MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ruszył konkurs Rolnik roku 2018. Czekamy na zgłoszenia, a nagrody czekają na rolników

(koci)
Tytuł Rolnika roku 2016 trafił do Tomasza Porzezińskiego ze wsi Porzeziny Mendle. Przyznaje on, że tytuł ten pomógł mu w dalszym rozwoju gospodarstwa
Tytuł Rolnika roku 2016 trafił do Tomasza Porzezińskiego ze wsi Porzeziny Mendle. Przyznaje on, że tytuł ten pomógł mu w dalszym rozwoju gospodarstwa W. Wojtkielewicz
Ruszyła 7. edycja konkursu Rolnik roku, można już zgłaszać kandydatów do tego tytułu. Na najlepszych czeka nie tylko prestiż, ale i atrakcyjne nagrody. Jeśli więc znacie kogoś, kto zasługuje na tytuł Rolnika roku 2018, nie zwlekajcie ze zgłoszeniem.

Jak zgłosić kandydata do tytułu „Rolnik roku 2018”? Należy to zrobić za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.wspolczesna.pl/rolnik lub www.pirol.pl.

W tym roku w konkursie Rolnik roku zaszły istotne zmiany. Nie będzie głosowania sms, najlepszych gospodarzy wybierze kapituła konkursowa. W jej skład wejdą przedstawiciele Gazety Współczesnej, Podlaskiej Izby Rolniczej (współorganizatora konkursu) oraz instytucji związanych z rolnictwem.

Każde gospodarstwo biorące udział w konkursie odwiedzą dziennikarze Gazety Współczesnej. Przygotują oni m.in. materiał wideo, na podstawie którego gospodarstwo będzie oceniane przez kapitułę.

Warto się podzielić swoim doświadczeniem i wiedzą

O tym, że warto wziąć udział w konkursie „Rolnik roku”, przekonany jest Grzegorz Leszczyński, prezes Podlaskiej Izby Rolniczej. Dlaczego warto?

– Każdy rolnik prowadzący gospodarstwo ma inny styl pracy, inną filozofię gospodarzenia – zauważa Grzegorz Leszczyński. – Warto więc podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, sukcesami.

Jak zauważa, niektórzy rolnicy mają naprawdę ciekawe pomysły, rozwiązania, potrafią wprowadzić jakieś innowacje, działania racjonalizatorskie, dzięki którym pracuje się łatwiej i szybciej. Dlatego warto się tym wszystkim z innymi podzielić.

Tutaj zobaczysz laureatów konkursu "Rolnik roku 2016"

– Startując w konkursie można zdobyć też uznanie lokalnej społeczności – dodaje prezes Podlaskiej Izby Rolniczej.

Nagrody czekają

Ale zwycięstwo w konkursie daje nie tylko prestiż i uznanie. Do najlepszych rolników trafią także atrakcyjne nagrody:

  • Rolnik roku 2018 otrzyma voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Hotelu Lipowy Most o wartości 2080 zł oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.
  • Do zdobywcy 2. miejsca w konkursie trafi voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Hotelu Loft w Suwałkach o wartości 1110 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.
  • Natomiast rolnik, który zajmie w konkursie trzecie miejsce otrzyma voucher do wykorzystania na dowolne usługi w Hotelu Białowieski Conference Wellness & SPA o wartości 1000 zł oraz nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Więcej informacji o konkursie i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj

Traktorzystka Magda Urbaniak."Uwielbiam życie na wsi"

Ruszył konkurs Rolnik roku 2018. Czekamy na zgłoszenia, a nagrody czekają na rolników

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna