W piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pozostało 15 kandydatek - po 3 na każdego z rolników. Wszystkie pragnęłyby, by to je wybrali panowie szukający drugiej połówki. Szanse których są największe?

"Rolnik szuka żony" to popularny program TVP typu reality show. Zgłaszają się do niego panowie pragnący znaleźć drugą połówkę, która towarzyszyła by im w życiu na wsi i prowadzeniu gospodarki. W pierwszych odcinkach otrzymują listy od pań, które zainteresowały ich osoby. Następnie dokonują wyboru kandydatek i ostatecznie zapraszają 3 z nich do własnych domów.

Rolnik szuka żony 5. Kandydatki na żony dla rolników - Grzegorza, Łukasza, Jana, Krzysztofa i Marka

Obecnie trwa już 5. edycja programu. Na placu boju pozostało 15 kandydatek - po 3 dla każdego z rolników - które rywalizują o względy głównych uczestników podczas pobytu w ich gospodarstwach. Poznajcie je wszystkie! Kliknij w zdjęcie główne lub przycisk poniżej, by przejśc do galerii zdjęć.
Zobacz galerię

"Rolnik szuka żony" to nie fikcja. Wielu parom dzięki uczestnictwie w nim udało się stworzyć trwałe związki oraz zawrzeć sakrament małżeństwa. Ostatnio głośno było o ślubie Małgorzaty Sienkiewicz i Pawła Borysiewicza:

Marta Manowska o ślubach po programie "Rolnik szuka żony"