Jagiellonia minimalnie przegrała w Poznaniu z Lechem
Jagiellonia minimalnie przegrała w Poznaniu z Lechem jagiellonia.pl
W rozegranym w Poznaniu sparingu Jagiellonia Białystok przegrała z tamtejszym Lechem 1:2. Gola dla Żółto-Czerwonych strzelił Litwin Fedor Cernych.

Mecz kontrolny, który dla Lecha stanowił próbę generalną przed rozpoczęciem kwalifikacji do Ligi Mistrzów, był zamknięty dal mediów i kibiców, a gospodarze nie podali nawet składu Kolejorza. Wiadomo tylko, że Jaga prowadziła do przerwy, a po zmianie stron o wygranej mistrza kraju przesądziły dwa trafienia Antonio Milicia.

- Zwłaszcza w pierwszej połowie rozgrywaliśmy dobry mecz. Atakowaliśmy rywala wysokim pressingiem, nie dopuszczaliśmy Lecha do głosu. Szkoda dwóch stałych fragmentów gry po przerwie, po których straciliśmy bramki - skomentował w klubowych mediach Cernych.

Białostoczanie po sparingu wrócili do Opalenicy, gdzie przebywają na obozie przygotowawczym. W sobotę - 2 lipca, tuż przed wyjazdem do domu, czeka ich jeszcze spotkanie z Chojniczanką Chojnice.