Skandia Maraton Lang Team: uwaga, na zamknięte ulice

opr. online
Archiwum
Udostępnij:
W sobotę czekają nas utrudnienia

W związku z organizowanym w dniu 17 września 2011r wyścigiem kolarskim Skandia Maraton Lang Team wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane zmianami organizacji ruchu.

W godzinach 6 - 17 nastąpi całkowite wyłączenie ruchu drogowego ulicy H. Sienkiewicza (na odcinku od ulicy Legionowej do Al. J. Piłsudskiego) oraz prawego pasa ruchu ulicy Legionowej (na odcinku od ulicy Kościelnej do ulicy H. Sienkiewicza).

Ograniczenia w ruchu kołowym w godzinach od 10 do 17 czekają nas na ulicach Wasilkowskiej i Sienkiewicza:zostanie wyłączony całkowicie z ruchu lewy pas jezdni (na kierunku od ul. gen W. Andersa do al. J. Piłsudskiego). Do ruchu pojazdów pozostanie prawy pas jezdni ww. ulic z możliwością poruszania się wyłącznie "na wprost" i "w prawo". włączenie się do ruchu z ulic Jurowieckiej, Ogrodowej, Plac Wyzwolenia, Jagienki , Traugutta, Złota, będzie możliwe wyłącznie "w prawo".

Z kolei na ul. Wysockiego (na odcinku od ul. Pietrasze do ul. gen W. Andersa) - ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo z okresowym całkowitym wstrzymaniem ruchu przez Policję.

W związku z wystąpieniem utrudnień w ruchu magistrat zaleca ograniczenie korzystania w dniu 17 września 2011 r z ulic H. Sienkiewicza, Wasilkowskiej i ul. W. Wysockiego. Mieszkańcy ulic dzielnicy Pietrasze, zlokalizowanych po lewej stronie ulicy Wysockiego (na kierunku do Wasilkowa) powinni kierować się w ulicę S. Batorego, a następnie ul. gen. W. Andersa w kierunku "centrum".

Poruszający się ul. gen. F. Kleeberga, gen. S. Maczka i gen. W. Andersa w kierunku centrum i Lublina powinni korzystać z objazdu wyznaczonego ulicami: 1000 - Lecia Państwa Polskiego, Poleską, Towarową.

Pojazdy z kierunku Lublina jadące ul. Towarową i Piastowską w kierunku Warszawy powinny kierować z ul. Towarowej w ulicę Poleską, 1000 Lecia Państwa Polskiego i ul. gen. S. Maczka.

W celu ominięcia utrudnień w ruchu na ul. Sienkiewicza i Wasilkowskiej należy korzystać z węzła dwupoziomowego i ulic Poleskiej i Towarowej.

W związku z wyścigiem zmienią się również trasy autobusów miejskich.

► linia 3 w kierunku Os. Jaroszówka pojedzie ul. Legionową do Ronda A. P. Lussy, al. Piłsudskiego, ul. H. Sienkiewicza i dalej stałą trasą. W kierunku Os. Nowe Miasto z ul. W. Raginisa skręci w ul. M. M. Kolbego, ul. W. Wysockiego, ul. Wasilkowską, ul. H. Sienkiewicza, al. J. Piłsudskiego do Ronda A. P. Lussy i dalej stałą trasą.
► linie 6, 16 w obydwu kierunkach pojadą ul. Legionową do Ronda A. P. Lussy,
al. J. Piłsudskiego, ul. H. Sienkiewicza i dalej stałymi trasami.
► linia 13 w obydwu kierunkach będzie jeździła przez al. J. Piłsudskiego z pominięciem
ul. Legionowej i ul. H. Sienkiewicza.
► linia 14 pojedzie al. J. Piłsudskiego do Ronda A. P. Lussy, na którym zawróci, następnie
al. J. Piłsudskiego i dalej stałą trasą.
► linie 8, 17 i 19 w obydwu kierunkach pojadą stałą trasą do ul. Legionowej w kierunku Ronda
A. P. Lussy i dalej stałymi trasami
► linia 20 w kierunku Fabryki Dywanów pojedzie ul. K. Kalinowskiego, ul. Grochową,
ul. Częstochowską, ul. Poleską do ul. 1000-lecia P.P. i dalej stałą trasą. W kierunku Os. Leśna Dolina z ul. Jurowieckiej skręci w al. J. Piłsudskiego do ul. Częstochowskiej, ul. Grochową,
ul. K. Kalinowskiego i dalej stałą trasą.
► linia 22 w obydwu kierunkach pojedzie ul. Poleską do ul. Towarowej, ul. Piastowską i dalej stałą trasą.
► linia 26 w kierunku Os. Białostoczek pojedzie ul. Legionową do Ronda A. P. Lussy, al. J. Piłsudskiego do ul. Częstochowskiej, ul. Poleską do ul. 1000-lecia P.P. i dalej stałą trasą. W kierunku Os. Nowe Miasto z ul. Jurowieckiej skręci w al. J. Piłsudskiego do Ronda A. P. Lussy, ul. Legionową i dalej stałą trasą.
► linia 102 w kierunku Jurowiec pojedzie ul. Legionową do Ronda A. P. Lussy, al. J. Piłsudskiego do ul. Częstochowskiej, ul. Poleską do ul. 1000-lecia PP i dalej stałą trasą. W kierunku Placu Uniwersyteckiego z ul. Jurowieckiej skręci w al. J. Piłsudskiego do Ronda A. P. Lussy, ul. Legionową i dalej stałą trasą.
► linia 104 w kierunku Rynku Kościuszki z ul. Legionowej pojedzie przez Plac Jana Pawła II, zawróci na Rondzie A. P. Lussy i wróci na swoją stałą trasę

Na ul. J. Kilińskiego zostanie ustawiony przystanek tymczasowy na wysokości Książnicy Podlaskiej. Na trasach tymczasowych obowiązują istniejące przystanki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie