Regulamin Plebiscytu na Najfajniejsze zdjęcie studniówkowe

Redakcja
Udostępnij:

§1. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Plebiscytu na Najfajniejsze zdjęcie studniówkowe zwanego w dalszej części regulaminu Plebiscytem, są Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa (adres do korespondencji: 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1, wydawca "Gazety Współczesnej", zwany dalej Organizatorem. Infolinia nr +48 22 312 18 52
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę Plebiscytu.

§2. Czas trwania Plebiscytu
Plebiscyt rozpoczyna się 13 stycznia 2012 r. od godziny 06:00 i trwa do dnia 4 marca 2012 r. do godziny 23:59. Organizator w uzasadnionej sytuacji zastrzega sobie możliwość przedłużenia czasu trwania Plebiscytu w związku z organizowanymi zabawami studniówkowymi.

§3. Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie
Uczestnikiem Plebiscytu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników Organizatora, a także członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora.

§4. Zasady plebiscytu
W serwisie Studniówki 2012 będą publikowane zdjęcia wykonane przez fotografów Media Regionalne Sp. zo.o. podczas zabawy studniówkowej, na które będzie można oddać swój głos za pomocą sms-ów. W Plebiscycie wygra zdjęcie, które uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów.

§5. Zasady głosowania
1. Głosowanie odbywa się za pomocą sms-ów w terminie od dnia 13 stycznia 2012 r. od godziny 06:00 do dnia 4 marca 2012 r. do godziny 23:59.
2. Sms-y dostarczone po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.
3. Sms-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując prefiks stgw oraz numer nadany każdemu ze zdjęć. Zdjęcia wraz z numerami prefix oraz sposobem głosowania dostępne są w zakładce "Galeria" na stronie serwisu studniówkowego www.wspolczesna.pl/studniowki. Sms nie może zawierać polskich znaków.
4. Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu sms-owym otrzyma kod do zdjęcia na które głosowała. Zdjęcia udostępniane są w wysokiej rozdzielczości.
5. Kod należy wpisać w pole znajdujące się przy zdjęciu, na które został oddany głos sms.
Zdjęcia znajdują się w zakładce "Galeria" na stronie serwisu studniówkowego www.wspolczesna.pl/studniowki.
6. W Plebiscycie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania Plebiscytu wyśle z telefonu SMS zawierający kod kandydata, na numer 71466.
7. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 1,23zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z jednego telefonu, na dowolnego kandydata. Wielokrotne wysyłanie SMS-a oznacza wielokrotne aktywowanie serwisu. Jeden wysłany SMS liczony jest jako jeden głos na wskazanego kandydata.
8. Treść SMS-a godząca w dobra osobiste i dobre obyczaje nie będzie brana pod uwagę.
9. Każdorazowe przesłanie SMS-a o odpowiedniej treści pod numer 71466, oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
10. Uczestnik plebiscytu zamawia treści marketingowe

§6. Informacja o Plebiscycie
Wszelkie informacje na temat Plebiscytu zamieszczone zostaną na łamach Gazety Współczesnej oraz na stronie Organizatora, tj. www.wspolczesna.pl/studniowki. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu - 085 748 96 55, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 13.00.

§7. Postępowanie reklamacyjne
1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Media Regionalne Sp. z o.o., ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje nie zawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§8. Postanowienia końcowe
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w połączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
3. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Deklarując wzięcie udziału w plebiscycie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej
6. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
7. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
8. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres [email protected], w tytule wiadomości stop +numer telefonu.
9. W przypadku, gdy uczestnik nie jest zainteresowany otrzymywaniem wiadomości SMS od Organizatora może wysłać, na numer 71466 (koszt wysłania SMS-a 1 zł netto/1,23 zł z VAT), wiadomość SMS o treści: n.stop.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie