Adam Muśko
Adam Muśko
BAS Białystok
BAS Białystok Wojciech Wojtkielewicz
BAS Kombinat Budowlany Białystok wygrał 3:1 wyjazdowy mecz z Chemikiem Olsztyn i zachował drugie miejsce w tabeli.

Białostocki klubu nie zatrzymuje się w w swojej triumfalnej drodze. Serii zwycięstw nie zdołały przerwać także zawodniczki olsztyńskiego klubu, a w dwóch ostatnich setach to była całkowita dominacja, BAS wygrał do 13 i 18.

Dzięki trzem punktom białostoczanki utrzymały się na drugim miejscu, które jest premiowane udziałem w turniejach półfinałowych o awans do I ligi. Najgroźniejszym konkurentem dla BAS do tej pozycji jest zespół Nike Węgrów, który ma o jeden mecz rozegrany więcej.

W czwartek białostoczanki zagrają na wyjeździe zaległy mecz z Wojskowymi Warszawa.

Wyniki 17. kolejki
Legionovia Legionowo- Wojskowe Warszawa 3:0 (25:15, 25:22, 25:21), Chemik SMS Olsztyn- BAS Kombinat Budowlany Białystok 1:3 (20:25, 25:21, 13:25, 18:25), Sparta Warszawa - AZS AWF Warszawa 0:3 (15:25, 17:25, 10:25), AZS LSW Warszawa - AZS AWF Biała Podlaska3:1 (25:17, 25:13, 22:25, 25:13), Nike Węgrów - Ósemka Siedlce 3:0 (25:19, 26:24, 25:14).
Pauza: Krótka Mysiadło.