REAL BAYERN (2-1) 25.04 bramki skrót meczu KARNE

KaWu
Zobacz, jak Real odpadł z Ligi Mistrzów.
REAL BAYERN (2-1) 25.04 bramki skrót meczu KARNE:

Przed pierwszymi półfinałowymi spotkaniami Ligi Mistrzów, eksperci stawiali na finał Real - Barcelona. Po wczorajszym wieczorze już wiemy, że żadna z tych ekip nie zagra w Monachium.

Przedwczoraj Chelsea przetrwało 90-minutową ofensywę Barcelony. Wczoraj Real przegrał w karnych z Bayernem.

To szok dla hiszpańskich kibiców, tym bardziej, że po 14 minutach wygrywali już 2-0 i byli przekonani, że finał jest ich. Królewskich ostudził Arjen Robben strzelając bramkę z karnego w 27 minucie.

To trafienie momentalnie uciszyło 82-tysięczny tłum kibiców na Santiago Bernabeu.

Rzuty karne to kolejna dramaturgia. Świetnie bronił Manuel Neuer i to on został obwołany bohaterem tego spotkania.

W wielkim finale Ligi Mistrzów zmierzą się więc Chelsea Londyn i Bayern Monachium.

Real Madryt - Bayern Monachium 2:1 (2:1, 2:1), karne 1-3

Bramki: dla Realu - Cristiano Ronaldo (6-karny, 14); dla Bayernu - Arjen Robben (27-karny). Sędzia: Viktor Kassai (Węgry).

Widzów: 82 000.

Real Madryt: Iker Casillas; Alvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo; Xabi Alonso, Sami Khedira; Angel Di Maria (75-Kaka), Mesut Oezil (111-Esteban Granero), Cristiano Ronaldo; Karim Benzema (106-Gonzalo Higuain).

Bayern Monachium: Manuel Neuer; Philipp Lahm, Jerome Boateng, Holger Badstuber, David Alaba; Bastian Schweinsteiger, Luiz Gustavo; Arjen Robben, Toni Kroos, Franck Ribery (95-Thomas Mueller); Mario Gomez.