Siatkówka. Druga wygrana Ślepska Suwałki w finale 1. ligi

MAZaktualizowano
Siatkarze Slepska Suwałki w drugim wyjazdowym meczu finału play-off 1. ligi pokonali 3:1 drużynę Stal Nysa. Do triumfu w rozgrywkach brakuje im tylko jednego zwycięstwa.

Potwierdziła się wysoka dyspozycja suwalskiego zespołu. Gospodarze tylko w drugim secie byli lepsi. W pozostałych podopieczni Mateusza Mielnika kontrolowali sytuację i wygrali cały mecz 3:1, a w czwartym secie pozwolili rywalom zdobyć tylko 15 punktów.

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Szwaradzki.

Przeczytaj także o pierwszej wygranej Ślepska w finale play-off

W pierwszym spotkaniu rozegranym także w Nysie Ślepsk wygrał 3:0.

Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kolejny mecz zostanie rozegrany 18 kwietnia w Suwałkach.