Sparingi. Strzeleckie popisy podlaskich czwartoligowców

Czwartoligowcy rozgrywają sparingi
Czwartoligowcy rozgrywają sparingi Wojciech Wojtkielewicz
Drużyny IV ligi podlaskiej wznowią rozgrywki na początku marca. Trwają już przygotowania, a drużyny sprawdzają się w meczach kontrolnych.

Trzecia drużyna czwartej ligi Tur Bielsk Podlaski w kolejnym sprawdzianie spotkała się w Zambroiwie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Rywal bielszczan występuje w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej. Tur pewnie wygrał aż 5:0 strzelając trzy gole już do przerwy.
Po przerwie trener Paweł Bierżyn wprowadził sporo zmian w składzie. Nie spowodowało to mniej skutecznej gry jego zespołu. Andrzej Kosiński strzelił z rzutu wolnego na 4:0, a wynik ustalił Mateusz Jambrzycki.

Strzelecką formą popisały się także Wigry Suwałki, które pokonały Pomorzankę Sejny 9:1.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka — Tur Bielsk Podlaski 0:5 (0:3)
Bramki: 0:1 M. Bazylewski 16, 0:2 K. Kosiński 36, 0:3 Dzienis 45, 0:4 A. Kosiński 79, 0:5 Jambrzycki 90.
Ostrovia: Chorodyński — Krysiak, K. Małkiński, Wojdak, J. Małkiński — Augustyniak, R. Wilczewski, Krakowiak, Płotczyk, Rogalski — Waracki oraz: Grunwald, Krystosik, Wasiljew, Kacprzak, Kordyszewski.
Tur (I połowa): Drozdowski — Baran, D. Onacik, Dzienis, A. Kosiński — M. Bazylewski, Łochnicki, Koc, Walczuk — Niemczynowicz, K. Kosiński.
II połowa: Drozdowski — K. Kulikowski, D. Onacik, Car, R. Kulikowski — Jambrzycki, A. Kosiński, Nowakowski, Popiołek — Troc, Daniłowski.

Wigry Suwałki - Pomorzanka Sejny 9:1 (5:1).
Bramki: Krzysztof Cudowski (zawodnik testowany) 3, Paweł Fajkowski 2, Dawid Kalinowski 2, Paweł Omilianowicz 2.

Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo 2:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Damian Oracz 12(gol samobójczy), 1:1 Piotr Błędowski 87, 2:1 Szymon Przytuła 89.
Warmia: Sobolewski - Polak, Mingielewicz, Edison, Mikucki - Bińczak, Łapiński, Kossyk, Skalski, Bukowski - Witkowski.W drugiej połowie grali także: Mysiewicz - Żbikowski, Zarzecki, Nikolaichuk, Damian Węgrzyn, Guzowski, Kacper Randzio, Wójcicki .

Ruch Wysokie Mazowieckie - Jagiellonia drużyna młodzieżowa 0:2.
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka 4:2.