Prasówka 27.01.2023 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 26.01. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop dzienny na piątek (dziś, 27.01). Które znaki zodiaku będą zadowolone z horoskopu?”?

Prasówka 27.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop dzienny na piątek (dziś, 27.01). Które znaki zodiaku będą zadowolone z horoskopu?

Sprawdź horoskop na piątek dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Twoich bliskich na dziś? Upewnij się, co zgodnie z horoskopem powinno się wydarzyć w piątek 27.01.2023. Czy Cię to ucieszy? Sprawdź horoskop na dziś (piątek, 27.01.2023) dla wszystkich znaków zodiaku.

Nie przegap promocji!

📢 Te osoby nie muszą już płacić abonamentu RTV. Duże zmiany w 2023 roku. Sprawdź czy musisz go opłacać 26.01.23

Ustawa o abonamencie RTV mówi jasno, że abonament płacić musi każdy kto posiada odbiornik zarówno telewizyjny jak i radiowy. Opłacie podlegają także radia samochodowe. W zasadzie każdy, kto nie opłaca abonamentu RTV podlega karze. Sprawdzić mogą nas pracownicy Poczty Polskiej. Kontrolowane są domu i mieszkania Polaków. Ustawa przewiduje także, że są osoby które są zwolnione z płacenia abonamentu RTV. Kto nie musi płacić abonamentu?

📢 Stręczycielki i stręczyciele ścigani przez policję. Kobiety też zmuszają swoje ofiary do prostytucji. Czy jest coś gorszego?

Kobiety zmuszające inne do prostytucji i czerpiące z tego korzyści to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić. Mimo że tą przestępczą działalnością parają się głównie mężczyźni, zdarza sie, że i kobiety poszukiwane są za stręczycielstwo. Zobacz, kogo ściga policja w związku z Art. 203. KK i Art. 204. KK.

Prasówka 27.01: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Te starocie z PRL są warte więcej niż myślisz. Tyle warte są teraz te kryształy i kolorowe szkło [27.01.2023]

Przedmioty z czasów PRL wracają do łask. Kryształowe naczynia, kolorowe szkło i porcelanowe kury schowane przez lata w kartonach i piwnicach dziś są warte krocie. Zobacz, ile kosztują. Kto by pomyślał, że są aż tyle warte!

📢 Waloryzacja emerytur z nowym przelicznikiem z GUS. Takie będą rekordowe podwyżki emerytur [27.01.2023]

Waloryzacja emerytur będzie wyższa, niż zakładał rząd. Główny Urząd Statystyczny podał dane o tzw. inflacji emeryckiej. Jest ona o niemal o 10 proc. wyższa niż rok wcześniej i kształtuje się na poziomie 14,8 proc. Oznacza to, że przynajmniej o tyle wzrosną emerytury. Rząd zapowiedział też, że minimalna podwyżka emerytury będzie na poziomie 250 zł. Zobacz w galerii ile będzie wynosić Twoje świadczenie od marca 2023.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Artur Witkowski z "Naszego nowego domu". Codzienne życie kierownika budowy [27.01.2023]

Artur Witkowski to jedna z największych gwiazd hitu Polsatu "Nasz nowy dom". Kierownik ekipy budowlanej po wieloletniej współpracy z produkcją, jesienią ubiegłego roku postanowił rozstać się z programem. Jak wygląda jego codzienność? Tak mieszka i żyje na co dzień Artur Witkowski.

📢 Mężczyźni o takich imionach to najlepsi ojcowie. Tacy mężczyźni doskonale spełniają się w roli ojca [27.01.2023]

Wróżby, symbole i astrologia mogą powiedzieć bardzo wiele o naszym życiu osobistym. Mężczyźni noszący pewne imiona, znacznie lepiej czują się i sprawdzają w roli ojców. Tacy mężczyźni są bardzo odpowiedzialni, wrażliwi i opiekuńczy. Zobacz w galerii, czy twój partner znalazł się na liście.

📢 Mężczyźni noszący takie imiona są najgorszymi mężami. Te imiona należą do najgorszych mężów [27.01.2023]

Każde imię niesie ze sobą określone znaczenie. Niektórzy wierzą, że na podstawie imienia można odczytać charakter posiadacza i skłonności do pewnych zachowań. Na przykład mężczyźni o pewnych imionach mają większe skłonności do zdrady czy manipulacji. Inni są po prostu leniwi, a jeszcze inni niegrzeczni lub wulgarni. Ezoterycy wybrali na tej podstawie także grupę ludzi, którzy mocniej muszą postarać się, aby być dobry mężami.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od marca 2023. Zobacz, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [27.01.2023]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Ta pewność bierze się z parametrów zapisanych w ustawie budżetowej na 2023 rok, której projekt rząd już zatwierdził. Zakłada on m.in. waloryzację emerytur od 1 marca 2023 roku w wysokości 13,8 procent oraz gwarantuje środki na wzrost świadczeń i 13. emerytury. Na czternastkę pieniądze też w nim się znajdą, ale najpierw musi być uchwalona ustawa gwarantująca takie dodatkowe świadczenie.

📢 Zwierzę samo wytropiło kłusowników. Młodszy przyznał się od razu

Siemiatyccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 48 lat, podejrzanych o kłusownictwo.

📢 Policjanci poszukują kobiety, która ukradła kosmetyki w Bielsku Podlaskim

Bielscy policjanci poszukują kobiety, która w jednej z drogerii ukradła kosmetyki warte kilkaset złotych. Zdarzenie miało miejsce 21 grudnia ubiegłego roku w godzinach popołudniowych.

📢 Nie jedz tych ciastek dla dzieci. Mogą być rakotwórcze! Oto najnowsze ostrzeżenia GIS (26.01.2023)

Nie jedz tych ciastek dla dzieci. Mogą być rakotwórcze! Najnowsze ostrzeżenia GIS mówią m.in. o takich wyrobach jak orzechy, ciasto z metalem, pyłek kwiatowy, herbatniki, suplementy diety. Sprawdź, czy nie masz ich w swojej kuchni. Produkty te możesz zwrócić do sklepu lub wyrzucić. W naszym artykule znajdziesz informacje o terminach ważności do spożycia i numerach partii produktów zagrażających Twojemu zdrowiu i życiu. Artykuł aktualizujemy regularnie.

📢 Gwarancja do bramy i się nie znamy! Najlepsze teksty mechaników samochodowych. Zobacz najśmieszniejsze memy o mechanikach

Gwarancja do bramy i się nie znamy - to jedno z najbardziej popularnych haseł podsumowujących mechaników-naciągaczy. Mechanik samochodowy to zawód, wokół którego rosną legendy. Doceniany jest wówczas, gdy zepsuje się nam auto. Niestety wielu przedstawicieli tej grupy zawodowej wykorzystuje niewiedzę klientów i naciąga ich na niepotrzebne koszty. Zobacz najlepsze memy o mechanikach, które stworzyli Internauci.

📢 Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła przetargi. Do kupienia sprzęt warsztatowy, elektroniczny oraz części samochodowe (zdjęcia)

W Agencji Mienia Wojskowego znowu rozpoczęły się przetargi sprzętu już nieużywanego przez armię. W ubiegłym roku takie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, bo można było za niewielką sumę kupić sprzęt, który był w całkiem dobrym stanie. W 2023 roku kilka oddziałów agencji ogłosiło już przetargi.

📢 Opuszczona willa Chruszczowa na katowickim Zadolu. Stoi, choć dygnitarz nigdy w niej nie mieszkał. Powstanie tu Centrum Fizjoterapii ŚUM

Willa Nikity Chruszczowa w Katowicach dzisiaj jest już niemal zupełnie zapomniana. Została wybudowana w latach 50. XX wieku, aby ugościć I sekretarza Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego. Ale Chruszczow nigdy w niej nie zamieszkał podczas wizyty w Polsce. Po nieudanym zamachu na Chruszczowa w Sosnowcu, plan wizyty dygnitarza zmieniono, a miejsce pobytu utajniono. Dzisiaj budynek stoi pusty i jest niemal całkiem zapomniany. Szkoda, bo ciekawy projekt jego zagospodarowania opracowały studentki architektury Politechniki Śląskiej, Ksenia Makała i Kasia Zarebma, które zaproponowały, aby w budynku stworzyć nowoczesne kasyno. Na szczęście willa wkrótce zostanie wykorzystana. Powstanie tu Centrum Fizjoterapii Pediatrycznej i Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

📢 Kanał Augustowski - unikatowe dzieło budownictwa wodnego - ma już 200 lat! Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu, kraju i Europy

Kanał Augustowski to niezwykłe dzieło inżynierii hydrotechnicznej. Jest to obiekt wyjątkowy w skali kraju, ale i Europy. Kanał został wybudowany w pierwszej połowie XIX wieku i właśnie obchodzi 200 lecie powstania. Jest to dobra okazja aby powiedzieć sobie więcej o tym zabytku.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Bartosz Zmarzlik. Żużlowiec ma wspaniały dom z ogrodem [prywatne zdjęcia] 26.01

Tak mieszka i żyje na co dzień Bartosz Zmarzlik. Trwa wspaniały czas w życiu najlepszego polskiego żużlowca. Bartosz Zmarzlik wywalczył w ubiegłym roku kolejne już mistrzostwo świata, a niewiele później ożenił się ze swoją partnerką Sandrą. Państwo Zmarzlikowie wraz z synkiem Antonim mieszkają w pięknym domu z wielkim ogrodem i stawem. Obejrzyj prywatne zdjęcia żużlowca - kliknij w przycisk "Zobacz galerię".

📢 PlusLiga. Daleka podróż siatkarzy Ślepska Malow Suwałki. W poniedziałek mecz w Lubinie

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki po ostatnich wygranych dają mocno znać, że wciąż nie można ich skreślać w walce o pierwszą "ósemkę". W najbliższej kolejce spotkań PlusLigi podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza zagrają w poniedziałek na wyjeździe z Cuprum Lubin. Z drużyną tą mają dodatni bilans spotkań.

📢 Sprzedaż aut w Europie. Nie ma szans byś zgadł, kto stracił najwięcej!

Według danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA) w 2022 roku na rynkach Starego Kontynentu (w Unii Europejskiej, krajach EFTA i w Wielkiej Brytanii) zarejestrowano łącznie 11 286 939 nowych samochodów osobowych, o 4,1% mniej niż rok wcześniej. Na przestrzeni roku większość i to bardzo znanych marek odnotowała spadki. Nie ma najmniejszych szans byś odgadł, kto stracił najwięcej!

📢 Śmiertelny wypadek. Pociąg towarowy relacji Łomża - Ostrołęka zmiażdżył taksówkę, nie żyje 65-letni kierowca osobówki. Zobacz zdjęcia

W środę (25.01) koło godziny 17 w Susku Nowym doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem pociągu towarowego i samochodu osobowego. Najprawdopodobniej kierowca taksówki nie zastosował się do znaku stop i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Łomża - Ostrołęka. Zderzenia nie przeżył 65-latek kierujący osobówką.

📢 ONA i ON Prześlij zdjęcie do galerii szczęśliwych par. Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze z nich. Do wygrania Citroen C3 i inne nagrody!

Tworzymy galerie szczęśliwych par z naszego regionu. 14 lutego, w dniu Święta Zakochanych, przesłane zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. Prześlij zdjęcie - to może być piękna niespodzianka dla ukochanej osoby. Możesz też dodać życzenia. Nasi Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze pary, na które czeka mnóstwo nagród, a w finale nagroda główna - piękny i nowoczesny Citroen C3. Zdjęcia zwycięzców trafią na okładkę gazety!

📢 Gdzie mieszka Piotr Żyła i Marcelina Ziętek? Zaglądamy do domu skoczka. Zobacz, jak urządził się w Ustroniu Piotr Żyła

Piotr Żyła to popularny sportowiec, który ma rzeszę fanów i lubi brylować w mediach społecznościowych. Kibice na bieżąco śledzą jego sukcesy w Pucharze Świata 2022/2023 w skokach narciarskich. Na co dzień Piotr Żyła mieszka w Ustroniu, gdzie niedawno wybudował piękny dom z basenem. Zobacz, jak się urządził z partnerką Marceliną Ziętek. Koniecznie zajrzyj do domu Piotra Żyły.

📢 Olecko. Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 655. Młoda kobieta zjechała z drogi i uderzyła w drzewo

W środę (25.01) późnym popołudniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W powiecie oleckim między miejscowościami Cimochy i Sobole, na drodze wojewódzkiej nr 655, prowadząca samochód kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi. Samochód uderzył w przydrożne drzewo. Niestety kierująca pojazdem nie żyje.

📢 Nawet to odliczysz od podatku w 2023 roku. Oto najnowsze ulgi podatkowe w nowym roku

Przed nami czas rozliczeń z fiskusem i zapewne mało kto z nas chce jeszcze dopłacić do podatku za 2022 roku. Żeby uniknąć dopłacania do podatku lub nawet zyskać pieniądze warto zapoznać się z najnowszymi ulgami podatkowymi, które w 2023 roku będzie można odliczyć po raz pierwszy. Zebraliśmy dla Was wszystkie nowe ulgi. Sprawdźcie czy z którejś możecie skorzystać.

📢 Domy i siedliska na sprzedaż w Podlaskiem. Najtańsze zaczynają się za mniej niż 70 tysięcy złotych

Domek z działką w cichej wsi na Podlasiu to marzenie jak najbardziej do zrealizowania za całkiem niewielkie pieniądze. Takie nieruchomości można znaleźć już za cenę znacznie poniżej 100 tysięcy złotych. Przedstawiamy oferty domów i siedlisk do kupienia w województwie podlaskim.

📢 Oto Martyna Kupczyk z Nasz nowy dom Tak żyje i mieszka na co dzień! "Szewc bez butów". Zobacz PRYWATNE ZDJĘCIA 26.01.2023

Tak mieszka i żyje na co dzień Martyna Kupczyk z programu Nasz nowy dom. Martyna Kupczyk to jedna z gwiazd jednego z najpopularniejszych programów telewizji Polsat - "Nasz nowy dom". Widzowie uwielbiają zdolną panią architekt, jednak niewielu z nich wie, że Martyna Kupczyk jest też mamą! Gwiazda Polsatu jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

📢 Sobolewo. Mieszkańcy protestują przeciwko "gruzowisku". Inwestor przekazuje, że nie ma złych zamiarów, a obawy są przesadzone

Mieszkańcy Sobolewa protestują przeciwko budowie składowiska odpadów budowlanych oraz urządzeń do kruszenia gruzu. Wskazują na zagrożenia jakie mogą z tego wyniknąć. Inwestor przekazuje, że nie ma złych zamiarów, a obawy mieszkańców są przesadzone.

📢 Tak wyglądają najgorsze mieszkania do wynajęcia w Polsce. Trzeba mieć odwagę, by tam zamieszkać! Zobaczcie zdjęcia

Można urządzić mieszkanie na bogato, można skromnie. Na tych zdjęciach widać, że czego jak czego, ale inwencji właścicielom tych mieszkań nie brakuje. Gusta są różne i o nich się nie dyskutuje, ale... Zobaczcie najgorsze mieszkania do wynajęcia w Polsce.

📢 Tak mieszka Anita z „Sanatorium miłości 5”. Stomatolog z Bydgoszczy pokazała swój azyl. Rodzina i muzyka są dla niej najważniejsze [26.01]

Zaglądamy do pięknego mieszkania Anity Nowickiej z 5. edycji „Sanatorium miłości”. To dom pełen ciepłych wspomnień i rodzinnych fotografii. W centralnym miejscu stoi pianino, które daje Anicie możliwość codziennego obcowania z muzyką. Seniorka kocha śpiewać i robi to z wielką pasją!

📢 Wkrótce gala finałowa Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023. Wśród finalistek jest Weronika Falkowska. Zobacz jej prywatne zdjęcia

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. Nasz region dołączył do tego prestiżowego projektu pod nazwą Miss Polonia Województwa Podlaskiego. W grudniu 2022 roku została wyłoniona grupa najpiękniejszych dziewczyn w województwie, a pod koniec lutego w Łomży odbędzie się uroczysta gala finałowa. Wśród finalistek znalazła się Weronika Falkowska z Kolna.

📢 Łomża. Zaginęła mieszkanka Łomży. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 49-letniej koiety

Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionej 49-letniej mieszkanki Łomży. Komenda Miejska Policji w Łomży prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety.

📢 Policjanci przypadkowo odkryli wielką plantację marihuany w mieszkaniu

Policjanci z Rucianego – Nidy mieli doręczyć wezwanie z sądu dla 30-letniego mężczyzny. Jakież było ich zdziwienie, gdy w jego mieszkaniu ujawnili namiot, w którym rosło 11 dorodnych krzaków marihuany. Znaczne ilości suszu leżały też w bardzo widocznych miejscach, m.in. na mikrofalówce, na zmywarce oraz w szafkach. Zatrzymanemu właścicielowi tej plantacji grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

📢 SI połączyła Gwiezdne Wojeny i Cyberpunk 2077 - jaki rezultat? Taka produkcja byłaby hitem

Niezwykłe uniwersum Gwiezdnych Wojen uwielbiają miliony ludzi na świecie. Równie ciekawym klimatem może pochwalić się też gatunek cyberpunk, który z kolei swoją reprezentację odnalazł w ostatnim czasie w grze Cyberpunk 2077. Sprawdziliśmy, jak wyglądałoby połączenie tych marek według SI. Wyszło świetnie.

📢 SI pokazało, jak wyglądałby Geralt z Rivii w prawdziwym życiu. Wiedźmin ma prezencję, bez dwóch zdań

Wśród najciekawszych bohaterów gier i fantastyki w zdecydowanej czołówce jest Geralt z Rivii. Sprawdziliśmy, jak Wiedźmin wyglądałby w rzeczywistości, gdyby istniał i pomogła nam to sprawdzić sztuczna inteligencja. Co sądzicie o efektach?

📢 Takie fryzury już dawno wyszły z mody. Oto cięcia i koloryzacje, które są passé i postarzają

Trendy fryzjerskie ulegają ciągłym zmianom. Osoby, które chcą zawsze mieć modne uczesanie, muszą zrezygnować z niektórych cięć i koloryzacji. Oto fryzury, które już dawno wyszły z mody. Nie dość że są passé to jeszcze dodają lat!

📢 Tenis. Półfinałowa rywalka Magdy Linette: zmysłowa Sabalenka - tygrysica z Mińska. Tatuaż i seksowny makijaż. Niestety - zajęta!

Urodzona w Mińsku, a dzisiaj mieszkająca w Miami na Florydzie Aryna Sabalenka to rywalka naszej Magdy Linette w półfinałowym meczu wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open, rozgrywanego na twardych kortach w Melbourne. Do wygrania prestiż, sława, ale i wielkie pieniądze - udział w finale to ponad milion dolarów amerykańskich! Białorusinka o pełnym, obfitym biuście to nie tylko świetna tenisistka, ale i miłośniczka… tatuaży.

📢 Gang nastolatków kradł na terenie gminy Gołdap. Wszyscy byli pijani

Funkcjonariusze z Gołdapi zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem, do której doszło we wtorek na terenie gminy. Nastolatkowie dokonali kradzieży mienia o wartości 300 złotych. W najbliższym czasie 16-latek oraz dwóch 14-latków za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

📢 Za nami kolejny weekend w Podlaskiem ze studniówkami. Oto najpiękniejsze maturzystki

W województwie podlaskim sezon studniówek w pełni. W ostatni weekend w wielu miejscach maturzyści przeżywali swój pierwszy w życiu bal. Wybraliśmy zdjęcia maturzystek, które prezentowały się najpiękniej.

📢 Porwanie Madzi z Sosnowca - tym kłamstwem żyła cała Polska. Dzieciobójczyni ukrywała się na Podlasiu. Sąsiedzi nie mieli pojęcia kim jest!

Mija 11 lat od poszukiwań sześciomiesięcznej Madzi z Sosnowca, która miała zostać porwana. 24 stycznia 2012 roku w komendzie policji w Sosnowcu Katarzyna W. zgłosiła porwanie swojej córeczki przez nieznanych sprawców. Cała Polska szukała zaginionego dziecka. Gdy prawda wyszła na jaw, że to matka zamordowała półroczną córeczkę, Katarzyna W. uciekła do Turośni Dolnej pod Białymstokiem, gdzie ukrywała się przed policją. To tu ją odnaleziono!

📢 Paris Hilton została mamą 41-latka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie małej rączki

Paris Hilton w latach jej wczesnej młodości, znana była z imprezowego stylu życia. Dziedziczka ogromnej fortuny w wieku 40 lat wyszła za mąż, a teraz ogłosiła, że została mamą.

📢 Ranking Szkoły Olimpijskie 2023. W pierwszej "11" są dwie placówki z Podlasia! Kto jest najlepszy w kraju i jak wypadł nasz region?

Rokrocznie miesięcznik "Perspektywy" opracowują, a następnie publikuje bardzo popularne rankingi edukacyjne. W podkategorii "Ranking Szkół Olimpijskich 2023" kilka placówek z naszego regionu zajęło bardzo wysokie pozycje. Jedna szkoła znalazła się nawet w pierwszej "10". Sprawdź, uczniowie których szkół średnich odnoszą największe sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach wiedzy.

📢 Studniówka II LO z BJN w Bielsku Podlaskim. Popularne "Białorusy" bawiły się po raz drugi w historii poza murami szkoły

Uczniowie najstarszych klas II Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku Podlaskim bawili się, na niecałe sto dni przed maturą, na swoim pierwszym wielkim balu. Po raz drugi w historii studniówka bielskich "Białorusów" odbyła się poza szkołą. Tym razem przyszli maturzyści bawili się w Sali Bankietowej Maestro w Orli.

📢 Zemsta budowlańca. Były członek ekipy remontowej zerwał w całym bloku terakotę ze świeżo odnowionej klatki schodowej

Mieszkaniec gminy Kolno twierdził, że został oszukany przez pracodawcę. Złożył wymówienie i jeszcze tego samego dnia zerwał terakotę, którą sam wcześniej położył. Straty oszacowano na 30 tys. zł. Za zniszczenia mienia 39-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

📢 Oto Kinga Rusin i jej dom w Kostaryce! ZDJĘCIA. Pokazała jak wygląda wewnątrz. Luksus! 24.01.2023

W ostatnim czasie Kinga Rusin (wiek 50 lat) podzieliła się nowymi zdjęciami swojego domu w Kostaryce. Wokół jej luksusowej rezydencji aż roi się od dzikich zwierząt. Na fotografiach widać, że Kinga Rusin dosłownie pławi się w luksusach. Piękna dziennikarka mieszka w cudownym miejscu.

📢 Kameralna studniówka I SLO przy Fabrycznej w Białymstoku. Zobacz zdjęcia i film z imprezy

Przepięknym polonezem rozpoczęli studniówkę uczniowie I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Impreza odbyła się w sobotę (21.01.2023 r.) w Hotelu Traugutta3 w Białymstoku.

📢 Brudne sztuczki supermarketów. Tak OSZUKUJĄ nas sklepy spożywcze. TOP 10 nieczystych zagrań 24.01.2023

Pozorne promocje, fatalnej jakości produkty, sztuczki i triki marketingowe - to tylko niektóre z nieczystych zagrań, jakie stosują wobec nas właściciele super i hipermarketów. Cel jest jeden: klient ma u nich wydać jak najwięcej pieniędzy. O czym warto wiedzieć, aby nie dać się nabrać? Sprawdźcie, będziecie zaskoczeni!

📢 Jak kupić czołg? Wojsko sprzedaje wozy opancerzone, transportery, łodzie i samoloty!

Jak kupić czołg i nie tylko? Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje transportery opancerzone, czołgi, łodzie, a także samoloty. Taki militarny sprzęt można kupić od polskiej armii. Trzeba tylko spełnić pewne warunki. Zobaczcie sami!

📢 Pożegnanie komendanta powiatowego policji w Siemiatyczach

W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta młodszego inspektora Krzysztofa Filipowicza. Przez ponad 3 lata pełnił służbę w siemiatyckiej komendzie, a przez ostatni rok kierował jednostką. Od wtorku będzie pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. W uroczystości wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Jacek Kumpiałowski, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy siemiatyckiej policji.

📢 W końcu można się z tego śmiać. Są ferie! Nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek 2023 są lepsze niż memy

W końcu można się z tego śmiać. Są ferie! Te prace uczniów są lepsze niż memy, a nauczyciel płakał, gdy je sprawdzał i poprawiał. Dlaczego? Bo czytanie tego rodzaju prac to katorga, a nauczyciele powinni otrzymywać za nią nagrody lub przynajmniej dodatki za pracę w ciężkich warunkach. Taka twórczość uczniów potrafi doprowadzić do rozstroju nerwowego. Niektórzy belfrowie mają na to sposób i publikują w sieci prace swoich uczniów jako hity z kartkówek, sprawdzianów i klasówek. Czasem jednak jest to śmiech przez łzy. Sprawdźcie jakie kwiatki lądują w pracach domowych, wypracowaniach oraz klasówkach. Pamiętajcie, że oglądacie je na własną odpowiedzialność!

📢 Najpiękniejsze pary na studniówkach w województwie podlaskim

Maturzyści z kolejnych szkół w województwie podlaskim mają za sobą studniówki. Jak zwykle młodzież wyglądała świetnie. Wybraliśmy zdjęcia par, które prezentowały się najładniej.

📢 Podlaskie Morsy hartowały się w zimnej rzece Supraśl. Zobacz niedzielne morsowanie w Wasilkowie

Panie i panowie z Podlaskiego Klubu Morsów tradycyjnie w niedzielę spotkali się w Wasilkowie, by zażyć kąpieli w zimniej Supraśli. Frekwencja dopisała, podobnie jak humory. Zobaczcie relację z najnowszego morsowania!

📢 Samochody do kupienia od podlaskiej skarbówki. Limuzyna i SUV na licytacji. Prawdziwe okazje!

Na licytacja w podlaskich urzędach skarbowych można trafić na prawdziwe okazje. Aktualnie w atrakcyjnych cenach będzie tam można dostać m. in. limuzynę hyundai i suva BMW.

📢 Rail Baltica. Dla podróżnych stacja kolejowa w Ełku będzie lepiej dostępna dzięki inwestycji PKP PLK. Postępuje przebudowa torów

W Ełku zmienia się stacja pasażerska oraz towarowa. Wykonawca ułożył kilkanaście kilometrów torów. Tysiące ton materiałów i stali wykorzystano do budowy nowych obiektów (70 tys. ton tłucznia, 2,5 tys. ton stali szynowej i zbrojeniowej). Przebudowywane są perony, tory i urządzenia sterowania ruchem kolejowym. Roboty zaplanowano do końca 2023 r.

📢 Najnowsze nieoznakowane radiowozy podlaskiej policji. Przed nimi nie uciekniesz

Podlaska policja dysponuje sporą flotą nieoznakowanych radiowozów. Kierowcy codziennie mijają je na trasach naszego regionu. Oto niektóre z nich. Zdjęcia pochodzą ze strony „Nieoznakowane radiowozy policji” na Facebooku.

📢 Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz bierze się za porządkowanie podwórka. Czy zniknie słynne błoto?

W najnowszym filmie na kanale youtube Gienek i Andrzej Plutycze można zobaczyć jak bohater serialu Rolnicy. Podlasie Andrzej Onopiuk stara się wyrównać nawierzchnię na swoim podwórku. Błoto i nierówności to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli gospodarstwa rolników z Plutycz.

📢 Rolnik szuka żony. Klaudia pokazała sypialnię i jak się odżywia. Walentyn poprosił o pomoc fanów

Co jakiś czas w internecie możemy znaleźć informacje na temat życia bohaterów programu Rolnik szuka żony 9, który pod koniec ubiegłego roku był bardzo chętnie oglądany przez widzów TVP. Ostatnio jedna z bohaterek Klaudia pokazała jaką ma sypialnię i jak się odżywia. Natomiast Walentyn, czyli partner którego Klaudia poznała dzięki programowi, zwrócił się z prośbą do fanów.

📢 Funkcjonariusze Aresztu Śledczego zauważyli rozbite auto i pomogli pijanemu kierowcy

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Białymstoku podczas pełnienia obowiązków poza terenem jednostki zauważyli pojazd, który uległ wypadkowi.

📢 Najgłupsze odpowiedzi uczniów 2023. To prawdziwa jazda bez trzymanki! Hity sprawdzianów doprowadzają nauczycieli do łez 20.01.2023

Trwa rok szkolny 2022/2023 i przyszedł czas na pierwsze klasówki i sprawdziany. Niektóre klasy mają ich nawet po kilka w tygodniu. Kartkówek nie lubią uczniowie, ale bardzo często również nauczyciele. Wielu z nich musi się zmagać z dziwnymi i niecodziennymi odpowiedziami. Te najdziwniejsze, ale i najśmieszniejsze, zebraliśmy w naszej galerii. Wciel się na chwilę w nauczyciela i zobacz jak byś zareagował na te pomysły uczniów. Życzymy dobrej zabawy!

📢 Drohiczyn. Spotkanie kilkudziesięciu sołtysów z biskupem Piotrem Sawczukiem. Zobacz zdjęcia ze spotkania opłatkowego

14 stycznia odbyło się wyjątkowe spotkanie w Drohiczynie. Na nieco spóźnionym spotkaniu opłatkowym bp Piotr Sawczuk w asyście duchownych przyjął kilkudziesięciu przedstawicieli sołectw z regionu. Sołtysi i sołtyski mieli okazję porozmawiać a hierarchą , a przede wszystkim przełamać się opłatkiem.

📢 Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju i gwiazdy programu FOKUS TV z Plutycz i Ranczo Laszki

Gienek Onopiuk i jego syn Andrzej oraz Emilia Korolczuk to najpopularniejsi bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie. Odwiedziliśmy ich w ich gospodarstwach w Plutyczach i Laszkach. Zarówno Emilka, jak i Gienek są bardzo naturalni, cechuje ich pogoda ducha i szczerość. Te cechy doceniają widzowie show, emitowanego na kanale Focus TV. Zobaczcie ich domy!

📢 Łomża. Zarząd Dróg Powiatowych sprzedaje sprzęt. Sprawdź, co można kupić

Zarząd Dróg Powiatowych w Łomży ogłasza przetarg na sprzedaż maszyn, które są zbędnie oraz nieprzydatne w dalszej działalności zakładu. Sprawdź, co można wylicytować.

📢 Wyjątkowe pary na studniówkach w Podlaskiem. Oni przyciągali wzrok

Sezon studniówkowy w pełni. Niektóre szkoły z województwa podlaskiego mają już za sobą te wyjątkowe bale. Przedstawiamy pary maturzystów, które na studniówkach zrobiły największe wrażenie.

📢 Z tych miast uciekają mieszkańcy. Najszybciej wyludniające się miasta w woj. podlaskim. Zobacz aktualny ranking [TOP 25]

Zgadniecie w którym podlaskim mieście ubyło najwięcej mieszkańców? Mamy najnowsze dane z GUS. W porównaniu z ostatnim zestawieniem zaszło sporo zmian!

📢 „Sanatorium miłości 5”. Tak mieszka Dariusz z Lillestrøm. Kuracjusz pokazał nam, jak urządził się w Norwegii. Publikujemy zdjęcia

Dariusz ze Szczecina, który na co dzień mieszka w norweskim Lillestrøm jest jednym z uczestników 5. edycji „Sanatorium miłości”. W pewnym momencie swojego życia, kuracjusz postanowił wyemigrować zarobkowo do Norwegii. Tylko nam zgodził się pokazać, jak wygląda jego mieszkanie na obczyźnie. Trzeba przyznać, że Dariusz mieszka w przepięknym miejscu, a widok z jego okna zapiera dech w piersiach!

📢 Najpiękniejsze maturzystki po dwóch weekendach studniówek w Podlaskiem. One zrobiły wrażenie

W województwie podlaskim sezon studniówek w pełni. Piękne kreacje, fryzury, szyk - dziewczęta na balach robią niesamowite wrażenie. Przedstawiamy galerię maturzystek, które urzekły nas swoją urodą.

📢 Studniówka 2023. I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku bawiło się w Dworku Tryumf. Uroczysty polonez oraz zabawa do białego rana

Wielki bal maturalny mają już za sobą uczniowie I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku. Maturzyści w sobotnią noc (14.01) bawili się w Dworku Tryumf w Księżynie. Uroczysty polonez, doborowe towarzystwo oraz zabawa do białego rana. Zobacz, jak wyglądała Studniówka I LO w Białymstoku.

📢 Studniówka 2023. Piękne polonezy i zabawa do białego rana. Maturzyści z II LO w Suwałkach na balu dojrzałości 

To był piękny bal na 150 par. Studniówka w II Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach przeszła już do historii. Maturzyści, tradycyjnie bal rozpoczęli polonezem. Pierwszy układ był wyjątkowy, zatańczony z nauczycielami. Później każda z klas zaprezentowała swój taniec.

📢 Mieszkania jak z koszmaru. Do wynajęcia dla odważnych! Jak można tak mieszkać? 14.01.2023

Wynajęcie mieszkania to często droga przez mękę. Wystrój mieszkań czy rozwiązania "inżynieryjne" często mogą wprawić w osłupienie. Niektóre są śmieszne, inne budzą po prostu grozę. Sprawdźcie, jakie mieszkania można wynająć w naszym kraju. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

📢 Te osoby mogą pojechać za darmo do sanatorium. Oto lista uprawnionych do bezpłatnego wyjazdu

Wyjazd do sanatorium to szansa na podreperowanie zdrowia. Z sanatorium można skorzystać w ramach pobytów tzw. „komercyjnych” (pełna odpłatność ze strony kuracjusza) oraz kierowanych przez instytucje ubezpieczeniowe (NFZ, ZUS, KRUS). My sprawdzamy, kto może pojechać do sanatorium bezpłatnie, a właściwie za kogo koszty pokryje ubezpieczyciel.

📢 Wojsko sprzedaje karabiny, pistolety i sprzęt artyleryjski wycofane z użytkowania przez Siły Zbrojne RP. Co można kupić od AMW? [13.01.2023]

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje karabiny, pistolety, a także sprzęt artyleryjski. Wszystko to zostało wycofane z użytkowania przez Siły Zbrojne RP, policję oraz Straż Graniczną. Jakie wymagania trzeba spełnić, aby stać się posiadaczem wojskowego sprzętu od AMW? Zobacz kto i w jaki sposób może kupić broń od armii.

📢 Majster płakał jak remontował. Polska myśl budowlana w krzywym zwierciadle. Najlepsze fuszerki, prowizorki i buble

Przed wami najlepsze fuszerki, prowizorki i buble budowlańców z polskiego internetu. Nieudane remonty. Majster dosłownie płakał jak remontował. Poznajcie nieszczęsną polską myśl budowlaną (i nie tylko), która rozbawia i wprawia w politowanie. Tu nie zgadza się kompletnie nic, wszystko robione na oko. Ktoś tu zdecydowanie minął się z powołaniem. Zobacz, a nie pożałujesz.

📢 Ranking Perspektywy 2023. Oto najlepsze licea w województwie podlaskim

Poznaliśmy wyniki tegorocznego Rankingu Liceów stworzone przez "Perspektywy". Wejdź w galerię i sprawdź, jak wypadły w nim podlaskie szkoły.

📢 Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023. Wśród najpiękniejszych znalazła się Dominika Gołubiewska z Rajgrodu. Zobacz jej prywatne zdjęcia

Konkurs Miss Polonia szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją. W ciągu ponad 90 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiły aż 43 Polki, w tym gronie są dwie Podlasianki. Finalistki Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023, w tym Dominika Gołubiewska, z pewnością marzą aby powtórzyć sukces Krystyny Sokołowskiej i Rozalii Mancewicz.

📢 Ślub, wesele i moda ślubna w PRL. Jak wyglądali państwo młodzi i jaka moda panowała? Pamiętacie te czasy? Zobaczcie

Ślub i wesele to dziś uroczystość organizowane z wielkim rozmachem. Przygotowania do uroczystości trwają miesiące, a nawet i lata. Jednak teraz rynek jest aż przesycony propozycjami i ofertami, w których pary mogą przebierać. Jak jednak wyglądały śluby kiedy ludzie byli mocno ograniczeni? Jak wyglądały panny młode? Co było wtedy na czasie? By się przekonać wystarczy, że zajrzycie do naszej galerii.

📢 Światowe gwiazdy po sylwestrze na Podlasiu. Nie ma lekko! Zobacz najlepsze MEMY i śmieszne obrazki 01.01.2023

Co by się stało, gdyby światowe gwiazdy odwiedziły w wakacje Podlasie? Zdaniem internautów na pewno sporo by się zmieniły. Czy nasz region zmienia ludzi? Według memów - tak. Zobacz, jak wyglądają Bruce Willis, Leonardo DiCaprio i Rocky Balboa, czyli znani celebryci po tygodniu na Podlasiu. Podlasie to nieustanny obiekt żartów internautów. Sprawdź, które śmieszne obrazki z internetu są udane, a które nie.

📢 Kreacje balowe w PRL. Koki, cekiny i boa. Zobaczcie, co się nosiło na sylwestrach w latach 60. i 70. XX wieku. Ależ to były imprezy!

Sylwestry w PRL. Wtedy balowano do rana: przy radzieckim szampanie, wódce, zakąskach koreczkach z ogórkiem, serem i parówką albo mortadelą. Panie ubrane w suknie w cekinach, fikuśnych kapelutkach, fryzury w kok. Zobaczcie galerię zdjęć z lat 70. XX wieku. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ/PRZESUŃ KURSOR W PRAWO

📢 Ksiądz będzie bezwzględny. Za te grzechy nie dostaniesz rozgrzeszenia. Lista grzechów ciężkich, których nie rozgrzeszy żaden ksiądz 30.12.22

Są takie przypadki, że ksiądz nie ma wyjścia i nie może rozgrzeszyć wiernego. Nawet, gdy ten wyzna mu grzech, żałuje i chce zadośćuczynić. I nie chodzi tu np. o zabójstwo czy zdradę. Zobacz, za jakie grzechy nie dostaniesz rozgrzeszenia.

📢 Niecodzienny sprzęt wojskowy na sprzedaż. Agencja Mienia Wojskowego czyści magazyny przed Nowym Rokiem. Zobaczcie promocje AMW

Agencja Mienia Wojskowego dostała z wojskowych magazynów nietypowe gadżety. Jednym z nich jest na krąg wiatru, czyli urządzenie do opisywania kierunku wiatru. Zobacz, co jeszcze wyprzedaje przed Nowym rokiem AMW.

📢 Znamy finalistki Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Wśród najpiękniejszych jest Sandra Brulińska z Zambrowa. Zobacz jej prywatne zdjęcia

Miss Polonia to prestiżowy konkurs piękności z długą i bogatą tradycją. Laureatki tego plebiscytu dwukrotnie sięgnęły po koronę Miss World. Finalistki robią też karierę w modelingu lub w telewizji. Podlasianki dwukrotnie nakładały koronę najpiękniejszej Polki. Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego już znamy, wśród nich znalazła się piękna Sandra Brulińska.

📢 Poznaliśmy finalistki Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023. Jedną z nich jest Linda Filipkowska z Łomży. Zobacz jej prywatne zdjęcia

Wyłonione zostały finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Wśród kandydatek znalazła się zjawiskowa Linda Filipkowska. Obecnie panującą królową piękności w Polsce jest pochodząca z Białegostoku Krystyna Sokołowska. Czy Linda może powtórzyć sukces Krystyny?

📢 OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Zagłosuj na osoby, które zasłużyły się dla regionu i lokalnej społeczności lub zgłoś propozycję nominacji do nagrody

W środę, 11 stycznia nasza redakcja ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu Osobowość Roku! Zagłosuj na osoby, które w minionym roku odniosły sukcesy, zasłużyły się dla lokalnej społeczności lub angażowały się w działania charytatywne. Wybierz z nami laureatów spośród utalentowanych twórców, którzy udzielali się w swojej dziedzinie sztuki oraz społeczników, który skutecznie działali na rzecz małych ojczyzn. Wciąż możesz też zgłosić swoją propozycję nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w swoim mieście lub powiecie.

📢 Poznaliśmy Finalistki Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023. Zobacz zdjęcia kandydatek na najpiękniejszą dziewczynę w regionie

Do prestiżowego projektu Miss Polonia dołączył nasz region pod nazwą Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Jest to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. Obecny kształt i misja wydarzenia zostały oparte na ponad 90-letniej tradycji. To właśnie Laureatki konkursu Miss Polonia dwukrotnie sięgnęły po koronę Miss World.

📢 Poznaj tajemnice swojego imienia. Zobacz co oznacza, jakie kryje za sobą cechy i predyspozycję. Sprawdź listę

Ciekawi cię pochodzenie i znaczenie imion? Nasza lista przedstawi znaczenie oraz kryjące się za imionami cechy i predyspozycję. To jakie się nazywasz wpływa na to kim jesteś. Pamiętaj o tym wybierając imię dla dziecka, ponieważ w pewnym stopniu decydujesz o jego przyszłości.

📢 Drewniane domy na sprzedaż w Podlaskiem. Zobacz najlepsze oferty (19.11.2022)

Niewielki drewniany dom w cichym miejscu na Podlasiu - to marzenie wielu. Taka inwestycja spełnia walory turystyczne, zdrowotne, a także jest dobrą lokatą kapitału. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty domów drewnianych w województwie podlaskim.

📢 Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła kolejne przetargi. Do kupienia sprzęt, który przyda się w każdym warsztacie

W niedawno ogłoszonych przetargach Agencji Mienia Wojskowego do kupienia jest wiele sprzętu, który może wciąż służyć nowym użytkownikom. Do kupienia są między innymi sprężarki, generatory prądu, spawarki, tokarki, wiertarki, szlifierki.

📢 Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz mieszkają w jednej z najpiękniejszych wsi na Podlasiu. Zobacz tą klimatyczną miejscowość

Podlaskie wsie słyną z ciekawej drewnianej zabudowy. Największym bogactwem tradycyjnej architektury drewnianej może się poszczycić powiat hajnowski. Również w powiecie bielskim można trafić na prawdziwe perełki, jak np. na wieś Plutycze. To właśnie w tej miejscowości mieszkają bohaterowie popularnego programu programu "Rolnicy. Podlasie", Gienek i jego syn Andrzej.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje auta. W ofercie wiele terenówek, ciężarówek, a także busy

Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła kolejne przetargi. Jak zwykle w ofercie są ciekawe auta do kupienia. Tym razem jest wiele ciężarowych Starów, terenowych Honkerów i Tarpanów, a także busy.

📢 Najtańsze domy na podlaskiej wsi. Nieruchomości na sprzedaż w Podlaskiem do 150 tysięcy złotych. Zobacz, gdzie znajdziesz spokój 29.10.2022

Najtańsze domy na sprzedaż na podlaskiej wsi cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób, także spoza naszego regionu. Ci, co mają dość wielkomiejskiego hałasu, rozglądają się za jakąś przytulną chatką w środku lasu. Takie i inne ogłoszenia znajdziecie w naszym artykule.

📢 Agencja Mienia Wojskowego znowu sprzedaje sprzęt rolniczy. Do kupienia są między innymi Ursusy

Na początku października Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła nowe przetargi. Tradycyjnie już oferta powinna zainteresować także rolników. Ze sprzętu rolniczego na przetargach najciekawiej prezentują się ciągniki Ursus. Są także maszyny do prac polowych, czy w przydomowym ogródku.

📢 Agencja Mienia Wojskowego prowadzi sprzedaż wyposażenia żołnierzy. Do nabycia noże, lornetki, latarki, ubranie

Niektóre oddziały Agencji Mienia Wojskowego mają swoje punkty sprzedaży gdzie do nabycia jest sprzęt oraz wyposażenie żołnierzy. Przedstawiamy co można i za ile kupić w takich punktach.

📢 Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt agro. Zobacz tanie przyczepy, kosiarki i piły (25.09.2022)

Agencji Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt, który może zainteresować nie tylko rolników. Przetargi organizowane są w różnych miastach w kraju.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt rolniczy. Ciągniki, przyczepy i quady w dobrej cenie. Nowe przetargi od wojska (02.08.2022)

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje pojazdy i sprzęt rolniczy. Na przetargach można kupić to wszystko w atrakcyjnych cenach. Oferta może zainteresować nie tylko rolników.

📢 Miss Podlasia 2022. Białostoczanka Edyta Zalewska to II wicemiss naszego województwa. Zobacz jej prywatne zdjęcia [ZDJĘCIA]

Poczucie piękna to bardzo indywidualna sprawa. Każdy ma swoje osobiste preferencje jeśli chodzi o sztukę, podobnie jest z urodą. Dlatego konkursy piękności często są krytykowane, bo jak ocenić coś tak subiektywnego?

📢 Kandydatki na Miss Podlasia 2022 w seksownej bieliźnie [ZDJĘCIA]

W czwartek (9.06) w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się Gala Miss Podlasia 2022. Kandydatki prezentowały się m.in. w strojach wieczorowych i kąpielowych. Zobacz jak piękne panie wyglądały wyglądały w bieliźnie.

📢 Opuszczone kościoły w województwie podlaskim. Te miejsca przyciągają niesamowitym klimatem

W województwie podlaskim nie brakuje miejsc tajemniczych i klimatycznych. Szczególne wrażenie robią opuszczone kościoły. Z różnych względów opustoszały wiele lat temu, a dziś rozpycha się w nich natura. Zobaczcie gdzie znajdują się dawne świątynie, które zdecydowanie warto odwiedzić.

📢 Te koszmarne mieszkania i domy ktoś próbował sprzedać. Zobacz zdjęcia najgorszych nieruchomości na rynku

Agenci nieruchomości nieraz muszą oglądać koszmarne mieszkania i domy. Co gorsza, klienci oczekują, że fachowiec pomoże takie monstrum sprzedać. No cóż, z tymi lokalami raczej się nie uda... Przejdź do galerii i zobacz zdjęcia najgorszych nieruchomości na świecie.

📢 Rolnicy. Podlasie. Niezwykła przemiana Moniki Cieślik z Pokaniewa. Bohaterka popularnego serialu jest nie do poznania (08.04.2022)

Program "Rolnicy. Podlasie" to jedna z bardziej popularnych produkcji telewizyjnych w ostatnim czasie. Bohaterowie serialu Focus TV mają swoich oddanych fanów. Ich uwadze nie mogła umknąć niezwykła przemiana Moniki z Pokaniewa, która znacząco zmieniła swój wygląd. Jak obecnie wygląda rolniczka z Podlasia?

📢 Dzielnicowi z Suwalszczyzny 2020. Rejony działań, adresy, nazwiska, numery telefonów [ZDJĘCIA]

Warto sprawdzić, kto jest Twoim dzielnicowym oraz mieć pod ręką jego dane kontaktowe.

📢 Dzielnicowi w Bielsku Podlaskim i Hajnówce 2020. Rejony działań, nazwiska, kontakt, nr telefonów [ZDJĘCIA, DANE]

Warto sprawdzić, kto jest Twoim dzielnicowym oraz mieć pod ręką jego dane kontaktowe.

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie