SMP Poland Sp. z o.o.

Materiał informacyjny SMP POLAND Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą produkcyjną będącą częścią międzynarodowej grupy Standard Motor Products Inc. z siedzibą w Nowym Jorku, która jest wiodącym producentem, dystrybutorem i sprzedawcą części zamiennych do pojazdów mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku pierwotnym i wtórnym.

Od 2006 roku jesteśmy obecni na polskim rynku z jedyną lokalizacją w Białymstoku.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników, włączników dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty, które wytwarzamy mają zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, rolniczych oraz sprzęcie ciężkim. Eksportujemy je m.in. do: USA, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chin, Indii i wielu innych krajów. Stale się rozwijamy - wprowadzamy nowe technologie i udoskonalamy te już istniejące. Opierając się na zdobytym doświadczeniu, ulepszamy naszą ofertę z myślą o tym, by ostatecznie przedstawić naszym Klientom konkurencyjne wyroby.

W 2020 roku powiększyliśmy zakres działania o aktywne czujniki temperatury spalin, pracujące w jeszcze wyższych temperaturach ze zintegrowaną elektroniką obsługującą transmisję z użyciem magistrali CAN i protokołu komunikacyjnego SAE J1939.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy producentem nowych wysokiej jakości modeli elektrozaworów VVT. Aby zwiększyć możliwości produkcyjne, wdrożyliśmy nową linię produkcyjną, która została wyposażona w nowy powietrzny tester EOL oraz automatyczną zgrzewarkę filtrów oleju, co wpłynęło na usprawnienie procesu produkcji. W tym roku planujemy uruchomienie kolejnej linii produkcyjnej w celu wdrożenia do produkcji zaworów odpowiadających za odłączanie cylindrów w systemach VCM.

Zatrudniamy obecnie około 700 pracowników, którym zapewniamy stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity: szkolenia podnoszące kwalifikacje, dofinansowanie do wypoczynku letniego i kart sportowych, a także świadczenia świąteczne, czy prywatną opiekę medyczną. Dużą wagę przykłada się w SMP Poland do wspierania pracowników w ich rozwoju zawodowym i awansie wewnętrznym.

Więcej tu: http://smpkariera.pl/#rozwoj

W związku z pracą nad nowymi projektami i rozwojem firmy, trwają rekrutacje na stanowiska takie jak:

  • Konstruktor Elektronik,
  • Konstruktor Wyrobu,
  • Inżynier Jakości,
  • Pracownik Produkcji
  • i inne.

Więcej informacji o firmie oraz aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie:
http://smpkariera.pl/#kariera

Zapraszamy również na nasz profil na portalu: LinkedIn, gdzie dzielimy się newsami z życia firmy.

SMP Poland Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 2
15-399 Białystok
85 664 40 00
[email protected]

Materiał oryginalny: SMP Poland Sp. z o.o. - Plus Kurier Poranny

Dodaj ogłoszenie