Rolnik szuka żony. Sprawdź, jak wypadły pierwsze randki Klaudii i Michała z Podlasia i jak zaprezentowali się ich kandydaci [ZDJĘCIA,WIDEO]

PL.an
W ostatnią niedzielę (2.10) na antenie TVP został wyemitowany drugi odcinek niezwykle popularnego programu "Rolnik szuka, żony". Zgromadził on przed ekranami telewizorów ponad 2,8 miliona widzów! Tym razem bohaterowie mogli porozmawiać na żywo lub za pośrednictwem internetu z osobami, które wybrali na podstawie listów.

9. sezon programu Rolnik szuka żony

Kolejna edycja popularnego programu telewizyjnego rozpoczęła się dość ekscytująco. Smaczku dodaje fakt, że aż dwie osoby z finałowej piątki pochodzą z Podlasia. Są to

 • Klaudia, Michałowo, 26 lat
 • Michał, Kalinówka-Basie, lat 24

W pierwszym odcinku kandydaci na podstawie listów wybierali kandydatów, z którymi chcą porozmawiać na żywo. W ostatniej części programu spotkali się z wybranymi osobami i mogli się przekonać komu dadzą kolejną szansę.

MICHAŁ. Kandydatki rolnika z Podlasia

Michał na rozmowę zaprosił dziewięć dziewczyn

 1. 20-letnia Adrianna z Łodzi. Jej wymarzony facet powinien być szczery, wspierający, wyrozumiały i zabawny (ale nie na siłę), nie toleruje natomiast arogancji i nadużywania alkoholu.
 2. Aleksandra z Lubelskiego, lat 20. Jest osobą raczej spokojną, to w życiu nie lubi nudy. Swój czas stara się spędzać aktywnie. W związkach ceni sobie przede wszystkim szczerość. Szuka mężczyzny, który będzie umieć cieszyć się życiem
 3. 22-letnia Joanna z Rzeszowa. Studiuje położnictwo, lubi gotowanie i cukiernictwo. Ma za sobą poważniejsze związki. Chce poznać mężczyznę szczerego, uczciwego, i kochającego, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwy związek i założyć rodzinę.
 4. Julia z Lublina, lat 23. Julia pracuje w firmie wynajmującej prywatne mieszkania. Choć teraz spędza swój czas w mieście, to wychowała się i dorastała na wsi. Najważniejsze dla niej jest to, jak się czuje, przebywając w towarzystwie tej drugiej osoby.
 5. 24-latka z Myśliborza - Karolina. Kocha zwierzęta, jest opiekunką w żłobku, uprawia MMA i kickboxing. Poszukuje opiekuńczego, wyrozumiałego mężczyzny o niebieskich lub zielonych oczach, słusznym wzroście i wielkim sercu.
 6. Marta z Brodnicy, lat 19. Całe życie mieszka na gospodarstwie, dba o ogród, zajmuje się warzywnikiem. Planuje rodzinę z co najmniej trójką dzieci. Jest otwarta, pracowitą, szczera i dojrzała. Ceni szczerość, ciepło, zaradność i poczucie humoru.
 7. Patrycja z Łęczycy, 21 lat. Jest instruktorką nauki jazdy. Miłośniczka dzieci, tańca, śpiewu i siatkówki, studentka logistyki. Bardzo chciałaby się przenieść na wieś. U mężczyzn ceni sobie opiekuńczość, wrażliwość, a także pewną asertywność.
 8. 24-letnia Paulina, lublinianka. Studentka pielęgnacji zwierząt i animaloterapii. Swój wolny spędza w stajni, przy koniach. Uprawia sport, rysuje, lubi gotować. Mężczyzna powinien być szczery, wrażliwy, wyrozumiały, cierpliwy i wyluzowany.
 9. Sylwia, lat 24, Lublin. Napisała list do Michała, bo spodobała jej się jego pracowitość, zaradności i bijące ciepło tj. rzeczy, które ceni w mężczyznach. Sama jest empatyczna, dobrze zorganizowana, potrafi odnaleźć równowagę pomiędzy pracą i odpoczynkiem.

Podobają Ci się?
zapytała prowadząca
Fajne wybrałem (...) Mam dobry gust
z uśmiechem dodał Michał

Co się stało na randkach?

Na antenie zobaczyliśmy fragmenty randek rolnika z Podlasia. Nie wszystkie dziewczyny znalazły się na antenie. Jak przebiegały? Adrianna na przykład po spotkaniu była bardzo zadowolona

Myślę, że tą randką bardzo mnie do siebie zachęcił. Chciałabym go bliżej poznać

mówiła. W trakcie rozmowy chciała się zaprezentować jak najlepiej

Jestem opiekunką piątki dzieci. Lubię gotować też. Ludzie mówią, że jestem kobietą i do tańca i do różańca

przekonywała

To są same plusy

uśmiechał się Michał

W rozmowie z prowadzącą z rozbrajającą szczerością przyznał

Po prostu wpadłem w te sidła

Na randce z Joanną tematem przewodnim były dzieci i położnictwo, czyli kierunek na jakim uczy się Joanna. Rolnik po randce stwierdził, że Asia jest ładniejsza na żywo niż na zdjęciach. Karolina już na wstępie otrzymała komplement i od razu się zrewanżowała chwaląc oczy Michała

Mam słabość do niebieskich

... a następnie zaprezentowała jaki odgłos wydaje kogut

Marta pochwaliła się, że jak była mała to chciała dostać ciągnik pod choinkę i ostatnio zrobiła uprawnienia na jazdę traktorem. Z pewnością zaplusowała swoim pochodzeniem i miejscem zamieszkania

Fajna , sympatyczna i ma doświadczenie w życiu na wsi

ocenił Michał. Sylwia na spotkaniu od razu przejęła inicjatywę i choć rozmowa przebiegała w miłej atmosferze dziewczyna po spotkaniu nie miała wątpliwości, że Michał jej nie wybierze. Chodziło o obawy chłopaka, że Sylwia nie odnajdzie się na gospodarstwie.

KLAUDIA i jej kandydaci

Przed spotkaniami rolniczka z Podlasianie ukrywała, że czuje ekscytację

Jestem podekscytowana, jestem ciekawa co mnie czeka. Nie mam żadnych obaw, nie chcę mieć żadnych oczekiwań. Chcę podejść do tego z otwartą głową. Żeby się po prostu nie rozczarować. Nie ukrywam, że chciałabym, żeby wśród tych chłopaków pojawiła się ... ta osoba

Dziewczyna zdecydowała się dać szansę dziesięciu mężczyznom

 1. Damian. Dolny Śląsk. Lat 31. Pracuje jako ratownik basenowy, w wolnych chwilach majsterkuje, uprawia ogródek. Jego ideałem kobiety jest zaradna blondynka. Ceni uczciwość i gospodarność nie znosi zaś kłamstwa. Jest uparty, towarzyski i spontaniczny.
 2. Torunianin Kamil (32 l.) pracuje w firmie budowlanej, prowadzi też własną firmę zajmującą się fotografią i produkcją filmów. Tańczy, jest fanem sportów wysokościowych. Szuka kobiety, która urzeknie go swoją osobowością i którą będzie mógł zabierać na romantyczne leśne .
 3. Konrad (22 l.), pochodzi z Lubelskiego, nie wyobraża sobie innego życia niż na wsi. W jak wygląda praca na roli i, szczerze mówiąc, jest nią zachwycony. Prowadzi aktywny styl życia. Pomimo młodego wieku, też dokładnie wie kim jest i czego pragnie.
 4. Krzysztof ma 31 lat, mieszka i pracuje w Lubinie jako sztygar zmianowy w kopalni miedzi. Uprawia sporty. Zakończył 8-letni związek. W końcu wrodzony optymizm zwyciężył i Krzysztof gotów jest już budować swoje na życie na nowo.
 5. Marek ma 33 lata, z zawodu i zamiłowania jest rolnikiem choć przez siedem długich lat mieszkał w mieście – grał w teatrze objazdowym. Uważa się za człowieka naturalnego, wesołego, wiernego, wybaczającego i pracowitego.
 6. Mateusz, 27 lat, na życie zarabia prowadząc wraz z ojcem firmę kamieniarską. Ma duszę artysty. Czuje, że nadszedł dla niego już czas stabilizacji.
 7. Paweł , 30 lat, pochodzi z Hajnówki, ale teraz mieszka w Niemczech, gdzie pracuje jako spawacz. Wychował się na wsi, więc rolnicze życie nie jest mu obce. W programie szuka kobiety szczerej, wiernej i obdarzonej poczuciem humoru.
 8. 30-letni Piotr mieszka w Białymstoku, jest absolwentem Wydz. Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB i pracuje w zawodzie jako inżynier budowlany. Jego marzeniem jest budowa małego domku na wsi w którym mieszkać będzie szczęśliwa rodzina.
 9. Sebastian (34 l.), leśnik z Pomorza. W wolnych chwilach lubi po lesie biegać lub jeździć na rowerze, majsterkować w drewnie. W kobiecie zwraca uwagę na uśmiech, ten Klaudii szczególnie mu się podoba.
 10. 28 letni Valentyn urodził się na Ukrainie, ale większość swojego życia spędził w Polsce. Ukończył politechnikę. Obecnie - jako inżynier budownictwa - buduje fabrykę pod Wrocławiem. Na brak zajęć więc nie narzeka. Choć nie jest rolnikiem, myśli, że z pracą na roli jakoś sobie poradzi.

Jak przebiegały randki KLAUDII?

Nie wszyscy kandydaci zasłużyli na czas antenowy i rozmów kilku nie wyemitowano wcale. Jedni wypadli lepiej, drudzy gorzej.
Damiana rolniczka od razu zadała pytanie o doświadczenie z życiem na wsi. Damian stwierdził, że miał jako dziecko. Widać, że dziewczynie zależy aby jej partner miał o wsi większe pojęcie.

Kamil z Torunia aa pytanie Klaudii o pobudki jakimi się kierował w napisaniu listu do niej odpowiedział, że to za namową koleżanek z pracy, które chcą, żeby znalazł szczęście. Odpowiedź raczej niefortunna. Najmłodszy ze stawki Konrad zrobił dobre wrażenie na dziewczynie, mimo jej wcześniejszych obaw.

Pomimo tego wieku myślę, że jest dojrzały. Dla mnie jest to duże zdziwienie, ale plus

Konrad również chwalił Kalaudię

Myślę, że jest to bardzo porządna dziewczyna, która myśli o przyszłości tak jak ja i z którą mógłbym zbudować rodzinę

Marek chciał rolniczkę "zbajerować"

Dla samego Twojego uśmiechu było warto tutaj przyjechać

powiedział Marek i wręczył dziewczynie kwiaty, która jednak nie była zbyt wylewna w rozmowie. Już przed randką Mateusz miał maślane oczy i miękkie nogi, jednak Klaudia stwierdziła po rozmowie

W porządku taki chłopak, ale rozmowa nam nie szła

Jak się okazało Paweł z Hajnówki już spotkał kiedyś Klaudię na balu inżynierskim, ale fakt ten nie okazał się atutem. Białostoczanin Piotr przekonywał, że ma do czynienia ze wsią, bo na wakacjach odwiedzał babcię na wsi

Wakacje na wsi to nie jest życie na wsi

stwierdziła lekko rozczarowana Klaudia. Ostatnia randka to spotkanie online z Valentynem, ale mimo to widać było, że Klaudii się z chłopakiem rozmawia się swobodnie

Randka z Valentynem była inna. Myślałam, że nie będę czuła się w tym dobrze, ale fajnie poszło

Zobacz jak zaprezentowali się na zdjęciach i na nagraniu kandydaci podlaskich bohaterów programu "Rolnik szuka żony". Jak myślicie, kto dostanie kolejną szansę?

Co powiedzieli podlascy uczestnicy na zakończenie programu?

Klaudia

Na duży plus spotkania z chłopakami, nie spodziewałam się. Na początku wytypowałam swoją trójkę, a to się zupełnie odmieniło podczas tych spotkań

Michał

Nie był to łatwy wybór, ale mam nadzieję, że okaże się trafiony (...) Trochę głową, ale do 70% oddam sercu, żeby pokierowało mną

Klaudia i Michał będą musieli wybrać osoby, które dalej będą rywalizować o ich względy, ale o tym dopiero w kolejnym odcinku programu "Rolnik szuka żony". A Wy macie swoich faworytów-kandydatów dla uczestników z Podlasia?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie