Rockowy Janowicz, Whitney Domachowska i szalone lata 80. -...

  Rockowy Janowicz, Whitney Domachowska i szalone lata 80. - zobacz zdjęcia z urodzin Agnieszki Radwańskiej

  RED/AIP/JN

  Sportowy24

  Aktualizacja:

  Sportowy24

  Rockowy Janowicz, Whitney Domachowska i szalone lata 80. - zobacz zdjęcia z urodzin Agnieszki Radwańskiej
  1/17
  przejdź do galerii
  Agnieszka Radwańska skończyła w piątek 30 lat, a okrągłą rocznicę spędziła na przygotowaniach do Tańca z Gwiazdami, w których najnowszej edycji wystartowała. Najlepsza - do niedawna - polska tenisistka wyprawiła jednak również urodzinową imprezę, na której królowały stylizacje a la lata 80.
  Szczegóły urodzinowej imprezy ujawniła młodsza siostra Agnieszki Urszula. Młodsza Radwańska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie sióstr w ich kreacjach. Agnieszka założyła na tę okazję czarną, połyskująca sukienkę i pomarańczowe kozaki. We włosy wpięła czerwony kwiat. Ula ma na sobie połyskujący, błękitny kombinezon z rozkloszowanymi spodniami i srebrne sandałki.

  Wyświetl ten post na Instagramie.

  #aboutlastnight #80s @aradwanska birthday party🎊

  Post udostępniony przez Urszula Radwanska (@ularadwanska_official)  Na urodzinach bawili się również inni polscy (byli i wciąż aktualni) tenisiści.
  Między innymi Marta Domachowska i Jerzy Janowicz. Trzeba przyznać, że oboje również poszaleli ze stylizacjami. Zwłaszcza Marta z fryzurą, której nie powstydziłaby się Whitney Houston. Rockowa stylizacja Jerzego również wygląda ciekawie.  Na imprezie obecny był również m.in. Stefano Terazzino, taneczny partner Agnieszki Radwańskiej z "Tańca z Gwiazdami" [ZOBACZ ZDJĘCIA Z TAŃCA Z GWIAZDAMI]

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wideo