Rolnik Szuka Żony 6. Kandydatki na wsi w gospodarstwie rolników. Co z Waldemarem? Rolnik Szuka Żony odc. 4. Gdzie oglądać? Kiedy emisja TV?

ak
Rolnik Szuka Żony 6: kiedy początek emisji? Znamy datę premiery odcinka zerowego! fot. sylwia dabrowa /polska press
Rolnik Szuka Żony to hit TVP. Odcinek 4 to pierwsze wizyty kobiet na wsi, w gospodarstwach rolników. Są już pierwsze konflikty między paniami. Czy Waldemar pojawił się w 4. odcinku Rolnik Szuka Żony? W poprzednim odcinku Waldemar podjął decyzję, jakiej nie było w żadnej edycji Rolnik Szuka Żony. Czy 6. edycja programu nadal będzie cieszyć się takim powodzeniem i budzić tyle emocji, co poprzednie? Z początkiem września miała miejsc premiera Rolnik Szuka Żony 6. Kim są uczestnicy? Znamy piątkę, która będzie szukać miłości w programie. Będziecie oglądać Rolnika?

Rolnik Szuka Żony 6: premiera miała miejsce na początku września. Dotychczas obejrzeliśmy trzy odcinki programu. Znamy już piątkę rolników, którzy będą szukać miłości w szóstej edycji programu, a także ich kandydatki. Co się wydarzyło do tej pory?

Rolnik Szuka Żony 6: odcinek 4. Panie na gospodarstwie. Co z Waldemarem?

Odcinek 4. Rolnik Szuka Żony 6 to pierwsze wizyty kobiet na wsi, w gospodarstwach rolników. Nie zabrakło drobnych spięć i coraz wyraźniejszych konfliktów. U Adriana kandydatki nie były zadowolone z zakwaterowania - rolnik przygotował dwa pokoje dla trzech kobiet, a w wyniku losowania współlokatorkami zostały Ilona i Agata. Dla mieszkającej samej Agaty konieczność współdzielenia pokoju z kimś, kogo prawie nie zna, nie jest komfortowa.

W Rolnik Szuka Żony 6 Seweryn podbił serca wielu kobiet, które zdecydowały się napisać do niego listy, ale z wybranych przez niego kobiet to Marlena najszybciej trafiła do jego serca. Ona też jako pierwsza pojawiła się w gospodarstwie, a pozostałe kobiety - Diana i Joanna - widzą, że Seweryn darzy największym zainteresowaniem Marlenę. Już w odcinku 3. było widać, że nie ma sympatii między Joanną i Marleną - ta druga zapowiedziała rywalizację o Seweryna.W odcinku 4. Rolnik Szuka Żony 6 Jakub, Ania i widzowie mogli w końcu poznać drugą kandydatkę do serca 42-letniego rolnika, Ewę. Na widzach zrobiła bardzo dobre wrażenie, choć wielu uważa, że Anna to lepsza kandydatka dla Jakuba. Wielu widzów w komentarzach zwraca też uwagę na to, że Jakub z Rolnik Szuka Żony 6 wyrasta w ich oczach na najsympatyczniejszego rolnika.Kobiety przyjechały także do gospodarstwa Sławomira i wszystkie zrobiły bardzo dobre wrażenie na jego rodzicach.

Rolnik Szuka Żony 6: co z Waldemarem?

W odcinku 3. Rolnik Szuka Żony 6 Waldemar nie zaprosił żadnej z kobiet do swojego domu. Przez to widzowie pytali, co z Waldemarem i czy będzie dalej pojawiał się w programie. Nie zobaczyliśmy go w odcinku 4, co oznacza, że nie będzie dalej brał udziału w programie. Można jednak spodziewać się, że do końca sezonu Marta Manowska odwiedzi go, by sprawdzić jak toczą się jego losy lub też że zobaczymy Waldemara w odcinku świątecznym.

Rolnik Szuka Żony 6: odcinek 3. Kto pojedzie na wieś?

Odcinek 3. Rolnik Szuka Żony 6 pozwolił nam obserwować bliższe poznawanie się rolników z kandydatkami. Uczestnicy z kobietami, które wybrali po pierwszych randkach, wybrali się na kolejne rozrywki. Seweryn i jego kandydatki zagrali w koło fortuny, Waldemar z dwiema wybranymi kobietami - w rzutki. Adrian i Jakub w myśl zasady "przez żołądek do serca" zaproponowali swoim kandydatkom zadania kulinarne, zaś kandydatki Sławomira dostały zadanie budowy karmnika.Są już pierwsze zauroczenia w Rolnik Szuka Żony 6. Seweryn nie ukrywa, że pozostaje pod urokiem 22-letniej Marleny, która zyskuje w jego oczach z każdą kolejną chwilą. Bardzo konkretnym kandydatem w Rolnik Szuka Żony 6 jest Jakub, który postanowił poznać tylko dwie kobiety z tych, które napisały do niego listy. Jedna z nich pozostaje jednak tajemnicą zarówno dla widzów, jak i dla swojej konkurentki, ponieważ do tej pory Jakub rozmawiał z nią tylko na Skype.

Nie obyło się też bez zaskoczeń i to niemałych - nigdy wcześniej żaden rolnik w programie nie podjął dalej takiej decyzji, jaką podjął w Rolnik Szuka Żony 6 Waldemar. Ten bowiem zdecydował się nie zapraszać do swojego domu żadnej z dwóch kobiet, które zaprosił na kolejne spotkanie po pierwszej randce. Wywołało to mieszane uczucia widzów - jedni zwracali uwagę na to, że Waldemar ma za duże wymagania i... ego. Z kolei inni uznali, że postawił sprawę uczciwie, nie dając niepotrzebnie nadziei kobietom, które nie przypadły mu do gustu.

Rolnik Szuka Żony 6. Odcinek 4. Kto pojedzie na wieś?

Odcinek 4. Rolnik Szuka Żony 6 pokaże nam pierwsze chwile kandydatek w domach rolników. Kogo wybrali rolnicy? Oto zaproszone przez nich do domu kandydatki.

Rolnik Szuka Żony 6. Seweryn. Kandydatki:

 1. Diana
 2. Joanna
 3. Marlena

Rolnik Szuka Żony 6. Jakub. Kandydatki:

 1. Ania
 2. Ewa (zaproszona przez internet)

Rolnik Szuka Żony 6. Adrian. Kandydatki:

 1. Agata
 2. Wiola
 3. Ilona (zaproszona przez internet)

Rolnik Szuka Żony 6. Sławomir. Kandydatki:

 1. Gosia
 2. Natalia
 3. Marta

Rolnik Szuka Żony 6. Waldemar. Kandydatki:

 • nie zaprosił nikogo na wieś


Rolnik Szuka Żony 6 - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Fani hitu TVP niecierpliwie czekają już na pierwszy odcinek ulubionego programu. Premiera Rolnik Szuka Żony 6 już niebawem. Pierwszy odcinek zobaczymy 8 września w TVP1. Jak zawsze Rolnik Szuka Żony będzie emitowany w niedzielę wieczorem. Po emisji odcinka w telewizji, będzie można obejrzeć go także online, w serwisie VOD.Rolnik Szuka Żony 6: zwiastun. Będą zmiany!

W sieci ukazał się już zwiastun Rolnik Szuka Żony 6. Wiemy, którzy rolnicy będą brali udział w show. Okazuje się też, że w porównaniu z poprzednimi sezonami, teraz czeka nas pewna zmiana. Do tej pory w pierwszy odcinek Rolnik Szuka Żony pokazywał wizyty Marty Manowskiej u rolników. Prowadząca przekazywała im listy od kandydatek w ich domach, towarzysząc przy ich czytaniu. W 6. sezonie Rolnika Marta Manowska spotka się z wszystkimi uczestnikami w jednym miejscu i to tam przekaże im listy, które napisały do nich zainteresowane nimi kobiety.

Rolnik Szuka Żony 6: uczestnicy. Kim są? Poznajcie ich!

Powoli odkrywane są karty Rolnik Szuka Żony 6. Uczestnicy programu zostali przedstawieni widzom w Poniedziałek Wielkanocny. Nie obyło się bez zaskoczeń: tym razem Marta Manowska przedstawiła nam nie 10, ale 9 kandydatów. Zabrakło też pań, zatem w 6. edycji Rolnik Szuka Żony będziemy oglądać, jak kobiety zabiegają o serca rolników. Kim są kandydaci do Rolnik Szuka Żony 6? Poznajcie rolników, którzy czekają na kobiety, które zmienią ich życie. Poniżej piątka panów, którzy w 6. sezonie programu będą szukali miłości - tak przedstawiali się w zerowym odcinku, zachęcając do pisania do nich listów.

Rolnik Szuka Żony 6: Sławomir

Sławomir ma 34 lata i pochodzi z Kujaw. Jest przywiązany do swojego domu i gospodarstwa i nie chciałby się z nim rozstawać - za to chętnie zaprosi do niego wybrankę swojego serca. Jest pracowity i najchętniej widziałby u swojego boku kobietę, która potrafiłaby dorównać mu tempa.
To cierpliwy i spokojny człowiek, który wiele zawdzięcza swoim rodzicom. Chciałby jednak, by w jego życiu pojawił się ktoś jeszcze, kto mógłby stać się dla niego równie ważny. Poszukuje osoby, która przyjmie go takiego, jakim jest. Oprócz gospodarstwa, pracuje też jako strażak. Jego pasją są natomiast wędkarstwo i motoryzacja. Sławomir jest kawalerem i wolałby żeby zgłaszały się do niego kandydatki nie posiadające dzieci.

Rolnik Szuka Żony 6: Waldemar

Pochodzący z Mazowsza Waldemar ma 46 lat. W swoim niewielkim gospodarstwie mieszka z dwójką dzieci, a w lokalnym kościele jest organistą. Pracuje także jako przedstawiciel finansowy. W małżeństwie spędził 15 lat, ale się rozpadło. Jak mówi, dzieci wybrały, by zostać z nim, a była żona w ogóle się z nimi nie kontaktuje. Małżeństwo zostało unieważnione.
Teraz Waldemar poszukuje otwartej, dojrzałej i rozsądnej kobiety, która lubi podróżować (sam zwiedził wiele krajów), a w związku najważniejsze będzie dla niej wzajemne wspieranie się. Nie przeszkadza mu, jeśli kobieta jest po rozwodzie czy ma dzieci. Nie uważa też wyglądu za najważniejszy i deklaruje, że czytania listów nie zacznie od oglądania zdjęć kandydatek.

Rolnik Szuka Żony 6: Adrian

28-letni Adrian z zawodu jest geodetą, zajmuje się zaś rolnictwem i kwiaciarstwem na swoim gospodarstwie w Małopolsce. Ma za sobą poważne związki, ale czeka na "tę jedyną", która go "przyciągnie urodą, zatrzyma charakterem". Jego pasją jest fotografia i jazda na nartach.
Poszukuje kobiety wyrozumiałej, niezbyt zazdrosnej i zaborczej. Marzy o ślubie kościelnym i przysiędze małżeńskiej, a potem - o rodzinie i dzieciach. Wolałby jednak, by potencjalne kandydatki miały "czystą kartę": nie były rozwodniczkami czy matkami.

Rolnik Szuka Żony 6: Seweryn

Seweryn ma 28 lat i prowadzi 70-hektarowe gospodarstwo w Wielkopolsce. Jest w tym samotny: 6 lat temu jego tata popełnił samobójstwo, a mama zmarła rok temu. Pracy mu nie brakuje, ale Seweryn angażuje się także w życie wsi, a wcześniej grał także w piłkę nożna. Za sobą ma 8-letni związek.
Szuka kobiety pełnej ciepła i miłości, z którą mógłby się wzajemnie wspierać. Ważna jest dla niego szczerość i zaradność. Chciałby, by partnerka przeprowadziła się do niego i by jego dom ponownie zaczął tętnić życiem. Marzy o dużym, pięknym ślubie kościelnym. Nie przekreśla żadnej kandydatki, nie przeszkadzają mu kobiety po rozwodzie. Jego partnerka ma być też jego przyjaciółką. Jest wrażliwy, ale pomimo przeciwności losu nie poddaje się. Choć czułość w związku jest dla niego ważna, podkreśla, że nie potrzebuje opiekunki.

Rolnik Szuka Żony 6: Jakub

42-letni Jakub chce zadbać w końcu o siebie, a nie tylko o gospodarstwo. Swój dzień rozpoczyna od sprawdzenia giełdy i kursów walut, a dopiero potem zabiera się do pracy w gospodarce. Wolny czas chciałby jednak spędzać z drugą osobą, której jednak mu brakuje. Posiada 250-hektarowe gospodarstwo, które prowadzi wspólnie z ojcem, burmistrzem jednego z wielkopolskich miast.
Poczucie bezpieczeństwa - to najważniejsze, co chciałby dać swojej kobiecie. Jakub podkreśla, że jego wybranka "może, ale nie musi" pracować razem z nim w gospodarstwie. Nie jest też przywiązany do gospodarstwa - traktuje je jako swoją pracę, a mieszkać może gdzie indziej. Nie przeszkadza mu, jeśli kandydatka na jego żonę będzie miała dziecko. Zależy mu jednak na kobiecie, która jest spontaniczna i nieco szalona. Czeka na listy od tych, które naprawdę chcą go poznać.

Oni nie dostali się do szóstej edycji Rolnika

W zerowym odcinku mogliśmy zobaczyć wizytówki dziewięciu rolników, ale do programu mogła dostać się tylko piątka. Czterem panom nie udało się przejść dalej i nie będziemy mogli oglądać na ekranie ich poszukiwań miłości. Oto oni.

Rolnik Szuka Żony 6: Robert

Ma 23 lata i jak dotąd jest najmłodszym kandydatem do programu. Pochodzi z Kaszub, a obecnie kończy studia w Warszawie na uczelni rolniczej. W gospodarstwie ma sporo krów, ale przede wszystkim jest "ziemniaczanym baronem". Ma za sobą dwa poważne związki ze starszymi dziewczynami, które imponowały mu dojrzałością. Wolałby jednak związać się z bezdzietną panną.
Wygląd nie jest najważniejszy, ale wolałby żeby kandydatka na jego żonę była szczupła. Dla romantyczek to jednak wymarzony partner - ukochanej może napisać wiersz i zebrać bukiet polnych kwiatów. Robert ma nadzieję, że list napiszą do niego osoby, które rzeczywiście chcą go poznać, a nie jedynie pokazać się w telewizji.

Rolnik Szuka Żony 6: Paweł

30-letni Paweł ma 5-letniego syna. Prowadzi niewielkie gospodarstwo na Mazowszu, do którego chętnie przyjąłby ukochaną kobietę. Na gospodarstwo zarobił pracując na tirach - nabył też wtedy sporą nadwagę, której udało mu się pozbyć. Paweł nie ukrywa, że potrafi się wzruszyć, a najwięcej wzruszeń dostarczyły mu narodziny syna. Nie dopuszcza możliwości, by jego przyszła żona nie akceptowała jego dziecka, a z jego wypowiedzi od razu widać, że syn jest dla niego oczkiem w głowie. Jest jednak otwarty na zostanie ojcem jeszcze raz i chętnie zdecydowałby się na urlop tacierzyński, by jak najwięcej czasu spędzić z dzieckiem.
Poszukuje kobiety miłej i otwartej, która jednak będzie potrafiła czasem na niego krzyknąć i doprowadzić go do pionu. Zależy mu na prawdziwym, tradycyjnym małżeństwie i szuka kobiety, dla której także rodzina jest najważniejsza. Ubiega się też o unieważnienie ślubu kościelnego, bo zależy mu na tym, by potencjalne nowe małżeństwo było pobłogosławione przez Boga, a obrączka jako symbol ma dla niego ogromną moc i wartość.Rolnik Szuka Żony 6: Sebastian

37-latek z Wielkopolski nie planował zostać rolnikiem, ale teraz życie poza gospodarstwem jest dla niego niewyobrażalne. Od siedmiu lat jest samotny i szuka kobiety, która byłaby gotowa przeprowadzić się do niego. Wygląd nie jest dla niego najważniejszy, wolałby jednak, by kobieta była szczupła.
Jest spokojny i chciałby, by potencjalna partnerka również taka była, ale potrafiła też wyciągnąć go z domu. Zależy mu też na szczerości, uczciwości i tym, by kobieta miała własne zdanie. Jest praktykującym katolikiem, dlatego ważne jest dla niego, by wiara była ważna również dla partnerki. Sam jest kawalerem, ale nie przeszkadzałoby mu, gdyby kobieta była po rozwodzie czy miała dzieci.

Rolnik Szuka Żony 6: Marek

57-letni rozwodnik z województwa warmińsko-mazurskiego ma spore gospodarstwo, a obecnie przymierza się do budowy nowego domu, bo obecny jest dla niego za duży. Jego małżeństwo rozpadło się po 25 latach. Potem był w kilku związkach, ale od dwóch lat jest sam. Ma czwórkę dorosłych dzieci.
Jest pracowity i uczciwy, rodzina jest dla niego najważniejsza i jest stały w uczuciach. Szuka kobiety, która przyjmie go takiego, jakim jest. Wolałby kobietę szczupłą i nie starszą od siebie. Nie chciałby też powiększać rodziny, dlatego woli, by potencjalna partnerka nie marzyła o dzieciach.

Rolnik Szuka Żony 6: kiedy emisja?

Program Rolnik Szuka Żony, w którym TVP pomaga znaleźć życiowych partnerów zgłaszającym się do show rolnikom, doczekał się już 6. edycji, którą będziemy oglądać w tym roku. Dotychczasowe serie programu budziły wiele żywych emocji u widzów, ale stały się także życiową rewolucją dla uczestników - już pięć par, które poznały się na planie programu, zawarły ze sobą związek małżeński i doczekały się potomstwa. W tym Kasia i Dawid, którzy w programie starali się o względy rolników, do których napisali listy, a los sprawił, że zaiskrzyło między nimi. Czy Rolnik Szuka Żony 6 znów osiągnie swój główny cel, którym jest znalezienie dla uczestników miłości na całe życie?

Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. ZDJĘCIA wysportowanej Pauliny

Telemagazyn: Erotyka na dużym ekranie. Czy Polacy są na to gotowi?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 4

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Znajoma uczestnika

Śmiech na sali. Zanim napiszecie te głupoty o kandydatach to może najpier dowiedzcie się jacy są naprawdę bo to co napisaliście odbiega od rzeczywistości.

F
Fox
2019-04-25T11:17:23 02:00, Andrzej:

TVP wspina się na taki poziom żenady i obciachu jaki akceptują jej infantylni widzowie.

2019-05-01T17:39:54 02:00, Stay:

Jesteś starym zgorzkniałym dziadem. Pewnie sam chciałbyś być na miejscu

jednego z nich ale

cie na to nie stacbo jesteś na to zbyt głupim burakiem, który nie może poradzić sobie ze szczęściem innych...

Żenadą to jesteś ty. Wszyscy z niecierpliwością na ten program czekają..

S
Stay
2019-04-25T11:17:23 02:00, Andrzej:

TVP wspina się na taki poziom żenady i obciachu jaki akceptują jej infantylni widzowie.

Jesteś starym zgorzkniałym dziadem. Pewnie sam chciałbyś być na miejscu

jednego z nich ale

cie na to nie stacbo jesteś na to zbyt głupim burakiem, który nie może poradzić sobie ze szczęściem innych...

A
Andrzej

TVP wspina się na taki poziom żenady i obciachu jaki akceptują jej infantylni widzowie.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3