Real Madryt-FC Barcelona bramki, skrót meczu [WIDEO]. Co za emocje!

KaWu
Real Madryt-FC Barcelona bramki, skrót meczu
Piłkarze Realu Madryt zremisowali u siebie z Barceloną 1:1 w 32. kolejce ekstraklasy Hiszpanii. Gole padły po rzutach karnych, wykorzystanych przez Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. To był pierwszy z czterech meczów w ciągu 18 dni między tymi ekipami.

Pierwsza połowa nie oddała na boisku tego, na co liczyli kibice na całym świecie. Kilka ciekawych sytuacji Messiego i Ronaldo to za mało, jak na Grand Derbi. Wielkie widowisko zaczęło się w drugiej połowie.

Najpierw ze zdobycia gola cieszyli się Katalończycy. W 52. minucie Messi wykorzystał "jedenastkę" podyktowaną za faul Raula Albiola na Davidzie Villi. Było to 30. trafienie Argentyńczyka w tym sezonie. Albiol, który próbował łapać byłego klubowego kolegę z Valencii za szyję, został dodatkowo ukarany czerwoną kartką.

Grający w osłabieniu gospodarze nie zamierzali jednak oddawać pola, w czym spora zasługa wprowadzonego w drugiej połowie Mesuta Oezila. W 82. minucie reprezentant Niemiec dzięki ofiarnej interwencji przejął piłkę przed polem karnym Barcelony, ta później trafiła do Marcelo, który został sfaulowany.

Kibice na Santiago Bernabeu znów oglądali rzut karny. Ronaldo - podobnie jak wcześniej Messi - nie miał kłopotów ze zdobyciem gola.

Barcelona zachowała swoją ośmiopunktową przewagę nad Królewskimi.