ROMA - BARCELONA 3:0 BRAMKI YOUTUBE. 10.04.2018 Zobacz wszystkie gole (wideo)

AIP/dd
ROMA - BARCELONA 3:0 BRAMKI YOUTUBE. 10.04.2018 Zobacz wszystkie gole (wideo) East News
Co to był za mecz! Zobacz wszystkie bramki z meczu Roma - Barcelona. Gole, bramki, skrót meczu Roma - Barcelona. Gdzie oglądać?

AS Roma - po przegranym na Camp Nou spotkaniu 1:4 - odrobiła straty w rewanżu i zameldowała się w półfinale! Defensywna taktyka Ernesto Valverde nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

ROMA - BARCELONA 3:0 BRAMKI YOUTUBE. 10.04.2018 Zobacz wszystkie gole

AKTUALIZACJA Liga Mistrzów: Sensacja! Barcelona - Roma 0:3. Zobacz wszystkie gole w internecie [Facebook, Twitter, YouTube]

Włosi w 82. minucie strzelili gola na wagę półfinału Ligi Mistrzów. Rozpacz w Katalonii, to bez wątpienia największe zaskoczenie tej edycji Ligi Mistrzów

Niesamowite emocje na Etihad Stadium. Piłkarze Manchesteru City z niezwykłą determinacją próbowali odrobić straty z pierwszego meczu (0:3 -red.), zdobywając bramkę już w 2. minucie spotkania, lecz w szeregach Liverpoolu znalazł się nieposkromiony Mohamed Salah.

Egipcjanin pogrzebał szanse "Obywateli" w 56. minucie wyrównując stan meczu. W trakcie spotkania nie obyło się bez kontrowersji.

Jeszcze przed przerwą Leroy Sane zdobył prawidłowo bramkę na 2:0, jednak sędziowie podyktowali spalonego. Liverpool melduje się w półinale Ligi Mistrzów.