REAL - BAYERN 4:2 BRAMKI YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole i skrót meczu

Michał Skiba, mck
REAL - BAYERN 4:2 BRAMKI YOUTUBE. Zobacz wszystkie gole i skrót meczu [YOUTUBE WIDEO] Archiwum
REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM 4:2 18/04/2017 Wszystkie bramki i skrót meczu dostępne są na Youtube. Zobacz gole z meczu Real - Bayern (4:2) ONLINE.

Królewscy dopiero w dodatkowym czasie gry pokonali Bayern Monachium 4:2. Bayern był dzielny i doprowadził do dogrywki, ale w niej Real Madryt był już bezlitosny. Sygnał do walki Bawarczykom dał Robert Lewandowski, który pewnie wykorzystał rzut karny. W dogrywce już nie zagrał, wszystko przez czerwoną kartkę dla jego kolegi Arturo Vidala.

ZOBACZ BRAMKI: Real - Bayern 4:2. BRAMKI YOUTUBE. Wszystkie gole 18.04.2017 [YOUTUBE WIDEO]

REAL - BAYERN 4:2 Zobacz wszystkie bramki i skrót meczu na Youtube

Real Madryt tylko raz na trzydzieści przypadków odpadał w europejskich pucharach, gdy wygrał pierwsze spotkanie. Piłkarze Bayernu Monachium jednak wyszli na murawę Santiago Bernabeu z jedną myślą - zdobyć szósty z rzędu półfinał Ligi Mistrzów. Jedni i drudzy rozpoczęli spotkanie niesamowicie naładowani. Krwiożercze tempo utrzymywało się aż do 70. minuty spotkania. Dopiero wtedy ten piękny, techniczny i zdyscyplinowany futbol dostał ostatni składnik - szaleństwo. Takie było spotkanie w stolicy Hiszpanii. Piłkarze obu ekip robili wszystko, by kibic żałował, że to nie jest finał Ligi Mistrzów.

Real - Bayern. Gdzie transmisja TV na żywo 18.04.2017 STREAM ONLINE LIVE ZA DARMO

Pierwszy sygnał do ataku dał Bawarczykom w 9. minucie Thiago Alcantara. Świetnie lewą stroną poprowadził akcję Franck Ribery, Francuz wystawił piłkę do Alcantary, ale jego strzał zablokował Marcelo. Jak się okazało, to była jedyna celna próba mistrzów Niemiec w pierwszej połowie. Gospodarze nic nie robili sobie z optycznej przewagi Bayernu. To Królewscy w swoich ofensywnych poczynaniach byli konkretniejsi. W 30. minucie bardzo groźnie z 20 metrów strzelał Carvajal, a siedem minut później genialny kontratak w wykonaniu Marcelo zmarnował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk miał czas, miejsce i piłkę na lewej nodze. Uderzył tylko w boczną siatkę. Sędzia Viktor Kassai do pierwszej połowy nie doliczył ani sekundy, tak płynna i dynamiczna była pierwsza odsłona tego spotkania. Absolutny kosmos. Ten gwiezdny mecz trwał także w drugich 45 minutach. Bayern wiedział, że musi zacząć więcej ryzykować i opłaciło się bardzo szybko. W 52. minucie po akcji Ribery-Robben, strzał tego drugiego z linii bramkowej wybijał Marcelo. Jednak Casemiro już nie zachował tak zimnej krwi we własnym polu karnym, faulując Robbena. Mimo że jedenastkę chciał wykonać sam poszkodowany, ostatecznie do piłki doszedł Robert Lewandowski. Efekt ten sam co zwykle - fenomenalna egzekucja na dwa tempa w wykonaniu "Lewego". Kapitan reprezentacji Polski strzelił ósmego gola w dziewiątym spotkaniu Champions League.

Real madrid - Bayern München 4:2 HD All Goals & Highlights 18/04/2017 (Źródło : YOUTUBE)

Real - Bayern 4-2 18.04.2017 WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE. Zobacz gole i skrót meczu

Casemiro szybko zrehabilitował się za faul. Brazylijczyk uwolnił się spod opieki pomocników Bayernu i doskonale dośrodkował na głowę Cristiano Ronaldo. CR7 do 76. minuty był kompletnie niewidoczny. Chyba to uśpiło czujność Philipa Lahma, który nie miał szans, by zdążyć do szybującego w górę Portugalczyka. Ronaldo strzelił swojego 98 gola w Lidze Mistrzów, a 101 w europejskich pucharach. To był szalony czas na Bernabeu, w 78. minucie głowy stracili Nacho i Sergio Ramos, którzy w sposób zbiorowy strzelili samobójczego gola. Długie podanie w kierunku rezerwowego Thomasa Muellera posłał Mats Hummels. Niemiec zgrywał piłkę do Lewandowskiego, ale Polak zdążył jedynie trącić piłkę, która wpadła w wir błędów stoperów Realu Madryt.

Real - Bayern ONLINE. Gdzie oglądać mecz? STREAM TV W INTERNECIE [wideo]

Dogrywka zbliżała się wielkimi krokami, szanse Bayernu rosły w niesamowitym tempie, co jednak zdążył storpedować sędzia Kassai. Węgierski arbiter wiele razy odpuszczał Arturo Vidalowi i nie wlepiał mu drugiej kartki, mimo że Chilijczyk wielokrotnie na to zasługiwał. Pomocnika Bayernu ukarał drugim kartonikiem dopiero po...czystym wejściu w piłkę. Vidal z czerwoną kartką opuścił boisko, a Bayern musiał się przeorganizować. Ofiarą zmian Ancelottiego został Robert Lewandowski, którego w 87. minucie zmienił Joshua Kimmich. Dogrywka nikogo nie upoważniała do zwolnienia ze swoich obrotów. Bayern pilnował piłki, Real wiele razy był bezradny, ale Real miał jednego piłkarza więcej. To pozwoliło na odważniejszą grę Sergio Ramosowi, który dośrodkował do Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu nie grał wielkiego spotkania, a paradoksalnie był efektywniejszy niż kiedykolwiek. W 105. minucie Real odzyskał swój zwycięski remis, ale nie można zapomnieć o tym, że fatalny błąd popełnili węgierscy sędziowie.

Real Madrid vs Bayern Munich 4-2 - All Goals & Extended Highlights - Champions League 18/04/2017 HD [YOUTUBE]

REAL - BAYERN 4:2 WSZYSTKIE BRAMKI NA YOUTUBE. Skrót meczu online 18.04.2017

Bo nie Ronaldo, a Marcelo był prawdziwym bohaterem Realu Madryt. Już w doliczonym czasie drugiej połowy Brazylijczyk zaimponował sprintem w kierunku końcowej linii boiska - w 110. minucie wykonał wrzucił nie piąty bieg, a szósty. Z łatwością minął całą defensywę Bayernu i wyłożył piłkę Portugalczykowi.

Real Madryt pokonał Bayern 4:2 i awansował do półfinału LM. Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego, Ronaldo popisał się hat-trickiem (lektor) [x-news]

Trzeci gol dla Realu rozbił bank, Bayern został pozbawiony nadziei, a za zabawę wziął się Marco Asensio. Hiszpan zakręcił Matsem Hummelsem i w pojedynku z Manuelem Neuerem nie dał szans Niemcowi. Na deskach i tak już wcześniej byli wszyscy ludzie Carlo Ancelottiego.