MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rozkład PKP Knyszyn

Rozkład ważny w dniach 01.06.2011 - 10.12.2011

Odjazdy

Ełk

Knyszyn 06:06 - Zastocze 06:10 - Czechowizna 06:15 - Mońki 06:21 - Goniądz 06:35 - Osowiec 06:40 - Podlasek 06:50 - Ruda 06:53 - Grajewo 07:00 - Ełk 07:22

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Knyszyn 06:40 - Mońki 06:51 - Grajewo 07:19 - Ełk 07:37 - Gdańsk Główny 13:30 - Gdańsk Wrzeszcz 13:38 - Gdańsk Oliwa 13:45 - Sopot 13:54 - Gdynia Główna 14:08 - Szczecin Główny 18:48

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Knyszyn 06:42 - Borsukówka 06:47 - Dobrzyniewo Duże 06:53 - Fasty 06:56 - Białystok Bacieczki 07:00 - Białystok Starosiel. 07:04 - Białystok 07:11

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Knyszyn 06:48 - Mońki 07:00 - Grajewo 07:28 - Ełk 07:45 - Gdańsk Główny 13:29 - Gdańsk Wrzeszcz 13:37 - Gdańsk Oliwa 13:42 - Sopot 13:47 - Gdynia Główna 13:59 - Szczecin Główny 18:42

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Knyszyn 06:52 - Borsukówka 06:57 - Dobrzyniewo Duże 07:03 - Fasty 07:06 - Białystok Bacieczki 07:10 - Białystok Starosiel. 07:14 - Białystok 07:21

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Knyszyn 13:09 - Mońki 13:21 - Grajewo 13:50 - Ełk 14:08 - Tczew 19:19 - Gdańsk Główny 19:47 - Gdańsk Wrzeszcz 19:54 - Gdańsk Oliwa 19:59 - Sopot 20:04 - Gdynia Główna 20:16

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Gdynia Główna

Knyszyn 13:22 - Mońki 13:33 - Grajewo 14:01 - Ełk 14:20 - Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 20:34 - Gdańsk Wrzeszcz 20:46 - Gdańsk Oliwa 21:08 - Sopot 21:17 - Gdynia Główna 21:37

Kursuje w okresie od 2 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 4 i 5 czerwca

Gdynia Główna

Knyszyn 13:22 - Mońki 13:33 - Grajewo 14:01 - Ełk 14:20 - Tczew 19:57 - Gdańsk Główny 21:06 - Gdańsk Wrzeszcz 21:14 - Gdańsk Oliwa 21:21 - Sopot 21:30 - Gdynia Główna 21:46

Kursuje 4 i 5 czerwca

Katowice

Knyszyn 15:06 - Białystok Starosiel. 15:22 - Białystok 15:28 - Łapy 16:00 - Warszawa Wschodnia 18:01 - Warszawa Centralna 18:10 - Warszawa Zachodnia 18:18 - Częstochowa Osobowa 21:19 - Sosnowiec Główny 22:24 - Katowice 22:35

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Knyszyn 15:09 - Zastocze 15:12 - Czechowizna 15:17 - Mońki 15:24 - Goniądz 15:35 - Osowiec 15:40 - Podlasek 15:50 - Ruda 15:53 - Grajewo 16:00 - Ełk 16:22

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Katowice

Knyszyn 15:38 - Białystok Starosiel. 15:55 - Białystok 16:01 - Łapy 16:32 - Warszawa Wschodnia 18:33 - Warszawa Centralna 18:42 - Warszawa Zachodnia 18:51 - Częstochowa Osobowa 21:50 - Sosnowiec Główny 22:51 - Katowice 23:02

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Knyszyn 16:03 - Borsukówka 16:09 - Dobrzyniewo Duże 16:14 - Fasty 16:17 - Białystok Bacieczki 16:22 - Białystok Starosiel. 16:26 - Białystok 16:32

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Knyszyn 16:09 - Borsukówka 16:15 - Dobrzyniewo Duże 16:20 - Fasty 16:23 - Białystok Bacieczki 16:28 - Białystok Starosiel. 16:32 - Białystok 16:38

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Knyszyn 17:14 - Zastocze 17:17 - Czechowizna 17:22 - Mońki 17:28 - Goniądz 17:35 - Osowiec 17:40 - Podlasek 17:50 - Ruda 17:53 - Grajewo 18:01 - Ełk 18:21

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Knyszyn 17:32 - Zastocze 17:35 - Czechowizna 17:40 - Mońki 17:47 - Goniądz 17:59 - Osowiec 18:04 - Podlasek 18:14 - Ruda 18:17 - Grajewo 18:25 - Ełk 18:45

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Knyszyn 17:46 - Borsukówka 17:51 - Dobrzyniewo Duże 17:57 - Fasty 18:00 - Białystok Bacieczki 18:04 - Białystok Starosiel. 18:08 - Białystok 18:15

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Knyszyn 18:05 - Borsukówka 18:10 - Dobrzyniewo Duże 18:16 - Fasty 18:19 - Białystok Bacieczki 18:23 - Białystok Starosiel. 18:27 - Białystok 18:34
Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia
Ełk
Knyszyn 19:08 - Zastocze 19:11 - Czechowizna 19:16 - Mońki 19:22 - Goniądz 19:29 - Osowiec 19:34 - Podlasek 19:44 - Ruda 19:47 - Grajewo 19:54 - Ełk 20:14
Kursuje od 1 września do 10 grudnia
Ełk
Knyszyn 19:11 - Zastocze 19:14 - Czechowizna 19:19 - Mońki 19:25 - Goniądz 19:32 - Osowiec 19:37 - Podlasek 19:47 - Ruda 19:50 - Grajewo 19:57 - Ełk 20:17
Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia
Białystok
Knyszyn 22:10 - Białystok Starosiel. 22:26 - Białystok 22:32
Kursuje od 1 września do 10 grudnia
Białystok
Knyszyn 22:50 - Białystok Starosiel. 23:06 - Białystok 23:13
Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia
Przyjazdy
Białystok

Białystok 05:38 - Białystok Starosiel. 05:44 - Białystok Bacieczki 05:48 - Fasty 05:52 - Dobrzyniewo Duże 05:55 - Borsukówka 06:00 - Knyszyn 06:06

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 05:45 - Białystok Starosiel. 05:51 - Białystok Bacieczki 05:55 - Fasty 05:59 - Dobrzyniewo Duże 06:02 - Borsukówka 06:07 - Knyszyn 06:12

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Ełk 05:31 - Ełk Szyba Wschód 05:35 - Lipińskie Małe 05:41 - Prostki 05:45 - Grajewo 05:51 - Ruda 05:58 - Mońki 06:23 - Czechowizna 06:29 - Zastocze 06:33 - Knyszyn 06:37

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok
Białystok 06:16 - Białystok Starosiel. 06:23 - Knyszyn 06:39

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 05:39 - Ełk Szyba Wschód 05:43 - Lipińskie Małe 05:49 - Prostki 05:53 - Grajewo 05:59 - Ruda 06:06 - Mońki 06:31 - Czechowizna 06:37 - Zastocze 06:41 - Knyszyn 06:45

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 06:25 - Białystok Starosiel. 06:31 - Knyszyn 06:48

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:20 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 10:05 - Warszawa Wschodnia 10:14 - Łapy 12:13 - Białystok 12:47 - Białystok Starosiel. 12:53 - Knyszyn 13:09

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Katowice

Katowice 05:08 - Sosnowiec Główny 05:19 - Częstochowa Osobowa 06:21 - Warszawa Zachodnia 09:40 - Warszawa Centralna 09:50 - Warszawa Wschodnia 10:14 - Łapy 12:16 - Białystok 12:58 - Białystok Starosiel. 13:05 - Knyszyn 13:21

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, oprócz 4 i 5 czerwca

Białystok

Białystok 14:34 - Białystok Starosiel. 14:40 - Białystok Bacieczki 14:44 - Fasty 14:48 - Dobrzyniewo Duże 14:51 - Borsukówka 14:57 - Knyszyn 15:02

Kursuje od 1 września do 10 grudnia, oprócz od 30 maja do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:57 - Sopot 08:07 - Gdańsk Oliwa 08:12 - Gdańsk Wrzeszcz 08:17 - Gdańsk Główny 08:26 - Tczew 08:54 - Ełk 14:11 - Grajewo 14:27 - Mońki 14:55 - Knyszyn 15:05

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 14:40 - Białystok Starosiel. 14:46 - Białystok Bacieczki 14:50 - Fasty 14:54 - Dobrzyniewo Duże 14:57 - Borsukówka 15:03 - Knyszyn 15:08

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Gdynia Główna

Gdynia Główna 07:45 - Sopot 08:12 - Gdańsk Oliwa 08:21 - Gdańsk Wrzeszcz 08:28 - Gdańsk Główny 08:38 - Tczew 09:26 - Ełk 14:42 - Grajewo 14:59 - Mońki 15:27 - Knyszyn 15:38

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Ełk

Ełk 14:53 - Ełk Szyba Wschód 14:57 - Lipińskie Małe 15:03 - Prostki 15:07 - Grajewo 15:13 - Ruda 15:20 - Mońki 15:49 - Czechowizna 15:55 - Zastocze 15:59 - Knyszyn 16:03

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk

Ełk 14:59 - Ełk Szyba Wschód 15:03 - Lipińskie Małe 15:09 - Prostki 15:14 - Grajewo 15:19 - Ruda 15:26 - Mońki 15:55 - Czechowizna 16:01 - Zastocze 16:05 - Knyszyn 16:09

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 16:45 - Białystok Starosiel. 16:51 - Białystok Bacieczki 16:55 - Fasty 16:59 - Dobrzyniewo Duże 17:02 - Borsukówka 17:08 - Knyszyn 17:13

Kursuje od 1 września do 9 grudnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Białystok

Białystok 17:03 - Białystok Starosiel. 17:09 - Białystok Bacieczki 17:13 - Fasty 17:17 - Dobrzyniewo Duże 17:20 - Borsukówka 17:26 - Knyszyn 17:31

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w niedziele

Ełk
Ełk 16:32 - Ełk Szyba Wschód 16:36 - Lipińskie Małe 16:42 - Prostki 16:46 - Grajewo 16:52 - Ruda 16:59 - Mońki 17:32 - Czechowizna 17:37 - Zastocze 17:42 - Knyszyn 17:45

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Ełk

Ełk 16:58 - Ełk Szyba Wschód 17:02 - Lipińskie Małe 17:08 - Prostki 17:12 - Grajewo 17:18 - Ruda 17:25 - Mońki 17:51 - Czechowizna 17:56 - Zastocze 18:01 - Knyszyn 18:04

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Białystok

Białystok 18:39 - Białystok Starosiel. 18:45 - Białystok Bacieczki 18:49 - Fasty 18:53 - Dobrzyniewo Duże 18:56 - Borsukówka 19:02 - Knyszyn 19:07

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Białystok

Białystok 18:42 - Białystok Starosiel. 18:48 - Białystok Bacieczki 18:52 - Fasty 18:56 - Dobrzyniewo Duże 18:59 - Borsukówka 19:05 - Knyszyn 19:10

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:49 - Sopot 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Gdańsk Wrzeszcz 15:09 - Gdańsk Główny 15:19 - Ełk 21:13 - Grajewo 21:31 - Mońki 21:58 - Knyszyn 22:09

Kursuje od 1 września do 10 grudnia

Szczecin Główny

Szczecin Główny 10:25 - Gdynia Główna 14:55 - Sopot 15:11 - Gdańsk Oliwa 15:20 - Gdańsk Wrzeszcz 15:27 - Gdańsk Główny 15:37 - Ełk 21:53 - Grajewo 22:11 - Mońki 22:38 - Knyszyn 22:49

Kursuje w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna