Rolnik szuka żony 5 odc 2 w internecie. Powtórka ONLINE VOD [WIDEO]

W niedzielę 9 września TVP 1 wyemitowało drugi odcinek piątej serii programu Rolnik szuka żony. Ten odcinek bez wątpienia obfitował w wiele emocji. Rolnicy spotkali się z kandydatkami na żony. W pierwszym odcinku rolnicy przeczytali listy, które otrzymali od kobiet z całej Polski. Teraz przyszedł czas na spotkanie twarzą w twarz.

Zobacz galerię

Rolnik szuka żony 5 odc 2 w internecie i TV. Rolnicy spotkali się z kandydatkami na żony (zdjęcia, wideo)

Widzowie, którzy oglądali poprzednie serie doskonale wiedzą, że moment spotkania rolników ze swoimi wybrankami to zawsze wiele emocji, wzruszeń, a często i rozczarowania. Nie inaczej było tym razem. Rolnicy od razu wskazali na swoje faworytki.

Rolnik szuka żony 5. Grzegorz w nerwach. Czuł się oszukany. Zobacz zdjęcia jego kandydatek na żonę (zdjęcia, wideo)

Zobacz też Rolnik szuka żony 5. Wszystkie kandydatki na żony! DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO + KOMENTARZE INTERNAUTÓW (Twitter, Facebook)

Ostatecznie każdy z rolników wybierze po trzy kandydatki, z którymi zamieszka w swoim domu - a to dopiero w kolejnym odcinku programu. W ciągu kilku dni rolnicy będą musieli zdecydować na tę jedyną kobietę. Ale o tym, czy dany związek ma szansę na spotkanie, dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku programu.

Od początku emisji programu, jego prowadzącą niezmiennie jest Marta Manowska. Prezenterkę cechuje ogromna empatia czym zjednała sobie serca widzów. Rolnik szuka żony to przebój TVP. Od kilku lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów.

Rolnik szuka żony seria 5 odc 3 - zapowiedź

Poprzednie edycje Rolnika szuka żony udowodniły, że program rzeczywiście pomaga uczestnikom znaleźć partnerów na całe życie. Kilku parom skojarzonym w programie udało się stworzyć trwałe związki. Najpopularniejszą parą jest Grzegorz i Ania Bardowscy, którzy stali się nawet celebrytami (czytaj więcej tutaj: Bardowscy z "Rolnik szuka żony" poprowadzą nowy program. Niebawem poznamy pófinalistów Agrorewolucji [ZDJĘCIA]). Małgorzata Sienkiewicz związała się z Pawłem Borysewiczem. Niedawno para poinformowała, że spodziewa się dziecka - czytaj więcej tutaj.

Wśród uczestników piątek programu Rolnik szuka żony 5, jest reprezentant woj. podlaskiego. 30-letni Grzegorz pochodzi spod Augustowa. Ukończył Politechnikę Białostocką. W programie poszukuje niebieskookiej, prawdomównej brunetki, bez nałogów, która przyciągnęłaby go wyglądem i zatrzymała charakterem. Z którą mógłby stworzyć związek oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu.

Emisja Rolnik szuka żony 5 odc 2 odbyła się w niedzielę o godzinie 21:15 na TVP 1. Powtórki są nadawane tydzień później w sobotę. W internecie Rolnik szuka żony można obejrzeć na TVP VOD.

WIDEO: Marta Manowska o bohaterach nowej edycji "Rolnik szuka żony" - Tele Magazyn