnych pieniędzy, wielu miesięcy i kilkunastu operacji plastycznych. Wystarczy bowiem dobry makijaż, by zmienić się nie do poznania i wypięknieć. A to zaledwie kwestia dobrych umiejętności i kilkudziesięciu minut! Zobacz zdjęcia przed i po, które potwierdzają, że każda kobieta jest piękna!

📢 Studniówka 2020. Uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży bawili się do białego rana [zdjęcia]

Sobota 18 stycznia br. dla abiturientów łomżyńskiego Mechaniaka na długo zostanie w pamięci. Uczniowie niespełna sto dni przed maturą, bawili się na balu.

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna