Prokuratura po stronie dyrektora

(azda)
Postanowienie prokuratury nie jest prawomocne, kobieta może złożyć od niego odwołanie. Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.
Postanowienie prokuratury nie jest prawomocne, kobieta może złożyć od niego odwołanie. Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.
Udostępnij:
Łomżyńska prokuratura nie rozpocznie śledztwa w sprawie dotyczącej dyrektora podlaskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Jedna z byłych pracownic oskarżała go o molestowanie i mobbing.

- Po przeprowadzeniu postępowania sprawdzającego prokurator stwierdził, że nie ma dowodów, które pozwalałyby stwierdzić, że uzasadnione jest podejrzenie popełnienia przestępstwa - mówi Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Śledczy ustalili, że nie ma jakichkolwiek dowodów na to by domniemana ofiara była poddawana "innym czynnościom seksualnym". Stwierdzili także, że w ARiMR nie doszło do naruszania praw pracowniczych. Dlatego odmówiono wszczęcia śledztwa. Postanowienie prokuratury nie jest prawomocne, kobieta może złożyć od niego odwołanie.

Po tym jak pracownica ARiMR złożyła skargę na swego przełożonego została zwolniona z pracy. Wówczas złożyła doniesienie do prokuratury i pozew do sądu pracy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Bogdan
W moje ocenie urzędnicy ARiMR zachowują się gorzej niż US! Oszukują, kłamią wpisują bzdury w pismach urzędowych zaniżają pow, działek rolnych, naliczają BEZPODSTAWNIE Sanacje finansowe - jak w moim przypadki 628% według własnego widzi mi się i co może zrobić beneficjent? Nic złożyć skargę do sądu administracyjnego, ale skarga nie dotrze, a jak dotrze, to zostanie tak przerobiona, "zmodyfikowania sofistycznie" że nie będzie zawierała istoty skargi beneficjenta!
Wypada stwierdzić oszuści i złodzieje!
Długo czekałem na polubowne załatwienie sprawy zdecydowałem się złożyć zawiadomienie do prokuratury!
Zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez urzędnika BP ARiMR w Złotowie polegającego na, umyślnym ukryciu, na moją finansową i prawną szkodę w aktach kancelarii urzędu BP ARiMR w Złotowie, informacji o wykonanym zalesieniu w kwietniu roku 2004 działki rolnej 794/1 na pow. 7.24 ha, - czyn z art. 231 i art. 276 Kodeksu Karnego” umyślna administracyjna proceduralna niedbałość, czym naruszenie interesów prawnych beneficjenta.

BP ARiMR w Złotowie ukrywa dokumenty, nie chce ich ujawnić, a WOR ARiMR w Poznaniu twierdzi że te dokumenty nie miały wpływu na wydawane decyzje, co jest w mojej ocenie umyślnym działaniem na moja prawną i finansowa szkodę!
Państwo prawa?
Wyjątkowo łatwo jednak zauważyłem, jest urzędnikom ARiMR wpisywać kolejne bzdury do pisma urzędowego, na moją szkodę, trudniej jednak przychodzi im zdobycie się na odwagę cywilną i przyznać się do licznych urzędowych w BP błędów! Bo takie jest polskie prawo, „głupie prawo” w stosunku do każdego urzędnika niewiele można robić, wiec układy kolesiowskie w ARiMR, to już stowarzyszenia, które za nic mają polskie prawo, – dlatego wciąż mają się tak dobrze. Bogdan
M
Magda
A mi się wydaje, że prawda zawsze zwycięży z czasem wszystko wyjdzie...życie zweryfikuje...
K
Kasia
Jak nie było sprawy to i nie ma świadków. Mam nadzieję, że sąd przyłoży tej pani przynajmniej jakąś grzywnę za fałszywe doniesienie!!!
V
Viki
Nagle znikneli wszyscy swiadkowie? A to ciekawe! Czy ktos mial jakies watpliwosci ze ta sprawa nie zostanie zamieciona pod dyrektorski dywanik? I to sie nazywa panstwo prawa??? HANBA!!!!!!!!!!!
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie