Sierż. Izabela Kłosowska z KWP Białystok została mistrzynią Polski (zdjęcia)

mac
Sierż. Izabela Kłosowska z KWP Białystok została mistrzynią Polski
Sierż. Izabela Kłosowska z KWP Białystok została mistrzynią Polski KWP Białystok
Policjantka Izabela Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji mistrzynią Polski. Okazała się najszybszą zawodniczką na zawodach kolarskich.

Sierżant Izabela Kłosowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w Dobczycach, startując w kategorii: jazda indywidualna. Trasę 11 kilometrów pokonała w czasie 20 minut i 40 sekund. Maksymalna prędkość, jaką udało się jej osiągnąć to... 70.9 km/h!