Prasówka 9.12.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 8.12. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „12 potraw na Wigilię. Przepisy na Wigilię Gessler, Okrasy, Makłowicza, Wachowicz: Karp, kapusta, pierogi, barszcz na święta 8.12.2021”?

Prasówka 9.12: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 12 potraw na Wigilię. Przepisy na Wigilię Gessler, Okrasy, Makłowicza, Wachowicz: Karp, kapusta, pierogi, barszcz na święta 8.12.2021

12 potraw na Wigilię. Karp, kapusta, pierogi, barszcz na Wigilię i święta. Zobacz przepisy Gessler, Makłowicza, Wachowicz, Brodnickiego, Okrasy i Starmach. Wypróbuj przepisów świątecznych od mistrzów kuchni. Tradycyjne dania. Dwanaście potrawa na wigilijnym stole nie jest co prawda obowiązkowe, jednak ta tradycja jest tak stara, że wielu rodzinach, domownicy nie wyobrażają sobie, że dań może być mniej.

Nie przegap promocji!

📢 Nowe meble za grosze! IKEA znowu obniża ceny produktów. Duże promocje również w Black Red White i Agata Meble [grudzień 2021]

IKEA, Black Red White i Agata Meble przygotowały wyjątkowe promocje na grudzień 2021. Czekają nas Was duże rabaty i obniżki. Jeśli planujecie przeprowadzkę albo remont lub po prostu znudził Wam się dotychczasowy wystrój mieszkania, warto rzucić okiem na te oferty. Możecie sporo zaoszczędzić. Ceny niektórych produktów obniżono nawet o 1000 zł! A może w IKEA, Black Red White i Agata Meble znajdziecie idealny prezent pod choinkę? Zobaczcie najciekawsze promocje w sklepach meblowych na grudzień 2021. Wybraliśmy je specjalnie dla Was.

📢 Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Sprawdź ceny

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Sprawdźcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 9.12: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tak mieszka Kamil Stoch wraz z żoną Ewą. Wnętrza ich domu wyglądają jak z bajki! [zdjęcia - 9.12.21]

Tak mieszka Kamil Stoch z żoną Ewą. Wspaniała posiadłość to największa atrakcja turystyczna Zębu, rodzinnej wsi naszego mistrza. Pałac w góralskim stylu budzi zachwyt turystów. A jak żyją w nim Kamil Stoch i jego żona Ewa? Zobaczcie zdjęcia!

📢 Oni mają duże szanse na wygraną w Lotto. Sprawdźcie, którym znakom zodiaku będzie sprzyjać szczęście [9.12.21]

Grudzień to miesiąc, w którym wydajemy najwięcej pieniędzy! Przygotowania do świąt, prezenty i wiele innych wydatków mogą przyprawić o zawrót głowy. Zobaczcie, kto w tym miesiącu ma szanse na podreperowanie sobie budżetu dzięki szczęściu w grach liczbowych! Sprawdźcie, czy Wasz znak zodiaku jest na liście.

📢 Tak przebiega akcja ściągania zaległości za abonament RTV. Te osoby mogą spodziewać się kontroli [9.12.21]

Cały czas trwa akcja ściągania zaległych opłat "za telewizor". Dostaliśmy informacje o ukaranych między innymi z Włocławka. W zeszłym roku Poczta Polska wystawiła ponad 122 tys. tytułów wykonawczych dla urzędów skarbowych.

📢 Pogrzeb Artura "Walusia" Walczaka w Gnieźnie. Strongman zmarł tragicznie po gali PunchDown5 [ZDJĘCIA]

W środę, 8 grudnia, o godzinie 13:00 na cmentarzu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie, rozpoczął się pogrzeb tragicznie zmarłego strongmana Artura "Walusia" Walczaka. Mężczyzna, po wielotygodniowej walce we wrocławskiej klinice, zmarł 26 listopada. W trakcie gali PunchDown5 gnieźnieński strongman doznał wylewu krwi do mózgu i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

📢 Pensja burmistrza Hajnówki wzrośnie. Radni miejscy uchwalili, że Jerzy Sirak będzie zarabiał około 13 tysięcy

24 listopada odbyła się sesja Rady Miejskiej Hajnówka, jak zwykle rajcy obradowali długo – tym razem 4 godziny. Jedną z gorętszych dyskusji wywołała propozycja podwyższenia pensji burmistrza Jerzego Siraka. O podniesienie jego pensji wnioskował Klub Radnych KWW Porozumienie Samorządowe Regionu Puszczy Białowieskiej. Początkowo uposażenie burmistrza miało wynosić łącznie 20 130 zł brutto, po złożeniu autopoprawki wnioskodawców, suma ta spadła do 18 280 zł brutto co daje ok. 13 tysięcy złotych comiesięcznego wynagrodzenia.

📢 Pedofil z Podlasia zatrzymany w Warszawie. Składał propozycje seksualne małoletnim dziewczynkom [ZDJĘCIA]

33-latek z okolic Białegostoku kontaktował się z czterema małoletnimi dziewczynkami w celu nawiązania kontaktu. Został namierzony w Warszawie przez policjantów.

📢 Śmierć prof. Tadeusza Łapińskiego i jego żony Małgorzaty Michalewicz. Śledztwo w sprawie śmierci medyków w Zajeziercach umorzone

Śmierć dwojga białostockich medyków na posesji we wsi Zajezierce (gm. Zabłudów) była nieszczęśliwym wypadkiem. Tak uznała Prokuratura Rejonowa w Białymstoku i umorzyła śledztwo w tej sprawie.

📢 Szef Pfizera: Dwie dawki szczepionki mogą nie zapewniać ochrony przed Omicronem, musi być trzecia

Wstępna badania, jak mówi prezes Pfizera, wykazały, że dwie dawki szczepionki nie wystarczą na zwalczenie Omicrona. Musi być trzecia dawka.

📢 Bezrobocie w Podlaskiem. W których miastach naszego regionu jest najwięcej ludzi bez pracy, a w których najmniej [8.12.2021]

Bezrobocie w woj. podlaskim jest sporym problemem. W naszym regionie nie ma wielkiego przemysłu i stąd wielu ludzi pozostaje bez pracy. Są jednak miasta, w których ten współczynnik jest większy, lub mniejszy. Sprawdźcie gdzie w Podlaskiem łatwiej, lub trudniej o zatrudnienie. Dane na podstawie GUS z 2020 roku.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS. Salmonella w mięsie i jajach. Te artykuły spożywcze są szkodliwe dla zdrowia i zostały wycofane ze sklepów [8.12.2021]

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował ostrzeżenia przed Salmonellą Enteritidis w mięsie i na skorupkach jaj. Sprawdź, jakie uchybienia znaleźli jeszcze pracownicy Głównego Inspektoratu Sanitarnego w żywności i artykułach spożywczych, przeznaczonych do sprzedaży. GIS wycofał ze sklepów nowe partie produktów szkodliwych dla zdrowia. Wykryto różne nieprawidłowości - wyniki kontroli podano w najnowszym raporcie GIS. Zobaczcie, jakie produkty zostały wciągnięte w ostatnich dniach na czarną listę GIS. Sprawdźcie, czy nie macie w domu produktów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

📢 Antoni Gucwiński nie żyje. Były dyrektor zoo we Wrocławiu miał 89 lat

Wieloletni dyrektor wrocławskiego ogrodu zoologicznego znany był w całej Polsce dzięki programowi telewizyjnemu "Z kamerą wśród zwierząt".

📢 Zambrów. Niewybuchy w bloku przy ul. Wyszyńskiego. Ewakuacja mieszkańców

W środę odkryto niewybuchy w bloku przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Zarządzono ewakuację mieszkańców.

📢 Nie jedz tego i zwróć do sklepu. Biedronka, Auchan i Lidl usuwają trującą żywność ze sklepów w Polsce

Trująca żywność była sprzedawana m.in. w Biedronce, Lidlu, Auchan i Żabce. Tak się okazało po zbadaniu próbek. Żywność trzeba usunąć i zutylizować. To nakaz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który zbadał próbki kiełbas, wędlin, mięsa i jajek. Nie wolno tego jeść! Sieci handlowe usuwają teraz całe partie żywności z półek i ostrzegają klientów przed spożywaniem. GIS wydał decyzję o utylizacji tych produktów. dlatego nie wolno ich już sprzedawać. Żywność wskazana na liście do wycofania jest skażona toksynami i bakteriami oraz zawiera niedozwolone substancje. Niektóre mogą wywoływać uszkodzenie oczu i poronienie. Wyniki kontroli zostały upublicznione w aktualnym raporcie i podlegają natychmiastowej wykonalności. Sprawdź, które produkty muszą być wycofane. To głównie żywność, napoje i używki. Zobacz listę.

📢 Koronawirus Polsce i w województwie podlaskim. 539 nowych zakażeń COVID-19 w regionie. W kraju 28 542 przypadków (8.12.2021)

8 grudnia potwierdzono w województwie podlaskim 539 nowych zakażeń koronawirusem. W całym kraju jest ich 28 542! Minionej doby z powodu Sars-Cov-2 odnotowano aż 592 zgony w całym kraju, z czego 43 w woj. podlaskim.

📢 Zenek Martyniuk i jego motoryzacyjne hobby. To ekskluzywna, prestiżowa i bardzo droga niemiecka marka (8.12.2021)

Zenek Martyniuk to od lat największa gwiazda disco polo. Król tego gatunku muzyki jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd show biznesu w Polsce. Nie więc dziwnego, że stać go na drogie hobby jakim są auta niemieckiej marki Mercedes Benz. W tym artykule pokażemy jakie samochody ma obecnie Zenek Martyniuk, jakie miał, a do jakich dopiero przymierza się kupić.

📢 Magda Narożna pokazuje jak mieszka. Ma nawet konia! Zobacz jak wygląda dom wokalistki zespołu "Piękni i Młodzi" 8.12.2021

Magda Narożna ma piękny dom pod Łomżą. Dom jest otoczony lasem, ale wokalistka nie boi się tam mieszkać, gdyż posesji strzegą dwa olbrzymie owczarki środkowoazjatyckie. Magda Narożna może się także pochwalić wspaniałym samochodem - lexusem. Niedawno zdecydowała się kupić konia. Zobacz zdjęcia

📢 Zenek Martyniuk i Magda Narożna pokazali swoje auta. To prestiżowe i luksusowe marki! [08.12.2021]

Zenek Martyniuk i Magda Narożna to najbardziej uznani artyści disco polo w województwie podlaskim. Są też jednymi z najlepiej zarabiających przedstawicieli tej branży. Nie dziwi więc wcale, że Zenek Martyniuk i Magda Narożna wybrali prestiżowe, ekskluzywne i drogie marki. Zobaczcie jakim autem jeździ lider Akcentu, a czym wozi się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi.

📢 Zenek Martyniuk i Magda Narożna pokazują swoje domy. Tak mieszkają król i królowa disco polo [8.12.2021]

Podlascy celebryci pokazują swoje domy. Zenek Martyniuk (Akcent) i Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) to obecnie dwie największe gwiazdy disco polo z Podlasia. Dzięki ciężkiej pracy każde z nich dorobiło się wspaniałych posiadłości. Zenek mieszka pod Białymstokiem, a Magda pod Łomżą. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie, która rezydencja podlaskich gwiazd muzyki disco-polo robi większe wrażenie.

📢 Olchówka: Zwłoki mężczyzny znalezione przy granicy, miał przy sobie nigeryjski paszport. Prokuratura bada sprawę

Przy granicy polsko-białoruskiej, w lesie w rejonie Olchówki w gminie Narewka znaleziono zwłoki mężczyzny - informuje podlaska policja.

📢 W tym domu przyszedł na świat Zenek Martyniuk. Zobacz, jak wygląda rodzinny dom króla disco polo [8.12.2021]

Oto rodzinny dom Zenka Martyniuka. Król disco polo to obecnie największa gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej. Zawsze uśmiechnięty i choć ma na koncie mnóstwo hitów nigdy nie zadziera nosa. Nigdy też nie zapomniał skąd pochodzi i chętnie o tym opowiada nie tylko w piosence „Rodzinny dom”.

📢 Nowe obostrzenia na święta! Sprawdź, co się zmieni od 15 grudnia

We wtorek, 7 grudnia minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że w związku z niewystarczającym efektem wcześniej wprowadzonych zasad bezpieczeństwa, wejdą w życie nowe obostrzenia, które w głównej mierze będą dotyczyć osób niezaszczepionych. Na konferencji prasowej pojawiły się też informacje na temat nauki zdalnej. Sprawdź, co się zmieni od 15 grudnia.

📢 Piękne i mroźne. Podlaskie zimy sprzed lat (zdjęcia)

Czasem trzeba było pchać cały autobus, czasem rozbijać lód na torach. A pamiętacie takie kuligi?

📢 Tak koczują bezdomni. Zima to dla nich najtrudniejszy okres (zdjęcia)

Jeśli widzimy osobę potrzebującą, nie wahajmy się zadzwonić na numer alarmowy i powiadomić o tym funkcjonariuszy policji.

📢 Wyjątkowe ciasta na Boże Narodzenie 2021. TOP 15 efektownych ciast na święta, które zachwycą każdego [PRZEPISY]

Wyjątkowe, efektowne ciasta na Boże Narodzenie 2021. Zobacz sprawdzone przepisy naszych Czytelników na ciasto miodowe z masą grysikową, sernik z bezą i rosą, seromakowiec tortowy, sernik orzechowy na herbatnikach, waniliowy sernik na spodzie z brownie z konfiturą wiśniową, mokry i ciężki makowiec z jabłkami i wiele, wiele innych ciast, który nie oprze się żaden łasuch!

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Oto lista najlepszych imion na dobry start dla dziecka. Te osoby mają najwięcej pozytywnych cech

Czy jest szansa, aby pomoc naszemu dziecku już na starcie? Niektórzy wierzą w magiczną moc imion, którym od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Sprawdźcie, które imiona według znaczenia zapewnią dziecku najlepszy start w życiu. Może jesteście na liście?

📢 Tyle będziemy dawać do koperty na weselach w 2022 roku. Mamy stawki od rodziny i znajomych!

Wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku i kwoty, które będziemy wkładać do koperty w ramach ślubnego prezentu, ulegną zmianie. Z informacji zamieszczanych w internecie wynika, że zarówno młodzi mogą oczekiwać nieco wyższych kwot w kopertach, jak i sami goście będą czuli, że aktualne stawki są już nieco za niskie. Zobaczcie, jak zmienią się kwoty, które będziemy wkładać do kopert w 2022 roku.

📢 Proces apelacyjny Daniela Martyniuka. Wyrok: przez sześć lat nie może prowadzić samochodu. Martyniuk nie wyklucza wyjazdu

We wtorek, 7.11.2021 w Sądzie Okręgowym w Białymstoku zakończył się proces apelacyjny Daniela Martyniuka (zgadza się na publikację wizerunku i nazwiska). Sąd utrzymał w mocy wyrok pierwszej instancji, a to oznacza, że syn gwiazdy disco polo przez sześć lat nie może wsiadać za kierownicę żadnego pojazdu. Wyrok jest prawomocny.

📢 Narewka. Morsy z grupy "Narewka Naturalnie" to miłośnicy zimnych kąpieli [ZDJĘCIA, WIDEO]

Grupa morsów "Narewka Naturalnie!", cyklicznie już spotyka się na plaży w Narewce, aby dla zdrowia, ale też dobrej zabawy, oddawać się kąpielom w lodowatej wodzie. W tej chwili grupa liczy 16 odważnych, którym mróz nie przeszkadza w dobrej zabawie.

📢 Nauczyciel płakał, jak sprawdzał! Najnowsze śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów. To lepsze niż memy! 7.12.2021

Czy kreatywność ludzka zna granice? Często okazuje się, że nie. Szczególnie, jeżeli do czynienia mamy z uczniami szkół podstawowych lub średnich. To co potrafią napisać na sprawdzianie często wprawia w osłupienie, ale równie często powoduje uśmiech. Jakie najciekawsze "kwiatki" znajdziemy w internecie? Niektóre są śmieszniejsze niż memy!

📢 Wojsko pilnie sprzedaje mieszkania i lokale użytkowe. Są kawalerki i apartamenty. Własne "M" za niewielkie pieniądze

Wojsko sprzedaje mieszkania w całej Polsce, także w woj. śląskim. Lokalizacje są atrakcyjne, a ceny niższe od rynkowych. Mniejsze i większe mieszkania, lokale użytkowe, garaże i apartamenty zostały wystawione na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego. Wojsko pozbywa się nieruchomości, które można nabyć w bardzo okazyjnych cenach.

📢 Metody działania oszustów. Zobacz najpopularniejsze. Oszustwa na pocztę głosową, na blika, na olx, na policjanta

Oszuści są coraz bardziej kreatywni; znajdują nowe sposoby na wyłudzenie danych i kradzież pieniędzy. Policja ostrzega, jednakże kolejni mieszkańcy woj. podlaskiego stają się ofiarami przekrętów. Pojawiła się już nowa metoda działania oszustów - „na pocztę głosową” - podaje policja. Policjanci przypominają i przestrzegają przed metodami oszustw, jakie stosują sprawcy. W galerii zobacz listę tych najpopularniejszych.

📢 Białystok. Covidowe bloki z nakazem rozbiórki. Białostocki deweloper kontra nadzór budowlany

Nadzór budowlany uznał, że to samowola budowlana i wydał nakaz rozbiórki dwóch bloków przy Wiewiórczej i Modzelewskiego. Deweloper przekonuje, że inwestycja jest legalna i zarzuca urzędnikom przekroczenie uprawnień. Sąd administracyjny pierwszej instancji jest po stronie nadzoru, ale inwestor nie zamierza zaprzestać budów i sprzedaje mieszkania. Sprawę bada prokuratura.

📢 Najlepsi ginekolodzy w Białymstoku. Ranking według ocen i opinii na ZnanyLekarz.pl. Komu najbardziej ufają pacjentki? [6.12.2021]

Potrzebujesz konsultacji dobrego i polecanego ginekologa w Białymstoku? Pacjentki mogą skorzystać z pomocy licznych poradni ginekologicznych finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i wielu prywatnych gabinetów specjalistów z tej dziedziny medycyny. Zastanawiacie się pewnie, do którego lekarza się udać, licząc na najlepszą diagnostykę i leczenie. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych ginekologów w Białymstoku na podstawie ocen i opinii pacjentek w popularnym serwisie internetowym ZnanyLekarz.pl.

📢 "Święta w prezentach". Nowa piosenka i teledysk Magdy Narożnej i zespołu Piękni i Młodzi

Już jest nowa piosenka i teledysk zespołu Piękni i Młodzi. Magda Narożna i zespół PiM premierę świątecznego utworu pt. "Święta w prezentach" ogłosili 4 grudnia 2021. Fani zespołu nie kryją zachwytu i chwalą utwór w komentarzach. A jak Wam się podoba nowa piosenka i wideo Pięknych i Młodych i Magdy Narożnej?

📢 Krynki. Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z samorządowcami z obszaru przygranicznego. Obiecał wsparcie

Samorządowcy z terenów strefy przygranicznej zaapelowali podczas spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim o wsparcie szpitali, remonty dróg w strefie objętej zakazem dostępu oraz o fundusze dla lokalnych OSP. Poruszone zostały też kwestie rekompensat dla lokalnych przedsiębiorców – zwłaszcza z branży turystycznej.

📢 Gdzie kupić choinki w Białymstoku i Podlaskiem. Żywe jodły, świerki także z Lasów Państwowych [adresy, ceny] 6.12.2021

Choinki - żywe pachnące drzewka na Boże Narodzenie są już w sprzedaży, a to znak, że święta się zbliżają. Jodły, świerki już możecie kupić w Białymstoku i w Podlaskiem. Zobacz adresy i ceny. KLIKNIJ W ZDJĘCIE

📢 Pogrzeb tragicznie zmarłej 29-letniej druhny z OSP Czernikowo. Żegnały ją tłumy [6.12.21]

W poniedziałek 6 grudnia odbył się pogrzeb 29-letniej Eweliny, druhny OSP Czernikowo i pierwszej z dwóch ofiar tragicznego wypadku z zeszłego tygodnia. W ceremonii pogrzebowej na cmentarzu parafialnym wzięły udział tłumy w tym komendant główny PSP
nadbrygadier Andrzej Bartkowiak. Zmarła Ewelinę pożegnano ze wszystkimi strażackimi honorami. Pogrzeb drugiego ze strażaków w środę.

📢 Karwowo. Wypadek na S61. Bus dachował w rowie

Dwie osoby trafiły do szpitala.

📢 Siemianówka. Rozszczelnienie cysterny kolejowej z łatwopalnym gazem na stacji. Wielka akcja strażaków (zdjęcia)

Do zdarzenia zadysponowane zostały liczne siły i środki z powiatu hajnowskiego, specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego, grupy operacyjne z Komendy Powiatowej PSP w Hajnówce oraz Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku.

📢 Podlaskie. Domy i kwatery. Wynajem na święta Bożego Narodzenia, sylwester 2021/2022. Zobacz oferty i ceny [06.12.2021]

Chcesz spędzić święta Bożego Narodzenia, albo sylwestra na Podlasiu? Planujesz wyjazd i wynajem kwatery? Już są oferty domków i miejsc nad jeziorami, albo w lesie, które można wynająć na czas odpoczynku. ZOBACZ GDZIE I ZA ILE

📢 Parada motoMikołajów przejechała ulicami Białegostoku. Miłośnicy dwóch kółek rozdali prezenty dzieciom z domów dziecka (ZDJĘCIA)

Łączy ich jedno: chęć pomocy innym i miłość do dwóch kółek. MotoMikołaje - czyli pokaźna grupa motocyklistów z naszego regionu, przejechała w niedzielę ulicami Białegostoku w kolorowej, mikołajkowej paradzie i skierowała się do Folwarku Nadawki, gdzie wręczyła prezenty dzieciom z domów dziecka.

📢 Białystok. Wyprzedaż garażowa przed Klubem Krąg. Prawdziwe perełki, których nie kupisz w sklepie [ZDJĘCIA]

Stare ramy do obrazów, porcelana, sprzęt grający czy ordery - to tylko część tego, co można było obejrzeć i kupić podczas dzisiejszej wyprzedaży garażowej przed Klubem Rozrywki Krąg w Białymstoku. Kiepska pogoda niestety, nie zachęciła handlujących do odwiedzenia wyprzedaży. Niektórzy jednak znaleźli prawdziwe perełki!

📢 Podlaskie. Trudna doba na drogach w regionie. Było kilka niebezpiecznych zdarzeń

Padający śnieg i niska temperatura sprawiły, że warunki na drogach w województwie podlaskim były bardzo trudne. Doszło do niebezpiecznych zdarzeń.

📢 Białystok. Casting na Miss i Mistera Podlasia 2022 [ZDJĘCIA]

Prawie 40 pięknych pań i przystojnych panów wzięło udział w sobotnim castingu do konkursów Miss Podlasia 2022, Miss Podlasia Nastolatek 2022 i Mister Podlasia 2022, który odbył się w białostockich "Spodkach".

📢 Podlaskie. Wnętrza najdroższych domów w regionie. Zobacz jak wygląda salon na bogato [05.12.2021]

Urządzasz dom, czy mieszkanie, albo po prosu chcesz zmienić wystrój i brakuje ci pomysłu to ten artykuł jest dla ciebie. Przedstawiamy jak wyglądają salony w najdroższych domach w województwie podlaskim.

📢 Msza święta z okazji 30-lecia Radia Maryja. Kto w niej uczestniczył? Zobaczcie zdjęcia

W Arenie Toruń została odprawiona msza święta z okazji 30. rocznicy powstania Radia Maryja. Uczestniczy w niej wielu biskupów i polityków.

📢 Sobowtóry znanych gwiazd na Podlasiu. Internauci wciąż odkrywają nowe

Podlasie nie przestaje być bohaterem wielu śmiesznych obrazków w internecie. Z jednej strony mieszkańcy innych części kraju uważają nasz region za dziewiczy i piękny, z drugiej zarzucają mu często m. in. zacofanie. Wystarczy jednak odrobina dystansu do siebie, by zdrowo się pośmiać z dzieł internautów.

📢 Rolnicy. Podlasie. Bohaterowie serialu telewizji Focus TV pomagają Erykowi, a przy tym dobrze się bawią

Gienek z Plutycz, Agnieszka i Bogdan z Borowskich Ciborów oraz Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj, których życie jest pokazywane w serialu Rolnicy. Podlasie, uczestniczyli w imprezie charytatywnej na rzecz kilkuletniego Eryka Kopczewskiego. Chłopak potrzebuje drogiej operacji w USA.

📢 Rolnicy. Podlasie. Ładne, zaradne, pracowite i z pasjami - oto bohaterki serialu Focus TV [07.11.2021]

Rolnicy. Podlasie to najchętniej oglądany serial Fokus TV. W każdą niedzielę jest emitowany nowy odcinek pokazujący codzienne życie na wsi. Bohaterki serialu można zobaczyć przy codziennych obowiązkach w gospodarstwie oraz domu, ale także chętnie dzielę się swoimi pasjami. Poznajcie bliżej bohaterki serialu Rolnicy. Podlasie.

📢 Podlaskie. Ranking 10 najlepiej i najgorzej wyszczepionych gmin (AKTUALIZACJA - 3.12)

Niedługo minie rok od kiedy podano pierwsze szczepionki przeciwko COVID-19 mieszkańcom województwa podlaskiego. W ciągu niespełna 12 miesięcy ponad połowa Polaków zdecydowała się zaszczepić wybranym preparatem. Jak obecnie wygląda sytuacja w naszym regionie? Zobacz aktualny ranking 10 najlepiej i najgorzej wyszczepionych samorządów w naszym regionie (stan na 3 grudnia 2021 r.).

📢 Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022 - tabela wyliczeń. Ile zyskają seniorzy po zmianach podatkowych?

Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Takie hasła powinno się natychmiast zmienić. To są najgorsze hasła w internecie w 2021 roku [lista]

Jakie są najpopularniejsze a przez to najgorsze hasła używane przez Polaków w 2021 roku? Ujawniono najpopularniejsze hasła Polaków w 2021 roku wraz z czasem, jaki jest potrzebny hakerom, by je złamać! Oto hasła, które są bardzo popularne wśród polskich internautów. Jeśli masz któreś z nich, lepiej szybko je zmień.

📢 Rolnicy. Podlasie. Emilka z Laszek ogrodziła się solidnym płotem. Internauta: Wścibscy sąsiedzi nie będą zaglądać (29.11.2021)

U bohaterki serialu Rolnicy. Podlasie Emilii Korolczuk ciąg dalszych prac porządkowych i remontowych w gospodarstwie. W Laszkach powstał solidny płot betonowy, a także nowy wybieg dla drobiu. To wszystko można zobaczyć na kanale youtube Ranczo Laszki.

📢 Tak mieszkają Gieneki Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju. Zobacz domy gwiazd programu FOKUS TV Rolnicy. Podlasie [27.11.2021]

Rolnicy. Podlasie to najchętniej oglądany serial Fokus TV. Sympatyczni rolnicy zdobyli serca widzów w całym kraju. Odwiedziliśmy ich domy i gospodarstwa. Zobacz, jak mieszkają Gienek Onopiuk i Emilia Korolczuk.

📢 Ślub i wesele Magdy Narożnej. Wokalistka wyglądała zachwycająco!

Plotka głosi, że ślub Magdy Narożnej z Krzysztofem Byniakiem zbliża się wielkimi krokami. Para zaręczyła się w ubiegłym roku w Rzymie. Będzie to drugi ślub Magdy Narożnej. W jakiej kreacji się zaprezentuje? To na razie tajemnica. Jedno jest pewne: będzie wyjątkowa. Podczas ślubu w 2012 roku Magda Narożna wyglądała zjawiskowo, co przypominamy w naszej galerii.

📢 Ksiądz będzie bezwzględny. Za te grzechy nie dostaniesz rozgrzeszenia. Lista grzechów ciężkich, których nie rozgrzeszy żaden ksiądz

Czasem ksiądz nie ma wyjścia. Są przypadki, w których duchowny nie rozgrzeszy wiernego. Nawet, gdy ten wyzna mu grzech, żałuje i chce zadośćuczynić. Bynajmniej nie są to zabójstwo czy zdrada. Zobacz, czego ksiądz nie rozgrzeszy.

📢 Memy o rolnikach prosto z Podlasia. Zobacz najlepsze śmieszne demotywatory i obrazki (27.11.2021)

Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach.

📢 Bob czy pixie cut? Ostre cięcie jest idealne na jesień! Zobacz modne krótkie fryzury damskie [26.11.2021]

Marzy ci się bob albo pixie cut, ale zawsze nosiłaś długie włosy i boisz się zdecydować na krótką fryzurę? Być może te metamorfozy dodadzą ci odwagi! Te kobiety różni wiek i typ urody, ale łączy jedno - zdecydowały się na krótkie cięcie, które dodało im urody. Zobacz sama!

📢 Zenek Martyniuk, jego żona Danuta i syn Daniel ubierają się u gwiazdy programu "Królowe życia"

Znany projektant futer Gabriel Seweryn był gwiazdą programu TTV "Królowe życia" przez wiele lat. Razem z narzeczonym Rafałem stanowili zdecydowanie najbarwniejszą parę show. Gabriel szył stroje dla wielu gwiazd, wśród nich jest również Zenon Martyniuk i jego rodzina. Strój, który wymarzyła sobie Danuta Martyniuk robi ogromne wrażenie. Zobacz zdjęcia!

📢 Najmłodsi przestępcy poszukiwani przez podlaską policję. Wyglądają niewinnie, ale lepiej nie spotkać ich na swojej drodze [25.11.2021]

Lista młodych przestępców z Podlasia stale się powiększa. Z pozoru wyglądają niewinnie, ale nie dajcie się zwieść. Mimo młodego wieku zdążyli wejść w konflikt z prawem i mają na swoim koncie nawet bardzo poważne przestępstwa. Zobaczcie listę najmłodszych przestępców z Podlasia, poszukiwanych przez KWP Białystok.

📢 Uwagi szkolne. Najśmieszniejsze wpisy nauczycieli

Wśród wpisywanych uwag przez nauczycieli można spotkać wiele interesujących przykładów. Raczej nie wszystko można wytłumaczyć tym, że praca w szkole jest bardzo trudna i stresująca. Czytając niektóre uwagi szkolne czasami nie wiadomo co nauczyciel miał na myśli. Zresztą sprawdźcie sami.

📢 Dominik Abus z Googlebox ma piękną żonę. Iga zachwyca internautów, to prawdziwa piękność! Zobacz nowe zdjęcia [19.11.2021]

Dominik Abus, uczestnik programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, pochwalił się jakiś czas temu na Instagramie zdjęciami ze swoją żoną. Iga Muszakowska zachwyciła internautów, a pod jej adresem posypały się setki komplementów. Nic dziwnego, bo żona Dominika z „Gogglebox” jest piękna. Zobacz zdjęcia!

📢 Danuta Martyniuk i jego żona. Kim jest żona króla disco polo, Zenka Martyniuka? To oddana żona i matka ZDJĘCIA 19.11.21

Kim jest Danuta Martyniuk? Czym żona znanego piosenkarza, Zenka Martyniuka, zajmuje się na co dzień? Jak kiedyś wyglądała i teraz? Wspiera go w koncertach, opiekuje się domem i rodziną. Jak lwica broni także swojego niepokornego syna. Ostatnio król disco polo zdradził, jak się do niej zwraca.

📢 PLEBISCYT SPORTOWY Głosowanie rozpoczęte! Zgłoś do nagród dla zawodników, trenerów, sportowych talentów i drużyn

Tegoroczna edycja Plebiscytu Sportowego "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" rozpoczęta! Jak co roku nagrody dla sportowców, trenerów, sportowych talentów i drużyn najpierw zostaną przyznane osobno w miastach i powiatach, a później w wojewódzkim finale. Nowością w tym roku będzie ogólnopolski finał plebiscytu i gala w Warszawie. Partnerem tegorocznej edycji akcji jest Krajowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe, które w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia swojego istnienia.

📢 Zenek Martyniuk i jego wszystkie domy. Ekskluzywne wnętrza i mnóstwo wspomnień. Zobacz zdjęcia 13.11.2021

Zenek Martyniuk urodził się 23 czerwca 1969 w Gredelach, niewielkiej wsi w powiecie bielskim. Dom, a w zasadzie letnia kuchnia w której przyszedł na świat, stoi do dziś. W rodzinnym gospodarstwie mieszka mama muzyka - Teresa oraz jego siostra. Sam Zenek wiele lat temu przeprowadził się do Grabówki pod Białymstokiem, gdzie wybudował imponujący dom. Te wnętrza naprawdę robią wrażenie.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS. Wyrzuć to do kosza lub oddaj do sklepu. Sklepy wycofują szkodliwe produkty ze sprzedaży (5.11.2021)

Najnowsze ostrzeżenia GIS z 5 listopada 2021 roku. Główny Inspektor Sanitarny informuje o szkodliwych dla zdrowia i życia produktach, które zostały wycofane ze sklepów. Aktualne ostrzeżenia GIS dotyczą m.in. suplementów diety, czekolady, dania liofilizowanego i pasty z łososia zanieczyszczonych tlenkiem etylenu. Sprawdź też inne niebezpieczne produkty, które znikają ze sklepowych półek. Zobacz także wyniki kontroli oraz nowe ostrzeżenia Głównego Inspektora Sanitarnego w naszym raporcie. Jeżeli kupiłeś te szkodliwe dla zdrowia i życia produkty, wyrzuć je lub oddaj do sklepu. Lista niebezpiecznych produktów aktualizowana jest na bieżąco i znajdziesz na niej artykuły wycofane ze sprzedaży w ostatnich miesiącach (5.11.2021).

📢 Wojsko sprzedaje telewizory, auta i narzędzia do warsztatów. Najnowszy przetarg AMW [5.11.2021]

Wojsko sprzedaje sprzęt z demobilu. Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się samochodów osobowych, traktorów oraz sprzętów RTV, agd oraz narzędzi warsztatów. W ofercie wojska znalazło się wiele urządzeń, narzędzi i maszyn, takich jak sprężarki czy pilarki, w bardzo niskich cenach. Sprawdźcie co znalazło się w ofercie najnowszego przetargu AMW.

📢 Najszybciej wyludniające się miasta w woj. podlaskim. Z tych miast uciekają mieszkańcy. Zobacz najnowszy ranking [TOP 25]

Zgadniecie w którym podlaskim mieście ubyło najwięcej mieszkańców? Mamy najnowsze dane z GUS. W porównaniu z ostatnim zestawieniem zaszło sporo zmian!

📢 Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje broń palną i sprzęt artyleryjski. Kto może kupić wojskowe karabiny? (zdjęcia)

Wojsko sprzedaje karabiny, pistolety i sprzęt artyleryjski. Sprawdź, co oferuje Agencja Mienia Wojskowego

📢 Nowe najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia. Znowu się śmieją! Zobacz najlepsze śmieszne obrazki 28.10.2021

Jeżeli wieś, to tylko podlaska! Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach. Tym razem zgromadziliśmy najlepsze memy o Podlasiu dotyczące tego obszaru. Jeżeli nie brakuje Wam dystansu do naszego regionu, możecie się nieźle pośmiać.

📢 Nauczyciel płakał jak sprawdzał. Nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek. Najlepsze kwiatki ze szkolnych zeszytów! [26.10.2021]

Najnowsze hity ze sprawdzianów, klasówek oraz kartkówek 2021. Nauczyciele łamią sobie głowy nad sprawdzaniem uczniowskich prac. Obejrzyj najśmieszniejsze kwiatki z zeszytów uczniów, ale uważaj. Robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ tego nie da się odzobaczyć.

📢 Oni nie płacą na swoje dzieci. Zobacz poszukiwanych alimenciarzy z woj. podlaskiego [11.10.2021]

Te osoby uporczywie uchylają się od płacenia alimentów na członków swojej rodziny. Oto twarze mężczyzn, a także co ciekawe, kobiet ściganych przez KWP w Białymstoku, którzy mają odpowiadać prawnie na podst. art. 209 KK. Stan na [9.10.2021]

📢 Dawid Narożny się ożenił. Zobacz Nnowe zdjęcia i nagranie z wesela oraz ślubu założyciela zespołu Piękni i Młodzi [7.10.2021]

Dawid Narożny wziął ślub już drugi raz. Jego pierwszą żoną była Magda Narożna, z którą założył zespół "Piękni i Młodzi" i z którą ma córkę Gabrysię. Po rozpadzie związku zakochał się w Joannie, z którą doczekał się syna - Marcelka. Drugi ślub i wesele Dawida Narożnego odbyły się 12.08.2021 roku.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt do warsztatu. Ciekawe propozycje (05.10.2021)

Agencja Mienia Wojskowego co pewien czas organizuje wyprzedaże niepotrzebnego sprzętu. W najbliższym czasie do nabycia w AMW będzie między innymi sprzęt warsztatowy.

📢 Faszyn from Raszyn i nie tylko. Moda z polskich miast i ulic wyznacza światowe trendy. Zobaczcie, jak się nie ubierać [ZDJĘCIA]

Zaczęło się od Fashion from Russian, potem był Faszyn from Raszyn, a obecnie moda dotarła na w inne części kraju. Zobaczcie kreatorów mody z polskich ulic. To wydarzyło się naprawdę. Tak ubrani ludzie rzeczywiście chodzą po naszych ulicach.

📢 Syn Zenka Martyniuka miał ślub i wesele jak z bajki! Daniel i Ewelina nie doczekali drugiej rocznicy przypadającej 6 października (ZDJĘCIA)

Daniel Martyniuk i jego wybranka Ewelina mieli ślub jak z bajki. Było przyjęcie i prezenty warte milion złotych, gwiazdy na weselu. Po niespełna dwóch latach sąd orzekł jednak rozwód pary. Sprawa nie przebiegała po myśli syna króla disco-polo. To on został obwiniony o rozpad małżeństwa i zobowiązany do płacenia alimentów na córkę i byłą żonę. 6 października para obchodziłaby rocznicę. Zobacz, jak wyglądał ich ślubny dzień!

📢 Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" ma ciało 20-latki. Jak jej się udało?

Agnieszka Kotońska to jedna z uczestniczek popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Komentuje tam programy telewizyjne razem z mężem Arturem i synem Dajanem. Na Instagramie ma ponad 300 tysięcy fanów. Jakiś czas temu Agnieszka Kotońska postanowiła wziąć się za siebie i schudła prawie 30 kilogramów. Swoją metamorfozę prezentuje na zdjęciach w naszej galerii

📢 Pierwsze kąpiele morsów w jeziorze Gieret (zdjęcia)

Morsy z Sejn jako pierwsi w regionie postanowili rozpocząć sezon zimowych kąpieli. Do Gib, na plażę jeziora Gieret zaprosili zaprzyjaźnione kluby. Przyjechali m.in. białostoczanie, ełczanie, suwalczanie, augustowianie, grajewianie czy olecczanie. W sumie w inauguracji sezonu uczestniczyło 10 klubów.

📢 Pedofile poszukiwani przez policję. Zobacz zdjęcia osób, które skrzywdziły dzieci

Pedofile ścigani przez polską policję. Ci mężczyźni poszukiwani są przez wymiar sprawiedliwości w związku z czynami o charakterze pedofilskim. Chodzi m.in. o obcowanie płciowe z małoletnimi, zmuszanie do tych stosunków, prezentowanie pornografii itp. Ukrywający się przestępcy ścigani są z art. 200 kodeksu karnego, który przewiduje karę nawet 12 lat więzienia. Zdjęcia, nazwiska i rysopisy pedofili znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

📢 Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt militarny z okazji 25-lecia istnienia AMW. Internetowy sklep online ogłosił promocje (zdjęcia)

Sklep internetowy Agencji Mienia Wojskowego istnieje od 2018 roku. Zobacz, co wojsko sprzedaje przez Internet. Sprawdź promocje z okazji 25 lat istnienia AMW.

📢 Tak miasta walczą z bezdomnymi. Kolce, kamienie, kraty, spryskiwacze, czyli wroga architektura

W naszych miastach coraz częściej instaluje się zabezpieczenia przeciwko bezdomnym. Zwykle nawet ich nie zauważamy – dopóki nie utrudnią życia także nam.

📢 Suwałki. Podlaski Urząd Celno-Skarbowy sprzedaje auta. Atrakcyjne ceny (23.07.2021)

Kolejne auta są do kupienia za dobrą cenę od podlaskich celników. Urząd Celno-Skarbowy w Suwałkach ogłosił licytację pojazdów, która odbędzie się 27 lipca 2021 r. Zobaczcie jakie auta są do kupienia oraz ich ceny.

📢 Magda Narożna nago w CKM. Najbardziej odważna sesja! Wokalistka zespołu Piękni i młodzi wspomina sesję zdjęciową. Zobacz zdjęcia 18+

Magda Narożna pokazała się niemal nago w magazynie dla panów CKM. Od momentu, kiedy wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" pokazała swoje wdzięki w popularnym piśmie dla mężczyzn, minęło pięć lat. Gwiazda polskiej muzyki dance i disco polo wystąpiła na okładce lipcowego wydania magazynu CKM w 2015 roku. Naga sesja zdjęciowa Magdy Narożnej zrobiła furorę w Internecie. Gwiazda wspomina z zachwytem swoją przygodę w modelingu. Zobaczcie filmy i zdjęcia! [ZDJĘCIA 18+]

📢 TOP 15 najmniej awaryjnych samochodów do 20 tys. zł. Tanie i niezawodne! Zobacz ranking

Bardzo często kwota, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup pojazdu mieści się w przedziale 10-20 tysięcy złotych. Za to raczej nie kupimy samochodu nowego, lecz jesteśmy skazani na używany. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy skazani na częste wizyty u mechanika. Jeśli planujesz w najbliższym czasie zmianę samochodu, dysponujesz budżetem do 20 tysięcy złotych i zastanawiasz się na jaką markę i model warto postawić, zobacz ranking TOP 15 najmniej awaryjnych samochodów w tym przedziale cenowym.

📢 Stanisław Derehajło to nowy król internetowych MEMÓW. Podlaski polityk jest znany jako "Janusz Alfa i "typowy ojciec" 02.04.2021 [ZDJĘCIA]

Co jakiś czas nowa twarz staje się "podkładem" dla twórców satyrycznych obrazków w sieci. Tym razem gwiazdą memów stał się Stanisław Derehajło. To wieloletni samorządowiec z Bociek, a dziś wicemarszałek województwa podlaskiego. W internecie od niedawna znany jest jako "Janusz Alfa".

📢 MEMY o sesji egzaminacyjnej. Najlepsze śmieszne obrazki o studentach, przygotowujących się do zimowych zaliczeń [09.02.2021]

Koniec stycznia i początek lutego to zwykle ważne dni dla studentów niemal wszystkich uczelni w Polsce. Zbliża się zimowa sesja egzaminacyjna, co oznacza sprawdzian wiedzy z tego, co przyswoili przez pół roku nauki. Sesja to zwykle bardzo trudny czas dla studentów, ale nie dla internautów, którzy jak zwykle mają pożywkę i okazję do szydery, tworząc śmieszne memy na ten temat. Zobaczcie co wymyślili tym razem i jak wygląda sesja egzaminacyjna w krzywym zwierciadle. Zrozumie ten, kto przez to przechodził!

📢 Dziewczyny z teledysków disco polo. Zobacz prywatne zdjęcia z instagrama. Wśród nich są Podlasianki 25.01.2021

Piękne kobiety występują w niemal każdym teledysku disco polo. Wiele z nich dzięki występom w klipach zdobyło ogromną popularność i był to wstęp do większej kariery w show biznesie. Czy znasz je wszystkie? Czy kogoś zabrakło w naszym zestawieniu?

📢 "Nasz nowy dom" ponownie w Podlaskiem! Katarzyna Dowbor z zespołem pomogą się urządzić rodzinie pogorzelców z Antonina 23.01.2021

W lipcu samotna matka z dwójką dzieci straciła swój wymarzony dom, wyremontowany przez program "Nasz nowy dom" Katarzyny Dowbor i ekipę Polsatu. Podpalaczem okazał się dobry znajomy rodziny. Dziś przebywa w areszcie. Pani Beata z pomocą ludzi o wielkich sercach w kilka miesięcy zbudowała nowy dom. Byliśmy w nim pierwszymi gośćmi. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Zima w Siemiatyczach. Zimowe krajobrazy z regionu zachwycają. Ale nadchodzi ocieplenie [PROGNOZA POGODY]

Tegoroczna zima jest tak mroźna i piękna jak za dawnych lat. Podlaskie krajobrazy zachwycają! Zaglądamy do Siemiatycz, gdzie śniegu nie brakuje, a mróz namalował już wiele obrazów na szybach. Zobacz piękne zdjęcia! Przy okazji podpowiadamy, jaka będzie pogoda w weekend.

📢 NOWE MEMY o koronawirusie w Polsce. Zobacz najnowsze śmieszne obrazki. Internauci śmieją się z wirusa COVID-19 - 04.11.2020

Oto nowe memy o koronawirusie. Wirus atakuje, a na jego temat w internecie wciąż powstają nowe memy. Internauci, mimo że to poważna sprawa, śmieją się z koronowirusa, który ciągle rozprzestrzenia się na całym świecie. Sieć zalewają najróżniejsze memy o koronawirusie. Internauci do wszystkiego mają dystans i kolejny raz udowadniają, że śmieszne obrazki można robić w każdej sytuacji. Zobacz najlepsze memy o koronawirusie! I pamiętaj, że codziennie dodajemy najnowsze memy do naszej galerii.

📢 Tak żyją bezdomni. Czasami wierzyć się nie chce, że tak można mieszkać [zdjęcia]

Pustostany, zsypy na śmieci, wiaty przystankowe, nawet kanały ciepłownicze lub tunele wykopane pod ziemią. Nie tylko w takich miejscach koczują bezdomni. Koczują, bo przecież mieszkaniem tego nazwać się nie da.

📢 Antonin. Spalił się dom z programu "Nasz nowy dom". Samotna matka z dwójką dzieci straciła dorobek całego życia. Potrzebna pomoc [ZDJĘCIA]

Drewnianego domku na uboczu Antonina (gm. Ciechanowiec), który spłonął w nocy z 17 na 18 lipca tego roku, nie da się już odbudować, ale mimo to Beata Zacharewicz powoli zaczyna się uśmiechać. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli, którzy w tym trudnym czasie wyciągnęli do niej i jej dwóch synów pomocną dłoń.

📢 Te Kuchenne Rewolucje szokowały najbardziej. Na pewno ich nie zapomnimy! Widziałeś je?

"Kuchenne Rewolucje" doczekały się już 19. sezonu. Z ponad 200 odcinków programu, w którym Magda Gessler próbuje ratować podupadające restauracje, wybraliśmy kilkanaście, które z całą pewnością pamiętacie! Najbardziej kontrowersyjne i szokujące – oto "Kuchenne rewolucje", które rozgrzewały widzów w czasie emisji odcinków i długo potem! Pamiętasz je?

📢 Studniówka 2019 w ZST w Augustowie. Maturzyści szaleli w restauracji Dolina Rospudy (zdjęcia)

Trzeba przyznać, że na parkiecie było gorąco, a do tańca zagrzewał ich dj Tomi. Zobaczcie jak to wyglądało.

📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne

Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.

📢 Oświadczenie sprawcy kolizji. I nie trzeba wzywać policji (PDF)

Warto mieć w aucie oświadczeniu sprawcy kolizji drogowej.

📢 Nieprawdopodobne! 14-latka uprawiała seks z psem. Nagrała filmik. Znalazł się w internecie

Seks z psem. Krótki filmik pornograficzny 14-letniej gimnazjalistki trafił do sieci.

ZOBACZ KONIECZNIE

Nowe obostrzenia od 15 grudnia!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie