(adek)
Real Madryt - Bayern Monachium 2:2 - wynik, wszystkie bramki, gole, skrót meczu 1.05.2018 YOUTUBE Półfinał Liga Mistrzów (zdjęcia, wideo) East News
Real Madryt - Bayern Monachium bramki, wynik live, wszystkie gole, skrót meczu 1.05.2018 YOUTUBE. Półfinał Ligi Mistrzów

Real - Bayern - wszystkie bramki, gole, skrót meczu

Real - Bayern 1.05.2018 - wszystkie bramki, wynik, gole, skrót meczu na Youtube, Twitter, Facebook, CDA. Półfinał Liga Mistrzów 2018 WIDEO

Już w trzeciej minucie spotkania Real - Bayern Bawarczycy objęli prowadzenie. Thomas Mueller strzelił piłkę w pole karne, gdzie po zamieszaniu Joshua Kimmich dobił futbolówkę wprost do bramki.

AKTUALIZACJA Roma - Liverpool STREAM ONLINE 02.05.2018 Transmisja w internecie ZA DARMO [YouTube wideo, Facebook, Twitter]

Drugą bramkę tego meczu mogliśmy obejrzeć w 11 minucie po perfekcyjnym ataku pozycyjnym. Po wymianie między zawodnikami Królewskich Marcelo dograł idealnie na głowę Benzemy, który doprowadził do remisu 1:1.

Liga Mistrzów: AS Roma vs. Liverpool FC. Półfinał LM ONLINE TVP STREAM LIVE za darmo w internecie (wideo YouTube)

Trzecia bramka tego spotkania padła na początku drugiej połowy po tragicznym błędzie Svena Ulreicha. Bramkarz Bayernu przepuścił podanie od swojego kolegi i Benzema dobija piłkę do pustej bramki. Real objął prowadzenie na 2:1.

W 63 minucie było już 2:2. Navas obronił strzał Jamesa, ale ten poszedł do końca i dobił piłkę.

Real - Bayern - wynik, bramki, gole, skrót meczu

REAL MADRYT - BAYERN MONACHIUM - SKRÓT MECZU, BRAMKI, GOLE, WYNIK (1.05.2018)

Real Madryt vs Bayern Monachium (2-2) - wszystkie bramki (1-05-2018)

REAL vs BAYERN 1.05.2018 - wszystkie bramki

Gol Benzema Real Madryt - Bayern Monachium 1-2 gol dla Realu YouTube

Real Madryt w finale Ligi Mistrzów! Po zwycięstwie 2:1 w Monachium "Królewscy" zremisowali na Santiago Bernabeu z Bayernem 2:2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Karim Benzema, drugą po fatalnym błędzie Svena Ulreicha. Niemiecki bramkarz poślizgnął się i minął się z piłką, a Benzema musiał już tylko trafić do pustej bramki. Dla gości trafiali Joshua Kimmich już w 3. minucie i godzinę później James Rodriguez. Wysiłki Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z ofensywy w końcówce meczu nie przyniosły Bawarczykom decydującego gola, w dużej mierze dzięki świetnej postawie Keylora Navasa.

Finał LM nie dla Bayernu! Mistrz Niemiec tylko zremisował z Realem Madryt, fatalny błąd Svena Ulreicha (źródło: Press Focus x-news)