(mck)
Real - Manchester 2:1 Bramki Youtube 08.08.2017 Wszystkie gole online [YOUTUBE WIDEO] Archiwum
Superpuchar Europy. Wszystkie bramki meczu Real Madryt - Manchester United (2:1) na Youtube. Zobacz wszystkie gole spotkania Real - Manchester online. Dostępne są w serwisie Youtube.

Real - Manchester 2:1 Wszystkie bramki Youtube online. Zobacz gole

Super Puchar Europy wygrany przez Real Madryt. Zobacz wszystkie bramki meczu Real - Manchester (2:1) z 8 sierpnia. Dostępne są m.in. w serwisie Youtube.

ZOBACZ: Real - Manchester online stream 08.08.2017 Gdzie oglądać za darmo? Transmisja TV na żywo

Real Madryt okazał się lepszy niż Manchester United w meczu o Superpuchar Europy. Galacticos zdominowali pierwszą połowę meczu, wygrywając ją 1:0. "Czerwone diabły", choć zaczęły dość dobrze nie potrafiły wykorzystać dobrych sytuacji, co zemściło się w 24. minucie. Gola dla Królewskich zdobył Casemiro.

Real - Manchester 2:1 BRAMKI YOUTUBE. Wszystkie gole Superpuchar Europy

W drugiej połowie ponownie dominował Real. W końcu udało się zdobyć bramkę na 2:0. Przed polem karnym United miała miejsce koronkowa akcja Karima Benzemy, Garetha Bale'a i Isco p. Dwaj ostatni zagrali z klepki i "wypuszczony" Hiszpan uderzył precyzyjnie po dalszym rogu nie do obrony dla Davida de Gei!

Real - Manchester. Darmowy stream TV online 08.08.2017 Gdzie oglądać [TRANSMISJA TV LIVE]

Real Madryt 2:1 Manchester United - Wszystkie Bramki - Superpuchar 2017

Manchester mógł odpowiedzieć od razu, jednak fatalnie, z około 6 metrów, spudłował Lukaku. W końcu udało się osiągnąć upragniony cel i złapać kontakt na 2:1. Na strzał z ok. 25 metrów zdecydował się Nemanja Matić. Navas zdołał odbić piłkę, ale przed siebie i po nogi Belga, który się nie pomylił.

Real - Manchester 2:1 WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE - skrót meczu, gole

Mimo, iż Manchester pokazał waleczność i jeszcze kilka razy zagroził bramce Navasa, drużynie Mourinho nie udało się wygrać i po Superpuchar Europy sięgnął tegoroczny triumfator Ligi Mistrzów, Real Madryt. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:1.

Wszystkie bramki meczu Real - Manchester dostępne w Internecie.