MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prasówka 25.07.2024 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 24.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Suwalscy policjanci obchodzili swoje święto. Były podziękowania i awanse”?

Prasówka 25.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Suwalscy policjanci obchodzili swoje święto. Były podziękowania i awanse

Uroczysty apel był okazją, by podziękować funkcjonariuszom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie. Funkcjonariusze otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe i nagrody.

Nie przegap promocji!

📢 W skansenie w Białowieży odbyła się konferencja „Wokół naszej tożsamości” z udziałem wielu znanych postaci z regionu. Zobacz zdjęcia

W sobotę, 20 lipca, w Skansenie Architektury Drewnianej Ludności Ruskiej Podlasia w Białowieży odbyła się konferencja naukowa pn. „Wokół naszej tożsamości”. Jest to cykliczne spotkanie, które rokrocznie gromadzi wiele znanych postaci ze świata nauki i kultury, Podobnie było i w tym roku. Sprawdź, kto odwiedził skansen w Białowieży w ostatnią sobotę.

📢 Diecezja drohiczyńska. Ostatnia droga zmarłego kapłana. Pogrzeb śp. ks. kan. Antoniego Sieczkiewicza

Kapłana tłumnie pożegnali mieszkańcy parafii w Grodzisku i Zbuczynie. W Grodzisku ks. Antoni Sieczkiewicz był przez 31 lat proboszczem, w Zbuczynie z kolei przez ostatni rok mieszkał na emeryturze. Na pogrzeb kapłana licznie przybyli mieszkańcy obu parafii. Mszy św. pogrzebowej przewodniczył bp Piotr Sawczuk, biskup drohiczyński. Wraz z nim Eucharystię koncelebrowali bp senior Antoni Pacyfik Dydycz oraz licznie zgromadzeni kapłani z diecezji drohiczyńskiej oraz siedleckiej.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 25.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Szkoły publiczne z Suwałk i Białegostoku bez pieniędzy z programu "Podróże z klasą"

Publiczne szkoły z Białegostoku i Suwałk nie otrzymają ani złotówki z ministerialnego programu „Podróże z klasą”. W pierwszym naborze nie udało się otrzymać wsparcia na wycieczki i szansą była pula dodatkowych 20 mln zł. Nabór prowadzony był w poniedziałek. Po 4 minutach środków już nie było.

📢 Dni Moniek 2024. Podsumowanie sportowych rywalizacji w ramach obchodów święta miasta. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Turniej Piłki Nożnej, II Spartakiada Seniorów oraz Turniej Szachowy. Takie zawody odbyły się w ramach weekendowych Dni Moniek. Rywalizacji w duchu fair play towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji. Była okazja do integracji i dobrej zabawy. Oto lista zwycięzców.

📢 "Kuchenne rewolucje". Oto restauracje, które upadły, nie pomogła nawet Magda Gessler 24.07.2024

"Kuchenne rewolucje" na telewizyjnej antenie zadebiutowały w marcu 2010 roku. Od tamtej pory restauratorka Magda Gessler podróżuje po całym kraju i ratuje podupadające knajpy. Trzeba przyznać, że większość kulinarnych metamorfoz kończy się spektakularnym sukcesem. Jednak nie wszystkie. Zobacz listę restauracji, którym nawet Magda Gessler nie potrafiła pomóc.

📢 Zapachowe wspomnienia PRL. Pamiętacie takie perfumy? Sentyment pozostał do dziś...

Zapachowe wspomnienia są trwalsze niż jakiekolwiek inne. Choć jesteś dziś kobietą, świetnie pamiętasz zapachy, które używała mama. Pierwsze własne doświadczenia z perfumami też zostają na zawsze zakodowane w pamięci. Zapach perfum jest przecież marzeniem, fantazją, naszą małą tajemnicą... Wybierzcie się z nami w sentymentalną podróż do zapachowych lat 90.

📢 Moda i włosy w czasach PRL. Tak się wtedy czesano. Cóż to były za fryzury! Zobacz!

O czasach PRL-u mówi się głównie podczas wspominania kolejek do sklepów i braku podstawowych produktów. Jednak nie wszystko w tym okresie było szare i smutne. Dla wielu ludzi to lata młodości i studenckich szaleństw. Mała podróż w czasie i szczypta nostalgii? Czemu nie! Zobaczcie, jakie były najmodniejsze fryzury w czasach PRL.

📢 Eliminacje Ligi Mistrzów. Na boisku koncert piłkarzy Jagiellonii, a na trybunach żółto-czerwona fiesta

Piłkarze Jagiellonii Białystok są prawie dwoma nogami w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, a tym samym mają zapewniony start w rozgrywkach grupowych Ligi Konferencji Europy. Trudno sobie bowiem wyobrazić, że u siebie w domu przegrają z FK Poniewież różnicą pięciu bramek. Po efektownym 4:0 na Litwie zewsząd słychać słowa pochwał drużyny mistrza Polski.

📢 Wypadek na DK 64 w okolicach Strękowej Góry. Fiat wypadł z drogi na ostrym zakręcie

Do niebezpiecznie wyglądającego wypadku doszło w środę przed południem w okolicach Strękowej Góry w powiecie białostockim. Kierujący fiatem wypadł na zakręcie z drogi, a jego auto wylądowało w rowie.

📢 Walka o życie kobiety użądlonej przez osę. Seniorka była sina i nie mogła oddychać. W drodze do szpitala eskortowali ją policjanci

To była silna reakcja alergiczna. Użądlona w język starsza kobieta była sina, miała problem z oddychaniem. O pomoc w szybkim dotarciu do szpitala poprosiła policjantów zrozpaczona córka poszkodowanej. W wyniku pilotażu seniorka błyskawicznie trafiła pod opiekę lekarzy. - Dziękuję za okazaną empatię - napisała krewna do komendanta.

📢 Na granicy narażają życie, a na siłownię dostali szlaban. Wójt Narewki zabronił służbom ćwiczyć na sprzęcie gminy

Mundurowi, którzy na polsko-białoruską granicę przyjeżdżają z różnych części kraju, aby strzec naszego bezpieczeństwa, nie mogą ćwiczyć na publicznej siłowni w Narewce. Taką zaskakującą decyzję podjął wójt. Nie zamierza jej zmienić i ponownie udostępnić obiektu obrońcom granic.

📢 Wypadek w miejscowości Łady Polne. Samochód wjechał pod pociąg nie niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Samochód osobowy wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w m. Łady Polne w powiecie zambrowskim. Na szczęście nikomu nic się nie stało. To drugi taki przypadek w odstępie kilku dni w woj. podlaskim.

📢 Zaginęła 11-latka z Białegostoku. Policja poszukuje dziewczynki

Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku prowadzą poszukiwania za zaginioną 11-latką. Dziewczynka ostatni raz była widziana we wtorek około godziny 16.30.

📢 Dzika plaża naturystów w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim jest bardzo popularna. Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim

Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim. Dzika plaża naturystów w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim stała się najgłośniejszym kąpieliskiem w województwie łódzkim. Wszystko przez naturystów, którzy tutaj przyjeżdżają poopalać się. Jak będzie tego lata? Poprzednio w weekendy na plaży miłośników naturyzmu było często ponad 200. Przyjeżdżają tu ludzie z Łodzi, Częstochowy, Kielc, Warszawy, Tomaszowa, ale są też mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.

📢 Bociany zaplątały się w swoim gnieździe. Pomogli funkcjonariusz Straży Granicznej i strażnik Biebrzańskiego Parku Narodowego

Do nietypowej interwencji służb doszło w miejscowości Sieruciowce w powiecie sokólskim. Dwa bociany zaplątały się w sznurek. Jeden z nich zwisał z gniazda. Na pomoc ruszyli strażnik z Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz funkcjonariusz Straży Granicznej.

📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 24.07.2024

Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.

📢 Ranking miast województwa podlaskiego pod względem powierzchni 2024. Które w TOP 10?

Porównaliśmy wielkość miast, ale nie pod względem ilości mieszkańców, ale powierzchni jaką zajmują. Wyniki są zaskakujące. Myślicie, że pierwsza trójka to Białystok, Suwałki i Łomża? Błąd! Sprawdź na którym miejscu jest Twoje miasto!

📢 Kolekcjonerzy poszukują tych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 24.07.2024

Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!

📢 Kultowe Ursusy i Zetory do kupienia w niskich cenach. Tanie i mocne ciągniki na sprzedaż w regionie

Zboże skoszone? W tym roku żniwa zaczęły się wyjątkowo wcześnie i niektórzy rolnicy zdążyli już je zakończyć, choć nie ma jeszcze sierpnia. Teraz mogą już myśleć o dożynkach i... nowych maszynach do gospodarstwa. Niewielu stać na drogie zachodnie maszyny, ale po co przepłacać jeśli wciąż na naszych polach świetnie sprawdzają się maszyny kultowych marek jak Ursus czy Zetor.

📢 Gołdapscy policjanci szkolą żołnierzy w ramach przygotowania do służb na granicy

Gołdapscy policjanci przeprowadzili szkolenie żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy pełnią służbę na polsko – białoruskiej granicy. Zaplanowane ćwiczenia pozwoliły zapoznać żołnierzy z taktyką działań nie tylko w zakresie indywidualnym, ale również w pododdziałach zwartych.

📢 Podlasianin z dożywotnim zakazem jazdy zatrzymany w Bielsku Podlaskim. Wpadł przez niezapięte pasy bezpieczeństwa

Do 5 lat więzienia grozi 23-letniemu mieszkańcowi gm. Boćki, który wsiadł za kierownicę auta, pomimo sześciu sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych i utraconego 4 lat temu prawa jazdy. Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali kierowcę, bo... nie miał zapiętych pasów.

📢 Rusza remont terenu wokół zabytkowej kamienicy w Ełku. Wartość inwestycji to ponad 2 mln 150 tys. zł

Zakres prac obejmuje m.in. budowę altany rekreacyjnej wraz z elementami małej architektury, remont budynku gospodarczego oraz wykonanie ciągów pieszych i dojazdów wraz z parkingami.

📢 Najnowsze zdjęcia hitlerowskiego kompleksu z czasu wojny. Nie było tu wejścia przez blisko 80 lat

To zdecydowanie jeden z najbardziej tajemniczych obiektów na Dolnym Śląsku. Poszukiwacze, którzy od lat usiłowali dostać się do wnętrza Kamiennej Góry w Lubaniu, eksplorują kolejne metry tuneli, które przez 79 lat były zamknięte przed ludźmi. Co skrywają! Oto najnowsze zdjęcia.

📢 Święto Policji w Łomży. Awansowało 66 funkcjonariuszy. Medal dostał nawet prezydent miasta

W łomżyńskiej komendzie nominacje na wyższe stopnie otrzymało 66 funkcjonariuszy, wyróżnionych zostało także 5 pracowników policji. Awanse i wyróżnienia wręczali I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Krzysztof Woźniewski i Komendant Miejski Policji w Łomży młodszy inspektor Adam Chodziutko.

📢 Ministerstwo rolnictwa chce walczyć z jemiołą w lasach. Zaatakuje półpasożyta z powietrza

Resort rolnictwa chce zmian w ustawie o ochronie roślin. Jedna z nich dotyczy rozprzestrzeniającej się jemioły. Projekt zmiany przewiduje umożliwienie zwalczania jemioły w lasach opryskami z powietrza. MRiRW przygotowało projekt zmiany ustawy o ochronie roślin przed agrofagami i innych ustaw, m.in. o środkach ochrony roślin.

📢 Z brokatem, ze złotem, a może w wersji french? Ten kolor w każdym wydaniu wygląda obłędnie. Poznaj inspiracje na białe paznokcie

Czy białe paznokcie na lato to hit czy kit? Zdecydowanie ten kolor rządzi wśród wakacyjnego manicure’u! Przekonaj się, dlaczego i zobacz najpiękniejsze inspiracje na białe paznokcie.

📢 Kompletnie pijany sternik chciał przewozić turystów promem po Bugu. Miał ponad 2,6 promila

Skrajnie nieodpowiedzialnie zachował się mężczyzna, który obsługiwał prom na rzece Bug w Mielniku. Sternik miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie - poinformowała we wtorek (23.07) siemiatycka policja. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli trzeźwości na przystani i w tym momencie zakończył dzień pracy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

📢 Pijany kierowca nie dał rady wyjechać i prosił o pomoc przechodniów. Miał prawie cztery promile

Kierowca toyoty w Rucianem – Nidzie (pow. piski) wjechał na krawężnik i nie mógł wyjechać. Mężczyzna prosił przechodniów o pomoc w wypchaniu auta. Okazało się, że miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

📢 Wypadek w Grodzisku pod Suchowolą. Pojazd strażaków zderzył się ze skodą. Trzy osoby ranne

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło we wtorek w południe w miejscowości Grodzisk w gminie Suchowola. Pojazd strażacki zderzył się ze skodą. Trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

📢 Olśniewała urodą i umiejętnościami. Była jedną ze „Złotek Niemczyka”. Tak dzisiaj wygląda najpiękniejsza siatkarka – Katarzyna Skowrońska

Katarzynie Skowrońskiej nie można było odmówić siatkarskich umiejętności, sportowego ducha walki i urody. Ona i jej koleżanki z drużyny nazywane były „Złotkami Niemczyka”. Dodatkowo Skowrońską okrzykniętą jedną z najpiękniejszych kobiet na parkiecie. Jak dzisiaj wygląda? Czy nadal zachwyca, jak przed laty? Oto jak się prezentuje była reprezentantka Polski.

📢 Wypadek na przejeździe kolejowym w Wólce. Policja zatrzymała mężczyznę, który doprowadził do zderzenia z pociągiem

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę - 21 lipca 2024. Szynobus relacji Siedlce - Białystok zderzył się z samochodem osobowym marki dacia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Wólce. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez policję. We wtorek rano mężczyzna został zatrzymany przez policję.

📢 Pożar kombajnu na Podlasiu. Pięć zastępów strażaków na miejscu

W poniedziałek wieczorem doszło do pożaru kombajnu w powiecie grajewskim. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów strażaków. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

📢 Miejsce jedyne w swoim rodzaju. Meczet i mizar w Kruszynianach - unikalny cmentarz i bajkowa muzułmańska świątynia przy samej granicy

Podlasie to kulturowy i etniczny tygiel, to tu wschód łączy się z zachodem. Najbardziej egzotyczną grupą zamieszkującą nasz region wydają się wyznawcy islamu i nie są to bynajmniej nowi mieszkańcy północno - wschodniej Polski. Tatarzy czyli podlascy muzułmanie są związani z naszą ziemią od setek lat. Świadczą o tym wiekowe cmentarze i domy modlitwy.

📢 Ethno Festiwal Czeremcha 2024 to już historia. Fani tradycji oraz folku z całej Polski i Europy na Podlasiu. Zobacz zdjęcia

Już po raz kolejny fani muzyki folkowej, ale nie tylko, spotkali się w gościnnej Czeremsze. Ethno Festiwal Czeremcha 2024 odbywał się w dniach 19-21 lipiec i cieszył się jak zwykle dużym zainteresowaniem. To z pewnością jedno z kultowych wydarzeń na kulturalnej mapie Podlasia. Podobnie jak w latach ubiegłych. Zobacz fotorelację Aleksandra Wasyluka.

📢 Piknik Charytatywny w Lipinach na rzecz Domu Opieki w Trześciance. Obejrzyj fotogalerię!

W sobotę (20.07) w Lipinach w gminie Hajnówka odbyła się wyjątkowa impreza. Był to Pikniku Charytatywny na rzecz Domu Opieki w Trześciance. Na przybyłych czekało wiele atrakcji. Już teraz można powiedzieć,że piknik okazał się sukcesem.

📢 Tak mieszka Alicja Majewska. Zobacz piękną willę z ogrodem piosenkarki. Wpadnij do wyjątkowego domu Alicji Majewskiej

Dom Alicji Majewskiej jest wyjątkowy. Tę utalentowaną piosenkarkę kochają miliony Polaków. Na scenie występuje już od ponad pięćdziesięciu lat i cały czas zachwyca swoich fanów. Zaglądamy do przytulnego domu Alicji Majewskiej w stolicy. Zobaczcie, jak pięknie się prezentuje świeżo wyremontowany strych zaaranżowany przez architektów. Tak wyjątkowo mieszka Alicja Majewska.

📢 Absurdalny wypadek w Skiwach Małych. Audi, przez pole kukurydzy, wjechało do stawu, a kierowca zniknął. Zobacz zdjęcia

Wczoraj (21.07) po południu doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem samochodu osobowego. Służby zostały wezwane do miejscowości Skiwy Małe w gminie Siemiatycze. Funkcjonariusze na miejscu natrafili na samochód osobowy, który znajdował się w stawie około 100 metrów od drogi.

📢 II Jarmark Drohiczyński za nami. Kiermasz staroci, pokazy kulinarne, a na okrasę koncerty

Województwo Podlaskie było Partnerem strategicznym wydarzenia. Wizytę na imprezie złożył wicemarszałek Marek Malinowski.

📢 Dni Moniek 2024. Sport, koncerty i kabarety. Zakończyła się największa impreza plenerowa w mieście. Zobacz, jak bawili się mieszkańcy

Turnieje sportowe, zabawy i konkursy dla najmłodszych, występy artystyczne zespołów jak Drefix, Narwańce, Fajzer oraz kabaretu Czwarta Fala. A na finał gwiazda wieczoru, czyli zespół Universe. W niedzielę (21.07) zakończyły się Dni Moniek.

📢 Miejsca ubeckich kaźni w Podlaskiem. Te budynki skrywają okrutną historię. Tam mordowano i torturowano ludzi

Na mapie województwa podlaskiego nie brakuje miejsc represji komunistycznych z lat 1944-56. Takie miejsca były we wszystkich większych miastach naszego województwa, m.in. w Suwałkach, Sokółce, Łomży, Augustowie, Białymstoku czy Bielsku Podlaskim. Zapisały się one krwawymi zgłoskami, bo to właśnie w tych miejscach oprawcy z Urzędu Bezpieczeństwa mordowali tych, którzy nie zgadzali się z siłową okupacją Polski przez siły podporządkowane Moskwie. Poznajcie je wszystkie.

📢 Oto najlepsze podlaskie sery. Tradycyjne sery kozie, krowie, owcze, masło. Zobacz, gdzie je kupić i zamówić

Podlaskie sery tworzone według starych, rodzinnych receptur zaspokoją kubki smakowe największych miłośników mlecznych przetworów. Produkowane są z pysznego podlaskiego mleka, bez ulepszaczy i konserwantów. Zobacz zestawienie podlaskich producentów serów i innych produktów mlecznych, którzy spełniają rygorystyczne normy. Wśród nich jest Emilka z Laszek

📢 Wakacje na Suwalszczyźnie w latach 70. Tak kiedyś wypoczywaliśmy. Zobacz archiwalne zdjęcia

Tak się wypoczywało na Suwalszczyźnie w latach 70. XX wieku. Ten klimat jest już nie do odtworzenia, ale możemy wrócić do tamtych czasów dzięki archiwalnym zdjęciom. Zobacz naszą galerię!

📢 Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz testują nową ładowarkę do bel

Gienek i Andrzej z Plutycz, bohaterowie programu Rolnicy. Podlasie, mają w gospodarstwie nowy sprzęt. Dziś (20.07) na swoim kanale YouTube testowali ładowarkę do bel. Możliwości nowego sprzętu sprawdzali Andrzej wraz z bratem Jarkiem. Mała, zwrotna, robotę robi - podsumował Jarek.

📢 Wojewódzkie obchody Święta Policji w Białymstoku. Awanse, odznaczenia i ślubowanie

Podlascy policjanci obchodzili swoje święto w piątek (19.07) na Rynku Kościuszki w Białymstoku. W tym samym czasie odbyły się obchody miejskie i wojewódzkie. Była to okazja do wręczenia odznaczeń, awansów i podziękowań. Ślubowanie złożyli też nowi policjanci.

📢 Dostała zamek od brata jako prezent ślubny. Para młoda długo tam nie mieszkała. Z zamku na wodzie pozostały ruiny! Co tam się stało?

Do tego miejsca można dotrzeć jedynie łodzią, pieszo jest to niemożliwe. Niewielki zamek na wyspie położonej w samym środku Jeziora Góreckiego to prezent, który podarował swojej siostrze i jej mężowi znany poznaniak. Pomysłowy i drogi podarunek niestety nie miał okazji cieszyć parę młodą zbyt długo. Małżonkowie mieszkali tam zaledwie przez pięć lat. Potem nigdy do niego nie wrócili. Co się wydarzyło, że ta niesamowita rezydencja dzisiaj stoi i niszczeje? Zobacz zdjęcia z tego bardzo tajemniczego miejsca, a także poznaj jego historię! Robi wrażenie!

📢 Widziałeś "U Pana Boga za piecem"? Zobacz jak wygląda prawdziwy Królowy Most

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej części cyklu. Wielbiciele polskich filmów i seriali znają zapewne trylogię "U Pana Boga za piecem", a jak znają film to znają również miejscowość Królowy Most. Tam dzieje się większa część akcji lubionej przez Polaków komedii.W filmowym miasteczku jest kościół, komisariat, restauracja. Jak naprawdę wygląda Królowy Most?

📢 Zenek Martyniuk ma piękny ogród. Są rybki i mnóstwo zieleni. Zobacz zdjęcia

Lato to zawsze okres intensywnego koncertowania dla gwiazdy tego formatu co Zenek. Liczne występy i związane z nimi podróże potrafią zmęczyć, a jak odpoczywać to tylko w zieleni! Zenon Martyniuk od lat mieszka w Grabówce pod Białymstokiem. Ma tam piękny dom a przy nim niewielki, choć gustowny ogród. To właśnie tutaj może odpocząć i odprężyć się po trudach koncertowania. Zobaczcie, jak wygląda jego oaza zieleni.

📢 Najlepsze łowiska w woj. podlaskim. Zobacz, gdzie jechać na ryby

Gdzie na ryby? To pytanie zadaje sobie wielu miłośników wędkowania. Odpowiedź brzmi: w Podlaskiem. Na terenie województwa podlaskiego znajduje się kilkadziesiąt sprawdzonych łowisk. W galerii prezentujemy wybrane spośród tych, którymi zarządza Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku. Są to zarówno jeziora, rzeki, jak też sztuczne zbiorniki. Przypominamy też o zasadach, na jakich można wędkować na wodach śródlądowych.

📢 Najczystsze jeziora w Podlaskiem. Tam można kąpać się bez obaw. Zobacz ranking TOP 20

Które jeziora w Podlaskiem cieszą się najczystszą wodą o najwyższej jakości? Nie wiesz, gdzie udać się na weekendowy wypoczynek lub spędzić czas z rodziną nad wodą w województwie podlaskim? Portal jeziorapolski.pl na podstawie danych Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przygotował zestawienie najczystszych jezior w całej Polsce. Sprawdź zestawienie TOP 20.

📢 Zbliża się kultowe Pływanie na Byle Czym w Augustowie. Jakie pływadła zobaczymy w 2024 roku?

Mistrzostwa w Pływaniu na Byle Czym „Co Ma Pływać Nie Utonie” to impreza, która na stałe wpisała się w wakacyjny kalendarz wydarzeń w Augustowie. Tegoroczna odsłona tego konkursu odbędzie się 28 lipca 2024. Do grodu nad Nettą przyjadą nie tylko konstruktorzy z całej Polski, ale także turyści, którzy na własne oczy chcą zobaczyć oryginalne „pływadła”.

📢 Podlasianie uciekają na wieś! TOP 20 największych wsi w województwie podlaskim 2024. Jest nowy lider rankingu

Podlaskie wsie zachwycają turystów z całego kraju, ale czy są idealnym miejscem do życia? Okazuje się, że dla wielu Podlasian jak najbardziej. Jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę mieszkańców to niektóre wsie w regionie są większe od małych miast. Zobaczcie ranking 20 największych wsi w województwie podlaskim.

📢 Tajemnicza wyspa na jeziorze Serwy. Kiedyś tętniło tam życie, dziś są ruiny. Zobacz, co zostało po dawnej stanicy wodnej

Przed laty zatrzymywali się tam żeglarze i kajakarze. Jako bazę traktowali też harcerze, przebywający na obozach. Stanica wodna PTTK na jeziorze Serwy położona była na wyspie Dębowo, jednej z trzech, jakie możemy zwiedzić na tym pięknym akwenie. Zobaczcie, co dziś po niej zostało.

📢 Festiwal Przebudzonych Tutaka 2024 w Gródku. Zobacz co się działo na uroczysku Boryk w sobotę

Trwa Festiwal Przebudzonych Tutaka 2024 w Gródku (Фестываль Абуджаных Tutaka). To już czwarta edycja wydarzenia. Organizatorzy po raz kolejny pokazują jak zrobić dobry festiwal. W sobotę w Gródku bawiły się tłumy mieszkańców i gości. Prócz koncertów na przybyłych czekało wiele innych atrakcji.

📢 Mieszkania jak z horroru. Trzeba mieć odwagę, by tam zamieszkać! Najgorsze mieszkania do wynajęcia w Polsce

Można urządzić mieszkanie na bogato, można skromnie. Na tych zdjęciach widać, że czego jak czego, ale inwencji właścicielom tych mieszkań nie brakuje. Zdjęcia niektórych mieszkań po prostu budzą grozę. Szukając mieszkania do wynajęcia można trafić na niezwykłe ogłoszenia. Gusta są różne i o nich się nie dyskutuje, ale... Zobaczcie najgorsze mieszkania do wynajęcia w Polsce.

📢 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej ma nowych żołnierzy. Ochotnicy złożyli w Augustowie przysięgę

Ponad 80 ochotników przysięgało na na sztandar 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Żołnierze z terenu województwa podlaskiego ukończyli szkolenie w ramach "Wakacji z WOT". Uroczystość odbyła się na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie.

📢 Zenek Martyniuk i jego wszystkie domy. Wyrósł na wsi, potem zamienił blok na piękną posiadłość

Zenek Martyniuk zawsze był skromny i nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Pamięta, że wszystko zaczęło się w małej wsi w powiecie bielskim. Lubi wracać do rodzinnego domu, gdzie wciąż ma swój pokoik. Zenek mieszkał już m. in. w bloku w Białymstoku, ale od wielu lat przeprowadził się pod Białystok, gdzie ma spory dom. Zobaczcie najważniejsze domy w życiu Zenka Martyniuka!

📢 Najlepsze fryzury dla kobiet po 50. i 60-tce. Odmładzające cięcia dla dojrzałych pań. Sprawdź modne trendy na lato 2024

Czasem opuszczenie swojej strefy komfortu może przynieść niesamowite efekty! Fryzury dla dojrzałych kobiet nie muszą być wcale tradycyjne i nudne. Wręcz przeciwnie, skrywają w sobie ogromny potencjał. Odpowiednio dobrana fryzura może być nie tylko interesująca, ale także inspirująca! Jeżeli uważasz, że kobieta po 50-tce ma ograniczone możliwości, aby prezentować się atrakcyjnie, to jesteś w błędzie. Fryzury dla dojrzałych pań mogą nawet odmładzać, a na rynku dostępnych jest wiele stylizacji, które to potwierdzają. Przedstawiamy modne cięcia, stworzone specjalnie dla kobiet dojrzałych. Dobrze dobrane fryzury pozwalają poczuć się młodziej, niwelując efekt upływającego czasu. Co więcej, nie trzeba sięgać po wyrafinowane środki, aby to osiągnąć. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą, warto sprawdzić aktualne trendy dotyczące fryzur damskich dla grupy wiekowej 50+ i 60+.

📢 Podlaska Toskania prężnie się rozwija. To prawdziwy raj dla dzieci. Są tu nawet wielbłądy

Kapibary, kangury, lamy, alpaki, kozy, owce, a nawet wielbłądy. Są też ptaki, stawy pełne ryb i piękne otoczenie. Podlaska Toskania to ciekawe miejsce na mapie atrakcji woj. podlaskiego. W tym dziecięcym zoo dobrze poczują się także dorośli, bo bliski kontakt ze zwierzętami naprawdę relaksuje.

📢 Gdzie pod namiot? Oto lista najlepszych kempingów i pól namiotowych w woj. podlaskim

Sezon wakacyjny w pełni. Jeśli rozważacie wypoczynek pod namiotem bądź na kempingu, tutaj znajdziecie propozycje miejsc z całego regionu. W galerii zebraliśmy najlepsze pola namiotowe i kempingi w Podlaskiem, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziecie odpowiedź na pytanie: gdzie pod namiot.

📢 Gredele. Niezwykła rodzinna wieś Zenka Martyniuka. Zaskoczenie goni zaskoczenie!

Gredele to niewielka wieś położona nieopodal drogi krajowej nr 66 w powiecie bielskim. Były słynne w okolicy na długo zanim przyszedł tu na świat wokalista zespołu Akcent. Wszystko dzięki pobliskiemu, słynącemu z cudów, źródełku. Na jednej z posesji znajdują się także wielkie figury dinozaurów. Trzeba przyznać, że Gredele wyróżniają się na tle innych podlaskich wsi.

📢 Za nami Rock Na Bagnie 2024. Festiwal w Goniądzu zgromadził tłumy fanów muzyki. Się działo! Zobacz gwiazdy i odlotowych uczestników imprezy

Festiwal w Goniądz Rock Na Bagnie to impreza wyjątkowa pod wieloma względami, nie tylko w skali kraju, ale i Europy. Europejskie i krajowe gwiazdy, unikalna atmosfera, ciekawa lokalizacja i tłumy wiernych fanów rockowego grania. Festiwal jest barwny, żywy i energetyczny, a klimatem przywodzi na myśl stare, dobre festiwale z lat 80-tych, takie jak Jarocin czy Róbrege. Zobacz co tam się działo drugiego dnia!

📢 Ostatnie pożegnanie ks. Sylwestra Szyluka. Kapłan zginął w tragicznym wypadku

Przyjaciele, motocykliści, ułani, kolejarze, służby mundurowe, ale przede wszystkim parafianie pożegnali w czwartek tłumnie swojego proboszcza. Ks. Sylwester Szyluk, zginął w wypadku drogowym 27 czerwca 2024 r. pod Rybnikami. Proboszczem parafii pw. Opatrzności Bożej w Kuźnicy był od 2010 roku.

📢 Wiedzieliście, że te osoby pochodzą z Podlasia? Znani aktorzy, piosenkarki, sportowcy i celebryci związani z naszym regionem

Znamy ich z ekranów kinowych i telewizyjnych, słuchamy ich przebojów i czytamy ich książki. Zdajecie sobie sprawę jak wiele osób znanych w całej Polsce, a czasem i na świecie, pochodzi lub jest silnie związanych z naszym regionem? Województwo podlaskie to, wbrew pozorom, prawdziwe zagłębie gwiazd i znanych osób. Można się naprawdę zaskoczyć.

📢 Podlaskie Porsche i inne unikaty z regionu. Nietypowe traktory na sprzedaż w województwie podlaskim

Widzieliście już wszystko, setki ursusów, zetorów i żaden traktor was nie zaskoczy? To zobaczcie co do kupienia jest aktualnie na Podlasiu. Porsche 218 Standard Diesel to prawdziwa rzadkość. Nie zgadniecie, ile kosztuje. Sprawdziliśmy jaki inne nietypowe ciągniki można kupić od ręki.

📢 Najokrutniejsze zbrodnie w Podlaskiem. Palili, gwałcili, nie mieli litości. Oto podlascy zabójcy [ZDJĘCIA]

Zbrodnie, które wstrząsnęły opinią publiczną w XXI wieku. Wszystkie miały miejsce w województwie podlaskim lub ich sprawcy, bądź ofiary pochodziły z naszego regionu. Gwałciciele, mordercy, pedofile. Nie mieli litości nawet dla dzieci. Ich ofiary ginęły; były duszone, torturowane i trute rtęcią.

📢 Jarmark Jagielloński i inne atrakcje. Tłumy mieszkańców bawiły się w centrum miasta w ramach Dni Bielska Podlaskiego. Zobacz fotorelację

Już po raz 42. odbywają się Dni Bielska Podlaskiego, które rozpoczęły się w piątek (31.05), a zakończą w poniedziałek (3.06). W sobotę w centrum miasta, w Parku Królowej Heleny, zebrały się tłumy bielszczan w różnym wieku, by wspólnie bawić się na Jarmarku Jagiellońskim. W Parku Króla Aleksandra Jagiellończyka odbył się z kolei Piknik Militarny. Zobacz zdjęcia!

📢 Piękne dziewczyny z teledysków disco polo. Wiele pochodzi z Podlasia! Zobacz zdjęcia

Województwo podlaskie słynie z pięknych dziewczyn. Trudno się więc dziwić, że sporo z nich występuje w teledyskach gwiazd muzyki tanecznej. To często wstęp do wielkiej kariery dla dziewczyn z modelingu i konkursów piękności. Czym byłby klip muzyki tanecznej pozbawiony wdzięków pięknych kobiet? Zebraliśmy w naszym zestawieniu najbardziej znane piękności z teledysków disco polo. Wśród nich oczywiście nie brakuje Podlasianek.

📢 Kultowy film Znachor kręcono na Podlasiu. Tak wyglądają miejsca z legendarnej produkcji Hoffmana. Zobacz, jak wyglądają obecnie

Znachor to jeden z ulubionych filmów Polaków. Produkcja z lat 80-tych ubiegłego wieku dzierży miano obrazu kultowego. Większość scen filmu w reżyserii Jerzego Hoffmana nagrywanych było na Podlasiu, przede wszystkim w Bielsku Podlaskim. Sprawdziliśmy jak dziś wyglądają miejsca uwiecznione na taśmie filmowej ponad 40 lat temu.

📢 Opuszczone miejsca w województwie podlaskim. Stare dwory, wielkie fabryki i zapomniany szpital. Tu można najeść się strachu!

Każdy opuszczony budynek opowiada inną historię i każdą z nich warto poznać. W województwie podlaskim nie brakuje klimatycznych miejsc. Jedni uwielbiają stare chaty, inni tajemnicze miejsca mocy a niektórzy cenią podlaskie bagna, które skrywają niejedną tajemnicę.

📢 Więzienia w województwie podlaskim. Tam osadzeni odbywają kary. Zobacz, jak wyglądają od środka zakłady karne i areszty śledcze w regionie

W województwie podlaskim jest sześć placówek, w których osoby osadzone odbywają kary lub czekają na procesy. Zobaczcie, gdzie i za jakie przestępstwa można trafić, gdzie kary odbywają kobiety, a gdzie mężczyźni. Ile osób mogą przyjąć na raz podlaskie więzienia? Te i inne informacje znajdziecie w naszym materiale.

📢 Zaginieni z województwa podlaskiego. Tych osób poszukuje policja. Zobacz zdjęcia i rysopisy, dane z 18.04.2024

W całej Polsce co roku ginie kilkanaście tysięcy osób. Wśród nich - także z województwa podlaskiego. Zaginieni są poszukiwani przez bliskich, policję czy Fundację ITAKA. Prezentujemy aktualną z 18.04.2024 listę osób zaginionych z Podlaskiego poszukiwanych przez KWP Białystok.

📢 Gdzie na ryby w regionie? Poznaj atrakcyjne łowiska i najlepsze miejsca do wędkowania w województwie podlaskim

Wiele osób ma swoje ulubione miejsca do wędkowania. Warto jednak poznać atrakcyjne łowiska w województwie podlaskim. Mamy sporo magicznych miejsc, gdzie można złowić „grubą rybę”. Sprawdź najlepsze miejsca do wędkowania i jakie ryby można tam złowić.

📢 MISTRZOWIE URODY. Głosowanie w wojewódzkim etapie kategorii powiatowych rozpoczęte! Zobacz laureatów i zagłosuj na swoich faworytów

Nowa edycja wielkiego plebiscytu branży Beauty i Zdrowie & Fitness rozpoczęta! Zapraszamy do zgłaszania fryzjerów, kosmetyczek, stylistek paznokci oraz innych specjalistów od urody. Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe, które zostaną wręczone podczas wielkiej gali Mistrzów Urody. Już po raz kolejny Ekspertem Plebiscytu Mistrzowie Urody jest Michał Łenczyński, założyciel organizacji Beauty Razem, lider i autorytet w branży beauty w Polsce.

📢 Paulina Wykowska z Łomży to I Wicemiss Polonia Województwa Podlaskiego 2024. Zobacz prywatne zdjęcia ślicznej Podlasianki!

16 marca podczas gali w Filharmonii Kameralnej w Łomży poznaliśmy najpiękniejsze dziewczyny z województwa podlaskiego. Tytuł Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024 otrzymała 21-letnia Julia Jakubiak z Łomży. Na drugi stopniu podium z tytułem I wicemiss zameldowała się z kolei zjawiskowa Paulina Wykowska.

📢 Domy gwiazd disco polo z woj. podlaskiego. Tak mieszkają Zenek Martyniuk, Radek Liszewski i Magda Narożna. Te posiadłości robią wrażenie

Województwo podlaskie to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Łatwo tu o kontakt z przyrodą i nietrudno znaleźć działki z dala od szosy, które gwarantują prywatność. Nic dziwnego, że właśnie tutaj swoje domy wbudowały największe gwiazdy disco polo. Wybraliśmy dla was trzy nieruchomości, które robią największe wrażenie. Zobaczcie jak mieszka Zenek Martyniuk z zespołu Akcent, Radek Liszewski z zespołu Weekend i Magda Narożna z zespołu „Piękni i Młodzi”. Te wnętrza i ogrody trzeba zobaczyć!

📢 Tanie ciągniki SAM wystawione na sprzedaż. Fantazja rolników nie zna granic! Z silnikiem mercedesa czy golfa?

Niech się schowają ciągniki Lamborghini, John Deere czy New Holland. Oto nadchodzi polska szkoła sprytu i samodzielności! Ciągnik z silnikiem mercedesa w123 czyli popularnej beczki? Proszę bardzo! Traktor z silnikiem fiata 126p? A to jeździ? Jeszcze jak! A może traktor z oponami jak z monster trucka? Takie cuda tylko w Polsce!

📢 Tak wyglądają dziś kultowe miejsca z filmu "U Pana Boga za piecem". Poznaj szlak turystyczny legendarnej komedii

Film "U Pana Boga za piecem" wpisał się złotymi głoskami w historii polskiej kinematografii. Film z 1998 roku zna prawie każdy, choć nie każdy wie, że sceny do legendarnej komedii kręcone były w Sokółce, Tykocinie, Supraślu, Białymstoku, Janowie, Królowym Moście i starej szosie z Białegostoku do Bobrownik. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na dzień dzisiejszy wyglądają kultowe miejsca filmu w reżyserii Jacka Bromskiego.

📢 Śliczna Agata Dzienisiewicz z Suwałk zawalczy o tytuł Miss Polonia. Zobacz jej prywatne zdjęcia!

Jakiś czas temu poznaliśmy finalistki Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024. Wśród najpiękniejszych Podlasianek znalazła się piękna Agata Dzienisiewicz z Suwałk. Zobacz jej prywatne zdjęcia! Czy według was ma szansę na koronę?

📢 Największe i najdroższe domy w województwie podlaskim wystawione na sprzedaż. Zobacz zdjęcia

Są ogromne, często otoczone ciekawymi ogrodami. Sprawdziliśmy, jakie domy można kupić w naszym województwie mając do dyspozycji kilka milionów złotych. Na rynku pojawiło się sporo nowych ofert. Zobacz, jak wyglądają w środku najdroższe domy wystawione aktualnie na sprzedaż w naszym regionie.

📢 Z tych miejscowości w woj. podlaskim uciekają mieszkańcy. Najszybciej wyludniające się miasta w regionie. Zobacz aktualny ranking [TOP 25]

Zgadniecie w którym podlaskim mieście ubyło najwięcej mieszkańców? Mamy dane z GUS. W porównaniu z ostatnim zestawieniem zaszło sporo zmian!

📢 Legendarne Ursusy na sprzedaż. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za legendy polskiego rolnictwa

W okresie PRL mechanizacja polskiego rolnictwa przyśpieszyła. Wówczas powstało wiele kultowych maszyn. Podstawą gospodarstw były Ursusy. Niektórzy nadal wykorzystują legendarne maszyny rolnicze do pracy. Obecnie osoby na ich widok wracają pamięcią do czasów dzieciństwa. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za ciągniki Ursus.

📢 Dyrektorki podlaskich szpitali. Te kobiety kierują placówkami opieki zdrowotnej w regionie. Zobacz, kim są szefowe podlaskich ZOZ-ów

Kim są kobiety, które piastują kierownicze stanowiska w podlaskiej ochronie zdrowia? Wiele z nich zarządza przychodniami POZ, ale też dużymi placówkami jak: szpitale, stacje pogotowia ratunkowego czy hospicja. Zobacz sylwetki dyrektorek podlaskich ZOZ-ów.

📢 Gródek. Festiwal Przebudzonych Tutaka odbył się po raz trzeci! Wśród gości Swiatłana Cichanouska

W ostatni weekend (14-15.07) na uroczysku Boryk odbyła się kolejna edycja Festiwalu Przebudzonych "Tutaka" (Фестываль Абуджаных Tutaka 2022). Było dużo dobrej muzyki, ale nie tylko. Bardzo mocnym punktem programu było spotkanie ze Śviatłaną Cichanouską, liderką sił demokratycznych Białorusi. Gwiazdą muzyczną był zespół Daj Darohu! (Дай Дарогу!).

📢 Najtańsze traktory na sprzedaż. Te ogłoszenia sprzedaży ciągników rolniczych to prawdziwe okazje! [ZDJĘCIA, CENY, OFERTY]

Ogłoszeń o sprzedaży traktorów jest naprawdę sporo. Wybraliśmy najtańsze oferty, które można znaleźć w województwie podlaskim. Skoncentrowaliśmy się na pojazdach markowych, choć w sieci można znaleźć sporo ogłoszeń dotyczących ciągników typu esiok, czyli samoróbek. Zobaczcie kilkanaście ogłoszeń najtańszych ciągników rolniczych na sprzedaż z portalu olx. Do wzięcia są Ursusy, Zetory, a także wiele innych marek. Zobacz najnowsze oferty z cenami i zdjęciami.

📢 Podlaskie imiona żeńskie. Czy Twoje imię pochodzi z Podlasia? [LISTA IMION]

Informację o tradycyjnych imionach podlaskich znajdujemy w dawnych spisach. Czy Twoje imię ma podlaskie korzenie? Sprawdź, jakie są żeńskie imiona wywodzące się z tradycji naszego regionu!

📢 W czasach PRL stanowiły ważną część polskiego rolnictwa. Zobacz, jak wyglądało codzienne życie w PGR-ach

W 1990 roku Państwowe Gospodarstwa Rolne zatrudniały 395 tys. osób. Przedsiębiorstwa pochłaniały 50% środków, które były przeznaczone na inwestycje w rolnictwie. Obecnie PGR-y są tylko wspomnieniem. Pozostały po nich niszczejące zabudowania gospodarskie. Zobacz, jak wyglądało życie w PGR-ach na archiwalnych zdjęciach.

📢 U Pana Boga w Królowym Moście. W Supraślu ruszyły zdjęcia do nowej części kultowej serii (zdjęcia)

Na planie filmu "U Pana Boga w Królowym Moście" padł pierwszy klaps. Twórcy kultowej serii powrócili na Podlasie po 13 latach przerwy.

📢 XXVII EthnoFestiwal Czeremcha Wielu Kultur i Narodów zgromadził setki miłośników folku i tradycyjnej kultury [ZDJĘCIA][WIDEO]

Czeremcha już od 1996 roku przeżywa najazd miłośników tradycji, dziedzictwa kulturowego oraz folku z całej Polski i Europy. Nie inaczej było i tym razem.

📢 Plażowanie w Białymstoku i regionie 15 lat temu. Zobacz jak zmieniły się kąpieliska i plażowa moda [ZDJĘCIA]

Gdy świeci słońce plaże w naszym regionie zawsze przeżywają oblężenie. A jak bywało kiedyś? Cofnijcie się razem z nami o 10 - 15 lat i zobaczcie jak wtedy wyglądały plaże w Białymstoku, Supraślu, Nowodworcach, Czarnej Białostockiej, Gródku i Wasilkowie oraz jaka panowała wtedy plażowa moda. Może znajdziecie siebie na zdjęciach?

📢 Magda Narożna prawie nago w CKM. Najbardziej odważna sesja wokalistki Pięknych i Młodych. Zobacz zdjęcia 18+

Magda Narożna pokazała się niemal nago w magazynie dla panów CKM. Od momentu, kiedy wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" pokazała swoje wdzięki w popularnym piśmie dla mężczyzn, minęło sześć lat. Gwiazda polskiej muzyki dance i disco polo wystąpiła na okładce lipcowego wydania magazynu CKM w 2015 roku. Naga sesja zdjęciowa Magdy Narożnej zrobiła furorę w Internecie. Gwiazda wspomina z zachwytem swoją przygodę w modelingu. Zobaczcie filmy i zdjęcia! [ZDJĘCIA 18+]

📢 Tak powstawała trylogia "U Pana Boga...". Te filmy rozsławiły nasz region (zdjęcia)

Trudno uwierzyć, że od premiery ostatniej części trylogii mija już 20 lat. Produkcje, dzięki którym wiele osób zakochało się w naszym regionie, cieszyły się ogromną popularnością.

📢 "U Pana Boga w Królowym Moście". Reżyser Jacek Bromski zdradził fabułę nowego filmu (ZDJĘCIA)

Po 11 latach Jacek Bromski nakręci kolejny film z kultowej kolekcji "U Pana Boga…”. Na ekranie zobaczymy plejadę ulubionych aktorów z Białostockiego Teatru Lalek i sielskie, podlaskie krajobrazy. Reżyser zdradził nam fabułę filmu. W fikcyjnym Królowym Moście dojedzie do wielkiego odkrycia...

📢 Święto Policji. Zobacz TOP 35 najlepszych memów o policji [24.07.2021]

24 lipca Policja obchodzi swoje święto. Z tej okazji przygotowaliśmy, z przymrużeniem oka, najzabawniejsze memy o policji. Zobaczcie!

📢 Na Suwalszczyźnie powstała Podlaska Toskania. Hodują tam wielbłądy, lamy czy alpaki

Do niedawna hodowali setki krów, a dziś po łące Hlebowiczów z Wychodnego (gm. Suwałki) chodzą ... wielbłądy.

📢 Plaża w Gródku zaprasza. Zalew w Zarzeczanach oferuje wiele atrakcji (zdjęcia, wideo)

Zalew z Zarzeczanach oferuje mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi. Zobaczcie też jak wygląda z lotu ptaka

📢 Życzenia imieninowe dla Krzysztofa 25.07.2021. Złóż Krzysztofom najlepsze życzenia z okazji ich święta. Zabawne i ładne wierszyki SMS

Życzenia imieninowe dla Krzysztofa. Dziś, 25 lipca, wszyscy o tym imieniu obchodzą imieniny. Czego życzyć Krzysztofom? Przygotowaliśmy najpiękniejsze życzenia. Nie zapomnij ich wysłać 25 lipca!

📢 Nasz nowy dom 13: Redzeń Drugi. Wyremontowali dom Pani Małgorzaty i jej dzieci. Zmienił się nie do poznania [ZDJĘCIA] 19.09.2019

Rodzina z małej łódzkiej wsi mieszkała w tragicznych warunkach. Dzięki programowi w końcu żyje godnie. Zobaczcie, jak zmienił się ich dom.

📢 Plaża Dojlidy w Białymstoku. Tłumy ludzi opanowały miejską plażę w niedzielę [ZDJĘCIA]

Słoneczna niedziela przyciągnęła tłumy ludzi na miejską plażę. Brakowało miejsca dla nowych plażowiczów.

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna