Rolnik Szuka Żony 5. Przed nami 1. odcinek programu. Rolnicy przeczytają listy od potencjalnych ukochanych i wybiorą te, które mają przyjechać do ich domów. Jednym z uczestników jest mieszkaniec woj. podlaskiego - Grzegorz z okolic Augustowa. Czy znajdzie w programie swoją partnerkę? Oglądajcie nowe odcinki Rolnik Szuka Żony na TVP 1 już dziś. O której godzinie oglądać program? Gdzie obejrzeć powtórkę online?

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Ruszył kolejny sezon hitu TVP. Program "Rolnik szuka żony" przyciąga przed telewizory miliony telewidzów. Program wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

AKTUALIZACJA Rolnik szuka żony 5. Wszystkie kandydatki na żony! DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO + KOMENTARZE INTERNAUTÓW (Twitter, Facebook)

Rolnik szuka żony 5 odc 2 w internecie. Powtórka ONLINE VOD [WIDEO]

Rolnik Szuka Żony 5 to kolejny sezon znanego i lubianego programu TVP 1. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością. Czy i w tym roku zyska tak znaczą oglądalność?

Zobacz także:Rolnik Szuka Żony 5 odc 1 online. Gdzie oglądać na żywo w TV 02.09.2018? [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Widzowie są zawiedzeni, że wśród piątki uczestników zabrakło rolniczki. Mamy za to pięciu rolników. Są nimi:

Zobacz galerię

Rolnik Szuka Żony 5 odcinek 1: O której godzinie? Gdzie oglądać program? 02.09.2018 [POWTÓRKA, VOD, TVP 1]

  • Jan
  • Grzegorz
  • Marek
  • Krzysztof
  • Łukasz

Rolnik Szuka Żony 5 odcinek 1 online w internecie za darmo. Gdzie oglądać? [TVP, VOD, TRANSMISJA]

Wszyscy przyszli do programu "Rolnik Szuka Żony" w jednym celu. Chcą odnaleźć swoją miłość życia, kobietę, którą będą mogli poślubić. Część z nich ma ideał swojej wybranki. Kim są rolnicy i jakiej kobiety szukają? O tym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

"Rolnik Szuka Żony 5" odcinek 1 będzie można obejrzeć w TV na TVP 1. Transmisja została zaplanowana na godzinę 21.15. Gdzie oglądać powtórkę online "Rolnik Szuka Żony" odcinek 1? Na pewno na oficjalnej stronie TVP.

Marta Manowska o ślubach po programie "Rolnik szuka żony"

Rolnik Szuka Żony 5 odc 1 online. Gdzie oglądać na żywo w TV 02.09.2018? [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Rolnik Szuka Żony 5 odcinek 1: Kiedy premiera i o której godzinie. Gdzie oglądać rolnika online? [TV, VOD, TVP]

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Oto piątka rolników, która bierze udział w 5. Edycji „Rolnik Szuka Żony”:

Grzegorz

Ma lat 30, 178 cm wzrostu i jest kawalerem z województwa podlaskiego. Ukończył Politechnikę Białostocką w kierunku mechanika i budowa maszyn. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, kukurydzę i trawy.

W wolnych chwilach Grzegorz ćwiczy na siłowni i naprawia maszyny. Czyta też książki, chodzi do kina i pisze wiersze.

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

W programie poszukuje niebieskookiej, prawdomównej brunetki, bez nałogów, która przyciągnęłaby go wyglądem i zatrzymała charakterem. Z którą mógłby stworzyć związek oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu.

Rolnik Szuka Żony 5: Kiedy premiera programu w TVP? Jest oficjalny zwiastun nowej edycji [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Wcześniej Grzegorz próbował znaleźć drugą połówkę na suwalskich dyskotekach - czytamy w jednym z suwalskich portali.

Czytaj też: Rolnicy szukają żon, a Marta Manowska - miłości. Mięknie dopiero, kiedy się zakocha

Jan

Ma 58 lat i 180 cm wzrostu. Jest człowiekiem pracowitym i mimo wieku ciągle myśli o rozwoju. Jak sam mówi, lubi handlować i dobrze mu to wychodzi.

Miłośnik koni i dalekich podróży. Jego wielkim marzeniem jest zamieszkać w Australii lub otworzyć pensjonat w górach. Ojciec trójki dorosłych dzieci i szczęśliwy dziadek pięciorga wnucząt. W swoim gospodarstwie hoduje owce, ma też konie i staw rybny.

Zobacz: Bardowscy będą jak Magda Gessler. Rolnik szuka żony. Co słuchać u bohaterów w 2018? [zdjęcia]

W programie szuka kobiety posiadającej zarówno wygląd (najlepiej w postaci platynowych włosów), jak i charakter, ale najważniejszy dla niego jest „błysk w oku”. Doświadczenia przeszłości sprawiły, że Jan nie toleruje u kobiet żadnych nałogów, a nade wszystko ceni sobie lojalność i szczerość w związku.

Krzysztof

To 26-letni kawaler z Mazowsza. Ma 178 cm wzrostu, jest ufny, spokojny, pracowity, uczynny i ugodowy (w granicach rozsądku). Z zawodu rolnik, hoduje bydło i uprawia zboże. Z zamiłowania majsterkowicz i fotograf. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi, chodzi do dyskoteki i na basen.

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Wierzy w miłość idealną i uważa, że „Rolnik szuka żony” pomoże mu stworzyć taki związek. Najlepiej ze szczerą, wesołą, szczupłą blondynką, którą mógłby zabierać na romantyczne kolacje do restauracji, i z którą mógłby zbudować wspólne życie.

Łukasz

Ma 35 lat i prawie 190 cm wzrostu. Jest rodowitym mazurem, dumnym rolnikiem z dziada pradziada i wspaniałym ojcem dwójki dzieci.

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Rolnik spełnia się w swojej pracy (hoduje bydło) i nie wyobraża sobie, że kiedykolwiek mógłby ją zostawić. Jest też bardzo wrażliwy na piękno natury, co zresztą nie przeszkadza mu być również miłośnikiem motoryzacji i nowinek technologicznych.

W poszukiwaniu życiowej partnerki będzie kierował się przede wszystkim charakterem, bo – jak sam twierdzi – wyglądem już się kierował i źle na tym wyszedł. Oczywiście nie oznacza to, że wygląd jest dla niego zupełnie bez znaczenia.

Czytaj: Rolnik szuka żony 5 online. Gdzie oglądać. Kiedy pierwszy odcinek?

Jako mężczyzna po przejściach nie uważa, żeby rozwód, dzieci, czy inne wyznanie było jakąkolwiek przeszkodą w zbudowaniu trwałego związku. Nie akceptuje jednak żadnych nałogów (może poza paleniem). Od kobiety swojego życia oczekuje lojalności, miłości do siebie i dzieci oraz zrozumienia dla jego pracy. W zamian oferuje stałość w uczuciach, szczere rozmowy, lojalność i prawdziwą miłość.

Marek

Jest wysportowanym, szczupłym i dosyć wysokim (ponad 180cm wzrostu), 46-letnim kawalerem z województwa zachodniopomorskiego. Twierdzi, że ma duszę sportowca – silną wolę, zwłaszcza w dążeniu do celu i zawsze wie czego chce. Jest zdecydowanie realistą, ale ma też w sobie optymizm i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. No… może poza nawiązywaniem nowych kontaktów, co – ze względu na nieśmiałość – przychodzi mu z pewnym trudem.

Rolnik Szuka Żony odcinek 1 online. Gdzie oglądać na żywo 5 sezon [TVP, VOD, PLAYER, POWTÓRKA]

Zobacz: ROLNIK SZUKA ŻONY 5 ONLINE: Kim są kandydaci? Zobacz powtórkę programu Rolnik szuka żony [ZDJĘCIA, WIDEO]

Marek hoduje bydło, uprawia zboża oraz ziemniaki. W wolnych chwilach dużo ćwiczy, jeździ rowerem, pływa, spędza czas na świeżym powietrzu. Gra też w ping-ponga, w piłkę nożną lub po prostu robi to, na co akurat ma ochotę. Interesuje się sprzętem rolniczym, naprawia go, majsterkuje, dba aby był czysty i sprawny.

W programie szuka kobiety na dobre i na złe, z którą razem mógłby cieszyć się z dobrych rzeczy i wspólnie pokonywać przeciwności. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wierności, dialogu i otwartości w związku. Nie chciałby też aby była nadmiernie uparta. Jako, że lubi sport cieszyłby się gdyby dziewczyna podzielała tę pasję.

Marta Manowska o braku kobiety w nowej edycji "Rolnik szuka żony"