Sport > II liga: Freskovita - Concordia 3:1, Start - Wigry 2:2, Hetman - ŁKS 1:0

Redakcja

Za nami piłkarska środa w II lidze. Nasze zespoły zaliczyły zwycięstwo, remis i porażkę.
Mimo, że do przerwy Freskovita Wysokie Mazowieckie przegrywała z Concordią Piotrków Trybunalski, zdołała zdobyć trzy punkty. Zwycięstwo 3:1 (0:1) zapewniły gole Wojciecha Kobeszki w 66., Arkadiusza Żaglewskiego w 68. i Michała Twardowskiego w 90. minucie gry.
Dramatyczne spotkanie rozegrały suwalskie Wigry. Nasz zespól sprawił sporą niespodziankę remisując 2:2 (1:1) na boisku lidera grupy wschodniej II ligi, Startu Otwock. Bramki dla gości strzelili Daniel Ołowniuk w 11. minucie na 1:0 i wyrównującą na 2:2 - Karol Drągowski w 88. minucie. Ten ostatni z zimną krwią wykorzystał rzut karny.
Niestety, minimalnej porażki doznali grający bez pensji, piłkarze ŁKS-u Łomża. W Zamościu biało-czerwoni polegli w walce z Hetmanem 0:1.