2

Slavia Praga

1

• KONIEC MECZU! RAKÓW WYGRYWA ZE SLAVIĄ 2:1!

• Świetna sytuacja! Gutkovskis nie trafił w piłkę, gdy był na wprost pustej bramki!

• Musiolik schodzi, Gutkovskis wchodzi

• Kapitan gości wrzucał piłkę w pole karne z lewej strony. Nie trafił dobrze w piłkę i z dośrodkowania wyszedł strzał. Piłka przelobowała Trelowskiego i wpadła do bramki. Ogromy błąd bramkarza

• GOOOOOOL!! Niestety mamy wyrównanie. 1:1!

• Milan Rundić wygrał pojedynek ze skrzydłowym gości, ale został nadepnięty podczas tego starcia

• Indywidualna akcja Iviego. Zawodnik zszedł z prawej strony do środka, minął rywali i uderzył po długim słupku. Bramkarz bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! IVI LOPEZ!!!! 1:0!!!

• Groźna sytuacja gości. Dośrodkowanie do kapitana ekipy z Czech, zawodnik uderza nad bramkarzem i piłka zmierza w stronę bramki. Na szczęście obrońca Rakowa wybija piłkę praktycznie z linii bramkowej

• Długa piłka od Trelowskiego. Ivi wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale sędzia boczny podnosi chorągiewkę

• Szansa na bramkę z rzutu rożnego dla Rakowa. Może uda się ze stałego fragmentu gry

• Arsenić ze stratą w prostej sytuacji. Pierwsze minuty meczu z lekkim wskazaniem na drużynę z Czech. Widać ich większe ogranie i doświadczenie w europejskich pucharach

• rakow

• Raków zaczyna bardzo odważnie - wysoki pressing zaowocował w 2 przechwyty polskiego zespołu.

• Zaczynamy mecz Raków Częstochowa - Slavia Praga!

• Już za kilka chwil zaczynamy spotkanie. Piłkarze pojawiają się na murawie.

• Pomimo tego, że w eliminacjach Raków idzie jak burza, w Ekstraklasie nie jest tak idealnie jak mogłoby się wydawać. Dwa ostatnie mecze to dwa remisy. Ten ostatni - z Jagiellonią Białystok - był szczególnie kompromitujący, gdyż Raków prowadził już 2:0, by ostatecznie podzielić się punktami (2:2). Ekipa z Częstochowy ma obecnie siedem punktów w lidze. Do lidera, Wisły Płock traci sześć.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Wierzymy w to, że doświadczenie, które zebrał Marek Papszun w ostatnich eliminacjach pomoże mu wyciągnąć wnioski i nie popełnić tych samych błędów w meczu z czeską drużyną. Slavia jest bez wątpienia najtrudniejszym zespołem tegorocznych eliminacji - wcześniej ekipa z Częstochowy mierzyła się z Astaną oraz Spartakiem Trnawa, ale z żadną z tych ekip, nie miała problemów. Dwa następne mecze to prawdziwy sprawdzian, skoro Slavia regularnie bierze udział w europejskich zmaganiach

• Za 20 minut zaczynamy mecz Raków Częstochowa - Slavia Praga w ramach eliminacji Ligi Konferencji Europy. Już teraz zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.