Prasówka 6.07.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 5.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Zobacz, jakie będzie twoje świadczenie po zmianach [6.07.2022]”?

Prasówka 6.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Zobacz, jakie będzie twoje świadczenie po zmianach [6.07.2022]

Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

Nie przegap promocji!

📢 Wazony i szkło drogie jak nigdy. Kryształy z PRL-u warte fortunę. Kolekcjonerzy zapłacą za nie majątek

Piękne kryształy z czasów PRL-u. Ile mogą kosztować? Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie kilkanaście tysięcy złotych. Sprawdź, ile kosztują szkła, wazony i talerze z czasów PRL-u. Te rzeczy nigdy nie były takie drogie. Cenne szkła i naczynia z tego okresu można znaleźć na stronie internetowej OLX.pl. Sprawdź, czy masz je w domu, to są prawdziwe skarby.

📢 Znaczki pocztowe warte fortunę. Nie spodziewasz się, że mogą tyle kosztować. Zobacz, ile są warte stare znaczki

Stare znaczki pocztowe z czasów PRL-u, ale nie tylko, stają się coraz droższe. Filatelistyka to jedno ze starszych hobby z długą tradycją. Wśród młodych osób nie jest już tak popularne jak kiedyś. Sprawdź, ile mogą teraz kosztować. Ceny są zaskakujące. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie sporą sumę pieniędzy. Stare znaczki warte fortunę. Zobacz, czy masz je w domu, mogą się okazać prawdziwym skarbem.

Prasówka 6.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Dom Andrzeja Leppera na sprzedaż. "Rzeźbione meble i dużo drewna". Tak mieszkał znany zmarły polityk Samoobrony! Mamy zdjęcia

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku. Okazuje się jednak, że syn tragicznie zmarłego przywódcy Samoobrony jest kompletnym bankrutem. Niedawno odbyła się aukcja komornicza ostatnich elementów własności byłego włościanina – malowniczego domu oraz przestronnej obory - położonych nieopodal wybrzeża Bałtyku. Niestety, nikt nie chciał kupić nieruchomości należących do rolnika bankruta. Zobaczcie na zdjęciach majątek Andrzeja Leppera! Sprawdź, jak mieszkał!

📢 Podlascy alimenciarze poszukiwani przez policję. Dużo nowych twarzy, jest kolejna kobieta. Zobacz, kto nie łoży na swoje dzieci [5.07.2022]

Ci podlascy przestępcy poszukiwani są przez policję za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Wśród nich są mężczyźni, ale też kobiety. Zobacz listę poszukiwanych alimenciarzy z województwa podlaskiego. Być może niektórzy mieszkają w waszym sąsiedztwie.

📢 Kontrole trzeźwości w Podlaskiem. Wyniki są zatrważające. Jednego dnia policjanci ujawnili aż 60 kierowców "pod wpływem"

To nie był trzeźwy poniedziałek na podlaskich drogach. Tylko jednego dnia policjanci zatrzymali 60 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał się 33-latek z Siemiatycz, który "wydmuchał" 3 promile.

📢 Dwa groźne wypadki: W Turośni Kościelnej 81-latek dachował w suzuki. W Białymstoku potrącono rowerzystę [ZDJĘCIA]

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło we wtorek po południu w regionie. Najpierw w Turośni Kościelnej. 81-latek stracił panowanie nad osobowym suzuki, a jego pojazd dachował, a kwadrans później w Białymstoku doszło do potrącenia rowerzysty.

📢 Wyrok 4,5 roku więzienia i 8 lat zakazu pełnienia funkcji kierowniczych dla byłej dyrektor szkoły policealnej w Białymstoku

Barbara R. usłyszała ponad 740 zarzutów korupcyjnych, mobbingu i plagiatu. Sąd uznał ją winną większości z nich i wymierzył surową karę. Kobieta ma też m.in. zapłacić odszkodowania i zadośćuczynienie byłym pracownikom. Wyrok nie jest prawomocny.

📢 Bielsk Podlaski. Zakończył się Festiwal Filmowy Niebieska Kropka. Był to organizacyjny, społeczny i kulturalny sukces [ZDJĘCIA][WIDEO]

W miniony weekend (1-3.07) przez kino Bielskiego Domu Kultury przewinęły się setki osób, które świetnie się bawiły uczestnicząc w seansach filmowych, warsztatach i dyskusjach. Przekrój wieku widowni był imponujący, program wydarzenia - spójny, a poziom wysoki.

📢 Zlot motocyklowy, koncert Stachurskiego, wesołe miasteczko. Zobacz, co się działo podczas Dni Jedwabnego

Po 2 latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19, po raz 17 odbyły się Dni Jedwabnego. Impreza odbywała się w dniach 1-3 lipca. Wśród licznych koncertów przed publicznością wystąpił m.in. Jacek Stachursky. Na najmłodszych uczestników czekało przygotowane wesołe miasteczko. Częścią obchodów dni miasta był też Ogólnopolski Zlot Motocyklowy.

📢 Pogranicznicy i strażacy wspólnie montowali nowe tablice przy granicy

📢 Dzień łapania za biust 2022: MEMY. "Święto" kontrowersyjne, dla wielu kobiet wręcz obraźliwe. A internauci żartują

Światowy Dzień Łapania Za Biust obchodzimy 5 lipca. Większość osób uważa te "święto" za głupie i niepotrzebne, a nawet szowinistyczne. Internautom to jedna nie przeszkadza i tworzą kolejne memy. Czy udane? O tym się trzeba przekonać już samemu.

📢 35-latek, który w poniedziałek podpalił się w przed komendą policji w Kolnie, jest w stanie krytycznym

Lekarze walczą o życie mieszkańca Kolna, a policjanci wyjaśniają motyw i okoliczności jego desperackiego kroku. Wiadomo, że w przeszłości miał częste konflikty z prawem. Mógł też mieć problemy psychiczne.

📢 Ełk. Zamknięcie przejazdu pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulic Suwalskiej i Dąbrowskiego

W związku z kolejnym etapem prac realizowanym w ramach przebudowy linii kolejowej Rail Baltica zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu oraz w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Od 11 lipca zostanie zamknięty przejazd pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulic Suwalskiej i Dąbrowskiego.

📢 Jagiellonia Białystok. Który młodzieżowiec ma największą szansę na grę na początku sezonu?

W minionym sezonie Jagiellonia Białystok nie miała problemu z obsadą pozycji młodzieżowca w meczach ekstraklasy. Teraz bogactwo wyboru Żółto-Czerwonych nie jest takie oczywiste.

📢 Najlepsze memy z Putinem. To najśmieszniejsze memy o Rosji. W Rosji są zakazane, ale my możemy je publikować. Zobacz galerię

Ukraińscy internauci, a zaraz za nimi polscy, wraz z wybuchem wojny ruszyli do walki w internecie. Jedną z najlepszych broni psychologicznych są memy - ośmieszają wroga i podnoszą na duchu tych, którzy walczą. W Rosji obrazki ośmieszające prezydenta zostały zakazane. Zobaczcie wojenne memy.

📢 Budowa drogi S61 na odcinku Suwałki-Budzisko. To graniczny odcinek trasy Via Baltica [ZDJĘCIA]

Przygraniczny odcinek S61 ma długość ponad 24 km. Przeprowadzane są m. in. obciążenia mostów, montaż murów oporowych, układanie nawierzchni betonowych. Drogowcy udostępnili zdjęcia z budowy trasy ekspresowej Via Baltica.

📢 Bobrowniki. Około 20 km kolejki tirów przed polsko-białoruskim przejęciem granicznym [ZDJĘCIA][VIDEO]

Po krótkiej przerwie ponownie pojawiły się wielokilometrowe kolejki na przejściu granicznym w Bobrownikch. W niedzielę czas oczekiwania na wyjazd z Polski wynosił ok. 50 godzin, a w 22-kilometrowej kolejce stało ok. 900 ciężarówek. Po weekendzie jest nieco lepiej, ale nadal kierowcy są zmuszeni do kilkudziesięciogodzinnego czekanie na odprawę.

📢 Nowe legitymacje służbowe w Straży Granicznej. Zobacz jak wyglądają nowe dokumenty pograniczników [ZDJĘCIA][WIDEO]

W dniu 1 lipca 2022 r. weszła w życie zmiana rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 lipca 2014 r. w sprawie legitymacji służbowych oraz znaków identyfikacyjnych funkcjonariuszy Straży Granicznej.

📢 Zmiana prawa: jest paragraf na sprzedających na prezentacjach cudowne garnki, kołdry itp. Oszukani konsumenci łatwiej odzyskają pieniądze

Bat prawny na sprzedawców na prezentacjach różnych rzeczy ruchomych za bajońskie sumy jest bardzo potrzebny. Zarabiając krocie nie szczędzą na prawnikach i konstruują umowy sprzedaży tak, że trudno z nimi wygrać - po opamiętaniu przychodzącym po zawarciu umowy - nawet w sądzie. A za ofiary upatrują sobiue zazwyczaj bezradne starsze osoby. Długo to trwało, ale wreszcie i ta kategoria konsumentów może liczyć na szczególną ochronę! Od lipca osoby nabite w nadzwyczajne garnki, samoleczące kołdry i inne rzeczy, których wspólną cechą jest kosmiczna cena łatwiej odzyskają swoje pieniądze. To efekt zmian w kodeksie cywilnym. Teraz to sprzedawca musi udowodnić, że cena nie jest rażąca w relacji do podobnych produktów, a czas dochodzenia roszczeń został wydłużony do trzech lat.

📢 Bikini w PRL-u. Zobacz, jakie stroje plażowe były najmodniejsze przed 1989 rokiem

5 lipca obchodzimy Światowy Dzień Bikini. Historia tego stroju jest długa, a kobiety nosiły go na przestrzeni wielu dekad. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie kostiumy kąpielowe zakładały Polki w okresie PRL-u. Preferowały bikini, czy stroje jednoczęściowe? Przedstawiamy modę plażową z dawnych lat.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian [6.07.2022]

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Łomża. Litwin chciał przekupić policjantów, okazało się, że ma sporo na sumieniu. Grozi mu 10 lat, ale sprawa jest rozwojowa

Łomżyńska drogówka zatrzymała w sobotę przed południem citroena z przyczepką, na której znajdował się źle zabezpieczony towar. 31-letni obywatel Litwy proponując policjantom łapówkę chciał wykupić się od odpowiedzialności. Jak się okazało kierowca podróżował z kradzioną przyczepką pełną sprzętu elektronicznego niewiadomego pochodzenia. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

📢 Gmina Płaska. Tytoniowa kontrabanda podczepiona pod drona. Przemyt z Białorusi zakończony zatrzymaniem 42-latka

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej udaremnili przemyt blisko 100 tysięcy nielegalnych papierosów przerzucanych przez granicę przy użyciu drona. Zatrzymano Polaka, który przyjechał po odbiór przesyłki.

📢 Warmińsko - Mazurskie. Nieruchomości na Mazurach. Poczta Polska ogłasza przetargi na domki i działki

Poczta Polska ma na sprzedaż wiele nieruchomości położonych w różnych częściach kraju. Kilka z nich znajduje się w województwie warmińsko - mazurskim. Zobaczcie co jest do kupienia w w tym regionie kraju. Przedstawiamy zdjęcia i ceny.

📢 Magda Narożna zaskoczyła fanów. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przeszła wielką metamorfozę! (zdjęcia)

Magdalena Narożna postanowiła znacząco zmienić swój wizerunek. Po charakterystycznym irokezie nie ma już śladu.

📢 Nowoczesna balia do Twojego ogrodu

📢 Kolno. Polał się łatwopalną cieczą i podpalił przed posterunkiem policji

W poniedziałek po południu pod budynkiem posterunku policji w Kolnie 35-letni mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił.

📢 Transport humanitarny z Fundacją Folkowisko. Do Ukrainy pojechały cztery tony darów

Dziś (4 lipca) z Białegostoku wyruszył kolejny transport humanitarny, który zorganizowało Miasto Białystok, tym razem we współpracy z Fundacją Folkowisko z Gorajca. Dzięki mieszkańcom naszego miasta do uchodźców w rejonie jaworowskim trafi ok. 4 ton niezbędnych produktów.

📢 Kurier nielegalnych migrantów oskarżony o ucieczkę i spowodowanie śmiertelnego wypadku ponownie przed sądem

Obrońca 24-letniego Syryjczyka, skazanego nieprawomocnie na 3,5 roku więzienia, złożył apelację. Wnosi o uniewinnienie Khedara K. od zarzutu pomocnictwa w organizowaniu nielegalnego przekroczenia granicy i złagodzenia kary za pozostałe czyny.

📢 Augustów. Zakończyła się kolejna edycja targów Polska Smakuje. Znamy zwycięzców w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo”

Zakończyła się kolejna edycja targów Polska Smakuje. Podczas wydarzenia można było spróbować oraz zakupić m.in. sery, miody, wędliny, pieczywo. Impreza przyciągnęła masę ludzi. Podczas targów poznaliśmy zwycięzców oraz wyróżnionych w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo”.

📢 Podlaskie. 58 osób próbowało nielegalnie przekroczyć granicę z Białorusią

W miniony weekend polsko-białoruską granicę nielegalnie próbowało przekroczyć 58 cudzoziemców - informuje Podlaski Oddział Straży Granicznej.

📢 Białystok. Liderzy okręgowi zapowiadają, że PiS chce wygrać kolejne wybory w Podlaskiem. Z jeszcze lepszym wynikiem niż do tej pory

Rozmowa z mieszkańcami woj. podlaskiego o tym, jak zmienił się region dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości oraz uzyskanie jeszcze lepszego wyniku wyborczego niż w 2019 roku, jak też samorządowego w 2018 - to najważniejsze wyzwania, które stawiają sobie nowi pełnomocnicy okręgowi PiS w woj. podlaskim.

📢 Szpital w Bielsku Podlaskim. Pomogli Ukraińcowi, któremu bomba uszkodziła kręgosłup

Bomba kasetowa rozerwała mu kręgosłup. Ciężko rannego zdecydował się przyjąć szpital w Niemczech. Niestety, bezpośrednia podróż nie była możliwa. Dlatego 66-letni Ukrainiec spędził kilka dni w bielskim szpitalu. Nie mogliśmy postąpić inaczej. Trzeba pomagać – przekonuje dr Mirosław Reczko, dyrektor placówki.

📢 Rolnicy. Podlasia. Emilka zaprasza turystów na swoje ranczo. Przed odwiedzeniem gwiazdy serialu warto poznać zasady

Ranczo Laszki otworzyło się dla turystów. Wizyty trzeba umawiać telefonicznie.

📢 Łomża. Policjant zatrzymał sprawcę seksualnej napaści, a sąd go wypuścił. Zaraz po zwolnieniu 54-latek dokonał rabunku w sklepie

Dopiero po drugiej "wpadce" zatrzymany 54-latek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu 10 lat więzienia.

📢 Pikniki z Produktem Polskim w Brańsku oraz Dolistowie Starym. Poznaliśmy wyniki Bitwy Regionów z powiatu bielskiego oraz monieckiego

W ostatni weekend odbyły się kolejne pikniki z Produktem Polskim w województwie podlaskim. Poznaliśmy najlepsze koła gospodyń wiejskich z powiatów monieckiego oraz bielskiego. Zwyciężczynie zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego – półfinału Bitwy Regionów. Pikniki odbywały się w Brańsku oraz Dolistowie Starym.

📢 Białystok 20 lat temu. Tak zmieniła się stolica Podlasia. Poznajecie te miejsca i tych ludzi? (zdjęcia)

Zaglądamy do naszego archiwum i prezentujemy wam prawdziwe perełki. Kto rozpozna wszystkie miejsca uwiecznione na zdjęciach?

📢 Znęcał się, a potem w złości na żonę podpalił dom. 47-letni mieszkaniec Brańska aresztowany (zdjęcia)

Drewniany dom spłonął doszczętnie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Mąż siedzi za kratkami, ale jego żona i syn stracili dach nad głową. Potrzebuje pomocy. W internecie i ośrodku pomocy społecznej trwa zbiórka dla pogorzelców.

📢 Dwa groźne wypadki na terenie powiatu. Jedna osoba trafiła do szpitala

W miniony weekend na drogach powiatu gołdapskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych oraz zatrzymano kolejnego nietrzeźwego kierującego.

📢 Najbardziej szalone sposoby na upały od internautów 2022. Co za memy! [śmieszne obrazki, demotywatory, zabawne zdjęcia] 04.07.2022

Upały 2022 na najlepszych memach. Witamy upały! Internauci traktują oczywiście sprawę z uśmiechem. Zobaczcie najlepsze memy związane z upałami. Zebraliśmy najlepsze memy z czerwca.

📢 Rekordowa dotacja na rewitalizację podlaskiego zabytku. W klasztorze w Wigrach zostanie wyremontowanych 7 eremów

Premier Mateusz Morawiecki przyznał pięciomilionowa dotację na kolejny etap prac rewitalizacyjnych w pokamedulskim klasztorze w Wigrach. Pieniądze zostaną przeznaczone na roboty budowlane.

📢 Diecezjalna Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej

W pierwszą sobotę lipca do diecezjalnego Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej przybyli chorzy i z niepełnosprawnością oraz wspólnota Cichych Pracowników Krzyża na doroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Chorych i Niepełnosprawnych.

📢 To najrzadsze nazwiska w województwie podlaskim. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców. Sprawdź, czy jest Twoje LISTA OD A DO Ż

Sprawdziliśmy, które nazwiska są najrzadsze w województwie podlaskim według danych przygotowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców naszego województwa.

📢 Kiermusy. Lipcowy Jarmark Staroci i Rękodzieła Ludowego przyciągnął rekordowe tłumy. Co można było upolować?

Pierwszy w wakacje dwudniowy Jarmark Staroci i Rękodzieła Ludowego w Kiermusach przyciągnął mnóstwo zwiedzających. Zobacz, co można było dziś (3 lipca) upolować na najsłynniejszym podlaskim targu staroci na Czarciej Polanie.

📢 Prezes PiS z wizytą w Bielsku Podlaskim. Jarosław Kaczyński: Dbamy o polską wieś i zależy nam na "ścianie wschodniej" (zdjęcia)

Była mowa o wsparciu dla rolników, "bezczelnym kłamstwie" w sprawie inflacji, wojnie na Ukrainie i z patodeweloperką oraz priorytetach na przyszłość. Prezes PiS podsumował też programy pomocowe z 7 lat rządów Zjednoczonej Prawicy. Mieszkańcy pytali o Bielmlek i termin dokończenia budowy podlaskiego odcinka S19.

📢 Rolnicy. Podlasie. Rolnicy z Plutycz szukają nowych odmian zbóż. Gienek z Plutycz jak Elvis Presley

Andrzej z Plutycz, bohater serialu Rolnicy. Podlasie jest coraz aktywniejszy w mediach społecznościowych. Na swoim kanele youtube zamieścił kolejny film. Tym razem pokazał jak wraz z ojcem Gienkiem odwiedził Spółdzielnię Hodowców Roślin Uprawnych IGP w Franckowej Budzie (powiat sokólski).

📢 Augustów. Trwają targi Polska Smakuje. Wystawcy zaprezentowali swoje popisowe produkty

W sobotę (2 lipca) rozpoczęły się targi Polska Smakuje. Na specjalnie przygotowanych stoiskach można spróbować regionalnych produktów. Podczas wydarzenia można spróbować oraz zakupić m.in. sery, miody, wędliny, pieczywo. Wszystko naturalne oraz bezpośrednio od producentów. Wydarzenie odbywa się na Rynku Zygmunta Augusta. W niedzielę ostatni dzień targów.

📢 Oferty pracy dla nauczycieli w Białymstoku. Ponad 100 nieobsadzonych etatów w szkołach i przedszkolach

Choć wakacje dopiero się rozpoczęły, to część szkół już zastanawia się, jak obsadzić brakujące etaty. W samym Białymstoku - na stronie miejscowego Kuratorium Oświaty - widnieje ponad 100 ofert pracy dla nauczycieli różnych typów szkół oraz wychowawców przedszkoli. Sprawdź, kogo poszukują białostockie placówki oświatowo-wychowawcze!

📢 Jarosław Kaczyński z wizytą w Białymstoku. Na spotkanie w operze podlaskiej przyszły tłumy mieszkańców (zdjęcia, video)

Podsumowanie rządów Zjednoczonej Prawicy, omówienie bieżącej sytuacji politycznej i gospodarczej w Polsce i planów na przyszłość - to główne wątki wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w czasie sobotniej wizyty w Białymstoku. To kolejne miasto, które odwiedził w ramach objazdu nowych okręgów wyborczych.

📢 Dziękonie. Seat na łuku wypadł z drogi. Trzy osoby w szpitalu

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w sobotę po południu w rejonie miejscowości Dziękonie (gmina Mońki). Trzy osoby musiały zostać przetransportowane do szpitala.

📢 Rolnicy. Podlasie. One są ozdobą serialu. Kim są i jakie mają pasje kobiety z programu Rolnicy. Podlasie [02.07.2022]

Serial Rolnicy. Podlasie już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani nie tylko oglądają kolejne odcinki, ale także chętnie w sieciach społecznościowych dzielą się komentarzami i uwagami na temat bohaterów. Dużo emocji wzbudzają kobiety występujące w produkcji, które można zobaczyć przy codziennych obowiązkach w gospodarstwie oraz domu. Panie także chętnie dzielę się swoimi pasjami. Poznajcie bliżej bohaterki serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt rolniczy. Ciągniki, przyczepy i quady w dobrej cenie. Nowe przetargi od wojska (02.07.2022)

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje pojazdy i sprzęt rolniczy. Na przetargach można kupić to wszystko w atrakcyjnych cenach. Oferta może zainteresować nie tylko rolników.

📢 Ten horror śni się nauczycielom nawet w wakacje! Niektórzy płakali jak czytali

Klasówki i sprawdziany. Nie lubią ich uczniowie, ale bardzo często również nauczyciele. Wielu z nich musi się zmagać z dziwnymi i niecodziennymi odpowiedziami. Te najdziwniejsze, ale i najśmieszniejsze, zebraliśmy w naszej galerii. Wciel się na chwilę w nauczyciela i zobacz jak być zareagował na te pomysły uczniów. Dobrej zabawy!

📢 Knorydy - Piatienka. Święto przy cudownym źródełku [ZDJĘCIA][WIDEO]

1 lipca, jak co roku, w podbielskich Knorydach w kaplicy pw. Ikony Matki Bożej „Wszystkich Strapionych Radość" odbyło się lokalne święto. Miejsce to wierni uznają za cudowne od dziesięcioleci.

📢 Magda Narożna ma piękny basen. Kostiumy kąpielowe wokalistki zespołu "Piękni i młodzi"robią wrażenie!

Lato to dla gwiazdy muzyki tanecznej wytężony okres pracy. Propozycji koncertowych nie brakuje, a do tego zespół Piękni i Młodzi, w którym śpiewa Magda Narożna, wciąż promuje nowe single. Na szczęście wokalistka ma gdzie wypocząć. O zagranicznych wycieczkach w tej chwili nie ma mowy, ale Magda Narożna ma piękny dom pod Łomżą. Budynek jest schowany w zacisznym lesie, obok niego gwiazda ustawiła niewielki basen. Tu można odpoczywać!

📢 Łomża. Dwie nietrzeźwe kobiety opiekowały się dziećmi bawiącymi się nad wodą

Dwie nietrzeźwe kobiety "opiekowały się" małymi dzieci na plaży miejskiej w Łomży. Na pięcioro bawiących się samotnie nad wodą dzieci zwrócił uwagę ratownik, który czuwał nad bezpieczeństwem plażowiczów. Badania alkomatem wykazały, że 25-latka miała blisko promil alkoholu w organizmie, a jej o rok starsza znajoma - ponad pół promila.

📢 Piwa kraftowe. Gdzie na Podlasiu warzone są piwa rzemieślnicze? Lista browarów [ZDJĘCIA]

Amatorzy piwa od jakiegoś czasu mają bardzo duży wybór ulubionego trunku. Na rynku z przytupem pojawiło się piwo rzemieślnicze, które z sukcesami konkuruje z piwami wytwarzanymi w browarach korporacyjnych. Okazuje się, że na Podlasiu istnieje spora grupa browarników, którzy do warzenia złocistego napoju podchodzą z sercem i miłością.

📢 Miss Polonia 2021/2022 Krystyna Sokołowska odebrała samochód. To nagroda za wygraną w konkursie piękności (zdjęcia)

W czwartek (30.06.2022) we Wrocławiu w siedzibie JustBuyIt - Partnera Generalnego konkursu Miss Polonia odbył się odbiór samochodu marki Fiat 500 przez pochodząca z Białegostoku tegoroczną Miss Polonia Krystynę Sokołowską!

📢 Wyjątkowa świątynia w Narwi. Zabytkowy, drewniany kościół przyciąga niespotykaną na Podlasiu architekturą i ciekawym położeniem [ZDJĘCIA]

W Podlaskim krajobrazie kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Stanisława w Narwi stanowi ewenement. Wzrok przejeżdżających przyciąga jego majestatyczność, interesująca architektura i ciekawe położenie na niewielkim wzniesieniu nad rzeką Narew.

📢 Podlaskie wędliny. Najlepsze tradycyjne kiełbasy i wyroby masarskie: wędzone, pieczone, pasztety. Gdzie je kupić i jak zamówić?

Podlaskie wędliny tworzone według rodzinnych receptur zaspokoją gusta największych miłośników mięsa. Produkowane są z pasją, z najlepszych składników i bez zbędnych ulepszaczy. Zobacz zestawienie podlaskich producentów wędlin, którzy spełniają rygorystyczne normy.

📢 Rolnicy. Podlasie. Bohater znanego programu podejrzany o kradzież sianokiszonki. Próba skazania skończyła się niepowodzeniem

We wtorek białostocki sąd miał zająć się wnioskiem Kamila T. o dobrowolne poddanie się karze. Pokrzywdzony nie zgadza się jednak na karę zaproponowaną przez prokuratora. Będzie normalny proces.

📢 Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wyjaśnia jak popularny serial miał wpływ na jej życie. Tak wygląda jej ranczo w Laszkach (26.06.2022)

Odwiedziliśmy Laszki, gdzie prowadzi gospodarstwo najsłynniejsza rolniczka w Polsce. Emilia Korolczuk. Od kilku lat pokazuje ona życie swojego rancza w programie Rolnicy. Podlasie.

📢 Licytacje komornicze z Podlaskiego. Majątek dłużników idzie pod młotek i jest do nabycia po taniości. Sprawdź aktualne oferty! (25.06.2022)

Licytacje komornicze z Podlaskiego to okazja, by nabyć okazyjnie ruchomości i nieruchomości. Tuż przed wakacjami sypnęło ogłoszeniami przetargów mienia, przejętego od dłużników przez komornika. Na przetargu znajdziecie domy, mieszkania, działki i sprzęt RTV, który można kupić za ułamek ceny.

📢 Rolnicy. Podlasie. Oto wszystkie zwierzęta Emilki, których nie zobaczysz w telewizji. Zobacz Ranczo Laszki bez tajemnic (24.06.2022)

Rolnicy. Podlasie to jeden z bardziej popularnych programów telewizyjnych, pokazujących nasz region. Jedną z gwiazd serialu jest Emilka Korolczuk, sołtys Laszek. Niedawno odwiedziliśmy jej ranczo, a główna bohaterka pokazała nam wszystkie swoje zwierzaki. Obejrzyj je na zdjęciach.

📢 Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka. Zobacz najnowsze zdjęcia z lotu ptaka. Plutycze i Ranczo Laszki nie kryją żadnych tajemnic

Tak mieszkają Gienek Onopiuk i Emilia Korolczuk. Bohaterowie programu Rolnicy. Podlasie są ulubieńcami publiczności. Odwiedziliśmy ich w ich gospodarstwach. Zarówno Emilka, jak i Gienek są bardzo naturalni, cechuje ich pogoda ducha i szczerość. Te cechy doceniają widzowie show, emitowanego na kanale Focus TV. Zobaczcie ich domy!

📢 150 znanych i rozpoznawalnych Podlasian. To aktorzy, pisarze, sportowcy, politycy, celebryci

Wśród najbardziej znanych Podlasian i białostoczan znajdziecie nazwiska osób z pierwszych stron gazet, popularnych aktorów, cenionych pisarzy, podziwianych sportowców i celebrytów. Zna ich cała Polska. Wszyscy pochodzą właśnie stąd lub są bardzo związani z naszym regionem. Na liście znajdują się też nazwiska osób, których już z nami nie ma, ale na stale wpisały się w historię regionu i całej Polski.

Zestawienie ma charakter subiektywny.

📢 Magda Narożna pokazuje swój dom i samochód. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" prezentuje na Instagramie jak mieszka 18.06.2022

Popularna Wokalista bardzo lubi podróżować, ale pod Łomżą ma swój azyl. Dom jest otoczony lasem, ale wokalistka nie boi się tam mieszkać, gdyż posesji strzegą dwa olbrzymie owczarki środkowoazjatyckie. Magda Narożna może się także pochwalić wspaniałym samochodem - lexusem. Niedawno Wokalistka wyleciała do Stanów Zjednoczonych.

📢 Tak mieszka słynny "STRACHU". Tomasz Oświeciński, gwiazda filmów Patryka Vegi wprowadził się do nowego domu i to jakiego!

Tomasz Oświeciński imponuje sylwetką i może wydawać się groźny, ale prywatnie aktor i były zawodnik MMA jest osobą niezwykle spokojną i kontaktową, więc chętnie pokazuje swoim fanom jak wygląda jego nowy dom. Relacje z prac wykończeniowych można było śledzić na Instagramie. Tomasz Oświeciński mieszka w swoim nowym domu pod Warszawą od kilku miesięcy. Zasłynął rolą gangstera "STRACHU" w filmie Patryka Vegi, ale ma koncie sporo ról w innych filmach i serialach. Zobacz zdjęcia wnętrz nowego domu Tomasza Oświecińskiego.

📢 Licytacje komornicze z Podlaskiego. Majątek zadłużonych osób i firm idzie pod młotek. Do nabycia domy, mieszkania i grunty [15.06.2022]

Komornicy w województwie podlaskim wciąż mają sporo roboty. W naszym regionie nie brakuje zadłużonych osób i firm, których majątek trafia na licytacje komornicze. Do nabycia w okazyjnej cenie są m.in. domy, mieszkania, grunty. Zobacz, co w czerwcu i w lipcu 2022 trafi pod młotek.

📢 Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie. Orange sprzedaje nieruchomości. To powinno zainteresować inwestorów z regionu (08.06.2020)

Niewielu wie, że cyfrowa sieć telefonii komórkowej ma w swoich zasobach tak dużo nieruchomości. Okazuje się, że Orange w całym kraju ma na sprzedaż ponad 400 nieruchomości o przeznaczeniu komercyjnym i mieszkalnym. Między innymi kilka ciekawych ofert jest w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim. Zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości zapraszamy do lektury tekstu.

📢 Najmłodsi przestępcy z Podlaskiego. Niektórzy niedawno ukończyli 18 lat, ale już weszli w konflikt z prawem. Szuka ich policja [06.06.2022]

Lista młodych przestępców z Podlasia powiększa się w miesiąca na miesiąc. Coraz więcej młodych ludzi wchodzi w konflikt z prawem. Z pozoru wyglądają niewinnie, ale nie dajcie się zwieść. Mimo młodego wieku mają na swoim koncie nawet bardzo poważne przestępstwa. Zobaczcie listę najmłodszych przestępców z Podlasia, poszukiwanych przez KWP Białystok.

📢 Straż Graniczna w Kuźnicy. Placówka ma już 31 lat [ZDJĘCIA][WIDEO]

W piątek (3.06) w Kuźnicy odbyły się uroczystości związane z rocznicą powstania miejscowej placówki Straży Granicznej. Były msze dziękczynne, podziękowania, wręczenie medali.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt do warsztatu i ogrodu. Sprawdź okazje na wyprzedaży w AMW (01.06.2022)

Agencja Mienia Wojskowego w czerwcu organizuje przetargi między innymi na sprzęt warsztatowy i ogrodowy. W ofercie jest wiele pozycji w bardzo atrakcyjnych cenach. W tym artykule są zdjęcia oraz ceny sprzętu, którego pozbywa się AMW.

📢 Rolnicy. Podlasie. Zgrzyt na planie serialu. Andrzej z Plutycz: Nie tak się umawialiśmy

Od kilku odcinków nie biorę udziału w nagraniach, bo nie podoba mi się postawa producentów. Po prostu nie dotrzymują umów. Nie wiem jak to się skończy - mówi Andrzej Onopiuk z Plutycz, gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Małe tatuaże. Zobacz najpiękniejsze, delikatne i dyskretne wzory. Kobiece i nie tylko!

Małe tatuaże stają się coraz bardziej popularne. Ich wykonanie jest szybkie i tańsze niż w przypadku większych prac, poza tym nie każdy ma ochotę ozdabiać tatuażem większą część ciała. Mały tatuaż może stanowić gustowną ozdobę i być bardzo dyskretny. Jeśli marzy ci się taka ozdoba, ale nie masz pomysłu, zobacz przygotowaną przez nas galerię wzorów i zainspiruj się!

📢 Gredele. Oto magiczna wieś Zenka Martyniuka! Słynie z cudownego źródełka i... dinozaurów!

Gredele to niewielka wieś położona nieopodal drogi krajowej nr 66 w powiecie bielskim. Mieszka tu około 150 osób, na pierwszy rzut oka to zwykła podlaska wieś. To właśnie tutaj urodził się i spędził dzieciństwo król disco polo - Zenek Martyniuk. W domu, w którym się urodził wciąż mieszka jego mama i starsza siostra. Gredele słyną jednak nie tylko z Zenka Martyniuka.

📢 Rolnicy. Podlasie. Odważne zdjęcia pani weterynarz, bohaterki serialu. "Nigdy nie czułam się tak kobieco"

Agnieszka Michcik to lekarz weterynarii, która czasami pojawia się w serialu Rolnicy. Podlasie. Sympatyczna pani doktor zdobyła uznanie fanów produkcji Focus TV fachowością oraz miłością do zwierząt. Niedawno kobieta pochwaliła się w sieci niecodzienną sesją zdjęciową.

📢 Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników branży - głosowanie rozpoczęte!

Masz swoją ulubioną restaurację lub jadłodajnię? Wiesz, która kawiarnia jest najlepsza i gdzie można zjeść najsmaczniejsze lody? Znasz dobrego kucharza, sympatycznego kelnera, barmana lub baristę albo menedżera gastronomii, który świetnie zarządza biznesem? Zgłoś swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody, a w ogólnopolskim finale samochód - Citroen C3!

📢 Rolnicy. Podlasie. Niezwykła przemiana Moniki Cieślik z Pokaniewa. Bohaterka popularnego serialu jest nie do poznania (08.04.2022)

Program "Rolnicy. Podlasie" to jedna z bardziej popularnych produkcji telewizyjnych w ostatnim czasie. Bohaterowie serialu Focus TV mają swoich oddanych fanów. Ich uwadze nie mogła umknąć niezwykła przemiana Moniki z Pokaniewa, która znacząco zmieniła swój wygląd. Jak obecnie wygląda rolniczka z Podlasia?

📢 Sobowtóry znanych gwiazd na Podlasiu. Internauci wciąż odkrywają nowe

Podlasie nie przestaje być bohaterem wielu śmiesznych obrazków w internecie. Z jednej strony mieszkańcy innych części kraju uważają nasz region za dziewiczy i piękny, z drugiej zarzucają mu często m. in. zacofanie. Wystarczy jednak odrobina dystansu do siebie, by zdrowo się pośmiać z dzieł internautów.

📢 Miastowi są bezczelni! Najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia. Znowu się śmieją! Zobacz najlepsze śmieszne obrazki 5.03.2022

Jeżeli wieś, to tylko podlaska! Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach. Tym razem zgromadziliśmy najlepsze memy o Podlasiu dotyczące tego obszaru. Jeżeli nie brakuje Wam dystansu do naszego regionu, możecie się nieźle pośmiać.

📢 Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się sprzętu rolniczego. Ciekawa oferta dla rolników

Agencja Mienia Wojskowego w różnych miastach w Polsce ogłasza przetargi. Można w nich znaleźć między innymi przydatny i w dobrej cenie sprzęt rolniczy.

📢 Miejsca w Podlaskiem złą sławą owiane. Straszne i nawiedzone domy, jak z horroru. Czy tam straszy? [ZDJĘCIA]

Czy w Białymstoku i woj. podlaskim są miejsca w których straszy? Przyjrzeliśmy się kilku miejscom o których krążą miejskie legendy, wywołujące ciarki na plecach. O niektórych nawet powstały książki. Zestawienie to należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

📢 Miasta i miasteczka z regionu w latach 90. Niezwykłe fotografie Podlasia i Suwalszczyzny. Poznajecie te miejsca i tych ludzi? [ZDJĘCIA]

Niezwykłe fotografie Podlasia i Suwalszczyzny. Otwieramy nasze archiwum i przenosimy się w czasie. Zobaczcie, jak wiele się zmieniło w ciągu 20 - 30 lat. Znajdziecie swoją miejscowość?

📢 Poczta Polska sprzedaje nieruchomości. Najnowsza oferta domów, domków i działek na Mazurach (06.11.2021)

Poczta Polska wystawia co jakiś czas na sprzedaż nieruchomości, które nie są już wykorzystywane. Wśród nich są także takie ulokowane w atrakcyjnych miejscach Polski, między innymi na Mazurach.

📢 Emilia Korolczuk z programu Rolnicy. Podlasie została osobowością roku! Właścicielka Rancza Laszki była na gali w pięknej sukni

Takiej Emilki nie znamy! Na galę plebiscytu "Osobowość roku" w podlaskiej operze gwiazda programu "Rolnicy.Podlasie" przyszła w pięknej sukience. Nagrodę za zdobycie tytułu "Osobowość roku 2019" w kategorii "Działalność charytatywna i społeczna w powiecie białostockim" odebrała z rąk redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" Adama Jakucia.

📢 Dzień Łapania Za Biust 05.07.2021: Kto wymyślił to święto? Jak je obchodzić? [ZDJĘCIA] (5 lipca 2021)

Światowy Dzień Łapania Za Biust obchodzimy już dzisiaj, 5 lipca. Kto wymyślił to "święto", uważane za niektórych za szowinistyczne? Zobaczcie, jaki cel przyświeca Światowemu Dniu Łapania Za Biust.

📢 Zielony Rynek Kościuszki, amfiteatr, budki przed Centalem. Pamiętacie taki Białystok? Stolica woj. podlaskiego na archiwalnych zdjęciach

Pamiętacie jak powstawał pierwszy McDonalds, a Hotel Gołębiewski nie był nawet otynkowany? A kto pamięta ogródki tuż obok katedry? Pora na niezwykłą podróż w czasie.

📢 Dzień Kota 2021: MEMY. Najnowsze i śmieszne memy o kotach. Zabawne obrazki o naszych pupilach [NOWE MEMY 17.02.2021]

Oto najnowsza porcja memów o kotach. Idealną okazją jest Światowy Dzień Kota, który obchodzimy 17 lutego. Miłego przeglądania!

📢 Ślub był jak z bajki. Izabella Scorupco wyszła za mąż. W sieci opublikowała zdjęcia z pięknej ceremonii

Izabella Scorupco niedawno wyszła za mąż za szwedzkiego miliardera. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych piękne zdjęcia ze swojego ślubu. Zobaczcie, jak wyglądała podczas ślubu i wesela.

📢 Dzień łapania za biust 2021: MEMY. Zobacz najlepsze memy, demotywatory o niecodziennym "święcie" 5.07.2021

Dzień łapania za biust 2020 na najlepszych memach. Dzień Łapania Za Biust to „święto” kontrowersyjne, dla wielu kobiet wręcz obraźliwe. Z głupiego pomysłu może być jednak korzyść.

📢 Studniówka 2020: Maturzyści "Jagiellończyka" mieli swój wielki bal w Dworku Pan Tadeusz (ZDJĘCIA)

Maturzyści otworzyli bal tradycyjnym polonezem oraz zaprosili gości do wspólnego walca. Nie zabrakło podziękowań, refleksji i podsumowań ostatnich lat edukacji, a także życzeń powodzenia na egzaminie maturalnym i zabawy do białego rana. 18 stycznia w Dworku ,,Pan Tadeusz" w Kuczynie kolejni maturzyści z powiatu wysokomazowieckiego przekroczyli symboliczny próg dorosłości, biorąc udział w najważniejszym balu swojej młodości. Tym razem oficjalne odliczanie stu dni do matury balem studniówkowym rozpoczęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem.

📢 Dzień Łapania Za Biust 2019. Nasza reporterka wyszła na ulicę i... Zobacz naszą sondę wideo! [zdjęcia, wideo]

Dzień Łapania Za Biust to „święto” kontrowersyjne, dla wielu kobiet wręcz obraźliwe. Z głupiego pomysłu może być jednak korzyść.

📢 Studniówka 2019 Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem. Zobacz jak bawili się uczniowie liceum w Dworku Pan Tadeusz (ZDJĘCIA)

Na studniówce, w Dworku Pan Tadeusz bawili się uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem. To był piękny bal! A w części artystycznej studniówki pojawił się... detektyw Sherlock Holmes i Dr Watson, którzy przeprowadzili tajemnicze śledztwo przeplatane piosenkami i czarującymi tańcami maturzystów.

📢 Poszukiwani włamywacze i złodzieje w województwie podlaskim. Szuka ich Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (zdjęcia, wysopisy)

Podlaska policja poszukuje mężczyzn podejrzanych z art. 279 § 1, czyli kradzież z włamaniem. Jeśli kogoś rozpoznajesz, powiadom funkcjonariuszy.

📢 Cytaty z piosenek: rap, rockowych, o miłości.. Fajne i smutne cytaty z piosenek - dobre na każdą okazję!

Cytaty z piosenek bardzo często wyrażają to, co w danym czasie czujemy i myślimy. Z jednej strony mamy mnóstwo cytatów z piosenek, które są wręcz kultowe i znane chyba każdemu, z drugiej strony każdy z nas ma jakieś swoje ulubione. Ilość powstających każdego roku utworów muzycznych z różnych gatunków sprawia, że cytaty z piosenek to prawdziwa kopalnia refleksji o życiu, miłości i relacjach międzyludzkich, złotych myśli na każdą okazję czy też tekstów będących najlepszą opowieścią o konkretnym wydarzeniu. Fajne cytaty z piosenek mogą stać się osobistym mottem życiowym albo hymnem pokoleniowym. Jakie cytaty z piosenek najczęściej do nas trafiają, a jakie są jednymi z najpopularniejszych?

📢 Gabryś z Morąga: Prokurator płakał na przesłuchaniu

Prostytutka opowiadała o szczegółach zabójstwa swojego dziecka.

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

📢 Nieprawdopodobne! 14-latka uprawiała seks z psem. Nagrała filmik. Znalazł się w internecie

Seks z psem. Krótki filmik pornograficzny 14-letniej gimnazjalistki trafił do sieci.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak długo będzie rządził drugi rząd Élisabeth Borne?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie