Sędzia ich zdenerwował

P. Lisiecki
Marcin Gałązka (z lewej) był najbliżej zdobycia bramki
Marcin Gałązka (z lewej) był najbliżej zdobycia bramki P. Lisiecki
Łomża. Piłkarze ŁKS-u Łomża ponieśli czwartą porażkę z rzędu. Tym razem biało-czerwoni przegrali na własnym boisku z Przebojem Wolbrom.

- Ewidentny błąd sędziego ustawił to spotkanie - denerwował się po meczu trener ŁKS Ryszard Milewski. - Nie można puścić trzymetrowego spalonego.
Opiekun łomżan odniósł się tym samym do sytuacji z 57. minuty, gdy Jarosław Rak po prostopadłym podaniu z głębi pola wbiegł w pole karne i lobując Karola Salika otworzył drogę do bramki Adrianowi Mielcowi.

Była to druga bramka dla zespołu z Wolbromu. Na prowadzenie gości w 43. minucie wyprowadził Dariusz Mielec, który wykorzystał błąd obrońców ŁKS i strzałem z 13 m w długi róg pokonał Salika.

Do tego momentu wydawało się, że to "ełkaesiacy" są bliżej zdobycia gola. W 25. minucie piłka po uderzeniu Piotra Orlińskiego wylądowała na poprzeczce bramki gości. Najbliżej zdobycia gola był Marcin Gałązka, który w 38. minucie z 6 metrów "popisał się" niecelnym uderzeniem.
(lis)
ŁKS Browar Łomża - Przebój Wolbrom 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 - Dariusz Mielec 43, 0:2 - Adrian Mielec 57.
ŁKS: Salik - Galiński, Jurgielewicz, Szachnowicz, Staniórski - Gałązka, Łazar, Orliński, Ogrodowicz (65 Sędrowski) - Dylewski (58 Siara), Chludziński (76 Tarnowski).
Przebój: Palczewski - Mateusz Siedlarz, Jurczyk, Kiczyński (39 Wdowik), Stemplewski - Dariusz Mielec, Marcin Siedlarz (80 Duda), Adrian Mielec, Luckiewicz - Ankowski, Rak.
Żółta kartka: Sędrowski (ŁKS). Sędziował: Mariusz Wiśniewski (Olsztyn). Widzów: 200.

Wyniki i tabela II ligi

Wyniki 8. kolejki: ŁKS Browar Łomża - Przebój Wolbrom 0:2, OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki 1:1, Start Otwock - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:0, Kolejarz - Pelikan 1:1, Hetman Zamość - Sokół Aleksandrów 0:1, Jeziorak - Concordia 3:1, Ponidzie Nida Pińczów - Okocimski 1:0, Stal Poniatowa - Górnik Wieliczka 0:3

1. Start Otwock 8 20 13:4
 2. Wigry Suwałki 8 15 12:8
 3. Kolejarz Stróże 8 15 9:6
 4. Górnik Wieliczka 8 14 14:5
 5. Sokół 8 14 8:7
6. KSZO Ostrowiec 6 13 9:2
 7. Pelikan Łowicz 8 12 7:8
8. Freskovita 8 11 9:6