Sport > Jagiellonia zaprezentowała się kibicom i wygrała z Freskovitą

Na stadionie miejskim w Białymstoku odbyła się prezentacja zespołu Jagiellonii. - Chciałbym, żeby kiedyś mówiono, że Michał Probierz był pierwszym trenerem, który zdobył z Jagą mistrzostwo Polski - odważnie stwierdził szkoleniowiec żółto-czerwonych.

Po prezentacji doszło do sparingu, w którym rywalem białostoczan była drugoligowa Freskovita Wysokie Mazowieckie. Jagiellonia zasłużenie wygrała 2:0 (0:0) po bramkach Pavola Stano w 77 i Łukasza Tumicza w 81 minucie.

Wcześniej zespół Probierza (teoretycznie drugi skład) rozegrał grę kontrolną w Krynkach. W ciągu pierwszych 45 minut gry rywalem była Supraślanka Supraśl (1:1 - gol Tumicza) w drugiej Sokół Sokółka (1:3 - gol Marcina Pacana z rzutu karnego).