Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2012 rok

Redakcja
– W jednym z krajów europejskich w 2012 roku zacznie się totalna rewolucja i Unia Europejska wkrótce się rozpadnie – przepowiada jasnowidz, Krzysztof Jackowski.
– W jednym z krajów europejskich w 2012 roku zacznie się totalna rewolucja i Unia Europejska wkrótce się rozpadnie – przepowiada jasnowidz, Krzysztof Jackowski.
Udostępnij:
Prezentujemy, co na przyszły rok wieszczy jasnowidz.

Panie Krzysztofie, co nas czeka w przyszłym roku?

- Nic dobrego.

Rząd się zmieni?

- Przypomnę, że powiedziałem już kiedyś, że w tym roku kryzys pokaże swoje prawdziwe oblicze. I tak też się stanie. Będzie to rok wielkiego oszustwa Unii Europejskiej, która dokona go w stosunku do niektórych państw członkowskich.

Rząd zostanie oszukany, bo pożyczki, które mają wspomóc Unię, a na które Polska także się składa, zostaną zmarnotrawione. Kontra Wielkiej Brytanii będzie narastać i to stanie się kluczem do rozpadu. We Wspólnocie pozostanie kilka państw starej Unii.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2012 rok

Nie twierdzę, że Unia rozpadnie się w tym roku, ale wkrótce to się stanie. Moja skromna rada, której i tak nikt nie posłucha, jest taka, żeby się wstrzymać z wpłacaniem tych milionów euro do wspólnej kasy, bo i tak pójdą na marne.

A rząd?
- Dopóki ten bankrut - Unia Europejska próbuje rządzić, dopóty rządy są pod kontrolą Unii i nic im nie grozi.

Jaki będzie ten nadchodzący rok?
- Dużo złego w nim będzie. Jakiś dramat na świecie. 2012 będzie rokiem kluczowym. 2013 będzie już inny, wolny. 2012 to wrzód, który ma pęknąć.

Jaka pogoda?

- Ta zima to same anomalie i dalej też będzie raczej cieplej.

A wiosna?

- Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem. Może nie w Polsce, ale bardzo się będziemy bali powietrza. Będziemy się bali oddychać.

A poza tym?

- Wiosna sucha, lato bardzo mokre, nie za bardzo ciepłe.

A zima?

- Zima bardzo zła. Zła dla ludzi.

Czy w tym roku możemy spodziewać się jakichś wstrząsów?

- To będzie rok dwóch wstrząsów. Pierwszy - wiosenny. I drugi - późnoletni.

Ale pod jakim względem?

- Nie wiem. Pytała pani o wstrząsy. Wtedy będą się działy jakieś złe rzeczy.

A Euro 2012?

- Będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

W Grecji?

- Nie, nie w Grecji. We Francji lub kraju ościennym, gdzieś obok Francji. To będzie jak zamach stanu. Od tego momentu w Europie zaczną się dziać naprawdę niedobre rzeczy. Kraje Europy będą chciały reagować jako Wspólnota, ale to będzie problematyczne. I powiem coś niepopularnego, ale dopóki Jaruzelski żyje, to ktoś mu musi powiedzieć, że mu w przyszłości będą stawiać pomniki.

I cóż nas jeszcze czeka?

- W końcówce tej zimy rząd będzie miał problemy w parlamencie. Unia Europejska nie będzie w stanie zapanować w ciągu dwóch, trzech miesięcy nad sytuacją ekonomiczną w Europie i drobne załamania będą następować jedno po drugim. Państwa wschodzące będą coraz bardziej krzyczeć i robić ferment. Rząd będzie bardzo za Unią i straci w Sejmie poparcie ludzi, których udało mu się dla siebie pozyskać. Od wiosny nie będzie sobie radził z gospodarką. I będą poważne niepokoje na świecie. Ja cały czas boję się wojny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 28

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
gość z lasu
Ja mysle ze coś się stanie czytałem przepowiednię starą i było napisane że słońce wstanie z drugiej strony a nad nami zapanuje żółta rasa miałem wtedy 13 lat a teraz mam 40

I popatrz jak ten czas leci ?
A
Adam
Ja mysle ze coś się stanie czytałem przepowiednię starą i było napisane że słońce wstanie z drugiej strony a nad nami zapanuje żółta rasa miałem wtedy 13 lat a teraz mam 40
d
daniel
Mój ojciec zmarł w 2010 r. pamiętam, że zawsze mówił że za "komuny" było dobrze, i co najważniejsze tak jak Jackowski - mówił że Jaruzelskiemu to jeszcze pomniki będą stawiać za to co zrobił bo Polskę ratował. nie musze wspominać że tato jasnowidzem nie był....
G
Gość
PO korny marsz owiec i baranów do rzezni euro-pejsa w wykonaniu elektoratu po skiego .na przodzie przywódca chazaro-mongolow donald franciszek bonk tuskalija.
Racja gola baranów jak nie Tusk to czarni.
G
Gość
PO korny marsz owiec i baranów do rzezni euro-pejsa w wykonaniu elektoratu po skiego .na przodzie przywódca chazaro-mongolow donald franciszek bonk tuskalija.
G
Gość
ok w nasym rządzie jest nie ciekawie,a wojna będzie Syrja v Turcja a co do nato to Francja i Niemcy odmuwią pomocy (technicznej) a i nie zapominajmy żę Rosjayguj i Chiny będą w sojuszu RP i nygują Interwencje NATO jednym słowem sojusz nato przestanie być wiarygodny
a
andzia
Skoro P. Jackowski jest taki wiarygodny to ZAGLADY ZIEMI nie bedzie / nie wspomnial o tym wcale /. To poco niektorzy prorokuja w ciemno????
p
p
nic się nie sprawdziło. Wierzcie w Boga a nie wróżbitów, człowiek nie zna przyszłości
D
Danuta
Nie jestewm wróżką,lecz wiem:z pewnością rok 2013 przyniesie kolejną wojnę;jak co 100 lat wstecz
1913-wybuchły 2 wojny bałkańskie
1813-klęska Napoleona I w "Bitwie Narodów" pod Lipskiem,śmierć ks.Józefa Poniatowskiego wybitnego polskiego wodza oraz upadek Księstwa Warszawskiego
1713-wojny w Polsce o koronę dla króla Stanisława Leszczyńskiego
1613-wojny Beethlena Gabora z Habsburgami o Zachodnie Węgry,początek nowej dynastii carów w Rosji,która upadła po ponad 300-tu latach 12/13 III 1916 r.w wyniku wybuchu rewolucji burżuazyjnej.
1513-1531-przez 18 lat Hiszpanie pod wodzą Pizarro i Almagro wymordowywali cywilizację Indian Inków
1413-Zygmunt Korybutowicz prowadził wojny w Czechach o tron dla siebie
1313-wojny Polaków z Krzyżakami,wojny o władzę we Francji ,Filip IV Piękny ,król Francji zniszczył Zakon Templariuszy,dlatego co 100 lat wraca samozemsta zza grobu na narody Europy za ten mord!
1213-Polska utraciła Pomorze na rzecz Niemców
1113-wojny Polaków z ksiażętami nowogrodzkimi o Ruś Halicką...itd wstecz...

Na rok 2013 wróżę wielką wojnę.Wydały się bowiem ostatnio przez nadużywanie urządzeń wywiadowczych i wariografów kariery pohitlerowców:na Kremlu,w Pentagonie, w Waszyngtonie,w Vatykanie,we Francjii,we Włoszech,w Afryce,w Ameryce Południowej, w krajach Azji,w Japonii we wszystkich krajach socjalistycznej oraz posocjalistycznej Europy!

To jak to ma się skończyć???Za te Polki,z których wyprodukowali prostytutki w Europie oraz w świecie z ich dorosłych córek!
a
asia
jak są tacy którzy lubią słuchać to musi być też ktoś kto lubi opowiadać

on poszukuje ludzi..........niech szuka
C
Cezar II
Obecny Pontyfikat będzie zakończony wojną i zamrożeniem globu.
Gdy zgaśnie prawosławna wiara Augustyna, pioruny zatrzęsą biegunem i Franciszek zniesie celibat.
Od strony miasta które ma w herbie znak ostatecznego Sądu: krzyż w czerwonym słońca pierścieniu - na Pegazie przybędzie Angel Loretańśkiej Madonny - bity falą nieszczęść zbierał będzie pamiątki po Europie. Ibrahim swój miecz na kościele połamie. To czego nie zrobi dokona jeden Archimandryta - wówczas Papieża spotka los Romanusa.
Po wojnie w której runie wschodni Khan - w czasie mroźnej pory - niebiański krzyż zasłoni tarczę słońca na trzy dni - nim ziemia wykona jeden obrót dwa razy runie kometa: w ocean, wywołując niszczycielskie dla całych narodów tsunami i na ląd - na stolice świata - tak spełni się Fatum Rzymu.
Wschodni Khan zakołysze palmą.
Palma jest jak kapłan Izraela.
Khan to program jądrowy Pakistanu.
m
michael
jak są tacy którzy lubią słuchać to musi być też ktoś kto lubi opowiadać
Z
Zbych
Najpierw niech stanie sie to co ma sie stac,a potem niech niech to wszystko"przepowiada" ,jesli ktos to tak nazywa.
Prosze sobie przypomniec co ten pan "przepowiadal"pred ostatnimi wyborami,a co sie sprawdzilo.
G
Gość
Sądząc po kretyńskich komentarzach wojna się przyda. Najlepiej aby objęła także Polskę. To z pewnością nauczy niektórych moresu.

Tylko kretyn zauważa kretynów. Wojna nie uczy moresu matole.
R
ROK 2012
Sądząc po kretyńskich komentarzach wojna się przyda. Najlepiej aby objęła także Polskę. To z pewnością nauczy niektórych moresu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie