Siatkówka. Avia Świdnik - KPS Siedlce w finale. BAS Białystok gra o 3. miejsce z Legią Warszawa

BAS Białystok przegrał z KPS Siedlce 1:3
BAS Białystok przegrał z KPS Siedlce 1:3 Wojciech Wojtkielewicz
W Białymstoku trwa I Memoriał Franciszka Ilczuka w siatkówce. O godz. 13 w finale zagrają siatkarze Polski Cukier Avia Świdnik z Legią Warszawa.

W hali Zespołu Szkół Rolniczych na Dojlidach rozgrywany jest I Memoriał Franciszka Ilczuka w siatkówce mężczyzn. W środowych spotkaniach BAS Białystok przegrał z KPS Siedlce 1:3 (25:17, 24:26, 19:25, 23:25), a Polski Cukier Avia Świdnik pokonał Legię Warszawa 3:2 (20:25, 25:15, 16:25, 25:19, 15:10).

Białostoczanie rozpoczęli mecz z KPS-em od wyraźnie wygranego pierwszego seta 25:17. W drugiej partii gospodarze prowadzili już 23:14! I... stanęli. Zespół z KPS zdobył 10 punktów z rzędu i wygrał seta do 24. Dwa kolejne partie to zwycięstwa gości, którzy awansowali do dzisiejszego finału.

Mecz o 1. miejsce z Legią Warszawa Avia rozegra o godz. 13. W spotkaniu o 3. miejsce gra BAS Białystok z Legią Warszawa.