Rolnik szuka żony 4. Kto czeka na listy? Sołtys, romantyk, przystojniak i dwie kobiety (zdjęcia)

ezio
Małgorzata
Małgorzata Rolnik szuka żony/TVP/Facebook
Udostępnij:
Pierwszy odcinek nowej edycji Rolnik szuka żony już za nami. W niedzielę poznaliśmy wizytówki 10 osób, które czekają teraz na listy. Zobacz zdjęcia wszystkich uczestników.

W niedzielę swoją premierę miał pierwszy odcinek czwartej edycji programu Rolnik szuka żony. W tym odcinku poznaliśmy historię 10 rolników, którzy będą czekać na listy. O tym, kto otrzyma ich najwięcej, dowiemy się dopiero jesienią. Do każdego listu trzeba dołączyć zdjęcie oraz formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie programu.

Zobacz też Rolnik szuka żony 4. Kto czeka na listy? Zdjęcia uczestników (zdjęcia, wideo)

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów TVP. Program od początku prowadzi Marta Manowska.

Zobaczcie wszystkich kandydatów do programu Rolnik szuka żony 4. Macie swoich faworytów?

Opisy kandydatów pochodzą z oficjalnego fanpage Rolnik szuka żony.

Adam z Rolnik Szuka Żony 4 ma 30 lat i jest osobą z natury spokojną, skrytą, nie brakuje mu jednak ciekawości świata. Urodził i wychował się na gospodarstwie, z nim też wiąże całą swoją przyszłość, a praca na roli – zwłaszcza kiedy już widać jej efekty – daje mu dużo satysfakcji. Podobnie jak „grzebanie” w samochodach i stolarstwo: oba zajęcia uprawia hobbystycznie. Ponadto jest osobą stałą uczuciach i jak się zakocha, to już na zabój. Adam nie wyobraża sobie opuszczenia gospodarstwa, co w jego poprzednich związkach okazywało się przeszkodą nie do pokonania.

Adam
Adam Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Zgłaszając się do programu mężczyzna liczy na znalezienie zdecydowanej kobiety, która wie, czego chce i która byłaby z nim na dobre i na złe. Wygląd jest tutaj sprawą drugorzędną (choć – rzecz jasna – nie pozbawioną znaczenia), ale nie chciałby, aby jego partnerka była od niego wyższa (a ma 176 cm), wysoko ceni sobie też iskierki w oczach.

Zobacz też Rolnik szuka żony 4. Małgorzata i Mikołaj czekają na listy (zdjęcia, wideo)

Małgorzata z Rolnik Szuka Żony 4 ma 27 lat i 170 centymetrów wzrostu. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu.

Małgorzata
Małgorzata Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Zobacz też Rolnik szuka żony 4. Małgorzata Sienkiewicz i Mikołaj Mielnik szukają miłości (zdjęcia, wideo)

Prowadzi również dwa fanpage poświęcone swoim dwóm pasjom: rolnictwu i gotowaniu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu.
Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega. Tak zapracowanej osobie trudno znaleźć czas ma poszukiwanie życiowego partnera. Ma nadzieję, że uda się jej go znaleźć w programie.

Małgorzata zapewnia, że nie stanowią dla niej problemu „kawalerowie z odzysku”, nie przeszkadza jej też nieduża różnica wieku. Czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych (ale pewnych siebie), otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Dobrze też, żeby byli brunetami o wzroście mnie więcej 180 centymetrów, choć nie jest to warunek konieczny.

Robert z Rolnik Szuka Żony 4 - młody (28 letni) Mazur jest rolnikiem, jak i sołtysem. Zdobycie tej funkcji Robert uważa za swój największy (jak dotąd) życiowy sukces, ponieważ oznacza uznanie ze strony ludzi. Mieszka wraz z rodzicami, bratem oraz babcią i wspólnie pracują w rodzinnym gospodarstwie. Jak twierdzi, praca to daje mu dużo satysfakcji, bo nikomu nie podlega i sam sobie jest szefem. W wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem. Lubi też jeździć konno.

Robert
Robert Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Jest mężczyzną przedsiębiorczym, pracowitym i bardzo komunikatywnym. Jednak ta otwartość nie ułatwiła jego życia uczuciowego, gdyż jak dotąd zakochiwał się nieczęsto i w niewłaściwych osobach.

Marzy o partnerce wesołej, uczciwej oraz otwartej, takiej, z którą mógłby dzielić trudy i radości wiejskiego życia, a w przyszłości stworzyć rodzinę. Co ważne nie ma, nic przeciwko kobietom „z przeszłością”.

W swoim wyborze Robert kierować się będzie charakterem kandydatki, chociaż uczciwie przyznaje, że jej wygląd nie jest tak zupełnie bez znaczenia. Ze szczególnym uwzględnieniem uśmiechu.

Mikołaj z Rolnik Szuka Żony 4 – choć na to nie wygląda – ma 72 lata. Z wykształcenia jest inżynierem chemikiem po Politechnice Warszawskiej (skończył także enologię na Uniwersytecie Jagiellońskim), z zawodu jest rolnikiem, a z zamiłowania winiarzem.

Mikołaj
Mikołaj Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

W swoim ekologicznym gospodarstwie uprawia ponad 30 odmian winogron i wytwarza wiele gatunków win, w tym kilka nagrodzonych medalami na ogólnopolskich wystawach enologicznych. Oprócz tego Mikołaj słynie z wyrobu doskonałych wędlin.
Jest stały w uczuciach. 42 lata spędził w szczęśliwym związku ze swoją żoną. Po jej śmierci poświęcił wiele wysiłku by zintegrować rodzinę. Z sukcesem.

Teraz czuje, że nadszedł czas na nowy związek. Poszukuje kobiety szczupłej, wrażliwej, ale pogodnej i nie pozbawionej temperamentu. Chciałby, aby była osobą inteligentną i solidną, z którą wspólnie mógłby korzystać z uroków winiarskiej piwniczki.

Karol z Rolnik Szuka Żony 4 ma 33 lata, wykształcenie wyższe, 183 cm wzrostu i nietuzinkowy talent – dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kompozycje, bukiety i wiązanki.

Karol
Karol Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Choć od zawsze był związany z rolnictwem, nieobce są mu inne zajęcia – pracował w agencji reklamowej oraz Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Koordynował także pracę dwóch salonów telefonii komórkowej, zbierał truskawki i zakładał ogrody w Niemczech. Spędził też 6 miesięcy w Norwegii. Dodatkowo kandydował do Izb Rolniczych.

Wraz z rodzicami pracuje na swoim kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie na Lubelszczyźnie, gdzie oprócz klasycznych upraw – takich jak pszenica, kukurydza czy soja – uprawia również truskawki i maliny.

Pomimo, że z natury jest człowiekiem romantycznym, nie zdarzyło się mu tak naprawdę zakochać. Po prostu nie spotkał jeszcze właściwej osoby i ma nadzieję, że program pozwoli mu to zmienić. Poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa - takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by było też, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.

Piotr z Rolnik Szuka Żony 4 to 38-letni kawaler z Mazowsza, którego pierwszym marzeniem była służba w Wojsku Polskim. Pomimo kilku prób marzenia tego nie udało mu się zrealizować. Piotr zaczął więc szukać swojego miejsca na świecie. Przez jakiś czas mieszkał w Niemczech, potem w Szwecji, by ostatecznie odnaleźć szczęście w prowadzeniu rodzinnego gospodarstwa. Nie porzucił jednak swoich innych pasji jak, np. kolekcjonowanie militariów z okresu pierwszej wojny światowej.
Do pełni szczęścia brakuje mu tylko drugiej połowy. Dotychczasowe poszukiwania nie zakończyły się sukcesem, tym bardziej, że Piotr nie wyobraża sobie, porzucenia gospodarstwo. Większość jego dotychczasowych związków była więc – siłą rzeczy – związkami na odległość.

Piotr
Piotr Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Ma nadzieję, że udział w programie pozwoli mu znaleźć kogoś na całe życie.

Agrotech 2016: Rolnika szuka żony - ale jakiej?, źródło: echodnia.eu

28 letni Marek z Rolnik Szuka Żony 4 podobnie jak wielu Ślązaków dzieli swój czas pomiędzy pracę w kopalni (jest sztygarem) i prowadzenie 50-hektarowego, wysoce zmechanizowanego gospodarstwa. Wolny czas spędza na słuchaniu muzyki, lubi też podróżować.

Marek
Marek Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Jest jednym z czworga rodzeństwa, a jego trzej bracia założyli już rodziny i poszli na swoje. On wciąż jeszcze mieszka z rodzicami, choć czeka na niego nowy, własny, dom. Jak na razie stoi pusty.

Kobieta, z którą chciałby się do niego wprowadzić powinna być miła, uśmiechnięta i poważnie myśląca o założeniu rodziny. Marek twierdzi też, że jeśli będzie miała w sobie „to coś”, to nie ważny będzie jej wygląd. Nie przeszkadzają mu też kobiety „z przeszłością”.

Zbigniew z Rolnik Szuka Żony 4 ma 42 lata. Z zamiłowania i zawodu jest rolnikiem i sołtysem. Samodzielnie gospodaruje na 70 hektarach, pasjonuje się nowinkami technicznymi związanymi z mechanizacją rolnictwa, a praca na roli daje mu szczęście, radość i poczucie spełnienia.

Zbyszek
Zbyszek Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Zbigniew jest człowiekiem bardzo spokojnym i nieśmiałym, ma duszę romantyka. Kilkanaście lat temu, w wyniku wypadku przy pracy stracił dłoń, ale jak sam mówi, „oprócz butów wiązania, robi wszystko”.

Jak dotąd nie miał szczęścia w miłości, a udział w programie ma mu pomóc w znalezieniu partnerki na całe życie, którą mógłby zaprowadzić przed ołtarz.

Mężczyzna chciałby poznać kobietę rozważną, wiedzącą czego chce od życia. Nie oczekuje od niej pomocy w pracach gospodarskich, choć, jak przyznaje, doceniłby pomoc w pracy papierkowej i przy rachunkach.

Wiesława z Rolnik Szuka Żony 4 ma 62 lata i jest rodowitą Pomorzanką, która całe swoje dorosłe życie związała z Bieszczadami. Tu poznała swojego męża, tu wychowała swoich dwóch synów, tu prowadzi też swoje gospodarstwo agroturystyczne, hoduje kury, uprawia kwiaty, zioła i warzywa, myśli też o wykopaniu stawu. Jest osobą bardzo kontaktową, ma wielu przyjaciół, uwielbia też dalekie spacery.

Wiesława
Wiesława Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

Wiesława nie zakochuje się łatwo. Pomimo, że jest sama już dłuższy czas, nigdy nie szukała nikogo na siłę. Chciałaby poznać mężczyznę, z którym mogłaby dzielić życie, kogoś, kto wsparłby ją w codziennych obowiązkach, kogoś, kto po prostu będzie dla niej dobry. Uważa, że najważniejszy będzie jego charakter, a nie wygląd. Dodaje też, że ze względu na wspólne doświadczenia, łatwiej będzie jej znaleźć wspólny język z wdowcem.

Sebastian z Rolnik Szuka Żony 4 urodził się 1 kwietnia 1986 roku, czyli dokładnie w prima aprilis – może dlatego właśnie jest niepoprawnym optymistą. Pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie wraz z rodzicami prowadzi kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo.

Sebastian
Sebastian Rolnik szuka żony/TVP/Facebook

W wolnych chwilach sprzedaje maszyny rolnicze, majsterkuje i pracuje w swoim ogrodzie. Jedyne czego brakuje mu do szczęścia to miłość. Mężczyzna szuka jej nieugięcie, ale na razie bez większego powodzenia. Mimo to, nie traci nadziei.
Szuka kobiety niższej od siebie (ma 183 centymetry wzrostu), najchętniej blondynki (choć nie będzie się upierał), takiej, do której mógłby mówić wierszem, wysyłać jej kwiaty, zabrać na romantyczną randkę, a także zaprosić na własnoręcznie przyrządzoną kolację. Nie ukrywa też, że choć dokonując pierwszego wyboru będzie się kierował wyglądem, to ostatecznie zdecyduje charakter kandydatki.

Rolnik szuka żony 4. Kto czeka na listy? Sołtys, romantyk, przystojniak i dwie kobiety (zdjęcia)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
kubik

ciekawie sie zapowiada, bede na pewno to dalej ogladac

M
Monika
Najlepsze wrazenie zrobil na mnie Pan Zbyszek.Wiem,ze nie sie zle o tmzleych ktorych sie nie zna ale ta kobieta ktora powiedziala ze nie pokazalaby sie z Nim nigdzie nie wie co stracila.To cudowny I wrazliwy czlowiek a to ze nie ma dloni to tylko Jego atut.Poznac kogos takiego to tylko zaszczyt!!!
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie