Rozkład jazdy PKS Białystok cz. I

Redakcja
Udostępnij:
Odjazdy dla przystanku Białystok D.A. Augustów D.A. (przez: Korycin, Suchowola ul. Augustowska): 06:30 U(19) 07:50 F(19) 08:50 L(19) 12:20 (19) 17:00 U(19) Biała Podlaska D.A. (przez: Siemiatycze D.A.): 19:30 b P(18) Biele (przez: Bronczany, Juchnowiec Kościelny) 17:30 S(14) Bielsk Podlaski D.A. (przez: Juchnowiec Kościelny, Mulawicze) 15:30F(14) Bielsk Podlaski D.A. (przez: Zabłudów, Rynek, Ryboły) 08:20A(18) Bobrowniki (przez: Gródek) 07:50 F(15) 17:30 L #(15) Bobrowniki (przez: Załuki, Gródek) 07:50 C L(15) Brańsk P. Dw. (przez: Łapy D.A.) 09:20 F(10) Chomontowce (przez: Gródek) 11:20 U ^(15) Ciechanowiec D.A. (przez: Bielsk Podlaski D.A. , Brańsk P. Dw.) 05:00 F(18) Ciechanowiec D.A. (przez: Łapy D.A. , Brańsk P. Dw.) 06:00F(10) Czarna Białostocka D.K. 06:00 S V(7) 06:45 F(7) 07:40 S(7) 07:55 S(7) 08:20 F(7) 09:00 S(7) 11:15 S(7) 12:40 S(7) 12:50 S(7) 13:30 S(7) 14:00 S(7) 14:10 F(7) 15:20 S(7) 16:00 S(7) 16:50 C L(7) 17:30 F(7) 19:20 S(7) 20:10 F(7) 22:45 A n(7) Czarna Wieś Kościelna (przez: Czarna Białostocka D.K.) 07:00 S V(7) 10:20 S(7) 12:50 F H(7) 13:20 C L(7) 14:55 S(7) 16:50 S(7) 17:50 S(7) Czerewki (przez: Bronczany, Juchnowiec Kościelny) 06:50 F(14) 10:50 F(14) Dąbrowa Białostocka D.A. (przez: Janów, Suchowola ul. Augustowska, Bagny) 13:45 F(19) Dąbrowa Białostocka D.A. (przez: Korycin, Suchowola ul. Augustowska, Bagny) 16:25 U(19) Dąbrowa Białostocka D.A. (przez: Korycin, Suchowola ul. Augustowska, Domuraty Wieś) 15:00 U(19) Dąbrowa Białostocka D.A. (przez: Sokółka) 08:55 F(7) 10:40 U(7) 13:35 (7) 15:25 U(7) 19:35 t(7) Doktorce (przez: Bronczany, Hołówki Duże) 11:50 F(14) Doktorce (przez: Bronczany, Juchnowiec Kościelny) 07:45 L(14) 10:50 (14) 14:30 (14) 20:20 F(14) Gdańsk D.A. (przez: Łomża D.A. , Ostrołęka D.A. , Olsztyn D.A.) 06:10 UP12 Gołdap D.A. (przez: Knyszyn - Rynek, Mońki D.A. , Ełk D.A.) 07:00 U P(20) Goniądz(przez: Knyszyn - Rynek, Mońki D.A.) 12:45 C U(20) 14:30 6(20) Góra (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Borsukówka, Krypno Kościelne) 07:00 F(21) 16:40 F(21) Grajewo ul. Popiołuszki/dworzec (przez: Knyszyn - Rynek, Mońki D.A. , Goniądz) 15:50 F(20) Gródek (przez: Zabłudów, Rynek, Michałowo - Centrum) 13:40 C L(17) Gródek (przez: Załuki) 08:10 F(15) 15:10 (15) 16:20 F(15) Gródek 07:10 S(15) 14:00 B U(15) 14:50 F(15) 19:00 L(15) 20:40 L(15) Hajnówka D.A. (przez: Narew, ul. Mickiewicza) 06:10 F(16) 09:10 (16) 12:30 F(16) 13:10 C U(16) 14:05 B L V(16) 14:30 U(16) 15:00 (16) 15:50 U(16) 17:45 F V(16) 19:50 L(16) Hajnówka D.A. (przez: Trywieża) 07:10 L(16) 11:30 L(16) 16:40 L(16) Hajnówka D.A. (przez: Żednia, Bondary) 10:00 U(15) Hajnówka D.A. (przez: Żednia, Suszcza) 08:00 L(15) 12:40 F(15) 14:40 L(15) Halickie (przez: Skrybicze) 06:35 F(8) 07:50 + L(8) 08:15 F(8) 10:50 + L(8) 12:20 F H(8) 12:20 S(8) 14:30 F H(8) 14:30 S(8) 16:10 F H(8) 16:10 S(8) 19:30 F(8) Izbiszcze (przez: Barszczewo 04:15F(1) Jałówka (przez: Zabłudów, Rynek) 06:50 + U(17) 06:50 A(17) 10:20 (17) 13:00 B(17) 15:10 U(17) 17:10 (17) Janów (przez: Bombla) 11:05 B U(22) 15:35 U(22) Janów (przez: Czarna Białostocka D.K.) 07:50A(7) 10:50(7) 15:10(7) 16:30F(7) Jasionówka (przez: Rybniki) 18:40 S(22) Jezierzysk (przez: Czarna Białostocka D.K.) 13:20 S(7) 18:50 F(7) Kaniuki (przez: Zabłudów, Rynek, Dawidowicze) 05:10 F(18) 07:00 6(18) 11:00 U(18) 15:25 F(18) Kleszczele (przez: Narew, ul. Mickiewicza, Hajnówka D.A.) 13:10 F(16) Klewinowo Wieś (przez: Kudrycze) 06:25 F(8) Knyszyn - Rynek (przez: Letniki, Obrubniki Wieś) 20:00 F m(6) 22:00 F m(6) Kołobrzeg D. A. (przez: Ostrołęka D.A. , Olsztyn D.A. , Gdańsk D.A.) 20:00 N P(12) Korycin (przez: Knyszyn - Rynek) 08:00 U(21) 11:35 4(11) 11:35 F c(21) 12:55 + L(21) Kruszewo (przez: Barszczewo, Izbiszcze) 14:00 F(1) 17:00 F(1) 18:50 6(1) Kruszewo (przez: Barszczewo) 06:00 A(1) 07:30 L(1) 09:50 F(1) 11:30 U(1) 19:45 F(1) Kruszewo Szkoła (przez: Barszczewo) 05:00 F(1) Kruszewo Szkoła (przez: Choroszcz) 08:00 F(1) 12:30 F(1) Kruszyn (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Borsukówka, Krypno Kościelne) 16:40 + U(21) Kruszyniany (przez: Supraśl Plac Kościuszki, Szudziałowo, Krynki Rondo) 07:50 + L(5) 16:50 U(5) Krynickie (przez: Zabłudów, Rynek) 09:30 B L(2) 13:00 S(2) 16:20 F n(2) Krynki Rondo (przez: Supraśl Plac Kościuszki, Szudziałowo) 15:20 (5) 18:30 (5) Krypno Kościelne (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Borsukówka) 06:35 F(21) 09:45 + U(21) 11:15 F(21) 14:00 F n(21) Kulikówka (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Letniki) 10:05 + L(6) Kulikówka (przez: Letniki) 05:10 F(6) 06:10 F(6) 12:30 F m(6) 14:05 F m(6) 16:50 F(6) Lipsk P. D. (przez: Czarna Białostocka Zor. , Sokółka, Dąbrowa Białostocka D.A.) 13:55 U(7) Lipszczany (przez: Czarna Białostocka Zor. , Sokółka, Dąbrowa Białostocka D.A.) 06:35A(7) Liza Nowa Wieś (przez: Rynki, łapy D.A. , Poświętne) 13:00 F E(10) 16:00 F(10) Lublin D.A. (przez: Siemiatycze D.A. , Biała Podlaska D.A.) 13:35 h P(18) Łapy D.A. (przez: Bokiny) 13:45 F E(10) 18:00 F E(10) Łapy D.A. (przez: Juchnowiec Kościelny, Doktorce) 12:30 F(14) 18:00 L(14) Łapy D.A. (przez: Pomigacze) 09:30 C L(10) 11:30 F(10) 12:40 F(10) 14:40 B(10) 17:20 F(10) Łapy D.A. (przez: Rynki) 05:35 F E(10) 07:20 F(10) 11:20 F(10) 13:00 C L(10) 15:00 F(10) Łapy D.A. (przez: Turośń Kościelna, Turośń Dolna, Suraż) 09:30 F(10) Łomża D.A. (przez: Wizna) 14:00 (12) Michałowo - Centrum (przez: Gródek) 12:20 F(15) Michałowo - Centrum (przez: Zabłudów, Rynek) 13:40 F(17) 16:00 F(17) 18:20 L(17) 19:15 F(17) 20:40 B L(17) Michałowo - Centrum (przez: Załuki, Gródek) 06:40 F(15) 13:00 L(15) 18:10 F(15) Mońki D.A. (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Borsukówka, Peńskie) 09:45 6(21) 15:25 A(21) 19:00 F(21) Mońki D.A. (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Knyszyn - Rynek) 17:50 B U(20) Mońki D.A. (przez: Jasionówka) 06:15F(22) 15:25A(22) Mońki D.A. (przez: Knyszyn - Rynek, Bobrówka) 15:30F(20) Mońki D.A. (przez: Knyszyn - Rynek, Ciesze) 13:30S(20) 16:50F E(20) Mońki D.A. (przez: Knyszyn - Rynek, Trzcianne) 05:50 F(20) 06:40 S(20) 06:50F H 6(20) 10:30+ U(20) 10:50F(20) 14:20S(20) 16:00C L(20) 16:00F(20) Mońki D.A. (przez: Knyszyn - Rynek) 05:20 F V(20) 08:20 F(20) 11:10 F(20) 11:50 L(20) 13:50 F(20) 15:00 S(20) 19:20 L(20) Mrągowo D.A. (przez: Łomża D.A.) 06:257 D P(12) Mulawicze (przez: Juchnowiec Kościelny) 15:30 C U(14) Narew, ul. Mickiewicza 15:30 F(16) Narewka (przez: Żednia, Odnoga - Kuźmy) 15:20 B U n(15) Nowy Dwór (przez: Sokółka, Dąbrowa Białostocka D.A). 05:25 C S U(7) 05:25 F H(7) 19:35 5(7) Obrubniki Wieś (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Letniki) 10:05 F(6) Obrubniki Wieś (przez: Letniki) 07:15 F(6) 08:15 S(6) 10:20 6(6) 15:25 L(6) Olsztyn D.A. (przez: Łomża D.A. , Ostrołęka D.A.) 09:10 D P(12) Osowiec Wieś (przez: Knyszyn - Rynek, Mońki D.A. , Goniądz) 12:45 F(20) 15:50 + L(20) Pańki>/b> (przez: Choroszcz) 05:55 F(1) 14:40 S(1) 16:10 F n(1) 19:10 F(1) Peńskie (przez: Dobrzyniewo Kościelne, Borsukówka, Krypno Kościelne) 09:45 F(21) Pierekał - Zawały (przez: Czarna Białostocka D.K.) 05:00 F(7) 15:50 S(7) Podozierany (przez: Gródek) 10:10 F $(15) Podozierany (przez: Zabłudów, Rynek, Michałowo - Centrum) 07:50 B(17) Pogorzałki przez: Dobrzyniewo Kościelne 05:50F(21) 13:15F(21) 14:55F(21) 15:45S(21) Rajgród Pl. Tysiąclecia przez: Knyszyn - Rynek, Mońki D.A. , Goniądz, Grajewo ul. Popiołuszki/dworzec 07:40L(20) Rostołty przez: Juchnowiec Kościelny 04:15F(14) Rudka przez: Łapy D.A. , Brańsk P. Dw. 08:20C L(10) Rzepniki Wieś przez: Kudrycze 07:50S(8) 14:20F H(8) 14:20S(8) Rzeszów D.A. przez: Siemiatycze D.A. , łosice D.A. , Radzyń Podlaski D.A. , Lublin D.A. , Kraśnik D.A. , Janów Lubelski D.A. 09:35U P }(18) Sawino Wieś 06:20S(13) Sejny przez: Korycin, Suchowola ul. Augustowska, Augustów D.A. , Suwałki 05:30N P(19) Siderka przez: Sokółka, Sidra 14:25U(7) Siedlce D.A. 18:405 7 G V(18) Siemiatycze D.A. przez: Bielsk Podlaski D.A. 12:55W Sokółka przez: Czarna Białostocka Zor. 06:20S V(7) 08:00U(7) 09:50(7) 11:00F(7) 11:30U(7) 12:00A(7) 12:15F V(7) 13:10U(7) 14:45F(7) 15:40F(7) 16:10L(7) 17:00(7) 17:20F V(7) 18:00S + U(7) 18:30U(7) 18:45+ U(7) 20:00+ U(7) 20:40U(7) 21:30F m(7) Sokółka przez: Korycin, Janów 15:45U(19) Sokółka przez: Supraśl Plac Kościuszki, Wierzchlesie 07:50A(5) 10:00A(5) 14:00S C U(5) 15:50U(5) 19:10B(5) Stare Dolistowo przez: Knyszyn - Rynek 10:00C(20) 15:20C L(20) 17:35F(21) 18:40L(20) Stare Dolistowo przez: Knyszyn - Rynek, Mońki D.A. , Goniądz 14:30F H + U(20) 14:30S(20) Stare Masiewo przez: Żednia, Odnoga - Kuźmy 15:205(15) Strabla D.K. przez: Bronczany, Juchnowiec Kościelny 04:15F(14) 05:15S(14) Studzianki przez: Wasilków 04:20A(4) 05:10F(4) 06:20L(4) 10:00B U(4) 11:30A(4) 12:00+ L(4) 12:30F(4) 14:00S(4) 14:30L(4) 15:30F H C U(4) 15:40S(4) 17:00A(4) 17:10+ L(4) 18:20L n(4) 20:10F(4) 21:10C L n(4) 22:20F n(4) Studzianki 2 przez: Wasilków 08:10C U(4) Studzianki Zapieczek przez: Wasilków 07:35F(4) 10:50+ U(4) 13:30U(4)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie