AIP,x-news,krk,(ezio)
Real - Barcelona ONLINE. Superpuchar Hiszpanii na żywo w internecie STREAM LIVE WIDEO East News
Superpuchar Hiszpanii. Dziś mecz Real Madryt vs. FC Barcelona. Gdzie oglądać mecz w internecie? Zobacz tu.

Real - Barcelona ONLINE. Superpuchar Hiszpanii na żywo w internecie STREAM LIVE WIDEO**Real Madryt wygrał na wyjeździe z Barceloną 3:1 w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii**. Rewanż odbędzie się w środę (16 sierpnia) na Santiago Bernabeu.

- Wiadomo, że strzelić Realowi trzy gole i wygrać 3:0, albo 3:1 i doprowadzić do dogrywki na jego stadionie, to zadanie z gatunku Mission: Impossible, więc prawdopodobieństwo jest niewielkie, natomiast nie sądzę, że w grze Barcelony była jakaś tragedia lub że projekt Valverde już na samym początku się skończył - skomentował w rozmowie z x-news Leszek Orłowski, dziennikarz "Piłki Nożnej", ekspert nc+.

Barcelona to zdobywca ostatniego Pucharu Króla, a Real to obecny mistrz kraju. Dzięki tym sukcesom Barcelona i Real zmierzą się w dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii. El Clasico tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych będzie dodatkową okazją do sprawdzenia swojej formy. Katalończycy będą bronić trofeum, a Królewscy chcą po niego sięgnąć po pięcioletniej przerwie.

Po tym jak Cristiano Ronaldo w meczu o Superpuchar Hiszpanii zobaczył czerwoną kartkę, odepchnął sędziego Ricardo de Burgosa. Gwiazdor Realu Madryt został zawieszony aż na pięć meczów. Musi zapłacić 300 euro grzywny, a klub 1400.
Była 81. minuta pojedynku o Superpuchar Hiszpanii. Cristiano Ronaldo po kapitalnym uderzeniu z narożnika pola karnego trafił do siatki rywala. Ciesząc się ze strzelonego gola, zdjął koszulkę, za co otrzymał żółtą kartkę. Trzy minuty później Portugalczyk upadł w polu karnym po interwencji Samuela Umtitiego. CR7 był przekonany, że obrońca Blaugrany przekroczył przepisy, ale arbiter nie podzielił zdania Ronaldo i pokazał mu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W telewizyjnych powtórkach można było zobaczyć, że as Realu został nieco podcięty przez Umtitiego.