Prowadzące w tabeli Warmia Grajewo i KS Wasilków z kompletem punktów

jan, ma
Mecz Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo
Mecz Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo Krzysztof Jankowski
Warmia Grajewo wygrała 7:0 z Turem Bielsk Podlaski, a klasycznym hattrickiem popisał się Tomasz Dzierzgowski.

Tur Bielsk Podlaski próbował nawiązać wyrównaną walkę tylko przez dwa kwadranse. Później jeden z wielu w tym dniu błędów bielskiej defensywy wykorzystał Dawid Kondratowicz posyłając piłkę technicznym strzałem obok Damiana Plisiuka. Jeszcze przed przerwą Warmia podwyższyła na 3:0 wykorzystując zagrania z rzutów rożnych. Za pierwszym razem wracający we własne pole karne Patryk Stypułkowski tak niefortunnie zagrał dośrodkowaną piłkę, że wyłożył ją Pawłowi Sypytkowskiemu, a w doliczonym czasie gry Mateusz Cybulski precyzyjnie dograł na głowę Łukaszowi Domuratowi.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, a swój koncert rozpoczął Dzierzgowski. W ciągu niespełna 20 minut trzykrotnie pokonał bramkarza: dwa razy wykorzystując błędy Kacpra Falkowskiego, a raz Damiana Plisiuka. Wynik ustalił na 7:0 były zawodnik Tura Paweł Drażba, który z bliska skierował piłkę do siatki.

Tak więc po porażce w poprzedniej kolejce z ostatnim w tabeli KS Śniadowo Tur został ponownie upokorzony.
Wicelider tabeli z Wasilkowa pokonał u siebie 2:1 trzeci zespół – KS Michałowo.

Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo 0:7 (0:3)
Bramki:
0:1 – Kondratowicz (35), 0:2 – Sypytkowski (41), 0:3 – Domurat (45+2), 0:4 – Tomasz Dzierzgowski (59), 0:5 – Tomasz Dzierzgowski (66), 0:6 – Tomasz Dzierzgowski (77), 0:7 – Paweł Drażba (87).

MOSP Białystok – Cresovia Siemiatycze 3:0 (1:0)
Bramki:
1:0 – Grabarz (25), 2:0 – Oracz (29), 3:0 – Oracz (70).

Hetman Białystok – Magnat Juchnopwiec Kościelny 6:2 (4:0)
Bramki:
1:0 – Leszek (3), 2:0 – Cudowski (30), 3:0 – Leszek (28), 4:0 – Sawicki (33), 4:1 – Tumicz (48), 5:1 – Kulabukhau (52), 5:2 – Tumicz (60), 6:2 – Leszek (81).

Promień Mońki – Biebrza Goniądz 1:2 (0:1)
Bramki:
0:1 – Koniecko (21), 1:1 – Stachelek (63), 1:2 – Chrzanowski (70).

KS Wasilków – KS Michałowo 2:1 (1:1)
Bramki:
0:1 – Rybołowicz (9), 1:1 – Tchórznicki (30-samobójcza), 2:1 – Panek (64).

MKS Mielnik – Dąb Dąbrowa Białostocka 3:2.

Sparta Augustów – KS Śniadowo 2:2 (0:1)
Bramki:
0:1 – Godlewski (19), 1:1 – Mickiewicz (60), 2:1 – Mickiewicz (64), 2:2 – Żebrowski (69).

Sparta 1951 Szepietowo – Wissa Szczuczyn 0:2 (0:1)