Regionalny Puchar Polski. Puszcza Hajnówka odwróciła losy spotkania z Mielnikiem

Turośnianka Turośń Kościelna pokonała w II rundzie Pucharu Polski Rudnię Zabłudów 5:3 Wojciech Wojtkielewicz
W środę rozegrana została większość spotkań II rundy Regionalnego Pucharu Polski.

W drugiej rundzie Regionalnego Pucharu Polski dołączyły zespoły z klasy okręgowej oraz dwie drużyny czwartoligowe Orzeł Kolno i Wigry Suwałki.

I właśnie one spotkały się w bezpośrednim pojedynku, który zakończył się wysokim zwycięstwem niedanego drugoligowca z Suwałk 4:0.

Strzelecką formę zaprezentowali piłkarze Supraślanki Supraśl pokonując 8:1 Pogoń Łapy.
Losy, wydawało się już przesądzonego meczu, odwróciła Puszcza Hajnówka, która przegrywała już z MKS Mielnik 0:3 w 51 minucie. Później jednak trzy gole doprowadziły do dogrywki. Ta nie wskazała zwycięzcę. W karnych zwyciężyła Puszcza 5:4.

Osiem goli zobaczyli kibice w Turośni Kościelnej, gdzie Turośnianka pokonała Rudnię Zabłudów 5:3.

Wyniki II rundy
Biel Jeziorko - Warmia II Grajewo 0:5
GKS Stawiski - Sparta Augustów 0:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Jakub Czajko 20, 0:2 Rafał Szybajło 87
Wigry Suwałki - Orzeł Kolno 4:0 (3:0).
Bramki: 1:0 Wojciech Mickiewicz 23, 2:0 Wojciech Mickiewicz 41, 3:0 Łukasz Trąbka 45, 4:0 Andrij Czajka 80 (samobójcza)
Hetman Tykocin - Sokół Sokółka 0:3 wo.
Biebrza Goniądz - Pomorzanka Sejny 2:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Eryk Chrzanowski 15, 2:0 Eryk Chrzanowski 54, 2:1 Radosław Ołów 75.
Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik 5:4 w karnych 3:3 (3:3, 0:2)
Bramki: 0:1 Mariusz Żornaczuk 10 z karnego, 0:2 Maciej Trojanowski 19, 0:3 Mateusz Mieczkowski 51, 1:3 Igor Jastrzębski 62, 2:3 Mariusz Lasota 65 z karnego, 3:3 Mariusz Lasota 77.
Turośnianka Turośń Kościelna - Rudnia Zabłudów 5:3 (3:1).
Bramki: 1:0 Maciej Kondracki 4, 1:1 Patryk Korolczuk 17, 2:1 Bartłomiej Żuberek 22, 3:1 Maciej Kondracki 45, 3:2 Bartłomiej Giesko 73, 4:2 Maciej Kondracki 75, 4:3 Kamil Purta 77 (samobójcza), 5:3 Jakub Konon 80.
Kulturalni Łomża - Orlęta Czyżew 2:1
Supraślanka Supraśl - Pogoń Łapy 8:1 (4:0).
Bramki: 1:0 Bartosz Topczewski 7 (samobojcza), 2:0 Patryk Fabiszewski 8, 3:0 Patryk Fabiszewski 11, 4:0 Patryk Fabiszewski 31 z karnego, 5:0 Patryk Fabiszewski 52, 6:0 Jakub Dudko 56, 6:1 Łukasz Michalski 58, 7:1 Kacper Moskwa 71, 8:1 Karol Buzun 88.
Tur II Bielsk Podlaski - GKS Gródek 0:4
Demed Łomża - Piast Białystok 2:3
Hetman Białystok - Bocian Boćki 1:2