Przepowiednie królowej Saby. Koniec świata jest już blisko?

kp
Przepowiednie królowej Saby dotyczą nie tylko końca świata. Królowa Saba przepowiedziała również przyjście Chrystusa na Ziemię.
Przepowiednie królowej Saby dotyczą nie tylko końca świata. Królowa Saba przepowiedziała również przyjście Chrystusa na Ziemię. sxc.hu
Udostępnij:
Przeczytaj, o czym była mowa w jej przepowiedniach.

Przepowiednie królowej Saby

Królowa Saby, Michalda, żyła około 875 roku p.n.e. Odwiedzała ona króla Salomona i opowiadała mu swoje wizje, które dotyczyły przyszłości świata, a które kazał on swojemu kronikarzowi je spisywać. Sama Michalda tak mówiła do króla: "Mądry Salomonie, zawołaj tu pisarza swego, niech on spisuje w księgi, to co ja mówić będę, a księgi te niechaj pozostaną aż do końca świata, żeby ludzie sprawdzić mogli iż nie ma kłamstwa w ustach moich."

Pierwsza księga
Wizje w niej spisane dotyczą Starożytności. Powiedziane w niej jest, że po latach dobrobytu w Izraelu przyjdzie czas cierpienia i biedy; będzie to po śmierci króla Salomona. Przewidziała także, że na ziemię przyjdzie Chrystus, aby nawrócić niewierny lud, a ludzie skażą go na śmierć poprzez ukrzyżowanie.

Księga druga
Opisuje ona kolejne losy świata: sprzeciw królów przeciwko Rzymowi, chrześcijanie żyjący w grzechu. Na ziemi zapanuje niewierność, bieda, cierpienie. Bóg w celu chęci zwrócenia ludzi z powrotem na dobrą drogę, ześle ostrzeżenia, które niewiele zmienią, a ludzie dalej będą źle czynić.

Opisuje ona także jacy będą ludzie w przyszłości: będą oni chcieć mieć swoją wolę, usta będą mówić jedno, a serce drugie, biedni ludzie będą prześladowani, w małżeństwach nie będzie zaufania i będą oni dążyć do nierządu, religia i wiara zejdzie na dalszy plan. Z tego powodu Bóg ześle klęski, których wystąpienie będzie poprzedzone znakami, jakie Bóg wystosuje do swego ludu:

"Pierwszym tym znakiem będzie to, że ludzie już się w głąb ziemi dostaną i stam­tąd sobie żywność dobywać będą, a kopiąc głęboko na trzysta sążni, dobywać będą wę­giel, rudę, kamienie i za pomocą tych materiałów budować będą różne przyrządy żela­zne, a węglem je poruszać.

Drugim znakiem będzie ten, że handel i przemysł zakwitną, jak nigdy, ludzie będą towary wozić z jednej ziemi do drugiej i wszyscy tylko o tym myśleć będą, żeby jak naj­więcej niedobrego i taniego towaru sprzedać jak najdrożej. Dlatego też powstaną nowe prawa, a jeden drugiego z domu i z ziemi usuwać będzie, opanowany chciwością bez­graniczną

Trzecim znakiem będzie ten, że zniknie między ludźmi miłość i prawda, a w ser­cach zagnieździ się tylko fałsz, obłuda i podstęp, a nikt drugiemu prawdy nie powie, zaś starać się będzie oszukać go na każdym kroku.

Czwarty znak nastąpi wówczas, gdy pieniądz zapanuje nad światem i stanie się wielkim, jak Bóg, a człowiek nauczy się tylko dłoń wyciągać po niego. Wówczas przyj­dzie największe zło. Cesarstwo Rzymskie zmieni się tak bardzo, że ludziom wydawać się to będzie dziwnym."

Piątym znakiem będzie pojawienie się władcy w Europie, który będzie miał ogromne wpływy, jednak rządzić będzie okrutnie i pomiędzy narodami będzie panował brak zaufania. W trakcie panowania tego władcy w Europie wybuchnie wojna, która rozegra się na trzech frontach.

Trzecia księga
Ta część przepowiedni królowej Saby mówi o znakach, jakie będą widoczne przed nadejściem końca świata, aby zmusić ludzi do poprawy i opamiętania.

"Pierwszym znakiem będzie ten, że ludzie pracując ciężko cały tydzień, będą zmuszeni, żeby nie umrzeć z głodu i zapobiec nieurodzajom pracować i w dnie świąteczne i niedziele.

Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłót­nie, nieporozumienia i częste rozwody.

Trzeci znak nastąpi ten, że na świecie ludzie oddają się całkowicie sprawom ziem­skim, więc zakwitnie sztuka, jak nigdy przedtem, posuną się nauki i umiejętności na­przód, handel i przemysł rozwinie się do ogromnych rozmiarów.

Czwartym znakiem będzie, gdy umiejętność ludzka, rozwinąwszy się pocznie z ma­łego kawałka ziemi czerpać dochody ogromne, tak duże, że przedtem by to czarami na­zwane było.

Piątym znakiem będzie rozpanoszenie się niewiary, kłamstwa i bezbożności, tak, że ludzie, zamiast uczciwości, pieniądz umiłują, jego czcić, szanować i za swego boga uwa­żać będą.

Szósty znak nastąpi ten, gdy ziemia podrożeje niesłychanie, będą ją sprzedawać drogo, a przez to wytworzy się handel ziemią.

Siódmy znak będzie, gdy ludzie nie pozostawią ani kawałka ziemi nieuprawnej, będą szczepić wino, sadzić chmiel, a pomimo to chleb będzie drogi.

Ósmy znak, to ten, gdy w każdym państwie rzymskim będą wybijać inne monety, ustanowią różne cła, daniny, prawa, żeby jedno państwo nie wwoziło swych towarów do drugiego itp.

Dziewiątym znakiem będzie, gdy wyjątkowo będzie taki krótki mięsopust, że lu­dzie nie zadowolą się nim i przeciągną go na cały post, tak, że postu w tym roku wcale nie będzie.

Dziesiąty znak nastąpi wówczas, gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, a tymczasem znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity, jak to nigdy przed­tem nie będzie

Jedenasty znak będzie to, gdy Bóg ześle żarłocznych owadów: jak za czasów Faraona, robactwo to obsiądzie rośliny i drzewa, wszelkie, a szkody ogromne poczyni, ogałacając drzewa z liści.

Dwunasty znak Bóg ześle ten, że na górze, która zwać się będzie Blanik, poschną wszystkie drzewa, z czego w okolicy powstanie głód niezmierny."

Na ziemi wybuchnie wielka wojna, w której zginie 2/3 niewiernych. Później zapanuje spokój. Jednak Bóg będzie wyliczał ludziom dni i jeżeli będą oni dobrze się sprawować, to wydłuży im czas ziemskiego pobytu. Jeżeli nadal będą sprzeciwiać się Bogu i sobie nawzajem, to ześle sądny dzień. Będzie on poprzedzony kilkoma znakami: zwierzęta będą pocić się krwią, księżyc będzie wschodzić z zachodu, gwiazdy i słońce zaczną świecić na czerwono, doliny, pagórki i góry zrównają się ze sobą, zapanuje susza, powodzie, ludzie będą umierać ze strachu, a na niebie pojawi się krzyż.

Przed końcem świata urodzi się Antychryst, który będzie rozgłaszać nauki diabelskie. Bóg chcąc ratować swój lud ześle na ziemię Enoch i Eliasza, którzy będą sprowadzać ludzi na dobrą drogę. Jednak Antychryst ich uśmierci, a wtedy "roztworzą się nieba, błyskawice przelatywać będą, siedem tysięcy ludu zabije, dziesiąta część Jerozolimy spali, a ci z ludzi, którzy pozostaną nawrócą się do prawdziwego Boga." Wówczas ci, którzy wybrali nauki szatańskie zostaną straceni w otchłanie piekieł, a ci którzy wybrali ciernistą i trudną drogę dobrą, idźcie do Raju, to jest do Królestwa mego".

Cyataty zaczerpnięte są ze stron: www.iluminaci.pl/proroctwa/proroctwa-krolowej-saby, www.iluminaci.pl/proroctwa/proroctwa-krolowej-saby-cz2

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Ludzie boją się tego, co wiem. Przepowiednie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Cannes – festiwal filmu i kreacji

Wideo

Komentarze 70

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

C
Cry

Prawda. Zapomnieli wspomnieć że Watykan ukrywa mega mroczną tajemnicę ostatnia księgę przepowiedni. Najstraszliwsza możliwa tragedię. Ściśle jej chronią.

G
Gość
mmmm
Z
Zeno
W dniu 16.12.2018 o 09:13, monika napisał:

aniech kazdy wierzy co chce Bog jest wszedzie i slyszy i widzi

 

... i generalnie ma to wszystko gdzieś.

Mniej więcej tak samo, jak leśniczy w lesie przejmuje się każdą mrówką.

m
monika
W dniu 25.07.2018 o 11:31, Ania napisał:

Ludzie to teraz są świnie. Jeden drugiego sprzeda. A królowa Saba pisała że będą oglądać na ścianach wszystko się sprawdza. Oby było tak dalej i koniec ludzkości też.

zebys wiedziala teraz ludzie sa nie ktorzy nie godziwi ale to wynikiazycia jakie ma Powinien jeden pomagac spytac jak ci leci a nie bez przerwy dokuczac aniech kazdy wierzy co chce Bog jest wszedzie i slyszy i widzi

m
monika

hej moi mili to wlasnie sie sprawdza ludzie nie widza tych znakow po po co  powini sie szanowac ale tak nie jest trudno Bog widzi i slyszy

a
alien
Przepowiednie w Biblii były napisane przez sekty egipsko babilonskie, które obecnie znane są jako masoni, Illuminati itd. Oni piszą scenariusz by emocjonalnie wrogo nastawić jedna grupę ludzi do drugiej grupy, a potem sami te wojny wywołują i finansują. Rosjanie to najbardziej męczony lud na kuli ziemskiej tak zresztą jak reszta Słowian. Polecam książki Aleksandra Solzhenitsyn, a szczególnie " 200 lat razem". Najpierw należy poznać prawdziwą historię rewolucji żydowskiej w Rosji, sfinansowanej przez żydow z USA. Gdy naród się zniszczy i okradnie to mozna wprowadzić swoich ludzi do rządu i kraść dalej, a na odbudowę kraju zaciągnąć pożyczkę która będą spłacać prawnuki niewolnicy. Wszyscy " Rosyjscy" oligarchowie to żydzi. Jak to jest możliwe? To samo jest w każdym kraju Słowiańskimi i wielu innych państwach.

 

A
Ania
Ludzie to teraz są świnie. Jeden drugiego sprzeda. A królowa Saba pisała że będą oglądać na ścianach wszystko się sprawdza. Oby było tak dalej i koniec ludzkości też.
A
Aga
Ludzie zacznijcie się modlić , to wszystko sie sprawdza kobiety sie zamienily w mezczyzn w spodniach tylko chosza nie ma milosci egosisci sami do kosciola nie chodzicie koniec swiata
G
Grace
Wspomniane gora Blanik jest w Czechach czy Solwacji.Jan Dlugosz opisuje czeste ataki Czech na Polske.Dlugosz wspomina glody nawiedzane w Czechach.Dlugosz opisuje komety ukazujace sie nad Polska.Krolowa Saba wspomina tez komete.Dlugosz opisal tez robactwo latajace nad Polska ktore zzeralo wszystko co w polu.Tak gesto lecialo robactwo ze nawet nieba nie bylo widac.Saba tez wspomina krolowie ktora zlozy ze siebie ofiare gdy wrog z zachodu atakowali bedzie.Te Krolewska jest nasza Wanda ,Krolewska Wanda.
l
logik cyniki

no taaak czasy króla Salomona, królowej saaby i czas postania Rzymu...

węgiel w czasach Salomona...

w jakim wieku w tamtych czasach zawierano małżeństwa?

i dalej ta sama precyzja...

Z
Zmyślone przez Chałaciarzy

Robią was żydy w  konia a wy barany/owce to powtarzacie.

K
Kszyrztof
Nawracajcie się i wierzcie w ewangelię
K
Kszyrztof
Nawracajcie się i wierzcie w ewangelię
B
Basa
Jest jeszcze jeden znak podobno królowa Saby przepowiedziala że "nie odroznisz kobiety od mężczyzny".Ostatnio to jest szczególnie zauważalne.Mnie to przeraża
M
MM
no w kazdej "bajce" jest ziarko prawdy wiec szykuje sie cossss jaja swiata, moja babcia juz o tym wspominala ... az strach sie bac...
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie