Prasówka 17.09: top 3 artykuły z wczoraj
Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?
📢 Utrudnienia w ruchu 17.09.2024 w woj. warmińsko-mazurskim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?
Gdzie w województwie warmińsko-mazurskim należy spodziewać się dzisiaj (17.09.2024) utrudnień? Zderzenie się pojazdów w ruchu: droga S7g, Ostróda- Pasłek k. Gdańsk Zielonka Pasłęcka) (22. km) Zderzenie sam. osobowego z ciężarowym, k. Gdańsk ruch odbywa suie jednym pasem (Zielonka Pasłęcka ).
Nie przegap promocji!
📢 Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiźnie obchodzili 120-lecie istnienia jednostki. Były m.in. podziękowania oraz wyróżnienia
W niedzielę 15 września obyły się uroczystości związane z obchodami 120-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiźnie. W uroczystościach wzięli udział m.in. strażacy, mieszkańcy, samorządowcy czy parlamentarzyści.
📢 Narodowe Czytanie w Mońkach. Niezwykłe miejsce i ciekawi goście. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
"Kordian" w chacie czarnoksiężnika Twardowskiego? Takie niezwykłe połączenia to tylko w Mońkach, i to podczas akcji Narodowego Czytania w Szkole Podstawowej nr 2. Z dziełem wieszcza zmierzyli się nie tylko uczniowie, lecz także znamienici goście - samorządowcy, duchowni czy przedstawiciele służb mundurowych.
Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości
Prasówka 17.09: pozostałe wydarzenia
Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?
📢 ZNTK w Łapach. Zakład legenda, pracowała w nim połowa miasta. Zobacz archiwalne zdjęcia z czasów świetności przedsiębiorstwa
Naostrzymy siekiery i kosy i wyjdziemy na tory! - krzyczeli zdesperowani pracownicy podczas spotkania z zarządem w marcu 2009 roku. Zakład był wówczas na skraju przepaści. Mimo determinacji załogi przedsiębiorstwa nie udało się uratować. Kilka miesięcy później sąd ogłosił upadłość likwidacyjną zakładu. Tak umarła legenda, która trwała od 1864 roku. Zobacz archiwalne zdjęcia z czasów, kiedy jeszcze ZNTK pracowały pełną parą.
📢 Siatkówka. Gospodynie międzynarodowego turnieju z BAS KB Białystok zajęły drugie miejsce (zdjęcia)
Międzynarodowy Turniej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego zakończył się zwycięstwem siatkarek LOS Nowy Dwór Mazowiecki, które w w finale pokonały gospodynie z BAS-u Kombinat Budowlany Białystok 3:0. Trzecią lokatę zajął litewski TK Kaunas, a czwartą - Rigas Volejbala Skola z Łotwy.
📢 Bekon wędzony wycofany ze sprzedaży. Sprawdź, czy masz go w swojej lodówce! Zobacz też najnowsze ostrzeżenia GIS
Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed wieloma produktami, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka. Najnowsze ostrzeżenia GIS z 16 września 2024 roku informują o wycofaniu ze sprzedaży bekonu.
📢 Krajowy finał Turnieju Par Patrolowych. Nasi policjanci na podium
Patrole policjantów prewencji z każdego województwa rywalizowały w Szkole Policji w Słupsku podczas XXVIII. Finału Turnieju Par Patrolowych. O miano „Patrolu roku” walczyły 34 patrole - po dwa z każdego województwa oraz z Komendy Stołecznej. Policjanci z patrolu reprezentującego Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku w składzie asp. Krzysztof Kwiatkowski oraz st. post. Łukasz Karłowicz w klasyfikacji generalnej zajęli III miejsce.
📢 Policyjny pościg za ciągnikiem z pługiem. Rolnik jechał brawurowo
Jechał „wężykiem”, tym właśnie zwrócił na siebie uwagę policjantów. Gdy mundurowi chcieli go zatrzymać, zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mieli go już w swoich rękach. Jak się okazało, miał 2 promile. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
📢 8-latek gnał jednokołowcem. Bez siodełka i bez pedałów. Wbił się w toyotę
W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w centrum miasta z udziałem dziecka.
📢 Dom wójta z serialu Ranczo - tak wygląda w rzeczywistości. Serialowe Wilkowyje na co dzień
Jeruzal, wieś znana z serialu "Ranczo", przyciąga turystów z całej Polski. Po premierze tego kultowego programu, miejsce to zyskało na popularności, a ławeczka przed sklepem "U Krysi" stała się symbolem tej lokalizacji. Przekonaj się, co sprawia, że Jeruzal jest tak wyjątkowy.
📢 Pomysł na obiad. Przepisy na proste obiady z tego, co jest w domu. TOP 12 przepisów naszych Czytelników
Proste i łatwe obiady z tego, co jest w domu! W każdym domu znajdzie się mąka, kasza, ryż i mięso w zamrażalniku, a w lodówce jajka, kawałek kiełbasy lub boczku i ser żółty! A w spiżarni przecier pomidorowy, cebula i ziemniaki. Z tych kilku składników można wyczarować pyszne obiady dla całej rodziny. Kliknijcie w galerię i zobaczcie nasze propozycje!
📢 Pożegnanie Lata w Grajewie. Były ludowe tańce i koncert zespołu Milano
W niedzielę, na terenach zielonych przy Grajewskiej Izbie Historycznej odbyły się dożynki oraz Pożegnanie Lata.
📢 Dom Krzysztofa Rutkowskiego! Zobacz jak mieszka detektyw Rutkowski! Rewolwer i różaniec przy łóżku detektywa Rutkowskiego! 16.09.2024
Dom Krzysztofa Rutkowskiego! Najsławniejszy detektyw w Polsce oprowadza nas po swoim domu. Detektyw Rutkowski śpi z rewolwerem i różańcem przy łóżku, a latem relaksuje się w basenie, a w spiżarni ma słoiki z grzybkami od mamy.
📢 Oto najpiękniejsze ogrody w mieście. Rywalizacja była zacięta!
181 uczestników wzięło udział w XXVIII edycji konkursu „Gdzie te piękne ogrody i kwieciste balkony”, pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Na początku lipca odbył się przegląd zgłoszonych balkonów, ogrodów i ogródków, a w minioną niedzielę w parku Konstytucji 3 Maja najlepszym gratulował Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.
📢 Kolekcjonerzy poszukują tych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 16.09.2024
Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!
📢 Powódź na południu Polski zbiera żniwo. Województwo podlaskie organizuje zbiórki darów i pieniędzy dla powodzian. Sprawdź gdzie i jak pomóc
Województwo podlaskie ruszyło na pomoc powodzianom z południa Polski. Na miejsce pojechali m.in. podlascy strażacy. Trwają też zbiórki organizowane przez Miasto Białystok i Polski Czerwony Krzyż.
📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 16.09.2024
Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.
📢 Dożynki Wojewódzkie 2024 w Hajnówce. Tradycyjne święcenie chleba i konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Zobacz zdjęcia
Było tradycyjne święcenie chleba, konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy i mnóstwo stoisk lokalnych producentów i Kół Gospodyń Wiejskich. Za nami Dożynki Wojewódzkie 2024, które w tym roku odbyły się w Hajnówce.
📢 Wystawa egzotycznych zwierząt na stadionie miejskim w Białymstoku. Dziesiątki pająków, węży i jaszczurek w jednym miejscu
Kto marzył o egzotycznych przygodach bez wyjeżdżania z miasta, miał okazję to marzenie spełnić. Okazją do tego była wystawa zwierząt egzotycznych, którą zorganizowano w niedzielę (15.09) w Białymstoku. Czego tam nie było! Dziesiątki gatunków węży, pajęczaków i innych bezkręgowców. Zobacz, co się działo podczas wydarzenia.
📢 Piesza pielgrzymka z krzyżami do Świętej Wody. Ponad 300 pątników przybyło do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Zobacz zdjęcia
Pielgrzymkę rozpoczęła wspólna modlitwa w białostockiej archikatedrze pw. Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku. W czasie wędrówki do pielgrzymki dołączali kolejni pątnicy z parafii leżących na trasie przemarszu. Do sanktuarium dotarły również grupy z Czarnej Białostockiej i Supraśla, a także indywidualni pielgrzymi z terenu archidiecezji. Do sanktuarium w Świętej Wodzie przybyło w sumie ponad 300 pątników.
📢 VI Mistrzostwa Polski Strażaków w biegu po schodach WIEŻOWIEC 2024. Wśród uczestników strażacy z Augustowa. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
30 piętro, 800 schodów i pełne umundurowanie. Z takim wyzwaniem musieli zmierzyć się uczestnicy VI Mistrzostw Polski Strażaków w biegu po schodach WIEŻOWIEC 2024. Wśród śmiałków znaleźli się także strażacy z woj. podlaskiego. To druhowie z OSP Augustów-Lipowiec. Zobaczcie, jak im poszło.
📢 Jesień w polu i zagrodzie. Etnograficzny festiwal w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Zobacz, co się działo
W niedzielę 15 września w Muzeum Rolnictwa im. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu odbywa się festiwal etnograficzny "Jesień w polu i zagrodzie". Na przybyłe osoby czekają występy kapel ludowych, liczne pokazy, stoiska twórców ludowych, producentów żywności i kół gospodyń wiejskich. Sprawdź, co dzieje się w Ciechanowcu.
📢 IV liga. Zwycięstwa zespołów z Wasilkowa, Zambrowa i Grajewa. Orzeł zatrzymał Tura
KS Wasilków pokonał 3:2 Turośniankę Turośń Kościelna, utrzymał się na czele IV ligi i do siedmiu przedłużył serię zwycięstw. Druga w tabeli Olimpia Zambrów ograła 3:0 Wissę Szczuczyn. Z odwołania meczu Ruchu Wysokie Mazowieckie skorzystała Warmia Grajewo, która triumfowała 3:2 w Krypnie i wskoczyła na najniższy stopień podium.
📢 Ring Girls na gali Białystok Chorten Boxing Show VIII
Te dziewczyny stanowią nieodłączny element sportu, jakim jest boks. Mowa o Ring Girls, pięknych kobietach, które towarzyszą pięściarskim pojedynkom. Nie mogło ich także zabraknąć na sobotniej gali Białystok Chorten Boxing Show VIII.
📢 Białystok Chorten Boxing Show VIII. Bartłomiej Przybyła z mistrzowskim pasem. Krwawa walka Przemysława "Smile" Gorgonia"
Bartłomiej Przybyła jednogłośną decyzją sędziów (96:94, 96:94, 97:93) pokonał Denisa Mądrego w walce o pas mistrza Polski w wadze superlekkiej podczas sobotniej gali Białystok Chorten Boxing Show VIII.
📢 W Suwałkach świętowano Europejski Dzień bez Samochodu. Rowerzyści opanowali ulice miasta
W niedzielny poranek wielu suwalczan zdecydowało się wsiąść na rower i wspólnie świętować Europejski Dzień bez Samochodu. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od wspólnej przejażdżki ulicami miasta.
📢 Rolnicy.Podlasie. Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta RP rozstrzygnięty. Bohaterka serialu na pierwszym miejscu
KGW „Złoty Łan” w Lubiejkach gm. Milejczyce, powiat siemiatycki wykonało własnoręcznie piękny wieniec, który najpierw wygrał eliminacje województwa podlaskiego, a teraz po prezentacji na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego w Warszawie zajął pierwsze miejsce w kraju. Statuetkę zwycięskiej grupie wręczy dziś Prezydent Andrzej Duda podczas ceremoniału dożynkowego.
📢 XXXI Białoruskie Dożynki w Rybołach. Piękne wieńce, barwne stroje i lokalna tradycja. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Występy zespołów folklorystycznych, stoiska animacyjne to tylko niektóre z atrakcji, z jakich mogli skorzystać uczestnicy XXXI Białoruskich Dożynek w Rybołach, gm. Zabłudów. Podczas imprezy świętowano także 15-lecie Zespołu Rosy! Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.
📢 Przerost prostaty można leczyć naturalne. Te zioła i suplementy mają potwierdzoną skuteczność przy przeroście i zapalenie gruczołu krokowego
Prostata powiększa się u mężczyzn w średnim wieku w związku ze zmianami hormonalnymi. Gruczoł krokowy może wtedy sprawiać ból, podrażniać pęcherz, powodować stan zapalny. Przy objawach takich, jak częste oddawanie moczu, ból, uczucie parcia czy zaleganie moczu w pęcherzu, pomocne mogą być zioła. Warto sięgać po nie jak najszybciej, gdy problem nie jest jeszcze nasilony. Te rośliny w potwierdzony sposób łagodzą rozrost stercza i pomagają dbać o zdrową prostatę.
📢 Lato na Podlasiu. Ludzie, krajobrazy, życie codzienne w obiektywie Jerzego Rajeckiego
Kolorowe domy z pięknymi ornamentami, w ogródkach dawne gatunki kwiatów, przydrożne kapliczki, krajobrazy, ludzie podczas wykonywania codziennych czynności - to tematy wyjątkowych zdjęć wykonanych przez Jerzego Rajeckiego. Doskonale oddają klimat Podlasia, które jest na nich niemal bajkowe. Zobaczcie, jak piękne jest lato w regionie.
📢 Przebudowa drogi S8. Za Białymstokiem powstanie wielki węzeł. Przejdzie nad nim S19. Zaczynają się utrudnienia w obu kierunkach
Od poniedziałku (16 września) w związku z pracami przy węźle Białystok Zachód – łączącym S8 z S19 – nastąpi zwężenie jezdni drogi ekspresowej S8. Będzie to pierwszy z trzech etapów zmian w organizacji ruchu, które planują wprowadzić drogowcy. Są one związane z trwającą od połowy marca budowa odcinka S19 Białystok Zachód- Krynice. To fragment trasy Via Carpatia, a zarazem zachodnio-północna obwodnica Białegostoku. Ma być gotowa w pierwszej połowie 2026 roku.
📢 II Festiwal "Podlaskie z klocków" w Drohiczynie. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
To jedyne takie wydarzenie w woj. podlaskim. Jest tu kilkanaście stref budowania, przeróżne makiety, w tym te przedstawiające woj. podlaskie, czy warsztaty z robotyki. W planie są także spotkania z finalistami polskiej edycji Lego Master – Łukaszem Góreckim i pochodzącym z Podlaskiego Łukaszem Więckiem. W Drohiczynie trwa właśnie II Festiwal "Podlaskie z klocków".
📢 Szósta edycja biegu OnkoRun. W rywalizacji wystartowała rekordowa liczba uczestników. Zobacz, co działo się w Supraślu
Całe rodziny, grupy przyjaciół, maluchy, młodzież i seniorzy – w sobotę (14.9) w ogrodach supraskiego „Plastyka” do startu w OnkoRun stanęło sześćset osób. Tak wielu uczestników ta impreza jeszcze nigdy nie miała. Szósta edycja stała się frekwencyjnym rekordem.
📢 Rolnicy.Podlasie. Jesienne zbiory u Gienka i Andrzeja z Plutycz. Tego sąsiedzi będą im zazdrościć
Czerwone, białe, różowe. Pod każdym krzakiem po kilkanaście. Andrzej z Plutycz, bohater serialu "Rolnicy.Podlasie", ma tej jesieni powody do dumy. W tym roku wyjątkowo obrodziły mu ziemniaki. Mimo że pole trochę zarosło i przypomina łąkę, to wykopki będą we wrześniu udane. Andrzej zaprasza wszystkich chętnych do pomocy i oferuje zapłatę. Zgadniecie jaką?
📢 Łoś zaplątał się w siatkę. Zwierzę oswobodzili strażacy z Niewodnicy Koryckiej
Nietypowe wezwanie otrzymali strażacy z OSP w Niewodnicy Koryckiej. Na jednej z posesji w miejscowości Zalesiany był uwięziony łoś. Zwierzę wpadło w siatkę i nie mogło się z niej wydostać.
📢 Dwie ważne ulice w Czarnej Białostockiej po gruntownym remoncie
Dwie dosyć istotne drogi w Czarnej Białostockiej zostały wyremontowane. Jedna to ulica marszałka Józefa Piłsudskiego, druga to ulica Kościelna, a obydwiema zarządza Starostwo Powiatowe w Białymstoku. Roboty w obydwu tych miejscach trwały do końca tygodnia.
📢 Przebudowa dróg gminnych w Korycinie. Zobacz, które wsie mogą liczyć na nową nawierzchnię
Ponad 2200 m długości, pięć metrów szerokości, utwardzona nawierzchnia. Mowa o inwestycji, do której przymierza się gmina Korycin. Chodzi o drogę Mielniki-Olszynka. Gmina właśnie ogłosiła przetarg na jej budowę. To nie koniec dobrych wiadomości. To niejedyna droga w tej gminie, która będzie przebudowywana. Zobaczcie, jakie jeszcze.
📢 Wiejskie dziewczyny, rolniczki i koniary! Piękniejsza strona wsi, zobacz zdjęcia
Praca w rolnictwie jest ciężka i wymagająca i kojarzy się zwyczajowo z rolnikami. Współcześnie wbrew pozorom pracą na roli para się wiele kobiet. Rolniczka to dziś nie tylko żona rolnika, ale też bizneswoman i często liderka innowacji na wsi. Niejednokrotnie pracowitość, wiedza i umiłowanie wsi idzie w parze z urodą. Zobacz piękne rolniczki.
📢 Budowa drogi Łapy-Roszki Wodźki-Wysokie Mazowieckie. Zobacz, jak postępują prace
Budowa droga Łapy-Roszki Wodźki-Wysokie Mazowieckie to jedna z największych od lat inwestycji drogowych w woj. podlaskim. Jej celem jest lepsze skomunikowanie Łap i Wysokiego Mazowieckiego z Białymstokiem. Budowa ruszyła pod koniec lipca. Dziś przedstawiciele władz województwa skontrolowali jej postępy. Zobacz, jak przebiega budowa.
📢 Bomba w Stradunach pod Ełkiem. Ewakuowano 400 osób, w tym setkę dzieci z lokalnej szkoły. Zobacz zdjęcia
Niewybuch odkryto dzisiaj rano w pobliżu mostu w miejscowości Straduny pod Ełkiem. Znaleziskiem zajęli się saperzy, a na czas trwania ich akcji ewakuowano mieszkańców. W sumie 400 osób, w tym setka dzieci z pobliskiej szkoły.
📢 Firma Clovin z Czyżewa zdobyła siedem wyróżnień na gali Klubu Twórców Reklamy 2024
Kampania „Cokolwiek masz dzisiaj w plamach” reklamująca produkty marki PUROX, firmy Clovin S.A., zdobyła liczne wyróżnienia podczas gali Klubu Twórców Reklamy 2024, największego wydarzenia branży kreatywnej w Polsce. Gala odbyła się 9 września w Teatrze Nowym w Warszawie. Jury konkursowe przyznało 37 złotych, 79 srebrnych i 72 brązowych wyróżnień. Doceniono najważniejsze osiągnięcia w dziedzinach takich jak reklama, design, komunikacja, technologia, rozrywka oraz działania prospołeczne. Firma z Czyżewa zdobyła siedem wyróżnień.
📢 Wrzosy – najpiękniejsza dekoracja na pożegnanie lata. Jak modnie możesz ozdobić salon, sypialnię i balkon? Zobacz galerię zdjęć
Wrzosy w pięknych kolorach, które królują teraz w ogrodach, sklepach i kwiaciarniach, to pomysł na piękną ozdobę tarasu, balkonu i wnętrza. Zobacz, jak modnie udekorować dom wrzosami i zrobić błyskawiczną metamorfozę za grosze. Sprawdź, jak wyeksponować te rośliny, żeby tworzyły niepowtarzalny klimat. Polecam piękne dekoracje z wrzosów na koniec lata 2024.
📢 Zapachowe wspomnienia PRL. Pamiętacie takie perfumy? Sentyment pozostał do dziś...
Zapachowe wspomnienia są trwalsze niż jakiekolwiek inne. Choć jesteś dziś kobietą, świetnie pamiętasz zapachy, które używała mama. Pierwsze własne doświadczenia z perfumami też zostają na zawsze zakodowane w pamięci. Zapach perfum jest przecież marzeniem, fantazją, naszą małą tajemnicą... Wybierzcie się z nami w sentymentalną podróż do zapachowych lat 90.
📢 Mieszkańcy Siemiatycz przyłapani na zdjęciach z Google Street View sprzed dekady. Poznajesz miejsca i ludzi?
Google Maps i funkcja Street View dzisiaj nikogo nie dziwi, ale jeszcze 15 lat temu to był swoisty skok w przyszłość. Na Podlasiu po raz pierwszy flota Googla pojawiła się w 2012 roku. Wtedy to po raz pierwszy zostały "sfotografowane" Siemiatycze. Następne wizyty w tym mieście miały miejsce w 2013 i 2019 roku.
📢 Dożynki diecezjalne w Płonce Kościelnej. Kto wygrał konkursy dożynkowe? Poznaj zwycięzców
W niedzielę 8 września w Płonce Kościelnej odbyły się dożynki diecezjalne. Podczas wydarzenia zorganizowano i rozstrzygnięto wiele konkursów. Sprawdź, kto został wyróżniony podczas dożynek.
📢 Piątek 13-tego - najlepsze MEMY! Śmieszne obrazki zebrane z Internetu bawią i ...uczą. Dziś piątek trzynastego - zapnij pasy, startujemy!
Na ludzi przesądnych padł blady strach - piątek trzynastego! O ile większość społeczeństwa traktuje tę datę z przymrużeniem oka to jest grupa, która bardzo poważnie podchodzi do tego dnia i stara się zachować wszelkie środki ostrożności aby im nic złego się nie stało. Sprawdziliśmy z czego w związku z tym śmieją się internauci i jakie śmieszne obrazki wyprodukowali z tej okazji.
📢 Imprezowy Białystok sprzed lat. Pamiętacie te puby, kluby i kawiarnie? Co za czasy!
Na przełomie wieków w Białymstoku funkcjonowało wiele lokali, które miały swój niepowtarzalny klimat i tętniły życiem. Niektóre zyskały status kultowych i do dziś wspominanych jest z łezką w oku. Zobaczcie, gdzie 20-25 lat temu spotykała się ówczesna młodzież.
📢 Dziś Dzień Programisty. Zobacz najlepsze MEMY na temat "komputerowców". Wciśnij reset, zaczynamy!
Dzień Programisty to święto będące wyrazem szacunku i wdzięczności wobec programistów, ale również okazja aby pośmiać się z tych "zwyczajnych nadzwyczajnych". Ich inteligencja zazwyczaj nie przekłada się na zaradność życiową, a to idealna pożywka dla internetowych prześmiewców.
📢 Kosiarki i traktorki ogrodowe na sprzedaż w Podlaskiem. Zobacz ofertę sprzętu z OLX
Kosiarki i traktorki ogrodowe to coraz popularniejszy sprzęt, który ułatwia utrzymać w porządku przydomowe trawniki i ogródki. Na platformie OLX jest sporo takiego sprzętu do wyboru.
📢 Funkia zachwyca kolorami liści. To „królowa cienia”. Sprawdź, co wystarczy jej zapewnić, żeby przez lata zdobiła ogród
Funkia to roślina, na którą powinniśmy postawić, jeśli mamy w ogrodzie cieniste zakątki. Hosty, jak brzmi inna nazwa tych roślin, mają przede wszystkim ozdobne liście, ale ich wybór jest tak duży, że przyprawia o zawrót głowy. Niektóre odmiany mają też atrakcyjne kwiaty. W dodatki liście funkii są nie tylko ozdobne, ale też jadalne. Radzimy, jak uprawiać hosty w ogrodzie i jak je wykorzystać.
📢 Oto najbardziej wyludnione gminy w województwie podlaskim
W naszym województwie znajduje się 118 gmin. By być dokładnym, należy powiedzieć, że mamy 13 gmin miejskich, 27 gmin miejsko-wiejskich oraz 78 gmin wiejskich. Jedna z nich jest unikatowa w skali kraju.
📢 Barokowe Podlasie. Świątynie, pałacyki, ratusz, austeria i inne budowle sprzed 200-300 lat z regionu sprzed 200-300 lat. Zobacz!
Barok to styl w architekturze, który w swoim bogactwie formy i przepychu miał imponować. Bogate i zróżnicowane bryły, przestrzenne kształtowanie elewacji, kontrasty form i efektów świetlnych, monumentalne formy, nietypowe i skomplikowane rzuty. Całkiem sporo przykładów takiej właśnie architektury odnajdujemy, co nie jest oczywiste, na Podlasiu.
📢 Rolnicy. Podlasie. Bogdan Kubala ma nowy sprzęt. Internauci skrytykowali rolnika
W najnowszym filmie na swoim kanale youtube Bogdan Kubala z serialu Rolnicy. Podlasie zaprezentował nowy sprzęt w swoim gospodarstwie. Bohater serialu dostał mnóstwo słów krytyki za swoje podejście do nowej maszyny. Zobaczcie jak bohater produkcji Rolnicy. Podlasie przygotowuje sprzęt do pracy
📢 Krajowy Dzień Kukurydzy w Szepietowie. Pokazy nowoczesnych maszyn, różne odmiany kukurydzy oraz fachowe doradztwo. Zobacz, co się działo
W niedzielę 8 września na terenach wystawienniczych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbył się Krajowy Dzień Kukurydzy. Wydarzenie organizowane jest co roku przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Polski Związek Producentów Kukurydzy w Poznaniu. Na swoich polach doświadczalnych Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprezentował bogatą kolekcję odmian kukurydzy.
📢 Diecezjalne Dożynki w Gibach. Rolnicy, sadownicy i ogrodnicy dziękowali za tegoroczne plony
Diecezjalne Dożynki w Gibach pod hasłem „Z Maryją we wspólnocie Kościoła dziękujemy Bogu za plony” już za nami. Do konkursu zgłoszono aż 55 wieńców dożynkowych. Biskupi zachwycali się każdym z nich.
📢 Rolnicy.Podlasie. Andrzej pokazuje swój ogród. Dynia rośnie na płocie!
Każdy rolnik musi być pomysłowy i samemu sobie radzić z problemami. Jak? Najlepiej jak najszybciej! Okazuje się, że ptaki wyjadają Andrzejowi nasiona ze słoneczników. Postanowił zastosować znany patent z reklamówkami. Przy okazji pokazał jak wygląda jego ogród przed domem. Osoby, które pamiętają niedawne błoto czeka nie lada zaskoczenie!
📢 Odwiedzamy Zenka Martyniuka. Tak wyglądają jego domy. Jeden drewniany, drugi luksusowy
Choć Zenek Martyniuk od lat jest królem disco polo, sława nie zawróciła mu w głowie. Doskonale pamięta, że wszystko zaczęło się w małej wsi w powiecie bielskim. Lubi wracać do rodzinnego domu, gdzie wciąż ma swój pokoik. Zenek mieszkał już m. in. w bloku w Białymstoku, ale od wielu lat przeprowadził się pod Białystok, gdzie ma spory dom. Zobaczcie najważniejsze domy w życiu Zenka Martyniuka!
📢 Rolnicy.Podlasie. Koszmar na polu popularnej pary rolników. Sprzęt spłonął doszczętnie
Upały nie odpuszczają a to bardzo trudne warunki do pracy dla maszyn rolniczych. Przekonali się o tym bohaterowie serialu Rolnicy.Podlasie. Strażakom, którzy szybko przybyli na miejsce pożaru, zostało już tylko ugaszenie łąki, bo maszyna spłonęła doszczętnie. Kto pomógł lubianym Monice i Tomkowi z Pokaniewa?
📢 Jawa, MZ, SHL, WSK...Legendarne motocykle z PRL, które obecnie są cennymi zabytkami. Ile obecnie trzeba zapłacić za legendy motoryzacji?
Motocykle z okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej (1947–1989) są często uważane za ikony ówczesnej motoryzacji. W czasach PRL-u symbolizowały wolność i niezależność, co czyniło je niezwykle popularnymi, zwłaszcza wśród młodzieży, choć były również powszechnym środkiem transportu dla różnych grup społecznych. Wielu pasjonatów motoryzacji zaczynało swoją przygodę właśnie na tych maszynach, dlatego dziś często wracają do nich z sentymentem. Sprawdź, jakie ceny osiągają te kultowe motocykle z PRL-u na obecnych portalach aukcyjnych.
📢 Osobowość Roku 2023. To oni zwyciężyli w Podlaskiem w kategoriach: Nauka, Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Polityka, Biznes
Znamy już zwycięzców plebiscytu Osobowość Roku 2023 w województwie podlaskim. W kategorii Kultura to Bernarda Rość, Polityka, samorządność i społeczność lokalna - Andrzej Szewczuk, Biznes - Rafał Tomczyk, Nauka - dr Łukasz Szczerbiński, Działalność społeczna i charytatywna - prof. dr hab. inż. Stanisław Łuniewski. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w czwartek (5.09) w Hotelu Traugutta3.
📢 Koła Gospodyń Wiejskich z woj. podlaskiego. Nikt tak jak one nie promuje regionu. Zobacz zdjęcia
Organizują różnego rodzaju atrakcje dla mieszkańców, znają się na regionalnych przysmakach, integrują lokalną społeczność i promują region - to członkinie Kół Gospodyń Wiejskich. Działają bardzo prężnie, a na swoim koncie mają mnóstwo sukcesów, na przykład w konkursach kulinarnych. Poznajcie Koła Gospodyń Wiejskich z woj. podlaskiego.
📢 Wędkowanie to stan umysłu! Zobacz najlepsze MEMY i komentarze na temat wędkarzy. Ich determinacja jest legendarna!
Wędkowanie to niezwykle popularny sposób na spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza wśród mężczyzn. Relaks z wędką nad wodą, w pięknych okolicznościach to również sposób na ucieczkę od problemów dnia codziennego. Ale czy "na rybach" tylko się wędkuje? Oczywiście, że nie! Zobacz jakie śmieszne obrazki przygotowali internauci na temat wędkowania.
📢 Żony Podlasia. Aldona z popularnego serialu podbija serca widzów. Niedługo pojawi się biografia bohaterki
Serial "Żony Podlasia" zyskuje coraz większą popularność wśród widzów. W produkcji TTV możemy oglądać między innymi życie codzienne Aldony z niewielkiej podlaskiej wsi przy granicy z Białorusią. Niedługo ukaże się biografia bohaterki serialu "Żony Podlasia".
📢 PLEBISCYT EDUKACYJNY 2024. Zgłoś swoich kandydatów do nagród dla nauczycieli i placówek edukacyjnych roku
Po raz kolejny głosami naszych Czytelników zostaną wybrani nauczyciele i placówki edukacyjne cieszący się największym szacunkiem i uznaniem uczniów i ich rodziców. Tacy, którzy nie tylko skutecznie przekazują wiedzę, ale też motywują i inspirują. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu także w ogólnopolskim finale.
📢 HIPOKRATES 2024. Głosowanie w wielkim Plebiscycie Medycznym rozpoczęte! Oddaj głos na swojego faworyta lub zgłoś kandydatów
Po raz kolejny głosami naszych Czytelników zostaną wybrani laureaci nagród dla najbardziej polecanych lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów, którzy nie tylko skutecznie pomagają, ale też wykazują się wyjątkowym, empatycznym podejściem do pacjentów. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu także w ogólnopolskim finale.
📢 Most nad Bugiem rośnie w oczach. Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy
Inwestycja będzie gotowa w październiku 2025 roku. Na chwilę obecną prace postępują zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.
📢 Dożynki gminne 2024. Wieś Zubry gościła tłumy na dożynkach gminy Gródek. Pochód dożynkowy, wspólna modlitwa i część zabawowa
Wczoraj (sobota 31.08) w przygranicznej wsi Zubry odbyły się dożynki gminne gminy Gródek. Uczestnicy spotkania w barwnym korowodzie dożynkowym przeszli ze Skweru na Jamach do Kapliczki św. Mikołaja, gdzie odbyła się modlitwa dziękczynna w intencji rolników oraz poświęcenie tegorocznych plonów.
📢 Rolnicy Podlasie. Duży sukces koła Moniki i Tomka z Pokaniewa. Ich wieniec wygrał konkurs i pojedzie do Warszawy na dożynki prezydenckie
W środę 30 sierpnia nastąpiło rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy o Nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Główną nagroda trafiła do miejscowości Lubiejki, gmina Milejczyce. Imponujący wieniec dożynkowy przygotowało KGW Złoty Łan, do którego należą bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie Monika i Tomek z Pokaniewa.
📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje Ursusa i przyczepy transportowe. Zobacz ceny sprzętu rolniczego od wojska
Najbliższe przetargi w Agencji Mienia Wojskowego powinny zainteresować rolników. Wojsko sprzedaje przyczepy transportowe, a także inny sprzęt przydatny w gospodarstwie. Do kupienia jest także ciągnik Ursus. Przedstawiamy zdjęcia i ceny sprzętu rolniczego z Agencji Mienia Wojskowego.
📢 Plutycze rozsławiły program Rolnicy. Podlasie. To tam mieszkają Gienek i Andrzej. Bogato zdobione, drewniane domy tworzą wyjątkowy klimat
Podlaskie wsie słyną z ciekawej drewnianej zabudowy. Największym bogactwem tradycyjnej architektury drewnianej może się poszczycić powiat hajnowski. Również w powiecie bielskim można trafić na prawdziwe perełki, jak np. na wieś Plutycze. To właśnie w tej miejscowości mieszkają bohaterowie popularnego programu programu "Rolnicy. Podlasie", Gienek i jego syn Andrzej.
📢 Dożynki Gminy Suwałki 2024. W Żylinach znakomicie bawili się starsi i młodsi. Zobacz, co się działo!
Dożynki gminy Suwałki odbyły się w niedzielę 18 sierpnia 2024 roku w Żylinach. Impreza przyciągnęła zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców gminy Suwałki. Nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce i innych atrakcjach. Można było zobaczyć najpiękniejsze wieńce dożynkowe.
📢 22. Podlaskie Święto Chleba w Ciechanowcu. Koncerty, pokazy, regionalne przysmaki i wiele więcej. Zobacz zdjęcia
W niedzielę 11 sierpnia w Ciechanowcu, a dokładnie Muzeum Rolnictwa im. Krzysztofa Kluka odbywa się Podlaskie Święto Chleba. Jest to już 22 odsłona wydarzenia. Tradycyjnie w Ciechanowcu można podziwiać zabytkowe maszyny rolnicze, pokazy żniwne, młócenia zboża, wypieku chleba, koncerty zespołów ludowych czy. Oprócz nich na scenie będzie można zobaczyć artystów muzyki pop w tym m.in. Patrycję Markowską.
📢 Magiczne miejsca w województwie podlaskim. 20 pomysłów na wakacyjną wycieczkę po regionie. Co warto zwiedzić na Podlasiu?
Na Podlasiu nie brakuje miejsc owianych legendami i zabobonami. Nie brakuje tutaj tzw. miejsc magicznych, tajemniczych i wartych odwiedzenia. Być może niektóre z nich dane Ci było widzieć. Jeżeli nie - musisz je zobaczyć! Oto kilka miejsc wprost idealnych na wakacyjną wycieczkę.
📢 Wierni pożegnali ks. kan. Zbigniewa Rycaka. Spoczął na cmentarzu parafialnym
15 lipca w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce odbyło się ostatnie pożegnanie kapłana diecezji drohiczyńskiej ks. kan. Zbigniewa Rycaka.
📢 Najlepsze fryzury dla kobiet po 50. i 60-tce. Odmładzające cięcia dla dojrzałych pań. Sprawdź modne trendy na lato 2024
Czasem opuszczenie swojej strefy komfortu może przynieść niesamowite efekty! Fryzury dla dojrzałych kobiet nie muszą być wcale tradycyjne i nudne. Wręcz przeciwnie, skrywają w sobie ogromny potencjał. Odpowiednio dobrana fryzura może być nie tylko interesująca, ale także inspirująca! Jeżeli uważasz, że kobieta po 50-tce ma ograniczone możliwości, aby prezentować się atrakcyjnie, to jesteś w błędzie. Fryzury dla dojrzałych pań mogą nawet odmładzać, a na rynku dostępnych jest wiele stylizacji, które to potwierdzają. Przedstawiamy modne cięcia, stworzone specjalnie dla kobiet dojrzałych. Dobrze dobrane fryzury pozwalają poczuć się młodziej, niwelując efekt upływającego czasu. Co więcej, nie trzeba sięgać po wyrafinowane środki, aby to osiągnąć. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą, warto sprawdzić aktualne trendy dotyczące fryzur damskich dla grupy wiekowej 50+ i 60+.
📢 Wiedzieliście, że te osoby pochodzą z Podlasia? Znani aktorzy, piosenkarki, sportowcy i celebryci związani z naszym regionem
Znamy ich z ekranów kinowych i telewizyjnych, słuchamy ich przebojów i czytamy ich książki. Zdajecie sobie sprawę jak wiele osób znanych w całej Polsce, a czasem i na świecie, pochodzi lub jest silnie związanych z naszym regionem? Województwo podlaskie to, wbrew pozorom, prawdziwe zagłębie gwiazd i znanych osób. Można się naprawdę zaskoczyć.
📢 Komendanci policji i ich zastępcy z województwa podlaskiego. Zobacz kto dowodzi w podlaskim garnizonie w 2024 roku. Zaszło sporo zmian
W ostatnich dniach i tygodniach zaszło sporo zmian na kierowniczych stanowiskach w podlaskim garnizonie policji. Do kogo należy obecnie władza w podlaskiej policji? Sprawdźcie, kim są komendanci i ich zastępcy w poszczególnych miastach w województwie podlaskim.
📢 Ukryte w Puszczy Białowieskiej miejsce mocy może stać się Cudem Polski 2024
Jednych napawa lękiem, dla innych to po prostu atrakcja turystyczna. Z pewnością ma niesamowitą atmosferę. Zapraszamy na wycieczkę do tego niezwykłego miejsca, które wkrótce może zostać wyróżnione w konkursie.
📢 Tak wyglądało życie w PGR-ach. To były kiedyś potężne gospodarstwa, a obecnie zostały niszczejące ruiny. Zobacz archiwalne zdjęcia
W 1990 roku Państwowe Gospodarstwa Rolne zatrudniały 395 tys. osób. Przedsiębiorstwa pochłaniały 50% środków, które były przeznaczone na inwestycje w rolnictwie. Obecnie PGR-y są tylko wspomnieniem. Pozostały po nich niszczejące zabudowania gospodarskie.
📢 Zaginieni z województwa podlaskiego. Tych osób poszukuje policja. Zobacz zdjęcia i rysopisy, dane z 18.04.2024
W całej Polsce co roku ginie kilkanaście tysięcy osób. Wśród nich - także z województwa podlaskiego. Zaginieni są poszukiwani przez bliskich, policję czy Fundację ITAKA. Prezentujemy aktualną z 18.04.2024 listę osób zaginionych z Podlaskiego poszukiwanych przez KWP Białystok.
📢 Rolnicy. Podlasie. Bohater serialu prawomocnie skazany za kradzież sianokiszonki z pola sąsiada
Grzywna w wysokości 4500 zł, nawiązka 1000 zł na rzecz ograbionego gospodarza. Sąd Okręgowy w Białymstoku w czwartek (18.04) utrzymał wyrok wobec Kamila T. z gm. Poświętne. Bohater popularnego serialu Rolnicy. Podlasie został skazany za kradzież 11 balotów z sianokiszonką. Oskarżony pogodził się z wyrokiem, ale nie pokrzywdzony sąsiad. Domagał się wyższej rekompensaty i surowszej kary, w tym osadzenia T. w więzieniu na 2 miesiące. Sąd nie znalazł podstaw.
📢 Tak wyglądają dziś kultowe miejsca z filmu "U Pana Boga za piecem". Poznaj szlak turystyczny legendarnej komedii
Film "U Pana Boga za piecem" wpisał się złotymi głoskami w historii polskiej kinematografii. Film z 1998 roku zna prawie każdy, choć nie każdy wie, że sceny do legendarnej komedii kręcone były w Sokółce, Tykocinie, Supraślu, Białymstoku, Janowie, Królowym Moście i starej szosie z Białegostoku do Bobrownik. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na dzień dzisiejszy wyglądają kultowe miejsca filmu w reżyserii Jacka Bromskiego.
📢 Powódź stulecia w dawnym województwie białostockim i łomżyńskim na archiwalnych zdjęciach. W 1979 roku wielka woda zalała miasteczka i wsie
Zalane wsie przez wylewające rzeki Narew i Bug, wiele domów pod wodą, ludzie poruszający się na łódkach. Tak wyglądała wiosna w 1979 roku m.in. na obecnych terenach woj. podlaskiego.
📢 Dzień Jedności Rolniczej w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Zobacz relację
Podlascy rolnicy modlili się wspólnie dziękując za tegoroczne plony. W niedzielę (24.09) w sanktuarium w Świętej Wodzie odbyły się obchody Dnia Jedności Rolniczej. Uroczystą mszę św. dziękczynną odprawił abp. Józef Guzdek. Wśród zgromadzonych byli gospodarze z regionu, przedstawiciele kółek rolniczych, kół gospodyń wiejskich oraz podlascy samorządowcy.
📢 Dożynki w gminie Mały Płock. Rolnicy i samorządowcy dziękowali za tegoroczne plony (zdjęcia, wideo)
W Małym Płocku odbyły się dożynki gminno-parafialne. Podczas uroczystej mszy św. ks. biskup Tadeusz Bronakowski, razem z ks. kustoszem Janem Pieńkoszem i wójtem gminy Mały Płock Józefem Dymerskim przyjęli dożynkowe kosze od delegacji miejscowości i instytucji gminy. Otrzymane kosze stanowią istny symbol tegorocznych plonów i są zwieńczeniem ciężkiej pracy rolników gminy.
📢 Białostockie lokale rozrywkowe i knajpy w latach 90. W tych miejscach kwitło życie towarzyskie. Sprawdź, jak kiedyś wyglądały
Przez ostatnie 30 lat zmienił się nie tylko sam Białystok, ale i liczne lokale rozrywkowe, puby czy restauracje. Zobacz jak wyglądały na przełomie wieków.
📢 Opuszczone miejsca na Podlasiu. Fabryki, domy, budynki gospodarcze (zdjęcia)
Miejsca z klimatem. Straszne, bo tajemnicze; kiedyś tętniące życiem, teraz jednak martwe. Zobacz opuszczone miejsca w naszym regionie, które warto znać i odwiedzić.
📢 Sylwester juliański na Podlasiu. Tak witali Nowy Rok klienci Restauracji Mozart (zdjęcia)
W nocy z 13 na 14 stycznia w województwie podlaskim ponownie wystrzeliły korki od szampanów. W sobotę rozpoczął się 2023 rok według kalendarza juliańskiego. Tego dnia świętowali wierni obrządków wschodnich, przede wszystkim w Kościele prawosławnym i grekokatolicy.
📢 Magiczne miejsca na Podlasiu cz. II. Niezwykłe, ciekawe, tajemnicze. TOP 15 miejsc, które musisz odwiedzić
Jeżeli chcesz zwiedzić Podlasie i nie ograniczać się do najpopularniejszych atrakcji wymienionych w każdym przewodniku turystycznym, ta lista jest dla Ciebie. Zobacz, co warto u nas zobaczyć.
📢 Miejsca mocy w województwie podlaskim. Zobacz, gdzie leżą czakramy Ziemi, czyli miejsca ezoteryczne w Podlaskiem
Miejsca mocy są obszarami emanującymi energią. Ludzie szybciej tam odpoczywają i nabierają sił. Województwo podlaskie jest bogate w takie energetyczne miejsca. Zobaczcie gdzie znajdują się te czakramy Ziemi.
📢 Białystok. Rodzinne ogródki działkowe tętnią życiem. Zobacz, jak białostoczanie pielęgnują swoje ROD-osy (zdjęcia)
Białostockie rodzinne ogródki działkowe tętnią życiem i prezentują się przepięknie. Odwiedziliśmy z aparatem działki na osiedlu Białostoczek. Zobacz, jak wygląda zielona oaza w centrum miasta!
📢 Magda Narożna prawie nago w CKM. Najbardziej odważna sesja wokalistki Pięknych i Młodych. Zobacz zdjęcia 18+
Magda Narożna pokazała się niemal nago w magazynie dla panów CKM. Od momentu, kiedy wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" pokazała swoje wdzięki w popularnym piśmie dla mężczyzn, minęło sześć lat. Gwiazda polskiej muzyki dance i disco polo wystąpiła na okładce lipcowego wydania magazynu CKM w 2015 roku. Naga sesja zdjęciowa Magdy Narożnej zrobiła furorę w Internecie. Gwiazda wspomina z zachwytem swoją przygodę w modelingu. Zobaczcie filmy i zdjęcia! [ZDJĘCIA 18+]
📢 Największe katastrofy naturalne w Polsce na archiwalnych zdjęciach: powodzie, tornada i orkany. Jak walczyliśmy z żywiołem?
Choć nie grożą nam trzęsienia ziemi i tsunami, a klęski żywiołowe wydają się być domeną miejsc znajdujących się w tropikach lub na styku płyt tektonicznych, anomalie pogodowe w Polsce zdarzają się coraz częściej. Największe katastrofy naturalne zapisały się w historii, pozostając w pamięci i na fotografiach. Jak sobie z nimi poradziliśmy i jakie straty przyniosły? Zobaczcie w galerii archiwalne zdjęcia z miejsc zdarzeń.
📢 Świętowali 50-lecie ślubu, a potem ruszyli na parkiet. Tak wyglądał "Bal Seniora" w Jaświłach (zdjęcia)
50-lecie małżeństwa świętowało sześć par z terenu gminy Jaświły. Z tej okazji wójt Jan Joka wręczył jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP.
📢 Miss Polski 2016 i Miss Polski Nastolatek 2016 kibicują Polsce na Euro 2016 [ZDJĘCIA]
40 półfinalistek konkursu Miss Polski 2016 oraz 24 finalistki Miss Polski Nastolatek 2016 - zjawiło się w Kozienicach na zgrupowaniu przed wielką galą. Kandydatki na Miss dopingują Reprezentację Polski na Euro 2016 Zobacz zdjęcia...
📢 Kolejny Jarmark wielkanocny. Zobacz, jakie były ozdoby [FOTO]
Łomżyniacy tłumnie przybyli podziwiać stoiska z ozdobami. Prace związane były ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.
📢 Seks-zabawy gimnazjalistów. "Słoneczko", "Wymiękasz" i inne
Jeśli byliście zażenowani grając w młodości w butelkę, to gra w słoneczko przez gimnazjalistów wzbudzi w was oburzenie i niesmak. A młodzi traktują ją jako dobrą zabawę.
📢 Powódź 2010. Zobacz zdjęcia lotnicze zalanych terenów
Powódź 2010. Dopiero z góry widać ogrom zniszczeń... Widok jest przerażający.
📢 Powódź w powiecie mieleckim - zdjęcia lotnicze
📢 Powódź 2010: Sandomierz i Tarnobrzeg pod wodą. Zdjęcia z lotu ptaka
ZOBACZ KONIECZNIE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?