Rosja 2018. Francja - Urugwaj 2:0 zobacz BRAMKI w internecie [VOD TVP SPORT] Francja pierwszym półfinalistą Mundialu

ezio
Francja - Urugwaj 2:0 zobacz BRAMKI w internecie na YouTube Twitter i Facebook [VOD TVP SPORT] Francja pierwszym półfinalistą Mundialu East News
MŚ w Rosji. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Francja vs. Urugwaj zakończył się zwycięstwem Francji. Zobacz piękne bramki z tego spotkania!

Dla wielu kibiców i ekspertów ten mecz, obok drugiego piątkowego starcia Brazylia - Belgia, był przedwczesnym finałem mistrzostw świata w Rosji. Urusi jak dotąd wygrali wszystkie cztery spotkania (kolejno z Egiptem i Arabią Saudyjską po 1:0, z Rosją 3:0 oraz z Portugalią 2:1), a Francuzi w grupie odprawili w grupie Australię (2:1), Peru (1:0) i bezbramkowo zremisowali z Danią.

Ostatecznie to Francuzi wygrali i awansowali do półfinału Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Urugwajczycy stracili dwa gole. Zobacz bramki w internecie.

Mecz Francja - Urugwaj nabrał tempa dopiero pod koniec pierwszej połowy, kiedy to Raphael Varane zdobył bramkę dla Francuzów. W 61 minucie Antoine Griezmann wynik na 2:0 podważył Antoine Griezmann.

Mś 2018 w Rosji. Urugwaj vs. Francja 0:2