Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Ślepsk Malow Suwałki znowu górą. Na własnej hali wygrał z Cuprum Lubin 3:1

Anna Gryza - Aneszko
Biało - niebiescy są niepokonani na własnej hali. Tym razem ulegli im siatkarze Cuprum Lubin. Suwalczanie stracili jednego seta.

Kolejny widowiskowy i emocjonujący mecz suwalskich siatkarzy za nami. Wczoraj na własnej hali pokonali 3:1 (25:19, 15:25, 25:20 i 25:22) drużynę Cuprum Lubin. Ślepsk uległ w drugim secie przegrywając z gośćmi do 15. Po porażce siatkarze podnieśli się i byli nie do pokonania.

MVP spotkania został wybrany kapitan biało-niebieskich Bartosz Filipiak.

Ślepsk Malow Suwałki z 13 punktami plasuje się na 4. miejscu tabeli w PlusLidze. W piątek w Bełchatowie suwalscy siatkarze zmierzą się ze Skrą.