Rozkład jazdy PKP Białystok (przyjazdy)

Redakcja

Przyjazdy

Vilnius

Vilnius 22:30 - Kaunas 00:05 - Białystok 02:30

Kursuje do 12 września, we wtorki, czwartki, soboty

Szepietowo

Szepietowo 04:24 - Jabłoń Kościelna 04:33 - Łapy Osse 04:47 - Łapy 04:50 - Uhowo 04:53 - Bojary 04:57 - Niewodnica 05:07 - Klepacze 05:10 - Białystok Wiadukt 05:13 - Białystok 05:17

Kursuje codziennie

Czeremcha

Czeremcha 04:26 - Kleszczele 04:34 - Suchowolce 04:44 - Gregorowce 04:52 - Podbiele 04:57 - Lewki 05:04 - Hołówki Duże 05:44 - Lewickie 05:53 - Białystok Stadion 06:04 - Białystok 06:12

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 05:17 - Sokółka 05:32 - Gieniusze 05:38 - Rozedranka 05:43 - Machnacz 05:48 - Czarna Białostocka 05:52 - Wólka Ratowiecka 05:56 - Czarny Blok 06:00 - Wasilków 06:06 - Białystok 06:13

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 05:24 - Jabłoń Kościelna 05:33 - Łapy Osse 05:47 - Łapy 05:50 - Uhowo 05:53 - Bojary 05:57 - Niewodnica 06:07 - Klepacze 06:11 - Białystok Wiadukt 06:13 - Białystok 06:17

Kursuje codziennie

Czeremcha

Czeremcha 04:33 - Kleszczele 04:41 - Suchowolce 04:51 - Gregorowce 04:59 - Podbiele 05:04 - Lewki 05:11 - Hołówki Duże 05:51 - Lewickie 06:00 - Białystok Stadion 06:11 - Białystok 06:19

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia, od 1 czerwca do 31 sierpnia

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 05:23 - Sokółka 05:39 - Gieniusze 05:44 - Rozedranka 05:50 - Machnacz 05:54 - Czarna Białostocka 05:59 - Wólka Ratowiecka 06:03 - Czarny Blok 06:07 - Wasilków 06:13 - Białystok 06:20

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia ,od 1 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 05:31 - Ełk Szyba Wschód 05:35 - Lipińskie Małe 05:41 - Prostki 05:45 - Grajewo 05:51 - Ruda 05:58 - Fasty 06:56 - Białystok Bacieczki 07:01 - Białystok Starosiel. 07:05 - Białystok 07:11

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Suwałki

Suwałki 05:01 - Sokółka 06:37 - Gieniusze 06:42 - Rozedranka 06:48 - Machnacz 06:52 - Czarna Białostocka 06:56 - Wólka Ratowiecka 07:00 - Czarny Blok 07:04 - Wasilków 07:09 - Białystok 07:15

Kursuje codziennie

Szepietowo

Szepietowo 06:24 - Jabłoń Kościelna 06:33 - Łapy Osse 06:47 - Łapy 06:50 - Uhowo 06:53 - Bojary 06:57 - Niewodnica 07:07 - Klepacze 07:11 - Białystok Wiadukt 07:13 - Białystok 07:17

Kursuje od poniedziałku do soboty

Ełk

Ełk 05:39 - Ełk Szyba Wschód 05:43 - Lipińskie Małe 05:49 - Prostki 05:53 - Grajewo 05:59 - Ruda 06:06 - Fasty 07:06 - Białystok Bacieczki 07:11 - Białystok Starosiel. 07:15 - Białystok 07:21

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia, od 1 czerwca do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 07:24 - Jabłoń Kościelna 07:33 - Łapy Osse 07:47 - Łapy 07:50 - Uhowo 07:53 - Bojary 07:57 - Niewodnica 08:07 - Klepacze 08:11 - Białystok Wiadukt 08:13 - Białystok 08:17

Kursuje codziennie

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 07:20 - Sokółka 07:36 - Gieniusze 07:41 - Rozedranka 07:47 - Machnacz 07:52 - Czarna Białostocka 07:56 - Wólka Ratowiecka 08:00 - Czarny Blok 08:04 - Wasilków 08:10 - Białystok 08:17

Kursuje od poniedziałku do soboty

Czeremcha

Czeremcha 06:45 - Kleszczele 06:53 - Suchowolce 07:03 - Gregorowce 07:11 - Podbiele 07:16 - Lewki 07:23 - Hołówki Duże 08:08 - Lewickie 08:17 - Białystok Stadion 08:28 - Białystok 08:36

Kursuje codziennie

Ełk

Ełk 07:49 - Ełk Szyba Wschód 07:53 - Lipińskie Małe 07:59 - Prostki 08:03 - Grajewo 08:09 - Ruda 08:16 - Fasty 09:10 - Białystok Bacieczki 09:15 - Białystok Starosiel. 09:18 - Białystok 09:24

Kursuje codziennie

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 07:25 - Warszawa Centralna 07:35 - Warszawa Wschodnia 07:44 - Tłuszcz 08:23 - Małkinia 09:01 - Czyżew 09:16 - Szepietowo 09:27 - Łapy 09:47 - Białystok 10:07

Kursuje codziennie

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 08:15 - Warszawa Centralna 08:35 - Warszawa Wschodnia 08:44 - Tłuszcz 09:23 - Małkinia 10:00 - Czyżew 10:14 - Szepietowo 10:24 - Łapy 10:44 - Białystok 11:05

Kursuje codziennie, oprócz 2, 3 czerwca

Szepietowo

Szepietowo 10:38 - Jabłoń Kościelna 10:47 - Łapy Osse 11:00 - Łapy 11:04 - Uhowo 11:07 - Bojary 11:11 - Niewodnica 11:21 - Klepacze 11:24 - Białystok Wiadukt 11:27 - Białystok 11:31

Kursuje codziennie, oprócz 2, 3 czerwca

Suwałki

Suwałki 09:23 - Sokółka 10:59 - Gieniusze 11:05 - Rozedranka 11:10 - Machnacz 11:14 - Czarna Białostocka 11:18 - Wólka Ratowiecka 11:22 - Czarny Blok 11:26 - Wasilków 11:31 - Białystok 11:38

Kursuje codziennie

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:14 - Czyżew 11:43 - Szepietowo 11:53 - Łapy 12:13 - Białystok 12:35

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia, od 1 czerwca do 31 sierpnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:21 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 10:14 - Czyżew 11:45 - Szepietowo 11:56 - Łapy 12:16 - Białystok 12:35

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 4, 5 czerwca

Grodno

Grodno 11:25 - Sokółka 12:46 - Gieniusze 12:51 - Rozedranka 12:57 - Machnacz 13:02 - Czarna Białostocka 13:06 - Wólka Ratowiecka 13:10 - Czarny Blok 13:14 - Wasilków 13:20 - Białystok 13:28

Kursuje codziennie

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 10:45 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Wschodnia 11:14 - Czyżew 12:44 - Szepietowo 12:54 - Łapy 13:13 - Białystok 13:35

Kursuje od 1 września do 12 października

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 10:45 - Warszawa Centralna 11:05 - Warszawa Wschodnia 11:14 - Czyżew 12:43 - Szepietowo 12:53 - Łapy 13:13 - Białystok 13:35

Kursuje od 7 czerwca do 1 lipca, oprócz 16 i 17 czerwca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:39 - Warszawa Zachodnia 11:03 - Warszawa Centralna 11:12 - Warszawa Wschodnia 11:20 - Czyżew 12:46 - Szepietowo 12:56 - Łapy 13:15 - Białystok 13:35

Kursuje 4 czerwca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:41 - Warszawa Zachodnia 11:07 - Warszawa Centralna 11:16 - Warszawa Wschodnia 11:25 - Czyżew 12:49 - Szepietowo 12:59 - Łapy 13:17 - Białystok 13:35

Kursuje 6, 16, 17 czerwca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 10:46 - Warszawa Centralna 10:56 - Warszawa Wschodnia 11:14 - Czyżew 12:44 - Szepietowo 12:54 - Łapy 13:13 - Białystok 13:35

Kursuje w okresie od 5 czerwca do 31 sierpnia, oprócz od 6 czerwca do 1 lipca

Bydgoszcz Główna

Bydgoszcz Główna 07:08 - Toruń Główny 08:13 - Kutno 09:26 - Warszawa Zachodnia 11:01 - Warszawa Centralna 11:10 - Warszawa Wschodnia 11:19 - Czyżew 12:46 - Szepietowo 12:56 - Łapy 13:15 - Białystok 13:35

Kursuje 11 czerwca

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 11:35 - Warszawa Centralna 11:45 - Warszawa Wschodnia 11:53 - Małkinia 13:07 - Czyżew 13:24 - Szepietowo 13:35 - Łapy Osse 13:52 - Łapy 13:56 - Uhowo 13:59 - Białystok 14:18

Kursuje codzienni, oprócz od 30 maja do 24 lipca

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 11:38 - Warszawa Centralna 11:47 - Warszawa Wschodnia 11:55 - Małkinia 13:07 - Czyżew 13:24 - Szepietowo 13:35 - Łapy Osse 13:52 - Łapy 13:56 - Uhowo 13:59 - Białystok 14:18

Kursuje od 4 czerwca do 24 lipca

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 12:02 - Warszawa Centralna 12:10 - Warszawa Wschodnia 12:22 - Małkinia 13:40 - Czyżew 13:57 - Szepietowo 14:08 - Łapy Osse 14:25 - Łapy 14:29 - Uhowo 14:32 - Białystok 14:50

Kursuje 2, 3 czerwca

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:57 - Sopot 08:07 - Gdańsk Oliwa 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:17 - Gdańsk Główny 08:26 - Tczew 08:54 - Mońki 14:55 - Knyszyn 15:06 - Białystok Starosiel. 15:23 - Białystok 15:28

Kursuje codziennie od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:45 - Sopot 08:12 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Wrzeszcz 08:28 - Gdańsk Główny 08:38 - Tczew 09:26 - Mońki 15:27 - Knyszyn 15:38 - Białystok Starosiel. 15:55 - Białystok 16:01

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 15:23 - Jabłoń Kościelna 15:32 - Łapy Osse 15:45 - Łapy 15:49 - Uhowo 15:52 - Bojary 15:56 - Niewodnica 16:06 - Klepacze 16:09 - Białystok Wiadukt 16:12 - Białystok 16:17

Kursuje codziennie

Kuźnica Białostocka

Kuźnica Białostocka 15:25 - Sokółka 15:41 - Gieniusze 15:46 - Rozedranka 15:52 - Machnacz 15:57 - Czarna Białostocka 16:01 - Wólka Ratowiecka 16:05 - Czarny Blok 16:09 - Wasilków 16:16 - Białystok 16:23

Kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz 23 czerwca, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada

Czeremcha

Czeremcha 14:44 - Kleszczele 14:52 - Suchowolce 15:02 - Gregorowce 15:10 - Podbiele 15:15 - Lewki 15:22 - Hołówki Duże 16:03 - Lewickie 16:12 - Białystok Stadion 16:22 - Białystok 16:30

Kursuje codziennie

Ełk

Ełk 14:53 - Ełk Szyba Wschód 14:57 - Lipińskie Małe 15:03 - Prostki 15:07 - Grajewo 15:13 - Ruda 15:20 - Fasty 16:18 - Białystok Bacieczki 16:22 - Białystok Starosiel. 16:26 - Białystok 16:32

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Szczecin Główny

Szczecin Główny 07:31 - Poznań Główny 10:25 - Kutno 12:21 - Warszawa Zachodnia 13:40 - Warszawa Centralna 13:50 - Warszawa Wschodnia 14:05 - Czyżew 15:47 - Szepietowo 15:58 - Łapy 16:18 - Białystok 16:37

Kursuje codziennie od 1 sierpnia do 10 grudnia

Ełk

Ełk 14:59 - Ełk Szyba Wschód 15:03 - Lipińskie Małe 15:09 - Prostki 15:14 - Grajewo 15:19 - Ruda 15:26 - Fasty 16:24 - Białystok Bacieczki 16:28 - Białystok Starosiel. 16:32 - Białystok 16:38

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Szczecin Główny

Szczecin Główny 07:31 - Poznań Główny 10:23 - Kutno 12:40 - Warszawa Zachodnia 14:00 - Warszawa Centralna 14:07 - Warszawa Wschodnia 14:20 - Czyżew 15:56 - Szepietowo 16:07 - Łapy 16:27 - Białystok 16:46

Kursuje 10, 13 czerwca

Szczecin Główny

Szczecin Główny 07:31 - Poznań Główny 10:23 - Kutno 12:26 - Warszawa Zachodnia 13:45 - Warszawa Centralna 13:55 - Warszawa Wschodnia 14:15 - Czyżew 15:56 - Szepietowo 16:07 - Łapy 16:27 - Białystok 16:46

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 lipca, oprócz 10, 13 czerwca

Szepietowo

Szepietowo 15:55 - Jabłoń Kościelna 16:04 - Łapy Osse 16:18 - Łapy 16:22 - Uhowo 16:25 - Bojary 16:29 - Niewodnica 16:39 - Klepacze 16:42 - Białystok Wiadukt 16:45 - Białystok 16:50

Kursuje 10, 13 czerwca

Szepietowo

Szepietowo 16:22 - Jabłoń Kościelna 16:31 - Łapy Osse 16:45 - Łapy 16:49 - Uhowo 16:52 - Bojary 16:56 - Niewodnica 17:06 - Klepacze 17:09 - Białystok Wiadukt 17:12 - Białystok 17:17

Kursuje do 10 grudnia, oprócz 10 i 13 czerwca

Ełk

Ełk 16:32 - Ełk Szyba Wschód 16:36 - Lipińskie Małe 16:42 - Prostki 16:46 - Grajewo 16:52 - Ruda 16:59 - Fasty 18:00 - Białystok Bacieczki 18:05 - Białystok Starosiel. 18:09 - Białystok 18:15

Kursuje do 10 grudnia, oprócz od 14 maja do 31 sierpnia

Szepietowo

Szepietowo 17:24 - Jabłoń Kościelna 17:33 - Łapy Osse 17:47 - Łapy 17:50 - Uhowo 17:53 - Bojary 17:57 - Niewodnica 18:07 - Klepacze 18:11 - Białystok Wiadukt 18:13 - Białystok 18:17

Kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz 23 czerwca, 15 sierpnia, 1 i 11 listopada

Ełk

Ełk 16:58 - Ełk Szyba Wschód 17:02 - Lipińskie Małe 17:08 - Prostki 17:12 - Grajewo 17:18 - Ruda 17:25 - Fasty 18:19 - Białystok Bacieczki 18:24 - Białystok Starosiel. 18:28 - Białystok 18:34

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Wrocław Główny

Wrocław Główny 09:01 - Wrocław Mikołajów 09:07 - Koluszki 14:05 - Warszawa Zachodnia 15:40 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Wschodnia 16:14 - Czyżew 17:43 - Szepietowo 17:53 - Łapy 18:13 - Białystok 18:35

Kursuje codziennie, oprócz od 20 do 22 czerwca, oraz os 27 do 30 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 09:01 - Wrocław Mikołajów 09:07 - Koluszki 14:11 - Warszawa Zachodnia 15:40 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Wschodnia 16:14 - Czyżew 17:43 - Szepietowo 17:53 - Łapy 18:13 - Białystok 18:35

Kursuje od 20 do 22 czerwca

Wrocław Główny

Wrocław Główny 09:01 - Wrocław Mikołajów 09:07 - Koluszki 14:16 - Warszawa Zachodnia 15:49 - Warszawa Centralna 16:05 - Warszawa Wschodnia 16:14 - Czyżew 17:44 - Szepietowo 17:54 - Łapy 18:14 - Białystok 18:36

Kursuje od 27 do 30 czerwca

Suwałki

Suwałki 17:28 - Sokółka 18:59 - Gieniusze 19:04 - Rozedranka 19:10 - Machnacz 19:14 - Czarna Białostocka 19:18 - Wólka Ratowiecka 19:22 - Czarny Blok 19:26 - Wasilków 19:31 - Białystok 19:37

Kursuje codziennie

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 16:55 - Warszawa Centralna 17:05 - Warszawa Wschodnia 17:13 - Małkinia 18:34 - Czyżew 18:50 - Szepietowo 19:00 - Łapy Osse 19:19 - Łapy 19:23 - Uhowo 19:26 - Białystok 19:44

Kursuje codziennie

Szepietowo

Szepietowo 19:23 - Jabłoń Kościelna 19:32 - Łapy Osse 19:45 - Łapy 19:49 - Uhowo 19:52 - Bojary 19:56 - Niewodnica 20:06 - Klepacze 20:09 - Białystok Wiadukt 20:12 - Białystok 20:17

Kursuje codziennie

Kraków Płaszów

Kraków Płaszów 14:17 - Kraków Główny 14:27 - Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Centralna 17:48 - Warszawa Wschodnia 18:09 - Tłuszcz 18:51 - Czyżew 19:44 - Szepietowo 19:54 - Łapy 20:14 - Białystok 20:36

Kursuje w okresie od 2 do 30 czerwca, od poniedziałku do soboty

Zakopane

Zakopane 10:53 - Kraków Płaszów 14:17 - Kraków Główny 14:27 - Warszawa Zachodnia 17:38 - Warszawa Centralna 17:48 - Warszawa Wschodnia 18:09 - Czyżew 19:44 - Szepietowo 19:54 - Łapy 20:14 - Białystok 20:36

Kursuje od 5 do 26 czerwca, w niedziele

Kraków Płaszów

Kraków Płaszów 14:55 - Kraków Główny 15:05 - Warszawa Zachodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:05 - Warszawa Wschodnia 18:20 - Tłuszcz 18:59 - Czyżew 19:49 - Szepietowo 19:59 - Łapy 20:19 - Białystok 20:41

Kursuje w okresie od 1 lipca do10 grudnia, od poniedziałku do soboty

Zakopane

Zakopane 11:13 - Kraków Płaszów 14:55 - Kraków Główny 15:05 - Warszawa Zachodnia 17:45 - Warszawa Centralna 18:05 - Warszawa Wschodnia 18:20 - Czyżew 19:49 - Szepietowo 19:59 - Łapy 20:19 - Białystok 20:41

Kursuje w okresie od 3 lipca do 4 grudnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:49 - Sopot 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:09 - Gdańsk Główny 15:19 - Mońki 21:58 - Knyszyn 22:10 - Białystok Starosiel. 22:26 - Białystok 22:32

Kursuje w okresie od 1 września do 10 grudnia

Rybnik

Rybnik 15:07 - Katowice 16:51 - Sosnowiec Główny 17:01 - Warszawa Zachodnia 19:30 - Warszawa Centralna 20:05 - Warszawa Wschodnia 20:20 - Czyżew 21:48 - Szepietowo 21:58 - Łapy 22:18 - Białystok 22:40

Kursuje w okresie od 1 lipca do 10 grudnia

Rybnik

Rybnik 15:07 - Katowice 16:51 - Sosnowiec Główny 17:03 - Warszawa Zachodnia 19:47 - Warszawa Centralna 20:06 - Warszawa Wschodnia 20:21 - Czyżew 21:48 - Szepietowo 21:58 - Łapy 22:18 - Białystok 22:40

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 30 czerwca

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:55 - Sopot 15:11 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Wrzeszcz 15:27 - Gdańsk Główny 15:37 - Mońki 22:38 - Knyszyn 22:50 - Białystok Starosiel. 23:06 - Białystok 23:13

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia

Warszawa Zachodnia

Warszawa Zachodnia 21:08 - Warszawa Centralna 21:15 - Warszawa Wschodnia 21:23 - Małkinia 22:35 - Czyżew 22:51 - Szepietowo 23:01 - Łapy Osse 23:19 - Łapy 23:22 - Uhowo 23:25 - Białystok 23:45

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 24 lipca, piątek, niedziela, oprócz 24 czerwca i 22 czerwca

Koronawirus fake news. Oto największe absurdy.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3