Regulamin 57 Plebiscytu "Gazety Współczesnej" na Najpopularniejszych Sportowców Województwa Podlaskiego oraz 12 Plebiscytu Piłkarskiego na Najpopularniejszych Piłkarzy

Redakcja
Udostępnij:

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem 57 Plebiscytu "Gazety Współczesnej" na Najpopularniejszych Sportowców Województwa Podlaskiego oraz 12 Plebiscytu Piłkarskiego na Najpopularniejszych Piłkarzy zwanych w dalszej części regulaminu Plebiscytami, są Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa (adres do korespondencji: 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1), wydawca "Gazety Współczesnej", zwane dalej Organizatorem.
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę Plebiscytów.

Czas trwania Plebiscytów

Plebiscyty trwają od 5 grudnia 2011 r. do 13 stycznia 2012 r.

Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

Uczestnikiem Plebiscytu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników Organizatora, a także członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora.

Zasady głosowania

1. W Plebiscytach może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania Plebiscytu wyśle z telefonu SMS zawierający kod kandydata, na numer 71466
2. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z jednego telefonu, na dowolnego kandydata. Wielokrotne wysyłanie SMS-a oznacza wielokrotne aktywowanie serwisu. Jeden wysłany SMS liczony jest jako jeden głos na wskazanego kandydata.
3. Treść SMS-a godząca w dobra osobiste i dobre obyczaje nie będzie brana pod uwagę.
4. Każdorazowe przesłanie SMS-a o odpowiedniej treści pod numer 71466, oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
5. Zwycięzcy nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
6. Uczestnik plebiscytu zamawia treści marketingowe.
7. Dane osoby odbierającej nagrodę zostaną zweryfikowane na podstawie dowodu osobistego.

Zasady plebiscytów

1. Kandydatów do udziału w Plebiscytach typują Dziennikarze Gazety Współczesnej, spośród przedstawicieli dyscyplin olimpijskich. W wyjątkowych sytuacjach nominację mogą otrzymać sportowcy reprezentujący dyscyplinę pozaolimpijską, gdy dyscyplina, w której startują jest szczególnie popularna i gdy sportowiec osiągnie wybitny wynik. Lista kandydatów zostanie po raz pierwszy opublikowana w dniu rozpoczęcia Plebiscytu, 5 grudnia 2011 r., na łamach Gazety Współczesnej i na jej stronie internetowej.
2. Zwycięzcami w Plebiscytach zostanie 10 kandydatów w kategorii najpopularniejszy sportowiec i 3 kandydatów w kategorii najpopularniejszy piłkarz, którzy otrzymają największą liczbę smsów.

Informacja o Plebiscytach

Wszelkie informacje na temat Plebiscytów zamieszczone zostaną na łamach Gazety Współczesnej oraz na stronie Organizatora, tj. www.wspolczesna.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu - 85 748 74 80, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 15.00.

Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Gazeta Współczesna, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozpatrzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w po-łączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
3. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Uczestnik plebiscytu wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie