(adek)
Real - Bayern 1.05.2018 - wszystkie bramki, wynik, gole, skrót meczu na Youtube, Twitter, Facebook, CDA. Półfinał Liga Mistrzów 2018 WIDEO East News
Real Madryt - Bayern Monachium 2:2 - bramki, wynik, gole (1.05.2018). Zobacz skrót meczu Real - Bayern na Youtube, Twitter, Facebook, CDA. Półfinał Ligia Mistrzów 2018 znów zaskoczył kibiców.

Real Madryt - Bayern Monachium 2:2 - skrót meczu, bramki, wynik, gole (1.05.2018) na YouTube, Facebook, Twitter, CDA

Real Madryt - Bayern Monachium 2:2 - wynik, wszystkie bramki, gole, skrót meczu 1.05.2018 YOUTUBE Półfinał Liga Mistrzów (zdjęcia, wideo)

AKTUALIZACJA Roma - Liverpool STREAM ONLINE 02.05.2018 Transmisja w internecie ZA DARMO [YouTube wideo, Facebook, Twitter]

Real - Bayern - wynik, bramki, gole, skrót meczu

Bayern Monachium rozpoczął spotkanie od mocnego uderzenia i już w trzeciej minucie meczu objął prowadzenie po wrzutce na pole karne Thomasa Muellera i strzale na bramkę Kimmicha. Królewscy nie poddali się i w 11. minucie wyrównali na 1:1 po dośrodkowaniu w pole karne Marcelo i zakończeniu akcji przez Benzemę, który głową wbił piłkę do siatki.

REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM - SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, WYNIK (1.05.2018)

MECZ ONLINE: Real Madryt - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV i Internecie. Transmisja live PPV STREAM ONLINE

W drugiej połowie Real całkowicie zaskoczył Bayern pressingiem. Doprowadziło to do głupiej straty bramki przez Bawarczyków już w 46. minucie. Tolisso wycofał piłkę do Ulreicha, ale bramkarz gości zamiast wybić piłkę poza pole karne, najpierw rzucił się po nią z rękoma, a potem w ostatniej chwili, gdy uświadomił sobie, że przecież nie może przyjąć w ręce podania od kolegi z drużyny, wykonał dziwny manewr przepuszczając piłkę, która potoczyła się w kierunku bramki. Na to czekał Karim Benzema, który minął golkipera i wpakował piłkę do pustej bramki. Szok i niedowierzanie malowało się nie tylko na twarzach piłkarzy i kibiców Bayernu, ale przede wszystkim na twarzy bramkarza Svena Ulreicha, który wyglądał na załamanego po tym fatalnym błędzie.

Real Madryt vs Bayern Monachium (2-2) - wszystkie bramki (1-05-2018)

OGLĄDAJ ONLINE: Real Madryt - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV i Internecie. Transmisja live PPV STREAM ONLINE

Dopiero w 63. minucie na 2:2 wyrównał James Rodriguez, ale to było za mało. Mecz zakończył się remisem, przez co do finału Ligi Mistrzów ponownie awansował Real Madryt.

Real - Bayer 2:2 - wszystkie bramki, gole, skrót meczu youtube cda

Finał LM nie dla Bayernu! Mistrz Niemiec tylko zremisował z Realem Madryt, fatalny błąd Svena Ulreicha (źródło: Press Focus x-news)